Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
cawte :-) o tyzden ideme konecne na dovcu, uz sa tesiiim :-D teda hoci len domov, ale aj tak to bude relax... a musime vybrat salu, hudbu atd., pomaly to rezervovat lebo dopyt je velkyyy a nechcem aby nam nakoniec ostalo len to najhorsie co este bude volne ;-) normalne mam z toho stres, pride mi to take nerealne, ze ideme obzerat veci na svadbu, nasu... ja si pripadam ako vecne decko a nie ako dospela zena ktora sa bude vydavat :-N mate aj vy take zmiesane pocity?? eri tiez si take mala?
Odpovedať
Profilova fotka
Nič si z toho nerob, ja mám také isté pocity, len s tým rozdielom, že ty máš do svadby ešte niečo vyše roka a ja tri mesiace =-)
Odpovedať
ani si nechcem predstavit co bude, ked budem mat tie tri mesiace :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No už to začínam prežívať pomaly :-) ale najviac sa aj tak bojím týždňa pred svadbou, myslím, že vtedy so mnou nikto nevydrží
Odpovedať
ale ked si to tak vezmes tak je to divne ze mas / mame obavy... ved sme spolu nieco odskakali, pozname sa, lubime sa, zijeme spolu a a chceme to... a aj tak sa bojime :-D neviem si prestavit tie pocity, ked budem tehotna, to bude :-N
Odpovedať
kolko rokov ma tvoja polovicka lunana? inac mozno trochu drze, ale keby si po svadbe chcela predat tie manzetove gombiky tak sa hlasim na kupu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Môj má takisto ako my...takže 22....pravdepodobne ich budem predávať, lebo pochybujem, že si ich ešte niekedy dá :-) veď ak by som ich predávala, tak budeš prvá, ktorej ich ponúknem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
luanna mas krasne satky,jedny aj druhe,konecne vidim nejake poriadne! maggie sottero popolnocne som chcela aj ja ale nakoniec mam kratke...cez vikend sa pokusim dodat nejake foto inak tie manzetove gombiky si kde kupila?su tiez utesene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, ja len na skok, mam tu na vikend neter, sme dnes boli vo Viedni, zajtra ideme pobehat obchody a vsetko to tu vykupit a vecer niekam zit :-) Ako sa mate? Riesite svadbicky, no ja idem skusit pozriet cez tyzden snad do tej restiky, kde by sme to chceli mat my, ak budu mat volne a normalne ceny, tak to tam mozno aj rezervujem...a ked nebude volne alebo bude draho, tak mozem zhanat nieco nove, netusim co a kde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gibbidis manžetové gombíky som kúpila cez jednu dievčinu tu na MS, volá sa Uk2000... No tie šatky sa aj mne strašne páčia, som sa do nich zamilovala, už teraz sa teším na skúšku, kedy si ich pôjdem zase obliecť a potom na ten deň :-)
Odpovedať
Ahojte baby. Hlasim sa po dlhsom case :-) Tak vcera sme mali oficialne zasnuby s rodicmi a surodencami. Bolo super. Ked uz sa blizil cas ich prichodu tak som sa trosku klepala a mala strach, potom to opadlo, ked uz boli u nas. Ale ked ma moj drahy ziadal o ruku od mojho otca tak to bolo .... hned som sa rozplakala .. ani neviem ako a uz som plakala .. slo to samo .. Milujem svojho drahouska taky zlaty bol x-) Tak pridavam baby fotky do albumu zo zasnub mozete pozriet x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás dievčence. No tak aj ja som už šťastne zasnúbená. Včera prišiel drahý aj s jeho rodičmi, mali sme všetci obavy, ako to dopadne, aj mamina bola taká nesvoja, ale bolo všetko super :-) Drahý mal stres, chudáčik, vždy je taký ukecaný a tam mu akosi nebolo do reči :-D Ale dopadlo to dobre, jeho rodičia boli zlatí, pýtal sa našich, či ma im dajú. :-) No som mala slzy na krajíčku. S maminkou sme dostali krásne kytice... No som rada, že je to za nami. a rada spomínam :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte zenuse.. ako sa mi mate? nejako nemam cas sem chodit a pravdu povediac velakrat ani chut... je to setko naprd, nijak neviem robotu najst, uz mi to dopada na psychiku a o peniazoch ani nehovorim... vidim ze vy uz vo velkom zasnubi, uspesne :-p :-D tak gratulujem :-D :-D ja inak nic nove, vcera sme grilovali, zase tu bolo moje zlaticko, spoli sme sa pod obraz Bozi, no dopadlo to hehe.. drahy rano vstaval do prace a oni odchadzali o pol tretej rano :-D :-D :-D ale dobre mi to padlo :-D :-D inak babule ozaj, nechcete niektora kupit bielu vesticku na svadbu? mam na predaj..
