Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beus tak stali 2100kc, zlacnene z 3080kc.. a su suprove, potom hodim fotky ked odfotim.. a som rada ze to drahy vydrzal a tak ochotne somnou jazdil po celej prahe :-D a on za to dostal odmenu - nove topanky, botasky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No vidis, tak parada :-) Tesim sa :-D To si dobre vychytala, ako ja s tymi promocnymi, za 2 zo 6 :-D vivat zlavy! Ja neviem, co Tomovi, chcela som oblek, ale neviem, ziadny som nevidela, no ved pockame, mozno sa nieco najde este, alebo pojde v starom a novy kupime na svadbu :-D
Odpovedať
ahojte, Nely tie štičky sú krásne. som zvedavá ako vyzerajú tie tvoje keď sú teda podobné. :-) takto budeš mať aj šatičky krásne aj vlásky. :-) Bea až v pondelok budem vedieť výsledky. PH som nedala to ani nedúfam po tom fiasku. :-D a PF si myslím, že mám. som mala aj teóriu aj príklady. ja som si dnes kúpila cestovnú tašku za 26eur tiež bola zľavnená. hodím foto na fb. je úplne super. furt behám medzi mestami a už ma nebaví chodiť s igelitkami. tak mám takú príručnú batožinovú tašku. 8-) berieme ju aj do lietadla. keď už som pri tom, čo všetko môžem dať do príručnej batožiny aby som to mohla zobrať do lietadla? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, paradicka, tasku som kuk, peknucka. Do lietadla skoro vsetko, nesmies vonavky, manikuru, flasky, lebo z pollitrovej Coca-Coly sa da vyrobit bomba :-) viac tu http://www.pluska.sk/aktuality/doprav... Ty si mala spolu PH a PF? Ja som mala v ZS PH a v LS PF, ale mala som dost teda :-D Dobry hokej v tom...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak zatial som nestihla odfotit, krajame travu na zahrade (kosime) ja som hrabala, idem kus dnuka opratat bo pride vecer snad navsteva.. a rano som mala budicka skoro bo nasa cicka zacala rodit...tak zatial mame 6prirastkov :-D
Odpovedať
ahojte, tak som prežila tú angličtinu. teraz idem na záhradu, so škodovkou. Bea ja som mala aj PF aj PH v letnom. nechci vedieť aký mix z toho mám ja. díky za link.
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte tety... sme vcera do polovice spravili bytik (kupelnu docista docista, nabytok poskladat), potom sme isli lezat na plaz a vecer bol koncert IMT Smile a ja Taslera fakt mozem, tak sme boli na nohach do 11tej od skoreho rana...dnes som umyla okna, navrtali sme garnize (juj tie som zabudla odfotit, tak zajtra!) a vybehali sme morcatka v obyvacke :-) a one, zachranila som maciatko pred nasim tupym psom, ho zahnal do sopy a tam do neho stekal cele rano, tak som ho zachranovala a mala som ho aj v byte nejaku chvilu, potom sme ho vratili susedom...raz aj ja budem mat macku :-D ale az za chvilu... Tak a zajtra do prace, ale tesim sa, dobre mi tam je, ach jaj. A poobede ideme kupit sedacku a kniznice, tak poskladame potom a pofotim vam :-D juj, pojdeme tam my uz byvat, je tam velmi dobre v tom byte, uz som si tak zvykla, ze vcera vecer ked sme isli z toho koncertu, som tam normalne chcela ostat :-D Ada, vitaj doma, tak nas prid aspon pozdravit! Ostatnych zdravim ja :-D
Odpovedať
ahojte, tak po peknom víkende prišiel nepríjemný pondelok. nespravila som ani PF ani PH a na krku mám ešte právo, účto a ekonomickú analýzu podnikov. SM prenášam a ANJ musíme preniesť všetci. čo k tomu dodať. najradšej by som sa na všetko vykašlala.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky ja som tak isto 87 a cesne sa priznavam ze som uz vydata,a doma v skrini mi stoja krasne svadobne saty ak ma niekto zaujem nech sa mi ozve dakujem rada ich predam ,lebo uz ziadnu svadbu neplanujem a zaberaju mi celu skrinu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, sup sup na FB, fotky hotovej obyvacky su :-D teda hotovej len nabytkovo hej ;-) zajtra ideme kupit drez do kuchyne, uz mame objednany, aj dlazdicky na stenu do kuchyne za linku. Svokor dojde urobit pred promociami, tak uz chcem aby bolo vsetko hotove, a len kuchyna sa dokonci, sak to este potrva. Erika neboj nic, to pride, take chvile, ja som mala viac krat na male, ze odtial odidem a uz nikdy nepridem, aj teraz mam take stavy, ze sa mi nechce na primacky ucit, ze sa tomu vyhnem...neboj, to prejde, vsetko spravis a bude pokoj. Drzkaj sa, nevzdavaj to. Ostatne kde ste? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tu :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja sa hlasim zo slovenska...teraz sme v KE tak mam aj net dozajtra este xixi :-D septik mame vyrieseny, len vyskusat ci ho vytiahne, snad ano..ale to az v piatok.. no zienky to ste mali videt u nas v sobotu co sa dialo jaaaaj.. normalne ze grilovacka, ale normalne ze prisiel exmilenec s kamosmi, do rana do stvrtej sme kecali a rehotali sa no to bola supaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D :-D len skoda ze som nefotila nic xixi :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby, ja som prave zistila, ze Luna a Erika maju rovnako narodeniny!!! Takze obrovska gratulacia!!! Vsetko najlepsie!
