Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Inak baby zajtra cakaju mna druhe statnice a taaak sa mi uz nechce ucit .. nieze by som vsetko vedela ale uz ako keby som bola vycerpana a uz nevladzem co by som mala este len teraz najviac vladat .. Tak drzte palceky ze sa budem moct konecne aj ja supnut do priprav.. Uz sa veeelmi tesim ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte srdiecka.. tak som k vam nakukla..teda nakukam stale ale nejako nemam cim prispiet... nove nemam nic, setko po starom a tym myslim naozaj po starom.. robota nic, starky stale hneva...akurat vcera som skusala bazen naplno, no to bolo uuuzase..som sa hrala s pesakmi, ja v bazene a nehala som zo strany na stranu a oni okolo bazena a brechali na mna, sa im to ocividne velmo lubilo :-D a aj mne beus pozerala somf otecky na FB, su uzasne, vidno ze ste si to uzivali plnymi duskami.. muselo to byt isto super :-) kedy budes vediet ci ta vzali alebo nie? hainy to si zvykni, tak teorie budu padat stale uz doma..hehe.. no a ked mamke ide len o tie pridavky :-D :-D :-D :-D :-D tych tusim 500sk :-D :-D (az to nezvysili odkedy som ja chodila do skoly) :-D :-D a co sa poistovne tyka, mala by si zajst do skoly aby ti dali potvrdenie pre poistovnu o tom ze oficialne stale studujes..nic viac...
Odpovedať
Hainy čo to má spoločné s prídavkami pre boha. ja som tiež vydatá a mama na mňa poberá prídavok na dieťa. ten ti prislúcha ak si ešte stále študenet a nepretušila si štúdium. okrem toho ak tvoj priateľ zarába po svadbe si v marci môže podať žiadosť o vrátenie daní. Nely ja teraz tiež nemám moc o čom písať, škola nič, dovolenka o týždeň len som chorá. :-p sa musím rýchle dať dokopy. mám virózu, nebojte sa nechytila som prasaciu chrípku. :-D
Odpovedať
ericca To ozaj???? Ja som fakt myslela ze pridavky sa so svadbou koncia.... A ak nie tak mamka bude rada x-) Takze isto mamka berie na teba tych 500 sk ci kolko to je teraz? A ako to je s tym vratenim dane??? Vysvetli mi to .. este som o tom nepocula .. za co je ta dan??
Odpovedať
príspevok na dieťa je vo výške 640Sk, a tá daň to je daň z príjmu. odvádza sa mesačne ale pri podávaní daňového priznania v marci máš nárok na vrátenie určitej čiastky. v tomto prípade ak manžel/manželka nezarába. neviem presne ako sa to vyrátava.
Odpovedať
Profilova fotka
hainy ked manzel pracuje a manzelka nema prijem vecsi ako (tu u nas to je) tusim 64 000 alebo tak nejak, tak si na to manzel moze uplatnit narok a vratia mu preplatok na dani, ktoru mu kazdy mesiac strhava zamestnavatel..a ta ciastka teda nie je az taka malicka.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zenusky moje ja sa tak nudim
Odpovedať
Profilova fotka
a tu nikde nikoho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem trpiet chvilku samomluvou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krasne nam dneska svieti slniecko...xixi..sa tak z neho tesim, bazenik napusteny :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pojdem si za hodku lahnut nech ma trosku opecie, to bude zuuuzo leharo zase jaaaj :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no este pridam 2-3nezmyselne prispevky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
co dneska porabate??
