Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
no vidíš :-D ja napriek tomu, že dosť veľa z toho čo sa učím nevyužijem, ma to celkom baví. robím si školu aj preto, že si neviem predstaviť kde by som sa inak uplatnila s mojou strednou.
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte tety :-D Som dostala dnes sprda, ze sem nechodim :-D Tak sa ozyvam. Mam toho vela v praci, sef mi zadal novu kampan a ja som sama v praci, teda len s jednou kolegynou, ale vela mi pomaha. Sef je super, tak sa stara ako uz davno nie o mna, vcera sme mali skolenie cele doobedie, potom vecer poradu, o siestej som len skoncila v praci. Potom sme isli s Tomom na T-Com plaz, a kupil mi zehlicku k vyrociu :-D A dnes v praci, vela a silno, ale darilo sa. Sef sa ma pytal, ci idem este do skoly, xixi :-) By bol rad, keby som tam ostala na TPP. Baby, to bude dobre, skola, praca, hlavne ze je leto :-D Erika, moja kolegyna ma strednu odevnu a hovori si modna navrharka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beus to je super ze mas takeho sefa :-D ericc ja mam gympel tak mam co najmenej hovorit.. podla niektorych zamestnavatelov neviem robit nic pretoze to je akasi pripravka na vysoku a nemam ziadne vyucenie, len vseobecne vzdelanie..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam tiez gympel a som rada, mam lepsi vseobecny prehlad a vsetko sa mi lahsie uci. Mna to bavilo. Ja by som nemohla na obchodnu alebo tak chodit. Ucto neznasam :-D Sef je super, a sympatak tazky, to teda hej :-D
Odpovedať
Bea lenže ja som nevyštudovala odbor návrhárstvo ale odevníctvo, má to bližšie ku krajčírke než k návrhárke. preto som sa rozhodla spraviť si ekonomickú, mám väčšiu šancu ako s odevnou. inak mi vravela jedna kočka, že v anglicku hľadajú ľudí s mojím odborom akurát, že neuznajú mi školu. musela by som vychodiť neakú zahraničnú. druhá vec, ja sa do zahraničia chystám max na dovču a naspäť. učto je ešte stále lepšie ako podnikové financie a podnikové hospodárstvo. aj keď možno v takej výrobnej firme to možno ocenia. sa učím veci ako výpočet mzdy, rentabilitu rôznych vecí, kritický objem výroby a podobne...
Odpovedať
Profilova fotka
Erikus, ja viem, mam z toho skusku, nemam rada tie predmety... je to odveci a nepouzitelne v praxi, lebo sa to uz davno nevyuziva- urcite nie takto. Drzkaj sa, to zvladnes a mas pokoj ;-) Odevnictvo, co vies, co studovala ona, je to len o tom, ako to podas 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
beus aj mna gympel bavil a nemenila by som, len ma niekedy hneva ako to niektory odsudzuju ked mas len gympel a nemas VS a niektorym to vobec neprekaza, ba su priam radi ze nemas nejaku jednoodborovu skolu... a ericc beus ma pravdu...zalezi od toho ako to podas.. tu nie su predavacky ale asistentky predaja a uz to znie inak :-D :-D
Odpovedať
a ze sa chcem mlada vydavat, ale nas pribuda... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moon ty si tu bola tusim len raz v tejto teme.. a keby si sledovala castjesie, tak by si videla ze poniektore baby uz maju daaavno svadbu zasebou (ze sa vydavali aj mladsie) a poniektore budu svadbicku mat az o rok, dva (cize budu zase starsie) :-D :-D :-D
Odpovedať
ja viem, že to záleží od toho ako to podáš, ale odevníctvo má len málo spoločného s návrhárstvom. ja som sa neučila štýly a vývoj odievania a rozne vpylvy, kt. pôsobia na módu. ja som sa učila konštrukcie a modelovačky strihov, náuku o materiáloch, strojníctvo, technológiu a tieto veci. toto nepodáš ako návrhárstvo. inak teraz v tomto momente som sa dozvedela, že svokor ide kúpiť nové auto. len tak. aj Vilimu to dnes ráno povedala mama. možno si ponecháme tú starú škodovku aby sme s ňou chodili na víkendy na záhradu. x-) jáj no a dnes opravák. idem na vlak do Ba. o 9.44 som tam a o 12 mám skúšku. tak dúfam, že spravím. v príkladoch mám bordel. no a po skúške ideme kupovať parkety :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj eric, beus, ako vám závidím, že si už môžete kupovať veci do bytu alebo domu :-( aj ja by som už chcela, strašne ma to baví :-D len keď si nakupujem teraz nejaké dekorácie a také kraviny, tak každý na mňa pozerá, že na čo mi to je ešte....ale ja rada míňam peniaze :-D už nech máme ten dom prerobený a môžem si kupovať zariadenie a tak x-) Inak už máme vankúšik pod obrúčky, len škoda, že tých obrúčiek niet 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Luna a odkial chcete/mate obrucky? Neboj, budes kupovat aj ty, ja som na to cakala 10 rokov, kym pojdem do toho bytu, a konecne