Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Dakujem :-) Nie nemame restauraciu ale mame hotel. Aj ked nebudeme ludi ubytovavat ale sa mi paci tak som ho zajedanala :-) Len sa mi zda ze maju dost vysoke ceny. Vy kde mate oslavu? Satky nechcem zo salonu pretoze su tam umelo predrazene tak si ich pojdem kupit a potom dufam ze sa mi ich podari predat a ked nie tak budem mat aspon lacnejsie saty. Vyzdobu by som si chcela robit sama aj ked nam ju hotel samozrejme ponuka. To este nie som uplne rozhodnuta. Takze vy mate Dj-a na svadbe? Aj my o nom uvazujeme. Asi nebudeme hladat skupinu ale postaci nam len Dj. Kolko mate ludi? My budeme mat cca 80 este to nie je presne. A ake kolace? Das mi kontakt?
Odpovedať
Profilova fotka
no ved hotel to je skoro ako restika.ake su ceny?my mame na obecnom urade,je tam krasna velka sala a za 830sk na osobu mame tri jedla.tak sa skus spytat aku vyzdobu nukaju,ved to by malo byt v cene a mozno nebudes chciet vsetko ale aspon nejake navleky na stolicky,servitky...my si vsetko toto platime a nie je to malo penazi. mimochodom sesternica mojho snubenca si kupila saty v polsku,usili jej presne podla obrazka,bola velmi spokojna a potom ich predala.rozdiel medzi takymi satami a tymi darhymi zo salonu je ze salonove su kvalitnejsie lebo musia vydrzat vela noseni a cisteni. mame dj-a lebo ten zahra hocico,skupina len to svoje.a mozem mu dat aj vlastne cd-cko. aj my mame okolo 80. tak chcelo by sa Ti po kolace chodit do medzeva?ak ano,skusim zohnat foto,ja priamo cislo nemam ale zozeniem,urcite by si nelutovala lebo take vynimocne inde nenajdes,nie su to rezy ale take male umelecke dielka:) este Ti dam vediet
Odpovedať
Asi si viem predstavit ake su to kolaciky :-) nie nahodou take malinke jednohubky? A vyzeraju ako od babicky .. ? x-) No neviem presne kolko by to bolo na osobu ale poslali mi cennik svadobneho menu a je tam napriklad slepacia polivka za 1.29 eura alebo kuracie prsia s broskynou a syrom za 6,59 eura a to v tom nie je este ani priloha mam pocit. Takze zda sa mi to dost. Presne .. ja zastavam tvoj nazor s tou skupinou. Takze ide sa na hladanie Dj-a. Inak koho mate vy? Ved KE a SNV nie je az tak daleko takze mozno by mohol skocit aj na nasu svadbu hm? :-D
Odpovedať
A ake mate tie 3 jedla?
Odpovedať
cawte :-) boze teplota nenormalna, dusim sa vo vlastnej stave :-D a som si ista ze ked dojdeme domov na dovolenku bude cely tyzden prsat, dame stavku? ;-) my sme vcera vysli von na pivco, teda rasto pivco a ja kofcu... tak sa dobre sedelo a kecalo, nechcelo sa mii ist prec keby netrebalo ist rano do prace... a este aj v noci bolo horuco, okolo polnoci nam ukazoval teplomer 23 stupnov 8-( a tak sme sa bavili aj o svadbe atd... on chce vsetko podla tradicii a dozvedela som sa, vraj sa ani sama nebudem obliekat do siat... vraj uz tam zacinaju tie "ceremonie" :-S , ze to nejake babuchy stare ma budu obliekat a tak, uz ste o tom poculi?? aj o odhadovanom rozpocte, vy mate nejake odhady co sa tyka nakladov? gibbidis vies to uz nejak odhadnut? no mne sa to zdalo trochu vela, vraj len alkohol takych 30tis sk co je podla mna nerealne vela... nemyslite?
