Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby mám to, od včera som bc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LUNAAAAAA, gratulujem!!! Erika, neboj, dobre to bude, vsetko zvladnes, v konecnom dosledku mozno aj bez ucenia ;-) JA uz som v praci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
baby vy ste take sikovne som na vas patricne hrda, na vsetky :-D beus, ja by som tiez skusila to externe, robotka je dobre a bavi ta a to je hlavne..trosku posetrite, predsalen asi aj trosku viac peniazkov by si mala, a potom mozes sup na babo a budes mat aj matersku peknu pol roka a uz aj rodicovsky idu zvysovat na nejakych 8900sk tak si myslim ze to je super..a potom sa budes mat po materksej aj kde vratit ak ti daju zmluvu na neurcito ;-) mne dneska pride teta nadrabat vlasky, vcera mi volala ze dneska moze prist ked chcem, Fero to vzal uplne super, bal sa len ze skade tie peniazky vezmem a ja ze som si odlozila a nasporila hehe, tak hned ze ked chcem mozem ist aj zajtra :-D :-D :-D no zlaty bol :-)
Odpovedať
Luna veľká gratulácia ti patrí. ti na FB pošlem aj kytičku ruží. :-) :-) :-) Nely tak to budeš zas dlhovlasá. daj potom neaké foto. Bea no u mňa ph bez učenia asi nepôjde. idem radšej. teraz som len vstala pred štvrť hodinkou. som vás prišla pozrieť a plánujem prísť až večer.
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaj baby ja som taká rada, že to už mám za sebou a už sa kľudne môžem venovať hovadinkám a svadbičke :-D teším sa moc z toho x-) aaa ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
keby to niekoho zaujimalo uz mam nadpojene vlasky a posielam vam odkaz s heslom do IP :-D
Odpovedať
Profilova fotka
keby niekto nedostal a chcel videt ozvyte sa ;-)
Odpovedať
Nely vyzeráš skvele s dlhými vlasmi. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ericc :-D :-D :-D ked budem mat umyte a upravene tak este pofotim bude to lepsie vyzerat :-D
Odpovedať
nely, ja som nedostala :P tak posli, som zvedava.. a domcek vyzera perfektne.. :-) erika, super.. neboj tu skusku das.. len sa nemotaj po FB :D bea, no teeeeeda. tomasko sa ukazal.. hihi.. super. nech to tak ide aj dalej. a s tou pracickou ti to tiez vyzera ruzovo. no co viac mozes chciet? :-) lunana, gratulujeeeeeeeeem. super.. aky dobry pocit, mat po tom vsetkom, ze? ja sa uz pomaly pripravujem na prijimacky. zajtra ideme s drahym, s mamcou a starkymi na dolniaky.. maju tam domcek.. a cosi na mna lezie kurnik.. asi chripka alebo co.. sa ani necudujem. take vykyvy pocasia uz davno neboli.. zacalo ma boliet ucho, hrdlo.. no krasa. ach jaj.
Odpovedať
Profilova fotka
tak princes mas aj ty :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
teeeeda.. tie vlasy vyzeraju supis :-)
Odpovedať
ahojte baby, kde ste? dnes je tu neako mĺkvo. ja idem zajtra na promócie našim tretiakom. bude fajn program. trojica z konzeratória v BB, Patrik Zsigó, Oldschool brothers a tak. operný speváci by tiež nemali chýbať. samozrejme pán primátor tam bude s dekanom fakulty. :-)
Odpovedať
mám ešte jednu skvelú správu, parkety nám doviezli už dnes na sklad. v pondelok ich ideme vyplatiť a zaviesť domov. x-) takže čoskoro budú aj fotky. :-)
Odpovedať
