Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky caute, tak ja idem normalne na denne. Ma takto prekvapili v skole, ze ma prijali na denne, proste mi povedali, ze sa takto rozhodli a proti tomu sa uz odvolat neda. Tak som sa dohodla v praci, vysli mi v ustrety, su proste skveli a aj ja som skvela, tak nechceli o mna prist. Mno tak mam skrateny uvazok v praci a odo dnes aj rozvrh, dost dobry, tak som cela happy, vyslo to, no na pocudovanie dobre, len sa mi do tej skoly dako nechce. Ale snad sa to vyplati. Bude to, obavam sa, na ukor babatka, ale tak co uz. Luna neboj, to je v pohode, pri vsetkych velkych rozhodnutiach to tak byva, je fajn, ze pochybujes, ze si nervozna, budes si to o to viac uzivat a vazit, uvidis. Strach pred zmenou je vzdy dobre znamenie, znaci to, ze nie si lahkomyselna, dobre to bude. Len si to skus uzivat tie pripravy, zazer sa do toho a zacnes sa tesit, zacni vyrabat menovky alebo pierka, darceky, zasadaci poriadok.... a budes sa citit lepsie ;-) ked ne napis, utesime ta :-) Nelynka, som rada, ze si sa ozvala, Ferovi si uz vycistila zaludok? Treba donho trosku povrtat zase asi, ved o chvilu zarobis na dlhy a mozete znova skusat babatko, tak nech sa uz pochlapi! V praci stale klud? Erika, ako zapis? Vsetko vybavene? Ja uz mam aj ISIC predlzeny, tak pohoda, zase som skolacik... a co havko, rastie? Fotky mas? Katuska, ty tu kricis, tak sa pochval, co a ako :-D Skola? Zaira1407 vitaj u nas, pis co a ako, kto ste, co ste, co chystate, kde byvate? Studujete, pracujete? Briss ty ako? Vsetko pochystane? Ja mam nejake tipy nevesty, sme boli teraz na svadbe, tak co som si poznacila, ze ja chcem inac: - na obrade budu fotit len profi fotografi, nie vsetci pozvani, nebude nikto behat okolo oddavajuceho a blyskat mi do tvare, len ten, kto je zaplateny. - na obrade bude zasadaci poriadok - vyzera to ako detail, ale bez neho to bolo otrasne! - bude urceny clovek, co bude vediet, kde je po obrade hostina a vsetko, bude ich tam hnat (nevesta sa odisla po obrade fotit a vsetci sedeli v autach na parkovisku, lebo nikto nevedel, kde je hostina - bola 100 metrov odtial...) Tak asi tolko :-D
Odpovedať
ahojte, Luna pokoj. zbytočne sa stresuješ. viem z vlastnej skúsenosti. mne pred svadbou tiež lozili v hlave podobné ak nie rovnaké myšlienky a vidíš.nič hrozného sa nestalo. ;-) ono sa to utrasie. Bea psík rastie, ale ešte ho nemáme takže žiadne fotky nie sú. no a v škole už som absolvovala daňovníctvo a 24.9 mám skúšku. s bakalárkou som ešte nezačala lebo nemám materiál ale tento týždeň by som to mala konečne vyriešiť. s isicom mám len starosti, najprv mi jeden sprievodca povedal, že mám platnosť 13 mesiacov nech si to idem opraviť na študijné lebo smie byť len 12. (samozrejme nikam som nešla) a včera mi sprievodca nevedl skotrolovať isic vôbec. :-S tak neviem čo s tým je keď vo štvrtok mi fungoval av piatok nie??? Nely neboj bude aj bábetko. súhlasím s Beou. zaira vitaj u nás. inak v podstate nič nové. stresujem zbytočne ako vždy. s prácami na dome teraz chvíľu stojíme. treba zohnať niekoho kto vie urobiť základ pre schody. viete tam sa dávajú tie roxory. presnejšie to neviem opísať ale potrebujeme k tomu murára a momentálne on nemá čas. a chystáme sa vymaľovať nabielo a upratať izby aby sa mohli položiť parkety. zatiaľ asi toľko.