Odpovedať
teda nechcem aby to vyznelo ako alkoholicka party :-D ale vraj pivo treba, nejake vino z kazdeho rohu trohu, vodku, aspon tri "chutene" palenky... mne sa to zda vela len za chlast 8-(
Odpovedať
ahojte.. nely, jasne, ze si chcem skolu platit sama :-D len neviem, ze ci ma vobec vezmu... my tiez uvazujeme, ze sa v lete vezmeme.. ale tak, zatial sa o tom len rozpravame. kati ja si myslim, ze to je prehnana suma za ten alkohol.. neviem.. ale myslim, ze my sa budeme orientovat len na vino, fernet a nejaku palenku. a to staci si myslim. ziadnych x druhov.. nechcem, aby sa ozierali, ale aby sa zabavali.. :-) aj ked niekto sa vie zabavit len nad flaskou :-p no a tebe sa paci mat taku "tradicnu" svadbu? mne osobne by to bolo asi proti srsti, aby ma obliekal niekto cudzi do siat...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte gibbis viem co dalej, pokracovat v tom co som zacala.. najst si pracu a zit, casom si zalozit rodinu a premyslam aj o skole pokial najdem nejaku co ju vyuzijem a nezdupkam z nej po dvoch mesiacoch... slniecko zalezi od toho kolko budes mat ludi, kde chces mat svadbu a ci si narocna alebo nie..nas nasa svatba vysla, pri 51 ludoch na cca 130 000sk so vsetkym vsudy a to sme mali fakt za smiesne ceny zohnany oblek, saty, na jedle sme dostali zlavu lebo to bola svokrina znama, alkohol sa kupoval len tvrdy a nealko, vino a domacu doniesli nasi, a vyzdobu sme mali v cene...len sme povedali ako a co.. autom sle sli nasim, taze ziadne limuziny a nezmyselne platenia tisicov navyse..kameramn, fotograf a DJ boli ferovi kamarati takze tiez to bola cena dohodou... takze sme na vela veciach usetrili..priblizne 50 000 urcite... co sa tyka tradicnej svadby, mali sme nieco na ten sposob ale nie uplne podla tradicii.. nebola svadba u mna ale u zenicha..noc pred svadbou sme spali spolu v jednej posteli, pred obradom sme boli na fotenie, cize ma v satach videl uz skorej, akurat co sme mali klasika tradicie, pripitok v sale, zametanie crepin, redovy alebo zavinacka..(to som tancovala v kroji a to som aj chcela) a obliekala ma ferkova krstna.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hainy ano su to take jednohubky,vseobecne sa na svadbu robia male kolace,ale fotku budem mat az po prvom auguste lebo len vtedy robi na tu svadbu a inu nema.3 jedla sme mali dost siroky vyber,snazili sme sa klasicke aby kazdy zjedol,nejaky rezen,plnenu kapustu a take.co sa tyka rozpoctu tak je to okolo takych 150 000,a fakt sa na mnohom da usetrit,my tiez nemame napr limuzinu z pozicovne takze este stale neviem na com pojdeme :-D ale nas to vyjde aj viac lebo na niektorych veciach sme nesetrili.co sa tyka pitia mame domace vino a palenky vodku,hrusku,slivku,fernet nejake dve flase becherovky...treba si najst taky obchod kde sa daju vratit neotvorene flase,my to mame tak cize je a do rezervy a zaroven to nebudeme musiet 5 rokov dopijat... co sa tyka tradicii moj snubenec sa chce vyhnut comu sa len da :-D on je ten typ ktory este donedavne tvrdil ze sa nikdy neozeni a ked nahodou bude len nejaka hodinova recepcia-kym nestretol mna :-D chcel sa so mnou tak velmi ozenit ze povedal ci mi bude stacit tolko a tolko a nech si spravim svadbu aku chcem.no budeme mat zametanie taniera a redovy lebo ten chcem a ako som uz spominala,v kroji,podla mna je to super ;-) inak je svadba taka klasicka,ziadne extremne modernosti a v podstate aj tak netusim ako to bude prebiehat,co tam budem robit...myslim na hostine,ale nejak sa to vyvinie:)a fotime sa tiez rano,obliekaju ma kamosky a mamka slniecko nedaj si nic nanutit! