Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beus uz som kukala, ste to tam pekne rozbili teda hehe..a ste mali aj nejake sutaze alebo nieco?
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne Nely, normalne ze hry... sme dosli, najedli sa - zeny isli do lesa pre drevo a muzi opekali spekacky a udrzovali ohen :-D no parada. Mame peknych chlapov, ze? A to tam neboli vsetci... a potom sme sa rozdelili na dve polovice a hrali hry. No a po hrach sme zjedli tortu a kecali, pili, smiali sa. Fakt parada, najlepsie, ze to bolo v pracovnom case a potom vecer, strasne sme sa nasmiali, pobavili. Utuzili kolektiv, no stalo za to...
Odpovedať
Profilova fotka
beus to je supeeer...xixi.. ja som dneska vosne bola v kauflande, som sa tam normalne vratila ako pracovnik ale uz sme nemali kancelariu ako kancelariu ale sme pracovali v izbe kde sma mali kazdy svoju postel a z tej sme robili vsetko xixi.. potom prisla jedna neprijemna pani na kontorlu ako mame upratane postele a ked bolo vsetko OK tak sme mohli ist prec :-D :-D no haluuuuuz... a tortu ste mali aku? vyzerala dobre na tych fotkach
Odpovedať
Profilova fotka
Nelynka to je brutalny sen, by sa mi velmi pacilo mat postel v praci...aj ked, teraz neviem, s mojou chorou povahou by to nemuselo dobre dopadnut :-D mne inak statocne hrabe, to ti napisem radsej do ip, nech to niekto nezneuzije proti mne.... :-D Torta bola taka klasicka, piskoty a smotana v miske, len to robila kolegyna, co nikdy nevari a veru mojmu vycibrenemu jazycku sa to az tak nepozdavalo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
xixi, tak ale dalo sa to spapat no... hehe.. ja mam tiez take uz velmi noobl chute xixi
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ale ona dala normalne ze smotanu a piskoty...akurat tam nadrbala kiwi, mandarinky, jahody, a neviem co este. do tej smotany dala kakao, skoricu, vanilku, a ktovie co este, lebo to malo tolko chutiiii, ze to uz ani nechutilo :-D ale ludia su prevazne nenarocni, zozrali vsetko a este aj pochvalili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak slusnost je pochvalit aj ked to nechuti :-D :-D :-D
Odpovedať
nelynka Uz som myslela ze to dnes zo mna vyjde ... :-) Tak som mala chut povedat to mamke a dat jej do ruky oznamko co som si len tak ukazkovo vyrobila a vytlacila. A mozno to do vecera este spravim. Len nechcem aby bol pri tom oco. Neviem preco ale skor by som to chcela povedat iba tak mamke. Nieze by som mala s nim zly vztah ale taku mam potrebu to povedat najskor mamke a bez pritomnosti tatka. Zajtra mam inak baby statnice a flakam to . . dufam ze to zvladnem tak drzte palce. Najskor som bola rozhodnuta ze im to poviem az po statniciach a dnes to na mna prislo ze chcem aby to vedeli uz teraz aby mali nad cim rozmyslat .. Ja budem zajtra statnicovat a oni nebudu vedeit ze naco maju skor mysliet .. he-he ci na mna ako statnicujem alebo na to co som im povedala. Nasi vychadzaju s mojim drahym velmi dobre musim povedat a teraz este o to viac lebo ocovi velmi pomaha pri burani jedneho stareho domu tak sa tam velmi zblizili .. Uz normalne ako zat a svokor. Len neviem ci sa neodblizia ked im to poviem :-D nely a ako teraz s manzelikom? Vsetko dobre? Dobre sa vam spolu zije? Chodite domov ku rodicom? A k tej skole .. v ktorom si bola rocniku? Nie je ti teraz trosku luto ze si nechala skolu? Ja ju nechcem nechat, mne naopak moj drahy pomaha a chce aby som ukoncila skolu tak som rada.