Odpovedať
Profilova fotka
hainy krasnu neterku mas,a Vas dvoch nehces zverejnit?aj prstienok je uzasny.inak my sme s mamkou mali doma to iste najprv,to prejde a bude sa aj Tvoja tesit ;-) no a kukajte moje foto ak mate zaujem :-D este budem urcite pridavat
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj gibbis.. kraasne fotecky a pekny uces budes mat.. len ked mozem trosku poznamocku, nech ti nenamaluje tak moc licka, je to moc vidno...teda aspon na moj vkus :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hej viem,dost silno mi to namalovala,este sme to aj zotierali :-D a podla mna aj obocie Tebe nel vela stastia...!
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej aj obocie trosku :-N ale inak to je super a ten uces je uuzasny :-) :-) velmi sa mi lubi jaaaa by som sla este raz do toho :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte... gibbidis, krasny uces, pristane ti :-) nely, no teeeeeeeda, vy super frcite :-D a nic si z toho nerob.. ani ja nemozem najst pracu.. po mojich "uzasnych" skusenostiach mam dost... skoda sa vobec o tom vyjadrovat. a to som si dala externe.. ak ma vezmu, som zvedava, kde na to nahrabem, hehe.. ale ved este je dost casu predo mnou. snad sa cosi najde. no nie? netreba si zufat, aj ked je to niekedy tazke. ja mam draheho v prahe. uz aby bol doma :-) a nasa bejaaaaatka je kde? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ;-) no holky,mate to s tou pracou tazke...preto ja radsej chodim do skoly :-D drzim Vam palce!!!
Odpovedať
Profilova fotka
a popolnocne satky mam uz v albume :-D
Odpovedať
Ahoj gibbidis Ja tiez chodim este do skoly. A na buduci rok sa berieme. To budem mat akurat ukonceny 4. rocnik na VS. A u teba to je ako so skolou ak sa smiem opytat? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte princess tak je to zlozite v dnesnej dome ale tha, budem ticho.. ja osobne zacinam mat pocit akoby byvala robota o mne rozhlasila nepekne veci aj ked nemali preco... a co drahy v Prahe? gobbis, satky su krasne a prezrad, kolko ze ta stali? co sa tyka skoly, mna skola nebavila a aj tu bohuzial treba z niecoho platit, a byt odkazana na rodicov, po tom netuzim..myslim ze mi v zovote toho dali strasne vela a dlzim im este ja, nie aby som od nich tahala prasule este na skolu...a zatial taku skolu nevymysleli ktora by ma bavila :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no satky stali 75 zlotych co je najkych 500-600korun :-D skola cloveka nemusi bavit hlavne ze nejaku ma,lebo sama vidis ake je to tazke...aj ked mna ta moja bavi 8-) chodim na medicinu,akurat si vybavujem prestup z kosic do bratislavy kedze tam zije moj nastavajuci,mam z toho viac stresov a vybavovania ako zo svadby 8-( teraz pojdem do stvretho rocnika,studuje sa 6 rokov
Odpovedať
gibbidis Takze tiez mas svadbu cez skolu. A co na to tvoji rodicia? Suhlasili? Lebo moji neboli velmi nadseni ked som im to oznamila ... A kde budete byvat po svadbe? Sami si financujete svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je smiesna cena fakt... tak zase vies koho ako! ja sa nedokazem ucit nieco co ma nebavi a bohuzial ani s VS nemas istotu prace, aj take som uz zazila neboj..mozes mat VS kolko chces ked ta odpinkaju s tym ze si prekvaifikovana a nemozu ta prijat lebo ta nemozu zaplatit, alebo ked obycajny clovek so SS zarobi viac ako clovek s VS...aj take som uz stretla a viem ze sa medicina studuje 6rokov, mam spoluziacky ktore ju studuju.. tak snad sa ti podari cim skorej vybavit, aby ste boli spolu
Odpovedať
Profilova fotka
hainy no mamke sa to nepacilo,mali sme doma horor,ved som Ti pisala ze u mna to bolo to iste.moj pritel pracuje,byva v podnajme takze v pohode,svadbu by sme si mohli platit aj sami no ale jasne rodicia trvaju na tom ze to musia oni.a Vy? tak nely,mas pravdu,ale ja si neviem predstavit byt bez vysky.takze teda vobec netusis co dalej?Ty zijes niekde v cechach,alebo tak?