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte kocky, ja len na skok, zajtra idem s kamoskou na predlzeny vikend na kupalisko, si to ideme silno uzit a v nedelu domov. Tak sa potom ozvem :-D Co vam poviem, v praci dobre, byvanie super, fotky sa stale nie a nie dostat nahrat do compu :-) Ale uz sme pekne zabyvani, pohodicka. Mno kocky, vidim, ze urputne riesite svadbicky, parada, len si to pekne uzivajte :-D ja sa tesim na pripravy, vyzera ze bude cas, do skoly sa mi snad podari na externe a potom by to malo byt ok :-) uvidime, ako to dopadne vsetko, este nemam papiere. Drzkajte sa a ozvem sa :-)
Odpovedať
cawte vcera tu bola paradna burka, teda viac sa blyskalo ako prsalo ale bolo to peknee... gibbidis to zas nie, nutit ma urcite do nicoho nebude... ked ja sama neviem ako ma co prebiehat, ale pride mi trapne aby ma nejake cudzie osoby obliekali a este by pritom spievali nejake uplakane pesnicky alebo co, tak by ma asi kleplo :-D mozno prehanam, no ale vravel ze sa to tak robi... vies iny kraj iny mrav =-) ale to neprejde, pekne sestry alebo kamoska alebo mama ;-) ja uz chcem ist domov, dufam ze sa nam podari vypadnut aspon v sobotu... nieste tu niektora rybarka nahodou?? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
slniecko,na jasne,svadba ma byt podla nevesty aj keby to bolo uplne postavene na hlavu,zenich ma proste smolu,porad sa akurat tak s mamkou podla mna,aj ja to tak robim. mna by tiez urcite kleplo v tom pripade :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja si myslim ze by sa mali robit kompromisi.. sice je pekne ako pises gibbis "bude ti stacit tolko a tolko a spravi si svadbu aku chces" myslim ze svadba je o oboch..ja by som si nedovolila organizovat svadbu sama bez toho aby mi to drahy schvalil, predsalen aj on ma urcite poziadavky a treba urobit kompromis aby aj ovca bola cela aj vlk nazraty aspon u nas to tak bolo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
awojte, baby dnes som bola u zubára, skoro som tam plakala. Vlastne som bola u dentálneho hygienika čistiť zubný kameň, bol tam nenormálne krásny chlapec - teda on bol zubár :-) Akože mám svojho miláčika, a aj ho veľmi ľúbim, ale myslím si, že nie je hriech sa pozrieť na pekného chlapca :-) Inak to čistenie bolo strašne, sedela som tam dve hodiny s otvorenou pusou a chlapec mi hovorí :"Vy asi nie ste moc zhovorčivá." Tak som si vybrala všetky hadičky a povedala som mu, nech si skúsi natrepať do úst odsávačku, vŕtačku, zrkadielko + jeho ruky a potom nech rozpráva :-) :-) :-) Ale inak bolo v pohodke, na konci sme ešte klábosili asi polhodinku, chudáci ľudia v čakárni, keby som tam namiesto ich sedela ja, tak by si ma neželali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no kedze moj drahy nechcel nic,bolo a je mu vsetko jedno.a ked som sa stazovala ake je to tazke vsetko zorganizovat povedal:"kto chce kam,pomozme mu tam" :-D a jasne ze kompromisy treba robit,ak je zaujem s oboch stran
Odpovedať
Profilova fotka
uff dievcence,na zajtra rano som objednana na EEG po spankovej deprivacii,co znamena ze nespim cely den a celu noc aby sa mozog zatazil,nieco ako beziaci pas pri EKG.no som dost znicena,este ze existuje internet,inak by som uz davno zadrichmala alebo ratala minuty...a to som este bola do druhej vonku s kamaratom. pozeram,ze este fotku topanok a nausnic tu nemam,hoci doma su uz 3 mesiace :-D
Odpovedať
Ahoj gibbidis A na co tam ides? Ake to je vysetrenie? Na co to je dobre?