Odpovedať
Profilova fotka
hainy no tak vidis..tak skus len tak podhodit ci by sa jej pacilo take oznamenie na svatbu ze co na to povie hehe :-D :-D budem drzat palce zajtra, ale zvladnes neboj.. a to je tiez trosku rozumne, keby si im to povedala dneska, tak zajtra ked zostatnicujes by im to trosku vypadlo a keby sa nahodou hnevali alebo nieco tak by to skorej trosku lepsie prijali... svojim sposobom uz mas vlastne po skole (na chvilku) :-D :-D s drahym je to super..preco by nemalo byt.. my sme spolu zili aj pred svadbou, teraz sme vo svojom a je to 100x lepsie, daleko od rodicov, aj ked niekedy by som ich potrebovala mat blizsie, ale je to lepsie ako pocuvat kazdy den nejake narazy od nich..ktore by prisli skor alebo neskor urcite keby sme u nich byvali... chodime tak raz za 3mesiace, ako vyjde cas..na chvilku k nasim, na chvilku k svokrovcom a pohoda... koncila som prvy semester iba, ale ta skola ma nebavila, a ani doteraz ma to nejako netaha nacat a skusat dalsiu..vobec to nelutujem ani jedinu sekundu...tie stresy, nervy a drvit sa veci ktore v zivote nikdy nevyuzijem..dost som mala 12 rokov ucenia... :-) ked som sa o tom bavila s mojim drahym ohladne skoly povedal len tolko, ze ked chcem nech idem, ze on ma obmedzovat nebude,naopak, bude ma len podporovat..ale ja nechcem, aspon nie teraz, mozno casom, ale teraz to nepotrebujem ku statsiu a ani kus nezavidim statnice, skusky, pisanie bakalarky a neviem coho..mna to nikdy v skole nebavilo :-D a co ma nebavi to sa naucit neviem... ;-)
Odpovedať
h.a.i.n.y ak sa už zblížili bude to ok aj keď im oznámite, že sa beriete. nič sa neboj. ;-) Bea my robievame tiež takú tortu, ale len tri vrstvy. jednej smotane je kakao, v druhej vanilkový cukor a v tretej buď trocha broskyňového alebo iného lekváru. je to nenormálne dobré. x-) taký teambuilding môže byť fajn. ja sa tu už tri dni drbkám s účtom a právo som si ešte ani neprečítala. zajtra na mňa myslite nech spravím a aj v utorok nech spravím aj účto. :-N pls. Nely ty si robila v Kamuflande?
Odpovedať
Profilova fotka
BABY, ja vas strane lubim, dakujem vam, obzvlast Erike, Adke a Nelynke, strasne ste mi dneska pomohli, ani si neviete predstavit ako velmi. Neviem uz, co by som bez vas robila!!! DAKUJEM!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ericc, hej v centralnom sklade distribucnom som bola rok skoro.. beus nemas vobec za co, keby nieco kludo ozvy ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Rado sa stalo Bea ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...vidím, že ste sa za ten week riadne rozbehli :-) ja som nemala kedy....v sobotu sme boli u drahého, lebo robili fasádu na dome, tak som tam bola celý deň a včera namiesto toho, aby som sa učila, tak sme boli u ocinových sestier ich pozvať na svadbu a dať im oznamká, lebo sme s nimi málo, tak nech to máme z krku... h.a.i.n.y aj ja som mala trošku strach, keď sme išli našim oznámiť, že sa chceme zobrať, aj keď spolu vychádzajú super, tak som sa obávala, že ma budú odhovárať, ale boli úžasní, mamina bola schopná ísť so mnou už na druhý deň vyberať svadobné šaty :-D ale neboli sme :-) a držím palce na štátniciach...dúfam, že aj ja budem mať šťastie v stredu |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... Hainy... neviem preco sa toho tak bojíš, uvidíš, že potom bude všetko v pohodke, ja som sa tiež bála, keď som to oznamovala našim, ale oni to už aj čakali. Tak sme boli dohodnutí, že to povie drahý, no on chytil také stresy, že nedokázal zo seba nič povedať :-D a pritom on vždy niečo kecá a sranduje... Tak som im to oznámila ja a mamina aj ocino boli radi, len maminke sa nepáčilo že tak neskoro v septembri, vraj jej už nebudú muškáty kvitnúť :-D Ale potom to bolo všetko príjemné, radím sa s maminkou o všetkom, až sa čudujem ako sme sa zblížili, lebo sme nikdy nemali nejaký super vzťah ako matka a dcéra. Ona sa teší so mnou, vie, že to myslíme vážne... Tak preto sa neboj a myslím že máš teraz najlepší čas im to oznámiť, keď budeš mať po štátniciach... Tak smelo a s odvahou do toho :-)
