Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja keby som aj dostala tému v prvom ročníku, tak ju začnem písať nejak dva mesiace pred odovzdaním, keď niečo nerobím na poslednú chvíľu, tak sa mi to ani neráta :-D jaj už nech je takto o týždeň
Odpovedať
ja tiež robím všetko na poslednú chvíľu a vždy to ľutujem. si nadávam prečo som nezačala skôr, stresujem a keď je po všetkom pri ďalšej príležitosti sa to bohužiaľ aj tak nezmení. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak, vidno, že sme v jeden deň narodené :-D ale mám pocit, že to všetci blíženci sú takí, aj moje dve kamarátky sú blíženkine a sú rovnako "postihnuté" ako my :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,po case sa opat hlasim,kedze mam uz po skuskach juchu :-D a uz sa mozem slobodne venovat len svadbe,ach to je uzasny pocit!
Odpovedať
Profilova fotka
To ti závidím :-) ale v dobrom samozrejme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo vdaka! keby sa dalo,rozdavala by som ten pocit!
Odpovedať
Profilova fotka
ojeeeej, viem ako ti je. super pocit, paradička, pohodička... :-) Ja viem o tej mojej bakalárke už asi pol roka, a sľúbila som si na začiatku, že si zoženiem materiály aspoň, no zatiaľ nič... :-D A teraz si sľubujem, že hneď po svadbe začnem... NO už teraz viem, že to nesplním :-) Prinútim sa 2-3 mesiace predtým :-) NO a nie som blíženec, ale ryba, ale taktiež patrím v tomto k vašej "postihnutej" skupine :-D
Odpovedať
baby tak ja som si sadla k učeniu a... zaspala som! takto sa to v živote nenaučím.
Odpovedať
Profilova fotka
Šikovná si :-) aj mne sa stáva... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak nemusis sa naucit vsetko,len to co si vytiahnes ;-)
Odpovedať
gibbidis to si komu písala?
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte kocky... kto mozete, kuk na FB, som sa dnes vyzila v starych fotkach... inak nic, zajtra mame teambuilding v robote, ideme opekat, kupila som plny ruksak piv a pojdeme si to tam uzit :-D strasne sa tesim, to bude super, mam strasne rada mojich kolegov... dufam, ze budu aj fotky, tak vam potom hodim link ;-) drzte palce,nech neprsi...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ojeeeej, niekto sa má, všetci v tichosti závidíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja chcem ísť opekať ;-( momentálne môžem akurát tak štátnicové otázky :-D dobrý nápad x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tie otázky... no dobrý nápad, aspoň sa už nebudeš mať čo učiť :-D
Odpovedať
ahojte, tak ja som si dnes vymyslela úžasnú tému na bakalárku: Možnosti rozvoja obce v oblasti cestovného ruchu. som zvedavá čo tam okrem termálnych prameňov a agroturistiky pichnem. :-D no veď uvidíme.
Odpovedať
Profilova fotka
Téma je pekná :-) ale asi sa aj potrápiš s ňou trošku
Odpovedať
Profilova fotka
Erika a preco si si dala taku temu, mala si si najprv popozerat materialy a az potom riesit... no nic, uvidis. Ja super pohoda, najviac, fakt koniec.Teraz som prisla, od rana na nohach, od 13 na teambuildingu, strasna sranda, sme sa stale smiali, kecali, vypila som asi litre piva, potom sme isli domov, este som sa zastavila odprevadit kamosku na vlak, no najlepsie, najlepsie... potom vam poviem, ked budu fotky, je ich asi 1000 :-D ale bolo faaakt super. Ako sa mate, co chystate na vikend? Ja uz doodychujem, v nedelu by mali nasi vypadnut do Tatier na tyzden a budem sa citit ako kralovna :-D budeme sami :-D
Odpovedať
Ahojte baby. Takze tu ste vsetky rocnik 1987? Poradte ako ste isli na rodicov s tym ze sa idete vydavat? Ja teraz koncim 3. rocnik na VS a svadbu mame na buduci rok v juni len nasi rodicia este o tom nevedia a uz je aj sala zajednana :-) Myslim ze sa im nebude pacit ze takto cez skolu sa chcem vydavat a nie az po skole. Poradte ako ste to dali vediet vy vasim rodicom ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak som doma ale nejako som vam ani nechybala xixi :-D :-D ale aj nevdacna tema pre mna ze skola, k tomu naozaj nemam co dodat.. hainy..jednoducho im to povedz a ked nevies ako posli SMS ako ja... nasi vedeli asi pol roka ze spolu chodme a hned sme im vyrukovali so svadbou.. neverili tomu a mesiac a pol pred svatbou sa spametali a zacali riesit :-D :-D :-D ved prinajhorsom ta budu odhovarat a ked mas rozum a svatbu chces, tak si za ty budes stat...a oni sa s tym zieria, este do svatby casu dost neboj
Odpovedať
nelynka Dakujem za radu. Ale sms to nebude asi ono. Ja im to chcem normalne povedat len neviem ako .. Pol roka a uz svadba? Tak to musel byt riadny sok pre vasich ale zobrali vam to a vyslo to. Ja sa bojim ze mne to nevyjde aj ked viem ze mi v tom vyslovene zabranit nemozu ale chcela by som ich podporu pri tom. A kto vam platil svadbu? Sami?