Odpovedať
ahojte, tak mi sme sa v sobotu vrátili zo Zakynthosu. ani sa mi nechcelo odísť odtiaľ. spoznala som tam skvelých ľudí. príroda nádherná, počasie skvelé, ľudia perfektní, let bol skvelý. toľko zážitkov ani neviem kde začať. hodím fotky na FB tie hovoria za všetko. aj keď nie všetky, spravila som asi 500 záberov. :-D
Odpovedať
ahoj erika. no tak to som rada, ze sa vam tam pacilo. tesim sa na fotky :-) aj ja by som kdesi este vypadla.. varime gulas, pohodicka je. a vy dievcence, ako sa mate?
Odpovedať
Aďa už som neaké dala na FB, je ich fakt veľa. najradšej by som vám ich ukázala všetky. x-) minimálne ešte jeden album na FB spravím z dovolenkových fotiek.
Odpovedať
Profilova fotka
Eric fotky sú nádherné :-) krásne je tam, hneď by som nasadla na lietadlo a letela tam :-(
Odpovedať
Luna ani nevieš ako veľmi by som sa tam vrátila. ráno sme mali hotové raňajky, potom sme sa išli kúpať až do obeda, obed v super taverne Tassos, poobedňajší oddych na izbe, večerná prechádzka a drinky v bare pri bazéne plus rozhovory s barmanom a kamarátmi čo sme si tam našli. nádhera!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá... ericca... no tá dovolenka, to musela byť paráda...super! :-) Dnes nám prišli svadobné oznámenia... joj su krásne, pofotím a hodim tu. Máme také oznámenia, kde si lepíme svoju fotku - dokonca nám aj fotka vyšla, takže teraz keď ich dám do kopy, tak to vyzerá vážne super... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
brissula to je super :-) som zvedavá aké sú ja už sa neviem dočkať našej svadobnej cesty, keďže sme zmenili smer dovolenky, tak dúfam, že zažijeme rovnako krásnu dovolenku a ty eric ;-) a potom nás čaká len robota a robota aby sme mohli konečne bývať 8-)
Odpovedať
brissula teším sa na fotky :-) Luna a kam ste mali ísť pôvodne a kam pôjdete teraz?
Odpovedať
Profilova fotka
No pôvodne sme chceli ísť do Prahy, ale nakoniec sme sa rozhodli pre Egypt :-D juj neviem sa dočkať
Odpovedať
Ja osobne Egyptom nie som očarená čo sa týka ľudí, arabi sú doterní. inak more krásne, pyramídy pekné ale tí ľudia... ale nechcem ti kaziť náladu. dá sa tam krásne potápať. ;-) môžeš si zaplávať s delfínmi ak máš šťastie.
Odpovedať
Profilova fotka
už som tam bola, viem aké to tam je :-) najhoršie je ísť tam bez priateľa, lebo potom sú fakt doterní :-D ale ja sa tam teším hlavne kvôli moru, potápaniu a pyramídam...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj hainy to bolo take vysetrenie koli bolestiam hlavy ci je vsetko v poriadku a nakoniec je.snubenec bol velmi stastny,dost sa bal kedze to mohlo byt aj vazne.ale je to len z predsvadobneho stresu :-D aj my ideme k moru,na sardiniu na svadobnu cestu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola tiež na EEG vyšetrení, keď som ešte chodila na strednú, tiež ma bolievala hlava, ale všetko bolo OK, to som mala asi len zo školy :-| ale odkedy tam nechodím, tak je faaajn :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?