Odpovedať
cawte babky :-) ja som tiez myslela ze svadbou pridavky koncia... hmm ja mam nevelmo dobre spravy, mojej polovicke vykradli stavbu na ktorej pracuje a ukradli mu vsetko elektricke naradie :-( myslela som ze ma klepne, ale co uz... da sa povedat ze sme prisli o celu svadbu, alebo polku auta atd... to je take nefer, clovek sa dere jak somar, uz uz sa to crta k lepsiemu a zas sa musi nieco pobabrat... a teraz nanovo setrit aby si mohol ci skor pozhanat nove... fakt na nervy :-S musim sa postazovat niekomu, a vy ma asi viete pochopit kedze tiez zarabate a viete ze korunky nepadaju same z neba :-) a to mi dva dni po tej kradezi poveda s tazkym srdcoml, ze ma nasetrene peniaze a chcel mi kupit skuter s velkou maslou :-D dokonca mi ich aj dal ze ideme ho kupit aj tak, ale som mu povedala ze to este pocka... radsej nech si nakupi co treba, ved sa nam to vrati spat v podobe vyplat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Slniečko to je smutné :-( ja mám tiež bobky každý deň, lebo priateľ robí s bratom strechy a tiež majú plné auto náradia, ktoré fakt nie je lacné a minulý mesiac ukradli jeho susedovi také auto a potom o dva dni ďalšiemu susedovi vykradli auto a zobrali všetko náradie,tak sa tiež obávam, aby sa niečo také nestalo..lebo by to malo tiež zlé dopady na nás :-| ale ten tvoj je zlatý, že ti chcel skúter kúpiť x-) nely nič si z toho nerob, ja som dnes v práci trpela samomluvou :-D nikde nikoho, tak som sa rozprávala sama :-D
Odpovedať
nelynka Tak ako to je s tou danou? Ked manzelik bude pracovat a ja budem studovat a nebudem zamestnana .. tak ako nam to vyjde? Kolko je to percent z platu co strhava zamestnavatel??? Toto co si pisala ... A ake su k tomu podmienky? Ked mame svadbu v juni tak na buduci rok v marci si uz mozme uplatinit tu dan? slnieckko To je strasne!!!! Dnes si treba davat pozor na vsetko lebo ludia su hnusni!!! Nemam na to ani slova pretoze je to otras! Baby som cerstva Bc x-) Ale lepsie keby som uz bola Ing ... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte hainy pozri sa staremu na vyplatnu pasku tam uvidim kolko mu strhava mesacne zalohu na dat...to sa pri danovom priznani vypocita a urcite percento mu z toho vratia...ked si si vsimla... a ty ked budes nezamestnana alebo budes mat plat nizsi ako nejaka suma (64 000 alebo tak nejak) tak si na teba urobi danovu ulavu a vratia mu viacej peniazkov... dan sa uplatnuje za predosly kalendarny rok, cize vy ked budete mat svadbu v juny 2010 tak vo februari 2011 si uplatni danovu ulavu na teba za obdobie ktore ste manzelia (jun - december) ak ovsem dovtedy nebudes pracovat a tvoj plat nebude prevysovat tu danu ciastku..
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím vás... :-) Slniečko - no nenachádzam slov, je to strašné. U nás nedávno vykradli dom nejaký vandali, zatiaľ čo rodina ženila syna. Tak všetci sa bavili na svadbe a niekto si veselo kradol. No je toto normálne? Ja nevychádzam z údivu.... A horšie je, že tá rodina mala fakt krvopotne našetrené peniaze na tú svadbu, a všetko bolo fuč... Ľudia sú strašní. Inak, naše zásnuby sa o deň, prekladajú, mali byť 11.7 ale budú 12.7. Pretože ja inteligentna :-D som si neskoro spomenula, že som sa sľúbila pomocť kámoške obsluhovať svadbu (majú 250 ľudí) :-( A kedže som tam chcela obkuknuť všetko, čo treba, tak sme preložili zásnuby o jeden den, čiže v nedeľu budem rozbitá po svadbe, a budem sa zabávať so svokrovcami :-D :-D :-D Viem si to živo predstaviť... A ešte jedna novinka, máme nového psíka, krásneho labradora, asi mesačné šteniatko. volá sa Dobby (ako z rozprávky Harry Potter taký malý sluha)... NO je krásny, včera sme si poňho boli... Joj je neskutočný. :-) Už sa teším domov, čo ho okuúem, lebo smrdí... heh A ešte odkaz hainy - gratulem všemožne ku Bc, musí to byť super pocit...
Odpovedať
ahojte.. tak ako kocky? aj u vas je tak hnusne teplo? ja som zalezena vo vnutri... na vonku sa fatk neda vydrzat.. zajtra mam promocie, uz aby to bolo za mnou. sa mi tam moc nechce trepat, heh... 8-) ale hadam bude dobre. bea, tak ako s kuchynkou? ste spokojni? som zvedava na fotky potom. u vas to teda musi vyzerat uplne super.. uz to mate skoro cele zariadene, no nie?
Odpovedať
brissula Dakujem ti moja :-) Ano je to dobry pocit ze uz to mam konecne z krku (tak ako aj ostatne baby co maju po statniciach tak vedia o com hovorim) ale lepsie by bolo keby som uz oslavovala Ing .. uff .. dufam ze to bude rychlo x-) Ked som citala tvoj prispevok tak chvilu som mala pocit ze si moja suseda ... :-D lebo tiez vcera si boli po noveho labradorika v KE.. bozeee ten je kraasny. Aspon dlho nesmutili za starym pretoze den pred tym dostal smrtiacu injekciu lebo sa uz trapil chudacik :-( Inak aj my mame zasnuby 12.7. teraz v nedelu. Tak budem na teba mysliet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte... my uz sme prestahovani :-D bordel jak v tanku...ale sme sami :-D Mno, paradicka, kuchyna v podstate hotova, nahram nejake fotky... pekne je to tam. Katka, to ma strasne mrzi. Ale neboj, zvladnete to...aspon ze mate trosku nasetrene, vas to nezlozi. Drzte sa. Nelynka, ako sa mas? Aduska, promocie si uzi, nase boli krasne. Az som sa dojala. A co ta tvoja praca? Ostatnych zdravim, baby uzite si zasnuby, nase teda s mojimi rodicmi super, ale so svokrovcami trapne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hainy, my sme uz dlho nemali psika, lebo mamina nechcela, a teraz sme sa rozhodli ze budeme mať. Ja sa už nemozem dockať, kedy mi tu padne posledna minuta, az nechapem ako sa na neho teším :-) Ale chceli sme trosku menšieho, no keď sme ho videli... Neodolali sme :-) Inak som zvedavá na tie naše zásnuby, joj to bude od veci podľa mňa, u nás je taký zvyk, ze o pár dní neskôr idú naši k ním domov, aj u vás je to tak?