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, tak neviem ci byvate u rodicov alebo uz spolu.. jednoducho im povedz ze im chcete nieco oznamit, budete predsa na to dvaja.. neviem ako dlho ste spolu ale ak to nie je rok ale viac, tak by to mali zobrat OK, ved svadba bude az o rok..a so svadbou nemusi prist zakonite dieta a skolu si vklude mozes dokoncit aj ked budes vydata, co je na tom? jedlo, pitie, kolace platili rodicia na polovicu...ostatne sme si platili sami, ako saty, oblek, doplnky a taketo hluposti..na vela veciach sme ale dokazali nemale peniazky usetrit takze to bolo vpohode vcelku.. moji ma tiez nepodporovali zozaciatku, neverili ze to myslime vazne..vravim, spametali sa az mesiac a pol pred svatbou ze nieco treba aj robit a ze ci nieco nepotrebujeme pomoct, vybavit a tak.. akurat neboli spokojny ze som nechcela svatbu "doma" ale v KE odkial je moj mm..ale to prezili :-D :-D :-D ti vravim, cim skorej to povies tym lepsie...budu mat viacej casu na "stravenie situacie" a pomalicky si na to zvyknu...keby aj boli proti..len si nesmies zabudnut pripravit argumenty, v pripade nepeknych otazok typu, ci nemozte pockat, ci cakas dieta, aby si si najprv dokocila skolu a podobne veci..nie si uz male dieta a oni to musia zacat respektovat.. pokial ale nebyvate s rodicmi uz, tak je to lepsie..a o to lepsie ked uz ste spolu dlhsie a navzajom poznate rodicov toho druheho... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hainy, ja mam tip. My sme im to povedali na oslave po statniciach, nasi boli cely dojati, ze uz mam titul a ked sme to isli zapit, moj Tom ze by chcel nieco povedat. Tak vravi, ze pred casom ma poziadal o ruku a ja som suhlasila. Moj oco mal slzy v ociach od radosti, bolo to take mile. U svokrovcov to bolo ine, ked sme to chceli povedat, tak reagovali tym ze Aj vy, aj Marek (druhy syn) a tym to skoncilo...trosku dost ma nasrali, ale tak co. Ak maju tvojho chlapa radi, tak budu radi, neboj. My sme to prave preto povedali rok pred svadbou, aby sa s tym stihli zzit, nemohla by som ich postavit pred hotovu vec, ze zajtra sa vydavam :-D A byvate spolu? Ci viete, ako to doriesit? Nelynka, chybala si nam :-) Ja som cela zbita po tom vcerajsom zure, ale bola to peckaaa, fakt. Dufam, ze v pondelok budem mat fotky :-D krasny vikend vam!
Odpovedať
Profilova fotka
beus som velmi zvedava na fotecky :-D :-D aj ja prida z predsienky, svokor mi ju taaak kraaasne omieta, juj..dobre bude vyzerat jupiiii
Odpovedať
Bea preto lebo som mala len hodinu na rozmyslenie. :-| ale mám ešte jednu tému v zálohe keby dačo.
Odpovedať
nelynka Argumenty .. Tak to je pekne .. Ale ake? Ved mame len jeden a to je ten ze chceme byt uz spolu lebo sa lubime. Zatial byvame s rodicmi aj aj, aj moj snubenec. Ja nepracujem, on ano. Sme spolu vyse 4 rokov a aj napriek tomu mam strach oznamit to rodicom. Myslim ze to vobec necakaju.. Najskor tak po VS .. charlize No presne ... Ja im to tiez planujem oznamit po statniciach co je o take 2 tyzdne. A som zvedava ci to zo mna vyjde. . . A ked vyjde tak mam strach na tu reakciu ..