Odpovedať
Ahojte kocky :-) som sa sem konecne aj dotrepala.. pripajam sa ku gratulaciam :-) nejako nemam na nic cas, hihi.. stalo sa nieco za tych par dni nieco o com by som mala vediet? :-D erika budem drzat palce na skuskach.. VS je len o pevnych nervoch.. treba sa zatat a vydrzat.. tak ja uz idem hajusky belusky, som strasne utahana.. tak paaa
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pridavam ku gratulaciii.. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ďakujem :-) :-) :-) Baby ja som strašne nervózna, nič si nepamätám. Bojím sa, že tento ročník nedokončím. dnes mám PF za 6kreditov, budúci týždeň právo 6kreditov a účto 5kreditov hneď za sebou. okrem toho prenášam SM za 6 a nemám ešte PH čo je za 3. no a anglinu za 2 musíme preniesť. ja sa fakt bojím, že to nedám. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem za gratulácie :-) to viete, najlepší ľudia sa rodia 16.6. :-D Ako vám závidím, že sa môžete venovať iným starostiam ako sú štátnice, ja aj keď sa práve neučím, tak stále myslím na to, že radšej by som sa mala učiť, ako pozerať televízor a pod. ]-( a keď učiť sa mi nechce
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence, no opäť tu zavítavam :) Gratulujem dievčetám k narodeninám, môj budúci manžel má dnes a ešte som mu nič nekupila... hanba... Včera sme si urobili taký voľný deň bez práce, a behali sme po obchodoch a vybavovali na svadbu. Tak konečne máme zajednané poháre - trošku som sa musela prispôsobiť manželíkovi, lebo až tak veľmi sa mi nepáčili ale jemu strašne. Tak som to nechala na neho. A veľká kríza prišla pri oznámeniach, to sme sa vôbec nezhodli. Mne sa páčia také krásne s fotkou a jemu nie. Tak to bol najväčší problém vybrať, nakoniec sme sa pohádali a nevybrali nič :( Tak som zvedavá, kedy to dotiahneme. Ale zato sme si objednali medovníčky pre hostí - joj krásne sú a kúpili sviečky na stoly fialkové... A to je všetko zo včerajšieho dňa, uvidím kedy si znova vezmem voľno čo to vybavíme... :)
Odpovedať
Profilova fotka
brissula my sme mali tiež obdobie prispôsobovania, keď sme vyberali poháre, tak drahý vybral jedny,mne sa tiež páčili,ale chcela som iné, ale nakoniec, keď sme zbadali tú cenu, tak sme sa rozhodli, že si kúpime normálne poháre na víno a tie si dáme vygravírovať a potom ozdobiť a budeme mať originál :-D A oznamká tiež vybral priateľ, ja som tiež chcela s fotkou, ale on vybral tie, ktoré máme a neľutujem, tie naše sú nádherné a nemusí tam byť ani fotka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Však práve, nie je to také dôležité, aké sú tie oznámka, veľa ich je pekných, len je ťažko si vybrať, ja som vždy snívala o oznámeniach s foto.. A som dúfala, že keď som sa ja prispôsobila jemu ( vo pohároch) tak on sa prispôsobí mne... no nestalo sa :) však to nejako dopadne a určite sa zhodneme... A s tými pohármi to je dobrý nápad, nás to ani nenapadlo, zhrozila som sa keď nám povedali výslednú cenu... Ale čo už neurobíme pre nás svadobný deň :))