Ahojte baby :-( tak tento smajlik vyjadruje teraz moje pocity. Som smutna. Uz som to oznamila mamke tak ako som chcela najprv jej a ona to urcite povie ockovi. Zareagovala presne tak ako som cakala :-( Cize presne naopak ako by som chcela. fnuk.. je mi smutno. Dala som jej do ruky oznamenie co som spravila na pc a ona zacala: sa chces vydavat? A preco v roku 2010? Ved az po skole, ved nemas este nic v rukach a kde chcete byvat, kde sa mas ponahlat, kto vam bude platit svadbu ved nemame peniaze, co ak si nenajdes robotu teraz to je tazke, ved budes mat pred sebou este piaty rocnik, ze to nie je len tak sa vydat, to je to najjednoduchsie... Aaaaa mnoho dalsich otazok na ktore som nestihala ani odpovedat. Takze uplny nesuhlas z jej strany... :-( Potom som isla prec lebo som to uz nevydrzala a rozplakala som sa u mna v izbe :-( Tak teraz to povie ockovi a som zvedava co povie on. A urcite sa budu chciet o tom s nami porozpravat ale bojim sa ze ja to nevydrzim a rozplacem sa a to chcem najmenej.. Tak baby co teraz??? Radte!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte hainyv prvom rade ma to velmi mrzi ze nereagovala tak ako by si si predstavovala ale to vecsina rodicou reaguje presne takto isto a ani moja mamka nebola vynimkou..a to je presne to co som ti pisala aby si sa pripravila na take otazky ako si teraz napisala.. placom nic nevyriesis aj ked viem ze ta to mrzi.. dobre bude ked sa budu chciet s vami rozpravat a prebrat to.. tvoja mamka mi prisla ako by si sa mala vydavat uz o mesiac nie o rok :-D vysvetli im ze jednoducho je to este rok do svadby, vy ju chcete a mat ju aj budete..aj ked na druhej strasne maju pravdu, pokial si svadbu platit sami nezvladnete tak je to na nich, pokial nechcete mat svadbu len o dvoch svedkoch a dost... cize mamka ma pravdu dokial peniazky ked nepracujes aj ked si myslim ze za ten rok by mohli nejaku korunku dat dokopy (co urcite daju a neverim ze nic nasetrene nemaju :-D ) to kde budete byvat, no neviem ako ste toto s drahym riesili...takze to im tiez vysvetlite ako by ste si to predstavovai.. piaty rocnik zvladnes raz dva, je to uz minimum ho dotiahnut ked si zvladla 4roky predtym, a tak ako pisala charlize davnejsie, vysvetli mamke ze dieta este neplanujete, takze ti nic nestoji v ceste skolu dokoncit a tu doncit aj chces.. a na kazdu jednu otazku si priprav rozumnu odpoved.. a ked sa budes chciet rozplakat tak sa rozplac, ak ta maju radi aj toto na nich zaberie, ver mi :-D :-D budem drzat palceky a cakame na infosky ako to pokracuje
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte kocky. Mam tu svokrovcov, kupenu kuchynu, ujo nahadzuje omietku a zajtra dlazdicky, potom poskladame tu linku, este pracovna doska chyba. Do utorka tam spia svokrovci, to su promocie a potom my...:-D huraaaa. Hainy, mrzi ma to. Aj to sa stava. Nemozes sa az tak pozerat na to, co na to povedia rodicia. Si dospela, je to na tebe a na chlapovi, ci sa chcete vziat. Ked budete makat, nasetrite za rok aj na celu svadbu. A potom ti moze uplne jedno, co na to vasi. Najskor s nimi dorieste byvanie, kde budete, kolko budete, ze chcete byt spolu, a ze chcete, aby to bolo oficialne a legitimne, ked mate investovat spolocne prachy do niecoho a potom co? Nemozete predsa spolu byvat a prerabat, a nebyt partneri aj na papieri. Vyrieste to s chladnou hlavou!!! Kocky, ako sa mate? Erik, to je super, tie parkety, tesim sa s tebou. Nelynka, uzivas vlasky? :-D Pozdravujem vas vsetky! A idem pokracovat, robim nejake materialy do roboty, zaciname novu kampan...
Odpovedať
ahojte, ja som si dnes pozrela promócie tretiakov. snívala som, že tam stojím ja a mám po štátniciach. program bol skvelý. fakt prišli Oldschool brothers. no nie nadarmo vyhrali 3milióny. parádny boli. mali najväčší ohlas. :-D po príchode domov sa so mnou pohádal Vili. vymyslel neaký program, ale ja sa ešte stále učím na pondelok a tak sa na mňa urazil. :-| začal rozprávať, že ja sa o neho nestarám a tak. pri tom som mu ešte v utorok zdôraznila, že sa potrebujem učiť!!! prosto chlapi. našťastie sa už odrazil. :-D :-D :-D chcem už mať po pondelku.