Odpovedať
Profilova fotka
Luna, a vsetky kocky, viete co chytilo mna? Nie ze nervozita z toho, ze vydat sa, ale nervy, ze moja svadba nebude dokonala, podla mojich predstav... je toto normalne? Ja uz sa nechapem. Napada mi bilion veci co a ako spravit, potom rozmyslam nad alternativami, potom zas nad peniazmi - fakt neviem, kde na to vziat, kedze ideme predsalen na denne... normalne ma mata predstava, na co zabudnem, co nebude dobre, co nebude dokonale.... a stale viac by som sa chcela vydavat sama s Tomom niekde na plazi, ale to mi neprejde :-( ach, asi nejaka jesenna depka :-N
Odpovedať
Jeeeeeej Bea... nestresuj sa prepanajana... musis ratat s tym, ze to nemusi vyjst "dokonalo".. pretoze nic na svete nie je dokonale.. problem moze nastat hocikedy... to tak musis brat. moze sa stat neskutocne vela veci, ktore ty neovplyvnis. preto sa na to priprav a uzi si ten den uz kvoli tomu, ze vobec je. ze ty budes najkrajsia nevesta na svete a budes si brat najlepsieho muza na svete.. a keby sa aj neico stalo, pokazilo, rozbilo, vedz, ze ked toma uvidis , tak ti to bude srdecne jedno a budes vidiet iba jeho. lebo len o to ide. svadba je oslava vasej lasky, nezatazuj sa preto somarinami.. to ti za to nestoji. radsej si ten den uzi naplno, aby si neskor nelutovala, ze si sa zaoberala hlupostami. postatna si ty a tomo. nik iny, nic viac. ani jedlo, ani kolace, ani kytica, ani nic ine. ked sa nieco vysomari, ber to z humorom :-) co sa tyka toho mnozstva aleternativ, tak zapoj aj tomasa, nech povie on svoj nazor, ze co je lepsie. myslim si, ze do svadby netreba vrazit horibilne sumy... radsej by som si odlozila na babatko a na svadobnu cestu.. naj musi byt fotograf, aby ste mali krasne zachyteny ten super den. a ostatnym sa netrap.. :-)
Odpovedať
jezkove oci, kolko chyb a preklepov.. sa ospravedlnujem :-p
Odpovedať
bea skolu zacinam az buducu sobotu... uz ma chytaju nervy z toho ze zas nebude ziaden volny vikend :-S v sobotu hnijem v skole a v nedelu budem rada ze som rada... a svadbu budes mat podla predstav uvidis, ved mas dost casu aby si vsetko prespekulovala do posledneho detailu ;-) hlavne si to uzivaj, aj tie pripravy... lebo ako tu mnoho bab aj v inych temach pisalo neskor lutovali ze len stresovali a nic si neuzili. rasto napr. zahlasil ze si to planujeme my a je to nasa svadba, takze si ju uzijeme a komu sa nieco nebude pacit alebo s niecim nesuhlasi nech tam radsej ani nejde... teraz zacina vlna vinobrania, vcera sme boli v raci, buduci vikend je v pezinku a dalsi u nas, takze kolotoce traste sa :-D luna myslim ze je to uplne normalne, mna chytili obavy po zasnubach. a viem si predstavit ako budem stresovat ked to bude za mesiac, tyzden... a preco myslis ze robite chybu? mas na to nejaky dovod alebo sa len tak obavas? my (myslim moju triedu) mame vacsina problem s AIS, minuly rok sme to nepouzivali a tento rok nam dali pokyny co a ako... ale nic z toho co nam povedali nefunguje, ja som sa tam ani nemohla nahlasit tak mi menili prihlasovacie udaje... a napr. zo vsetkych skusok za minuly rok mam v systeme nahratu len 1 :-| vy denni s tym mate tiez taketo opletacky alebo je to v pohode?