Odpovedať
Ano ano ja viem ze si pisala .. Ale tak ako a kedy to preslo tvoju mamku? Kedy ste im oznamili ze sa beriete? A co hovoria na to ze od nich odchadzas? Inak aj nasi nam chcu platit svadbu neviem co vsetko ale tak hostinu urcite lebo to platili aj bratovi. Ja som im chcela prispet aj na zasnuby a nechceli o tom ani pocut. Nasi chcu aby sme so svadbou este pockali aspon 2 roky a nie uz na buduci rok. Ze potom budu na tom s peniazmi lepsie ako teraz a take reci ... lebo teraz mali ine vydavky a aj leasingy platia ale tak ja som povedala ze si ju zaplatime sami ale oni tiez o tom nechcu ani pocut .. ze bratovi platili a nam by neplatili tak ako by to vyzeralo ... Ved ked nam budu chciet nieco prispiet tak nam mozu aj o tie 2 roky no nie? A mas naozaj krasne tie satky. A na redovy uz mas nejake? Kde chodite do Polska? Lebo my do Noweho Targu.
Odpovedať
Profilova fotka
no mamku to preslo asi po dvoch tyzdnoch,muselo lebo ja som vedela ako nebude chciet,tak som vsetko zariadila a v aprili som jej povedala ze na prveho augusta je vsetko zariadene:) mamke je uz teraz za mnou velmi smutno,ale budeme si volat cez skype a cele skuskove sa budem ucit doma v kosiciach tiez si myslim ze mozete si zaplatit svadbu,aj tak sa Vam to vrati z darov a redoveho a potom Vam daju taku sumicku na byvanie alebo tak... dakujem,na redovy mam kroj,zohnala mi ho svokra lebo je ucitelka a v skole maju subor,skusim tiez dat foto.svokrovci byvaju v bardejove takze chodia do krosna,to je im blizko.ale inak t boli asi jedine ozaj pekne saty tam,uz som myslela ze budem v satach zo stuzkovej lebo inak tam mali len same kostymy,asi tak pre svadobne mamy :-) takze Vy este neviete svoj datum,vsak?ved sa Vy dohodnite a rodicia mozu frflat,je to Vasa vec.ine by bolo keby mali vyhrady proti svadbe ako takej,napriklad ze buduci zat je nezodpovedny alebo tak,nad tym by sa trebalo zamysliet,aj ked to je len priklad,verim ze Tvoj snubenec je tip-top ako ten moj :-D a jasne ze to budes mat tazke,ved manzelstvo nie je lahka vec ale myslim ze si to uvedomujes a si na to pripravena.pre mna bolo dolezite ze obaja mame ochotu riesit problemy ktore sa na 90% nedaju predvidat a stale nejake pridu
Odpovedať
Ale nie nie mame uz datum svadby. Uz aj nasim som o nom povedala .. 12.6.2010 - to budem mat akurat nejake 3 tyzdne po ukonceni 4. rocnika. A teraz cez leto chcem vsetko pozariadovat co sa len da ze potom sa budem plne venovat skole. Len neviem kde mam zacat ... hm? :-) Jedine co mame tak to je sala a nic ine. A neviem co dalej? Ako pokracovat s pripravami =-) Ano moj snubenec je tip-top.. a myslim ze to moze povedat kazda snubenica ze ten jej je ten najlepsi 8-) kedze sa s nim zasnubila a planuju spolu svadbu a dalsiu buducnost .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no cudovala by si sa kolke su take ze no mal by sa zmenit v tom a tom...moja kamaratka by chcela byvat a mat dieta s muzom na ktorom jej vadi kopec zasadnych veci.zial,niektore zeny sa uspokoja aj s malom lebo si myslia ze lepsieho si nenajdu,to ma fakt velmi stve a mrzi. no tak ked mate salu sup sup zhanat fotografa,kamerama a dj-a,ti maju objednavky dlho dopredu.pripadne ak mas vysnivane nejake veci-ja som napriklad velmi chcela kolace z medzeva,su uplne rozpravkove ale smola,objednali si tu pani uz v januari... a potom skusat satky,tie sa tiez skoro vychytaju.vyzdoba a take drobnosti ma este cas.mozno Vam ju aj zabezpeci scasti sala,mate restiku ci nieco ine?ja Ti rada so vsetkym poradim,ked uz mam tesne predtym :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?