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme tiež hneď vyhlásili, že to je moc...ale moja aranžérka nám hneď povedala, že to je prehnané za dva poháre, že keď chceme máme si to dať urobiť tak...neváhala som....a ešte som minule dostávala šoky, keď som zistila koľko stojí taký krížik, aký sa mi páčil....dva dni pred tým, som povedala môjmu ujovi, ktorý nás bude sobášiť, že si krížik kúpime a potom toto =-) takto by sme ho od neho dostali ako svadobný dar a teraz neviem...musím nájsť lacnejší :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme včera tiež riešili krížik, ale nikde nebol ten "pravý". A keď niekde bol, tak tam bola úchvatná cena :-) Určite nechcem šetriť na svadbe, ale nedá sa všetko zbytočne preháňať, pretože svadba fakt nie je lacná. Kebyže mi to všetko mali platiť rodičia, tak asi skoncujem pri pohároch :-) Ale keďže je aj trošku peniažkov našetrených, tak sa to dá. :-D Ale no čo už, s manželíkom sme sa dohodli, že si to užijeme naplno a po svadbe sa budeme zviechať :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak nám väčšinu vecí platia rodičia, ale takéto srandy si platíme my....no neviem, hádam nájdem nejaký pekný do 1000,-Sk...Dúfam
Odpovedať
Profilova fotka
Juj, tu sa riesia svadbicky, hmmm :-) Len do toho baby, uzite si to. Ved sa vydavate len raz, aspon dufam :-D Pekne vecicky nahanajte, uzite si to, pokukajte co vsetko sa da kupit, aby vam potom nebolo luto... Ja nerobim nic, v praci pohoda, zajtra sa vrati aj kolegynka, tak sa tesim silno... a ideme do IKEA zajtra na obro vypredaj, rano na osmu, ranajky zadarmo pre clenov klubu a to sme my, aj s kamosom a tak, som zvedava co kupime. A okrem toho sa mam celkom dobre, len mam alergiu, tak ma svrbi cely ksicht... ale to prejde...
Odpovedať
ahojte, tak som predsa len spravila. :-) som strašný stresant, sorry že vás tu pred každou skúškou s týmto otravujem. len teraz sa mi toho fakt veľa nakopilo a liezlo mi to na nervy a nemala som sa s kým podeliť. baby to je super, že ste zas pokročili s prípravami svadby. ja neviem koľko stojí taký krížik, my sme ho nepotrebovali. ale na oznámeniach sme sa tiež nezhodli, nakoniec som vybrala sama. poháre sme tiež nekupovali. Bea rieši bývanie, Luna s Brissulou svadbu a ja sa ešte stále serkám s tromi skúškami. 8-) idylka.
Odpovedať
Profilova fotka
Eric mňa čakajú o menej ako týždeň štátnice :-| ja to len kamuflujem svadbou :-D
Odpovedať
Tak to ti budem pevne držať palce. :-) :-) :-) inak ja vás baby dopredu upozorňujem, že so mnou to budúci rok asi nevydržíte. ja a štátnice, teda najprv bakalárka. :-D veď ma švihne ak teraz robím taký bordel so skúškami. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No baby, skúšky nezávidím, ja už mám úspešne tento rok po nich. ale pred takým ´mesiacom som aj ja stresovala, bolo to hrozné a ešte som mala aj štátnice z NJ - joj nervov som pri tom stratila, ale stojí to za ten pocit, keď urobíte... :-) Ale tiež ma to horšie čaká budúci rok, keď budem už iradne štátnicovat a bakalarkovať :-D Teraz sa mi smeje, ale už teraz mám stiahnutý žalúdok .. Lunana - aj nám platia svadbu rodičia (teda myslím že oni ) :-) ale takéto somarinky si kupujeme sami, leebo by mi to bolo trápne pytať na všetko od nich...
Odpovedať
Brisula ja si to tiež veľmi dobre viem predstaviť. písať bakalárku, zháňať k nej materiál ja neviem odkiaľ atď. preto vravím, že ja sa asi zcvoknem z toho budúci rok. :-D inak financovanie svadby sme mali aj mi takto riešené, väčšie položky sa rozdelili medzi rodičov a také drobnosti sme si platili mi.
Odpovedať
Profilova fotka
Síce by som si už mohla začať písať bakalárku, keď už viem tému, ale jasné že sa mi nechce... Až po svadbe :-) A ani sa tak nebojím na bakalárku, ako na štátnice, keď vidím teraz tie témy, tak mi je hrozne... A to financovanie je takto lepšie, rodičia zaplatia sálu, kuchárky, aklo, nealko, koláče... A my ostatok.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?