Odpovedať
Profilova fotka
Katka ja len rychlo, je to v pohode, nam opravovali znamky v AIS pred statnicami :-D vobec sa tym netrap, aj pre nich je to len skusobna prevadzka... Dakujem vam za podporu, ja verim, ze to tak bude, ale nejako sa stracam v tych predstavach, chapete, ked som to zacala vymyslat, vsetko to vyzeralo superne, same dobre napady, nachadzala som skvele miesta a vsetko... a teraz sa nam to dako hruti, miesto sa mi zrazu nepaci ziadne, mala svadba, velka... ach jaj. Sme si skusali predstavit svadbu len my a svedkovia, rodicia, ale dako to postrada atmosferu, potom velku svadbu nechceme, hladame nieco medzi tym....ach jaj. Mno, a fotograf je jedine co mam iste, Tomovu sesternicu :-D alebo keby nieco, niekoho z miliona jej kamosov fotografov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sú to len také moje obavy všetko, lebo som mala doteraz pocit, že Majko (môj budúci manžel) sa do toho nechal len dotlačiť nenápadne mnou, aj keď viem, že nikdy sa nedá nahovoriť na niečo čo nechce.... Beuš neboj, nemusí byť všetko perfektné...stačí, že ty budeš krásna a ostatné sa pri tom stratí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte slniecka... tak sa hlasim, po dlhom, namahavom, a este neviem akom vikende v praci.. mali sme zlavy z nejakeho casopisu, 20% na vsetko, tak si viete predstavit co to bolo...trzba skoro pol miliona, takze od rana od deviatej ako sme otvorili sme sa nachvilku zastavili o tristvrte na sedem vecer... ale aspon to uslo, len som potom ani nespala co som bola cela bolava a potrpnuta.. ale uz bude klud, kolegina ma dva tyzdne dovolenku tak budem len so sefom cele dni ale nastatsie je pohodak tak sa to bude dat vydrzat... na dieta momentalne nemyslim, musi zase kus pockat, ale to su moje nalady...keby sa dalo slo by som do neho aj hned, ale ked si predstavim ako pekne zarabam (teda este len budem) tak mam viziu skoreho dokoncenia domu, splatenia dlhov a takychto veci, ale to je vizia na par rokov dopredu a nedokazem si predstavit, cakat na dieta este trebars 5rokov...a 5rokov sa doma trapit s tymto chlapom.. ja uz neviem, nejako nemam doma silu to riesit, a vlastne ani nikde, vzdy ked nieco, povzdychnem si a necham to tak a idem dalej... a vrchol toho setkeho boli moje narodeniny, na ktore by si urco moj stary ani nespomenul keby som vecer predtym nevravela, ze som zvedava kto si namna prvy spomenie.. a hadajte kto...ten moj kamarat - milenec, este v noci mi pisal na skype, ze vsetko najlepsie a bla bla bla, co som necakala absoluuutne necakala... a drahy len rano poprial a dal pusu a tot vsjo, opakovali sa moje meniny, ze ani jednu poooondiatu cokoladu som nedostala...takze som mu davala sancu do vcera, aj tak nemapadne to znacila, ze stale ma sancu to napravit a on samozrejme nic, tak hold....skoncil u mna, velmi ma sklamal, ale to urco chapete ze by sklamalo aj vas... ale momentalne to nemienim riesit..nemam na to sil, som psychycky unavena z toho setkeho, potrebujem zvyknut na tvrdy rezim od 6.20 do 23 alebo 24h na nohach... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Fúúúha Nely... No to mi je veľmi ľúto, že sa takto tvoj zachoval... Je to od neho strašne nepekné... Nerozumiem tomu, ako môže na niečo také len tak zabudnúť... To sa môjmu nikdy nestalo... Fakt mi je to ľúto :-( No a my pokračujeme v plnom prúde, vlastne už máme skoro všetko a už sa nám to nebezpečne kráti :-) Drahý si len minulý týždeň kúpil oblek, všetko nechával na poslednu chvíľu... Ale keď som ho v ňom videla, tak som bola celá bez seba... bol strašne zlatunký, veľmi sa mu to hodilo :-) taký na spapanie... Drahý ešte pracuje do konca týždňa a potom má 18 dní voľno... JOooooj parráááda... tak sa teším, že budeme spolu. Ešte si musíme ísť zajednať jedlo, nealko, včera som vyrobila etikety na vínko, len ich omotať okolo hrdiel fľašiek. A v sobotu sa chystáme zapíjať slobodu, ideme urobiť spoločnú chatu, aj tak máme spoločných kamarátov, tak to bude posledná veselica nás ako slobodných :-) A pomaličky chytám stresky... Už som si aj poplakala, keď som si predstavila, že idem bývať k drahému. veľmi sa na to teším, ale neviem ako predýcham rozlúčku s maminou... :-| A školička? Zápis som mala minulý týždeň, ale prednášky mám až po svadbe... supiš mi to vyšlo... Potom už bude veeeeľká príprava na bakalárku. Inka ohľadom toho AISka - je to veľká somarina... síce som sa už na tom naučila robiť, ale dlho mi to trvalo - veľmi zložitý systém. Tak zatiaľ sa lúčim... papi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