Odpovedať
ahojte, tak ja už som pobalená. zajtra ráno ideme do Bratislavy. ako tak som aj vyzdravela. už sa veľmi teším. stále rozmýšlam či som na niečo nezabudla, ale to hlavné myslím, že mám. tak sa tu majte pekne zatiaľ. :-)
Odpovedať
brissula No neviem ci je to aj u nas tak .. :-) ale poviem ti potom :-D Ale podla mna svokrovci pozvu nasich k nim ved to sa patri nie? Som zvedava ako to dopadne ... kolko budete mat ludi? My 10 a 2 deti. Uz vies co budete varit a piect? Mamka mi vcera povedala ze chce piect 1 tortu a 2 kolace. A ja na nu pozeram to ako naozaj? Som myslela ze upecieme jeden a dovidenia .. 8-) Idem akurat pohladat nejaky super kolacik na nete .. tak uvidime bude sranda .. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Hainy. no my budeme asi 8 ľudí, to len taká najbližšia rodinka. Svokrovci prídu niekedy poobede, posedia 2-3 hodinky a pojdu domov. Čo budeme variť ešte neviem, ja idem v sobotu na tu svadbu, tak som to nechala na maminku, nech urobí čo chce. A upečie nejaký koláčik, totru určite nie. Zajtra príde konečne drahý z práce, tak sa s ním dohodneme na všetkom. No vidíš, si sa bála, ako to všetko vezme, a je to v pohodke, nie? :-)
Odpovedať
Tak zasnuby ano .. to aj ona povedala ze zasnuby nie je problem spravit .. prdsa to nie je taky zvazok ako svadba. Ona len chce aby som s tou svadbou pockala lebo som este mlada a takee ... No my tiez iba najblizsia rodinka budeme a to bude este chybat sestra s priatelom a draheho brat s priatelkou takze bolo by nas este viac.
Odpovedať
jeej vy tak oslavujete zasnuby? super ;-) my sme prisli domov na vikend (vlastne hlavne kvoli tomu aby sme to oficialne oznamili rodicom), rasto dal rano spravit krasnu obrovsku kyticu pre moju mamu (klamali sme ze to je na narodeniny pre jeho mamu...) bola sobota okolo obeda a vtedy zavolal moje sestry aj rodicov do obyvacky a oznamil im to :-D asi to aj cakali lebo segry sa prekecli... na "slavnostny" obed sme mali bryndzove halusky :-D akurat ze sme vecer vsetci do mesta, ostatnej rodine sme to oznamili na druhy den na babkinych narodeninach a jeho rodicom tiez zvlast u nich doma... nasi chceli spravit na vianoce nejake oficialne posedenie pre vsetkych spolu, ale nakoniec od toho upadlo lebo sme usudili ze je to uz asi aj zbytocne...
Odpovedať
jeeej kocky. dnes som mala krasny den :-) prezila som uzasne promocie, budem na ne strasne rada spominat. a po prichode domov som mala telefonat, ze som vyhrala GPS navigaciu do auta :-D no som sa tesila ako mala.. hehe :-D som na nu zvedava. zas som co to usetrila, heh. a vy ako? vidim, ze riesite zasnuby.. mozno, ze casom zacnem riesit aj ja.. ale to sa este uvidi.. no tesim sa na to :-)
Odpovedať
Tak ahojte baby. Ja som akurat vcera kupila organzu na stoly a hned som si ju aj upravila, servitky biele a cervene, lupienky ruzi uz mam, sviecky ... a vsetko ladene do cervena. Kedze na zasnubach maju byt svetle kvety tak som vsetko ladila do cervena aby to malo nejaky kontrast. Potom aj vsetko pofotitm a dam do albumu aby ste mohli vidiet ;-) Nasi tiez prehanaju s pripravami ... :-D Nakupuju alkohol vo velkom .. neviem kto to bude pit ... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako sa všetky máte? Čo je tu nejak mrtvo :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?