Odpovedať
Ahojte baby. Tak situacia sa trosku zlepsila.. Uz o tom vie aj tatino a on to neberie vobec ako problem on sa len boji ze ako to bude vyzerat ked do nas pridu ludia a kamera a vedla nasho domu bude taky bordel ako je teraz. Pretoze sme odkupili taky stary dom vedla nas a teraz sa bura.. Tak mi to prislo smiesne aj drahemu ze ocino ma len z toho strach len on si neuvedomuje ze svadba bude az o rok a ze za rok to uz bude uplne inak vyzerat. A mamina stale to iste ze nemam este nic v rukach a kde sa ponahlam. Tak z nej mam trocha strach ale myslim ze ked sa doho plne pustim tak sa jej to nakoniec aj zapaci aj ked si to neprizna a stale bude mat tie reci. Sa stavim ze este aj na svadbe mi povie ze som mala s tym pockat. Ale ked uz bude drzat v naruci nase babatko tak uz bude stastna a ja jej potom poviem no vidis ze to bolo dobre ze som sa skor vydala a aspon som sa nemusela vydavat. Ozaj baby by ma zaujimalo ze co by bolo pre maminu horsie.. ci svadba na buduci rok alebo potom niekedy keby som sa musela vydavat.. Byvat budeme u nas kym dokoncim este piaty rocnik a potom chceme stavat dom a zadlzit sa na 30 rokov ... jupiiii :-p Uz sa tesim aspon budem mat motivaciu chodit do prace .. :-D
Odpovedať
Hainy, z toho si nič nerob. moja mama to síce na mňa nevychŕlila tak ako tvoja, ale mala podobný názor. načo sa vydávam keď ešte nemám ani školu, ani robotu, ani nič. a vidíš, predsa sme sa zobrali a teraz je to už v pohode. berie to ako moje rozhodnutie aj keď ona si to ptedstavovala inak. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aaaahojte, ja dnes len tak v skratke....nely vlasky su superrr :-) krásne hainy neboj, keď sa naplno pustíte do príprav, tak bude mamina rada :-) ja som tiež myslela, že mamina to bude bojkotovať, ale ona je radšej z niektorých vecí na svadbu ako ja 8-) tak neboj, bude dobre
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdáááárek... No som prekvapena hainy. ako tvoja mamina reagovala... Však do tej svadby určite niečo našetríte a neverím tomu, že vám rodičia finančne nepomôžu. Napr. moji rodičia by nedovolili, aby mi oni zčasti nefinancovali svadbu... Pre nich je to povinnosť a ani sme sa o tom nebavili. A to, čo rieši tvoj ocino - joj je to trošku smiešne... ale za rok sa všetko zmení, a určite to tam nebudete mať rozbombardované dlhšie. Moji rodičia tiež vo veľkom všetko prerábajú, upratujú, aby bolo tip-top... napr. kompletne prerobili kuchynu (až mi je ľúto, že musím z takej peknej odísť po svadbe :-) )... Maminka nasadila kvietkov toľko, ako sme ešte nikdy nemali :-D :-D :-D Ale tešia sa so mnou.. A tvoji sa tiež budú... Inak už ma chytajú také nervy... Joj, bojím sa, že niečo nevyjde, že to nebude ono. A k tomu ma aj ten môj hnevá... Minule som mu zo srandy nadhodila, že nech ide on bývať k nám, no tak sa urazil, a povedal, že on nepojde, nech si ostanem doma ked chcem, ale on nepojde... Bolo mi to ľúto...