brisul vpohode, ja to uz nejako ani nevnimam tie jeho podivne rakcie na setko.. co narobim, aby som si nicila nervy ktore uz mam aj tak kus nahopnute? a skoncila v blazinci koli tomu? to teda nie..xixi eeee :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
cavte kocky...mozem sa k vam pridat?samozrejme ze 87 rocnik a svadobna maniacka :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
len sa pridaj, čím viac nás bude, tým lepšie nely je mi ľúto, že sa Feri takto zachoval, mohol ti teda aspoň čokoládu kúpiť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Určite ti mohol aspoň maličký darček... všetko poteší... alebo aspoň pogratulovanie... No nič to, niektorí chlapi sú takí. A ty sa drž.. žiadne zbytočné stresy kvôli tomu... však načo, nervy sú len jedny a možno sa časom umúdri (asi ho treba správne nakopnúť) :-) Dnes sme si boli zajednať kytice, moju hlavnú kytičku, ženíchovi pierko, družičke kytičku a pierko prvému družbovi, rodičom pierka a kytičku do kostola. Robí mi to jedna známa, tak určite budú kytice krááásne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, nejako mam toho teraz vela, ale uz sa to utriasa pomalicky...v pondelok zacina skola a v praci mame este chaos, no nevadi, nejako to prezijem kym bude kludnejsie. Nely, mrzi ma, ze sa Fero zas zachoval jak ... sa nepouci a nepouci, az kym po teba nepride nejaky zbohatlicky sexos na drahom fare s velkou kyticou tusim :-p dokelu, si sprav sama z recesie tortu, sfukni si pred nim sviecky, odkroj a neponukni ;-) Baby, takze skola pomaly zacina, drzme si palce. Sisi vitaj u nas, pochval sa, kto si, co si :-D Baby, ja neviem, ako moze niekto zbuchat svadbu za tri mesiace, ja planujem skoro rok a pol uz a 4x som vsetko zmenila, no teraz mam konecne pocit, ze je to to prave orechove, strasne sa tesim, musim vas len trosku navnadit a napisem viac, som cela happy, uz som sa zacinala bat, ci to spravne vypali, ale vsetko pomalicky vychadza. Dufam, ze ked sa teraz rozhodnem a zacnem pomaly riesit a objednavat veci, tak to bude uz natrvalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte luna veru mohol aspon cokoladu, ved stoji ledva 20kc a to nech mi nerozprava ze tie nema :-( brissula, zagratuloval, ale to mi je prd platne, to mi gratuloval kazdy a dokonca kolegina co ma poznala tyzden mi dala darcek.. a on nic.. mal sancu od menin to napravit, 7mesiacov a vysral sa namna, tak to pekne doma bude citit!! beus dakujem, ale nepotebujem ziadneho zbohatleho sexosa, ja by som len rada, keby si kus vstupil do svedomia...strasne mi chyba ten Fero ktoreho som si brala a velmi ma to mrzi ani nie koli mne ale koli jemu samemu ze je taky..nepochopim ci mu to robi dobre...alebo co..neviem... ale sklamava ma kazdym dnom viac a viac, kym mu nezastavi, financne prostriedky uplne a nebude dostavat cigarety a 50kc do prace na den a neh sa stara, ci bude chlipat kavy alebo pojde jest!!! uz fakt zacne drezura, inak to asi nepojde! inak zacina zase robit tak ako predtym, denne - nocne, takze mi zacinaju zase nocne vychadzky, na ktore sa tesim a normalne mam pocit, ze to s nim takto dlho uz nevydrzim, fakt... :-(
Odpovedať