som sa dockala :-D Dnes sme kupili dve komody a konferencny stolik, vyniesli uz vsetok stary nabytok a bordel... takze uz len doumyvat, mozno sa cez vikend aj prestahujeme, budeme nosit a prerabat veci postupne, zariadovat po troske. Erika, susedia namalovali dom na super kriklavo zlto, uz ma snad uvidis :-D To je super s tym autickom... Nelynka, co praca, nieco nove? Asistentka predaja je super :-D u nas su vsetci manazeri. Office manazer je najnovsie sekretarka :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak v Komárne bola poobede búrka, takže dnes auto nekúpili, ale zajtra. zato mi sme objednali parkety, o mesiac nám ich dodajú. nemali ich toľko na sklade koľko sme mi potrebovali. :-)
Odpovedať
cawte :-) noo office manazerku som robila aj ja, rok... najprv ma to vystrasilo ze co po mne vlastne budu chciet, ale hrozny je na tom len ten nazov... ale samozrejme je rozdiel ci robis manazera v malej firmicke s piatimi zamestnancami a ovela vacsej firme s ovela viac zamestnancami :-D teraz som administrativny pracovnik a v podstate cely den sedim na zadku a nic nerobim :-N inac baby... kolko sa chystate minut na svadbu, nejaky predbezny odhad?? resp. tie ktore to uz mate za sebou, kolko cca vas to stalo? ja som pisala fotografovi ktory sa mi strasne pozdava, poslal mi cennik a skoro mi spadli sanky... netusila som ze aj samotne fotky mozu ist tak pomerne draho :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte beus robota nic stale, nikde nikto.. nejaka som nachladena, od dutin mam tahaju usi a hlava, zajtra chcem skocit k lekarke ak mi nebude rano dobre..a v pondelok chceme ist na slovensko poobede, tak uvidime.. zajtra by som chcela ist aj saty omrknut a vyskusat, tak uvidime, ci ieco vyberiem.. ericca aj tu bola burka jak slak, nikde nic, slniecko a odrazu tma jak v pytli.. slnieckko ja som robila posledne odbornu asistenku a bola to len papierova a PC robota, super to bolo.. co sa tyka svadby, my sme minuli nejakych 120 000sk celkovo...plus minus.. a to sme mali same zlavy, kameraman, fotograf, DJ za smiesne ceny (vsetko kamarati), hostina bola pri jednej pani s ktorou je kamaratka svokra, tak nam urobila cenu, kolace nam piekla manzelova teta, tam sme kupovali len suroviny, a aj tortu robila ona a tu nam dala ako svadobny dar.. vyzdobu sme kupovali sami, saty a oblek nas moc nestali a ani topanky, obrucky nas vysli na 8000kc a autom sme sli svojim.. kytica tiez bola robena poznamosti z velkoskladu, vysla ma na 800sk aj s pierkom pre zenicha..pierka pre svedkov a starejsieho + kyticky pre mamky nas stali nejakych 500sk takze ked som to tak pocitala sme usetrili okolo 80 000-100 000sk na svadbe ako keby sme ju mali za tie ceny co som zistovala...
Odpovedať
Katka spýtaj sa Luboša čo fotil nás. má normálne ceny a pekné fotky, teda ak sa ti páčia. my sme minuli cca 120tisic SK. približne polovica sa nám vrátila. a dovča nás vyšla na 1400eur plus vreckové.
Odpovedať
Profilova fotka
a este som chcela ze dovcu sme nemali :-D vratila sa nam tiez asi polovica a mali sme 51ludi na hostine (vratane sofera autobusu co viezol mojich hosti)
Odpovedať
eri dik za ponuku... ale pochybujem ze sa mu bude chciet tahat do humenneho :-) ten "moj" fotograf ma fakt krasne fotky, take zive, dynamicke... ale ceny od 15 litrov hore (15 tis sk je len zakladny balik)... pomaly to zacinam obzerat ked to chceme rezervovat, lebo vsade treba skladat zalohy, tak aby sme z toho neboli mimo :-N a to nemam potuchy co stoja ostatne opletacky... no, asi zasadne "rodinna komisia pre financne zalezitosti" :-D
Odpovedať
teda... aj ked este s rastom niesme rodina, viete ako to myslim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, tolko sprav. Na FB mam obrazky, co sme pokupili :-D Ja teda neviem, kolko dame za svadbu, ale ratam ze do 100 litrov, viac nedam... :-D tak uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
zalezi od toho co mas vybavovane po znamostiach a ako velmi si narocna.. ceny fotografov od 10 000 hore, nas stal 2000sk.. ceny kameramanov od 8000hore, nas stal 5000sk ale vescinou kameraman a fotograf chodia spolu.. ceny Dj alebo zivej hudby od 8000sk hore. nas stal 5000sk na osobu pocitaj cca 500-1000sk, zalezi kde bude hostina a ake narocne budes mat menu.. vyzdoba pokial ti ju nedaju priamo v sale... saty + oblek..topanky jednemu aj druhemu..uces, vizaz...auto svadobne, pokial nebudete mat len nejakeho znameho vyzdobene co vas bude viest.. a uz len take prkotiny ako obrucky, kosele drahemu, spodne pradlo, kvety, kytica..