Odpovedať
cawte baby :-) jeej bea ty mas teda fakt super robotku ako ta tak citam x-) mozem neskromne zahlasit ze ti tisko zavidim :-N my sme boli na vikend doma, teda viac mimo domu ako doma ale... segra bola na prijimackach v brne, a kym ona pisala nasi sli do mesta do svadobneho salonu =-) ty brdo ked mi povedali normalne som na nich kukala ci to vazne, taki nadseni boli kolko krasnych siat tam bolo a tak :-D eri s tymi skuskami niesi sama, ja som mala ist vo stvrtok na statistiku, ale kolegyna oznamila ze musi ist do nemocnice, druhy kolega je na dovolenke a ja som tu na vsetko sama... navyse nam tento tyzden zacina promo, takze nemozem ist prec :-S pisala som profke, tak dufam ze ma pusti aj na letny termin... v sobotu sme boli na Tiesta v kosiciach, paraaaada 8-) fakt tak dobre som sa este asi nikdy nevytancovala, hotovy maraton... do rana som bez srandy vypotila 2 kila :-D len sa este teraz nemozem poriadne vystriet a mam pocit, ze ma niekto umlaitl palicou... ale stalo to za to
Odpovedať
Ahojte vsetky baby! Ste naozaj vsetky zlate a super. Dnes som mala statnice, ktore som uspesne zvladla ;-) ale cakaju ma na tyzden este dalsie statnice takze sa este nedokazem plne uvolnit. Ako som uz pisala chcela som im to povdat uz vcera ake akosi to zo mna ,,opat´´ nevyslo :-| Viem baby vsetky mate pravdu ... Malo by to rodicov urcite len a len potesit .. Mali by sa tesit s nami .. Ale urcite chapete ze je tam nejaky ten strach kedze svadbu chcem pocas skoly a nie som zarobkovo cinna. Chcem im ukazat oznamko co som len tak ukazkovo vyrobila.. len este neviem co budem popri tom hovorit. Chcem aby to uz zo mna vyslo a chcem aby sme to povedali spolu s mojim drahym ale on povedal ze ma tiez strach pred mojimi rodicmi kedze chodim este do skoly. Ale ved to uz budem mat po 4. rocniku a hovorim si ze 5. nejako dokopem. A my mame 5. rocnik uz len zimny semester v letnom uz mame len diplom. prax a diplomovku a samo. statnice. Tak si hovorim ze to musim zvladnut.. Ved kolko ludi chodi do skoly aj do prace a este ma aj dieta. Musi sa to dat stihnut .. Mam taky pocit ze uz naberam postupne odvahu :-) A to vdaka vam baby. Dam vediet ked to zo mna konecne vyjde. Drzte palce
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj nič, zvládneš to :D ja sa tiež idem vydávať počas školy, som momentálne v treťom ročníku, vydávať sa budem v štvrtok a mám jednu spolužiačku, ktorá sa vydávala v druhom ročníku a už má dve deti a štátnicuje tento týždeň :-) a druhá spolužiačka je tiež vydatá od minulého roku 8-) takže nebudeš ani prvá, ani posledná, len im to kľudne povedz, podľa mňa sa potešia aj keď chodíš do školy
Odpovedať
ahojte, tak ja mám o skúšku menej. nás skúšali dvaja týpci. strašne zlatý. normálne otázky dali. až sa mi nechcelo veriť, že to bolo také ľahké. doodpovedala som a oni, že akú známku by som chcela. ja: by som si nedala ani Ečko. oni: ale nemôžete sa takto podhodnotiť. čo by ste chceli. ja: tak D. oni: naozaj? D? no tak dobre. vyjdem von celá spokojná, že mám ďalšiu skúšku z krku ani som do indexu nekukla. veď načo? mám D. a teraz som sa pozrela oni mi zapísali Ačko!!! 8-) 8-) 8-) že čóóó som pozerala ako puk. :-D h.a.i.n.y držím aj naďalej palce. rodičov sa neboj, ani ja na seba nezarábam a predsa sme sa vzali. bude to v pohode, povedzte to spolu. alebo stačí ak drahý bude pri tebe. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca. no to je paradička... To aj ja chcem takto skúškovať, si mala riadne šťastie, blahoželám :-) hainy, tej školy sa neboj, ja som tiež na VŠ a teraz som len druháčka, budúci rok štátnice, síce študujem externe a aj si zarábam, ale tá škola ma nepustí. Vôbec to nie je nejaký problém, že sa vydávaš cez školu, a drahý ťa finančne zabezpečí, kým školu nedokončíš, nie?