Odpovedať
Profilova fotka
hainy... vies...ako ja som trosku zasadovy clovek a osobne si myslim, ze byvanie u rodicov nie je dobre nech mate vztah akykolvek..(s rodicmi) ja mam rada aj svojich a aj svokrovcov ale byvat s manzelom s nimi by som nedokazala..viem ze by nam to dlho nevydrzalo aj ked viem ze by sa nam do zivota neplietli ale ja proste potrebujem sukromie na zivot a nie dalsich dvoch a viac ludi v byte alebo dome... druha vec, myslim si ze ste spolu uz dostatocne dlho aby si uz mala byt vyrovnana vo vztahu a ked svadbu chcete tak by ta reakcia rodicov zaujimat mala najmenej, vy budete spolu zit...ty sa s tym zmieria ci chcu alebo nie..aj keby bolo najhorsie tak to prekonaju a budu spokojny, pokial nemaju nijake vyhrady na tvojho draheho.. dalsia vec, co sa tyka argumentov.. priprav sa na otazky typu: kto vam bude platit svadbu, z coho chcete zit ked ty nepracujes, ci nemozte pockat kym skoncis skolu a zamestnas sa, kde budete byvat, ci si tehotna a co ked pride dieta skorej ako planujes a budes na skole a podobne narazky...na vsetky sa tvojou odpovedat lebo sa lubite neda.. a neviem, pre mna je zasadny rozdiel v slovke lubim a milujem... my sme to nastatsie riesit nemuseli..byvali sme sami, nikto nam nerozkazoval, akurat sme pekne rodicov poprosili, ked nam chcu dat svadobny dar, nech nam napolovicu zaplatia hostinu, pitie a kolace...manzelovi rodicia boli hned za, mojim to muselo este par mesiacov prejst hlavou ale ked videli ze nesrandujeme a priniesli sme im pozvanky a oznamenia nech to rozdaju po rodine tak to pochopili a prestali blbe otazky a z coho a ako to chcete urobit..a zacali sa angazovat aj oni... a to len preto ze v case svadby ja som mala 20 a drahy 28 takze ti poviem ze cim skorej to povies tym lepsie a tym viac casu im davas aby to stravili.. a ked to chces odkladat tak prosim, staci ked im to povies dva mesiace pred svadbou, mama oco vtedy a vtedy je svadba, oblecte sa slusne cakame vas...i tak še da :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
h.a.i.n.y ja som 88, som rok vydatá. s Vilim sme mali svadbu pred rokom, chodili sme spolu 5rokov. tiež študujem, takže sme sa brali počas prvého ročníka VŠ. rodičom sme spolu išli oznámiť, že kedy bude svadba. aj keď mi sme mali 2roky pred svadbou oficiálne zásnuby. takže oni to aj trocha čakali. moji si mysleli, že najprv dokončím školu. ale ako baby vraveli, ak majú tvoji rodičia tvojho chlapa radi. nie je problém. ja som si žiadne argumenty nepripravovala. jednoducho som im povedala, že dieťa zatiaľ nebude (čomu sa netešia svokrovci) a školu v každom prípade dokončím školu.
Odpovedať
Profilova fotka
a este ked citam ericcu tak ja som VS koli drahemu nechala a odisla za nim do Prahy.. zasnuby sme nemali ziadne, proste sme im to oznamili..draheho rodicom osobne a ja cez SMS..(sice neslusne ale inak sa nedalo lebo keby sme cakali kym s nimi budeme tak by bola aj svadba) :-D :-D a v den oznamenia svadby se boli spolu 7mesiacov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hainy, chcete babo? Chces pokracovat v studiu? To su jedine relevantne argumenty pre rodicov. Povedz, ze sa mate radi a ze svadba bude, ved je jedno ci o rok alebo o dva. A ze zo skoly neodchadzas a babatko chcete az po skole, beriete sa preto, ze chcete a nie preto, ze musite. A je to vasa vec. Podla mna budu v pohode, niecim ich treba dojat, napr tymi statnicami, neboj. Fotky nejake uz su, zopar, tak skuste pozriet, som oznacena, tak by malo byt vidno...dufam. Juuuuj, fotrovci vypadli na tyzden do Tatier, sme sami s Tomom a bratom, jaka parada... uplna idyla... weeeeeei :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?