cawte :-) ja zacinam skolicku uz v sobotu, az ma trha od nadsenia :-S bea to kratke planovanie svadby som teraz videla v priamom prenose, v novembri na nu ideme rastovmu braskovi.... podarilo sa im zamiesat na mimi (po 6 rokoch a planovane) a nesrandujem ked poviem ze svadbu so vsetkym zorganizovali asi za par dni, myslim ze do tyzdna... akurat teraz na dialku vybavili hudbu a este im chybaju saty, ale ostatne co sa tyka organizacie uz maju... to je pecka =-) nely a ty vies preco sa takto zmenil? je s niecim nespokojny alebo prilis pohodlny? pekny vikend zelam babuse ;-)
Odpovedať
Ahojte baby. Dlho som tu nebola ale uz som :-D Ako sa mate? Mne sa skola zacina 28.9. a promocie mam teraz v piatok 25.9. Aj satky uz mam na ne kupene. Som myslela ze ziadne nebudu ale nakoniec som si ich kupila ani neviem ako 8-) Vy uz mate promocie za sebou? Koho ste na nich mali? Ja rozmyslam ze pojdu iba moji rodicia a drahy ale mam volat aj surodencov? No neviem ... Koho ste mali vy? Skola sa pomaly zacina, leto uz je za nami a ja som nic dokopy nevybavila ohladom svadbicky. Pravda je taka ze sa nevieme s drahym rozhodnut ze kedy bude svadba. Ci na rok alebo az o 2 roky (po skole). Zatial mame zajednanu iba tu salu a nic viac. Bozeee neviem ... poradte ... A kedy treba ist za knazom? Kedy sa robia tie sedenia alebo co to vlastne je? A kolko ich je, ako dlho trvaju a je tam potrebne chodit? Vie mi dat niekto na to spolahlivu odpoved? Mamka ma trosku zmiatla s tym ze nic nemam v rukach a ze sa chcem vydavat. V podstate ma pravdu ale teraz sa kvoli tomu neviem rozhodnut ci ist do toho alebo nie. Chceme byt spolu ale ked budemem spolu byvat tak drahy by musel pravdepodobne platit byvanie aj za mna kedze ja este nepracujem a to by nam nehralo do karat kedze chceme usetrit kazdu korunku na domcek. Ale tak cakat este 2 roky kym sa zamestnam a kym skoncim skolu tak to je nepredstavitelne! :-( Tak ako to mam riesit porafte prosim? Ako to je u vas tie ktore uz byvate s priatelom a rodicmi?
Odpovedať
ahojte kocky.. ja sa tiez flakam a nepisem :-p uz som bola na zapise, prd som pochopila.. neviem, ze co odo mna chcu.. skolu budem mat piatky, soboty a nedele :-| vikend sa da.. ale tie piatky... hainy, ja som mala na promociach maminu, priatela, krstnych a tetu. surodencov nemam a ostatni sa sami nasackovali :-D ale kamosky mali normalne rodicov a surodencov a niektore aj starych rodicov. co sa tyka knaza, tak sa mi zda, ze nauky trvaju pol roka a je asi potrebne tam chodit.. teda kazdy knaz je iny. treba sa spytat. tam sa budeme rozpravat na rozne temy. a myslim, ze to je raz za mesiac, alebo 2 x za mesiac. nei som si ista. aspn com i kamoska vravela. ja byvam s priatelom a maminou.. tiez nic nemam v rukach, priatel skoncil skolu a hlada si pracu. ja mam studovat este dva roky - ale externe - cize sa snazim pracovat.. chceme sa brat, ale drahy je toho nazoru, ze az ked si najde pracu, aby nas mohol uzivit, kedze potom budeme samostatna jednotka. neviem presne, ze kde by ste byvali.. ci v podnajme alebo kde.. no popri skole sa da brigadovat. na par hodin.. skus aj to zvazit. ak bez seba nemozete byt a citite to tak, ze by to malo byt o rok, tak do toho chodte. ja to tak tiez citim... a preto sa snazim robit vsetko preto, aby to klaplo :-D je to aj na tvojom priatelovi.. ze kebyze sa vezmete, ze ci by ste dokazali vyzit z jeho platu. lebo muzi su taki, ze ked sa ozenia, tak sa chcu sami starat a neradi prijimaju pomoc od rodicov.. preto to treba zvazit.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence :-) už sa mi kráti čas mojej slobody....som každou chvíľou nervóznejšia, ale snáď to nejak prežijem...v sobotu máme rozlúčku so slobodou, celkom sa aj teším, konečne sa odreagujem a dobre si zatancujem ;-) ja idem s kamoškami a drahý ide s kamarátmi, ale nevieeem ako to ja prežijem ak tí blázni vymyslia nejakú kravinu, no dúfam, že bude dobre... škola zatiaľ nič, neviem či z toho niečo bude...tak už pozerám, kde by bola vhodná robota... Beuš plánovať svadbu je nádherné :-D ale iba kým to bolo za 6 mesiacov, teraz sa toho bojím a stále myslím na to, čo som zabudla...stále mám pocit, že nám niečo chýba...