Odpovedať
brissula Tak ten moj pride byvat zasa ku nam po svadbe. U nas to je naopak :-) Teraz som v stadiu priprav na zasnuby ktore mame o 2 tyzdne a potom sa pustim plne do svadobnych priprav. A je mi to uz jedno ci sa to mamine paci alebo nie, je to moje rozhodnutie, v prvom rade som rada ze to uz konecne zo mna vyslo a to bolo pre mna dolezite aby o tom vedeli a mamina bude len pozerat ako vsetko zvladam aj skolu, aj manzelsky zivot. Fandim si co? :-D Inak ja som navrhla aj teraz nasim ze si zaplatime sami zasnuby lebo budeme mat asi 11 ludi tak aby to nebola pre nich velka polozka a ocino sa az nahneval a tak zvysil hlas ze som sa az zlakla ... :-D Ze ci som normalna ... Takze tak to bude asi aj so svadbou ... Ale na zasnuby planujem nakupit aj napriek jeho nesuhlasu zopar veci aj z vlastneho rozpoctu.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, tak ja som uz promovany bakalar, dake fotky na FB a este nahram :-D pohodicka, normalne som sa dojala, take pekne to bolo, prorektorka mala pekny prihovor, dekan mal krasny prihovor(!) a diplomy nam odovzdaval moj najoblubenejsi profesor. Strasne to bolo pekne, aula je krasna, vsetci boli ohaknuti pekni, no zlatucke. Moja mila spoluziacka mala pekny prihovor, zvladli sme aj nastup, aj odchod a nic sme nepokazili :-D a este trochu statistiky, nastupilo nas do prvaku na odbor 180, absolvovali sme 106 a na promocie sme isli 66 :-D ale to bolo nepovinne, mnohi ale mozu lutovat :-) No a potom sme si boli sadnut este na obed do restiky, to bolo fajn...a uz je kuchyna skoro hotova ;-) uz len zajtra tie primacky absolvovat a bude pohodicka, mozeme sa stahovat! :-D prepacte, ze som dnes taka sebastredna, ostatnych okomentujem o chvilu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y. No vidíš, pomalíčky to ide... Prídu zásnuby a vaši sa budú pomaličky pripravovať... Tak to nakoniec nebude nč hrozné... A manželský život a skolu budeš zvládať v pohode... Možno to bude ešte lepšie, pretože budeš mať veľkú zmenu so svojím manželíkom. :-) My budeme mať zásnuby tiež o dva týždne - 11. júla - je to trošku neskoro, ale tomu môjmu sa do toho nejako nechcelo, stále mal na všetko čas, a teraz ho naháňa :-D Ale nám ide hlavne o to, aby sa naši stretli a poriadne zoznámili, pretože sa máličko poznajú... Tak bude doma veľká hostina, mamina si dá zaležať, aby bolo všetko super :-D Charlize... zo srdca gratulujem ! :-)
Odpovedať
ahojte.. bea supis fotky na FB. uz som kukala :-) ja idem zajtra na koknkurz... boseeeee.. som zvedava, ze ako to dopadne...
Odpovedať
Profilova fotka
Adkaaaaa, no tak toto, strasne silno drzim palce, potom vsetko napis!!! Budem na teba silno mysliet... velmi velmi. Len im to tam ukaz, ako sa to robi! My sme dnes mali akoze primacky, ale to bola totalna fraska, sme boli vsetko ludia z inych skol a mali nas total ze na haku, no neviem, ci sa mi tam vobec chce. Mozno mi to vyjde a fakt si dam rok voraz :-D x-) A poobede praca, skolenie, rozbiehame novu kampan, takze paradicka. Ak si chcete niekto poistit domacnost alebo nehnutelnost silno vyhodne, dajte vediet, poviem mojim ludom, nech vam zavolaju :-D A vecer sme boli este s kolegovcami na pivo na T-Com plazi :-D Briss, dakujem :-D uzite si zasnuby, ja som dufala, ze tak spolocne oslavime na promociach, ale svokrovci boli dako "out of order" takze z toho nic nebolo. Hainy, teraz uz to bude len lepsie, sa s tym pomaly zmieria, hlavne, ze na to maju casu dost... to bude pohodicka, uvidis. Luna, a co ty v skratke, sak viacej pis,uz mas na nas cas nie :-D My chceme ist pozriet buduci tyzden restiku, kde chceme svadbu, tak vam potom poviem, ako to vyzera :-D Nelynka moja, kdeze si? Co mas nove? s pracou nic? a doma?
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo mne sa nejak písať nechce :-D teraz mám takú akože brigádu, chodím tam len sem tam na záskok, predávam zmrzlinu 8-) mňam tiež ma čakajú prijímačky 13. júla, tak som zvedavá, či ich spravím ]-( neboj h.a.i.n.y dobre bude, vaši si na tú myšlienku zvyknú a bude dobre :-)
Odpovedať
No mam taky pocit moje ze uz si na to aj pomaly zvykaju :-) Lebo vcera padla taka rec ze ako to bude teraz s pridavkami ked nemam este diplom pretoze my mame promocie az v septembri tak mamka stresuje ze jej mam nieco dat lebo sa jej v poistovni vyhrazaju .. a tak prisla rec na to ze na buduci rok ked sa vydam tak mamka nedostane na mna uz ziadne pridavky ze ma uz bude zivit moj manzel (A to oco take teorie spustla a ja som len pocuvala) takze uz s tym pravdepodobne pocitaju ... Chudak moj muzik ... :-) Ale hadam mu nejako pomozem ..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?