Odpovedať
ahojte, tak mám aj účto. už ma čaká len podnikové hospodárstvo budúci týždeň v pondelok. toho sa bojím najviac zo všetkého. Brissula tak ako ja som to vedela, len sa mi nezdala moja odpoveď dostatočná.
Odpovedať
Dakujem baby za povzbudenie. ericca A kto vam platil svadbu? A teraz kde byvate po svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
ericca, nemyslela som to tak, viem, že si vedela... :-)
Odpovedať
hainy ja som tiez 87, studujem externe (aj ked na druhy pokus, prvy som vzdala :-N ), pritom pracujem, byvam s priatelom a buduci rok mame mat svadbu... rodicia nas podporuju a absolutne nemam obavy ze spolocne byvanie, resp. svadba ohrozi moju skolu. ak by aj padla, tak to bude jedine kvoli mojej lenivost :-S i, ale urcite nie preto ze s niekym zijem, pretoze ked ju raz chcem tak ju aj budem mat... ci teraz, ci za dva roky, ale toho ze ti svadba prekazi skoly by som sa absolutne nebala ;-) ina situacia je ak mas deti, to uz by mohla byt trochu prekazka, ale ako si pisala tie zatial neplanujete, takze sa nemas coho obavat...
Odpovedať
Brissula ja viem,len ono to tak znie keď som to takto napísala :-D H.a.i.n.y svadbu nám platili naši rodičia čo sa týka hostí, alko, nealko, zákusky. my sme si platili kameramana, šaty, hudbu, tortu, starejšieho. fotografa som mala môjho kamaráta. cenovo výhodný a fotky sú skvelé. :-) teraz bývame so svokrovcomi. po dokončení školy by sme sa chceli presťahovať do domu čo postavili moji rodičia. oni aj tak zostanú bývať v Ba.
Odpovedať
Profilova fotka
baby kuk FB fotecky z domceka a zahrady :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte tety :-D Ja som mala superny den v praci, sef sa rozhodol, ze mi zriadi vlastny pocitac a mail, a heslo na mail mi vytvoril ze bejatka :-D chapete :-D som skoro zdochla (akoze od radosti) a potom sme doma spravili prah v obyvacke, dali sme koberec, upratali spajzu, uz to tam vyzera ako doma :-D zajtra dam dake fotky... Musim sa pochvalit!!! Dnes som isla neskor z prace ako Tomo, dojdem domov, nachystany obed, sviecky na stole, normalne uplne sam : upiekol zemiaky. uvaril a vysmazil karfiol. urobil k tomu omacku a vsetko to krasne nachystal, hviezdicka moja :-D sa mam co :-D
Odpovedať
Bea tak tohto sa ja asi nedočkám :-D ale ne. som ti vravela, že sa dočkáš prekvapenia. ;-) a to v práci ťa ako povýšili? ja som dnes zmákla účto, už mám len PH. potom som bola s kamoškou, zajtra letí do Manchasteru ne týždeň aj s frajerom. cez leto sa nevidíme. nasledovalo stretko s druhou kamoškou čo čaká bábo. sme pokecali o svokrách. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky cafte. Erika, velka gratulacia, vsetko krasne zvladas. Niekedy hold stastie praje pripravenym ;-) A hej, v podstate ma povysili, ked som dostala svoje pracovisko, a email :-D svoju robotu uz mam, aj kampan, aj operatorov. Ale teraz uz mam aj svoj stol, pocitac, mail a casom mozno aj sluzobny telefon, ktovie... ak nepojdem do skoly alebo pojdem na externe, tak tam ostanem robit na TPP :-D aspon chvilu, lebo to sice nikto nevie, ale ak mna nezoberu do skoly, tak planujem tu matersku :-D
Odpovedať
Bea ja by som riskla to externé. máš fajn robotu a podľa mňa by si pri tom v pohode zvládla školu. aspoň by ste si našetrili a potom by mohlo prísť aj mimčo. ja neviem ako to zvládam. dnes som preflákala celý deň namiesto učenia. zajtra nesmiem zapnúť komp lebo to dopane tak isto. :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?