Odpovedať
Profilova fotka
No tak babuše... už som tu asi posledný krát pred svadbou, lebo doma nemám čas byť na nete. Držte mi paluchy na sobotu, mám strach ako mi svadba dopadne, myslite na mňa a potom dám fotočky :-) Držte sa mi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Budem na teba myslieť briss :-) užite si to, teším sa na fotky
Odpovedať
Profilova fotka
Baby moje mám super správu :-D zobrali ma do tej školy :-) ešteže som podala to odvolanie tak teraz len zohnať nejakú brigádu a bude všetko supeeer :-D
Odpovedať
ahojte, Bea uplne ti rozumiem. ja som na tom bola rovnako. dokonca aj teraz veľakrát rozmýšlam nad tým čo mohlo byť v ten deň inak, napriek tomu, že som si ten deň užívala. Nely je fajn, že máš dobrého šéfa. dúfam, že ti to vydrží s tou prácou a aj plány vyjdú. chce to čas. Brissula, držím palce nech všetko vyjde podľa plánov. ;-) Luna aj ty si uži rozlúčku. baby budem na vás myslieť. aj ja sa ide konečne pobaviť. tento víkend to nebolo celkom ono. ja som teraz moc nemala čas. bola som s našimi. robili sme okolo domu na záhrade. pozrite fotky na fb ak chcete. zajtra mám skúšku. tak dúfam, že spravím. škoda že výsledky nebudú hneď.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, ja len na skok, nejako teraz nemam cas, kym sa zabehne skola s robotou dokopy, ale buduci tyzden uz to pojde, tak budem zase chodit viac :-D Pekne si to, kocky, uzite, vsetkym vam to krasne vychadza, na svadbicke budete finisovat :-) Hainy netrap sa , nejako to dopadne :-) Ty nebrigadujes popri skole? My sme doteraz obaja brigadovali a mame mozno aj viac penazi, ako keby sme pracovali.
Odpovedať
ahojte, ja som mala úplne úžasný piatok aj dnešný deň. som sa postretávala s ľuďmi zo základky a zo strednej. bolo to niečo úžasné. mne bolo tak fajn ako už dávno nie. neskutočné niečo čo spraví 1-2 roky a čo 6 rokov. som bola unesená z toho s akými úžasnými ľuďmi som bola. :-) :-) :-) baby všetkým vám držím palce. ja nikomu dnes nejdem radiť. dnes mám pocit, že sa všetko neako vyrieši samo.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, kde ste vsetky?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojkyyy :) ja som tu, v poslednom čase trpím nespavosťou, tak sem chodím po nociach :-D čím to len bude :-) takže do tej školy ma zobrali na externé, ale ešte je nejaká šanca, že by mohlo byť aj denné, tak uvidíme, ako tam vlastne budem chodiť... svadba je už skoro celá nachystaná, tak uvidíme, ako to nakoniec dopadne briss, ako? Už si pani, tak sa ani neukážeš ;-) hoď nejaké fotky, nech sa pokocháme
Odpovedať
ahojte, aj ja sem chodím. väčšinou len čítať. som bola teraz veľa na záhrade. tento rok sa toho dosť stihlo spraviť. dúfam, že stihneme aj parkety a schody dorobiť do zimy. v škole stále rovnako zatiaľ. už mám neaký ten materiál na baklažánku :-D už len sa do toho pustiť. akurát včera som našla na nete túto istú tému čo mám ja somozrejme na inú dedinu. robil ju niekto z našej školy ak nie aj z našej fakulty. tak už viem prečo profka nebola nadšená mojím výberom. musím sa veľa snažiť aby mi nezmenila tému. bol tam uvedený len abstrakt, ale aspoň viem čo tam nemám dávať. náhodou by si mysleli, že je to plagiát.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky. Ja som si dala predlzeny vikend, uz som to potrebovala, mam kopec referatov, seminarky a neviem co este, v praci trochu opadlo tempo, tak som ostala doma, cely den kmitala a vsetko porobila, dnes este dokoncim, Tomo je v skole, ostane na externom, to je mi teda paradox :-D ale mozno to bude dobre, uvidime. Nove inak nemam nic, chystame sa do jedneho hotela, kde by sme chceli mozno nakoniec tu svadbu, menim to vkuse, ale mam pocit, ze uz som konecne prisla na to, ako to bude dokonale x-) tak ked nieco viac zistim, tak vam poviem :-D Tak pekny vikend aj vam, inak my byvame uz tri mesiace tuto v nasej domacnosti, normalne ze vyrocie, hehe :-D strasne rychlo leti ten cas....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?