Odpovedať
Profilova fotka
a samozrejme torta pokial ju nebudete mat od znamej od 1000kc, zalezi od vahy, a narocnosti.. kolaciky, alkohol, nealko..
Odpovedať
ajajaaaj =-) dobre uz nestras... ja mam v hlavke este stale taku predstavu, ze treba salu, obradnu sien, obrucky a fotografa, nejaky kolacik na stol a je vsetko vybavene :-D no, ale sak casu je este dost na prebudenie do reality :-N
Odpovedať
Profilova fotka
slnieckko to su len zakladne veci, je este ilion detailov okolo toho :-D :-D ale prve co treba mat urcite zajednany datum, obradnu sien a salu na hostinu..potom DJ, kameraman, fotograf a ostatne uz mas kooopec casu riesit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fotograf-sesternica, video nechcem. DJ nechcem. Hostina 15 ludi po 1000 Sk. Vyzdobu nechcem, ak ano, tak si ju budem robit sama. Ratam, ze oznamenia, saty, a kvety (aj do vyzdoby) budu najdrahsie. Prkotiny su najdrahsie, to ja viem. Vsetko mam premyslene uz vyse roka, co je super, lebo stale hladam alternativy dokola, ine moznosti, ine miesta, ine ceny :-D katka, neboj sa, casu dost, treba porozmyslat, popozerat vsetko okolo, vybrat si viac alternativ, kvetinarstva, velkoobchody, co sa da kupit cez net, co si mozes spravit sama. Len vela rozmyslaj, aby si na nic nezabudla :-D Torta je draha, ale si ju mozes upiect cez rodinu a tak. kvety zozenies vo velkosklade, ked ich chces vela. Oznamenia si mozete spravit sami. Alko a nealko si mozete doniest na miesto konania hostiny. Vsetko sa da, len treba vela vela rozmyslat a hladat! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
beus, ked nechcete velku hostinu tak je naozaj zbytocne mat DJ a kameramana..to je pravda ja som chcela mat peknu spomienku a revem este teraz ked kukam DVD zo svatby.. :-D :-D :-D :-D alebo fotky, jaaaaj to je moja pycha a snad budu nove coskoro :-D :-D :-D
Odpovedať
Katka on fotil už aj v Ba, teraz tiež ide niekam. Luboš nemá problém schytiť auto a ísť fotiť a ceny má cca od 6000sk čo si myslím, že je fajn. ja teraz inak čakám na vásledky, predpokladám, že včera som nespravila, ale dnes hej. v pondelok sa dozviem, zajtra mám anglinu od 8 do 4tej v sobotu!!! :-S to je otrava. vôbec sa mi tam neche trepať, hlavne keď viem aká je tá ženská na hlavu. raz s nami ziape a potom sa vtiera. bŕŕŕŕ 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky dneska som kupila saty, ja som taka hrda.. su cierne (co som povodne nechcela) skusala som kratke ale ziadne ma neoslovili pripadala som si v nich tlusta, potom se sli do jedneho salona, tam som skusala naaadherne cierne tieto: http://www.svatebni-saty-spolecenske-... tie boli uuuuzasen ale chceli za ne 4500kc, tak som povedala ze ne potom som skusala tieto: http://www.svatebni-saty-spolecenske-... ale za ne chceli 2600 a nepacila sami ta sukna, nejak divne sedela a potom este jedne kratke cierne ale tie boli tiez ee, tak som odchadzala s tazkym srdcom na tie cierne a Fero ze ked ich chcem nech si ich kupim ale ze nebudem mat potom vlasy..tak somt o nechala tak.. tak sme sli do ineho obchodu a kupila som si podobne tymto..ked odfpotim hodim vam fotku: http://www.coolboutique.cz/_images/me...
Odpovedať
fot fot :-) zvedave cakaju... idem sa ucit matiku, zajtra je skuska :-( budem potrebovat silny, velmi silny zazrak :-S zatial caf
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky. Tak konecne piatok, hura :-D V praci super, tam uz je tak dobre, ze sa tesim na pondelok...len nech to vydrzi :-D Ale je piatok, weeei :-p som vykupila aupark, s kamoskou sme boli asi 5 hodin tam, a nafarbim si vlasy cez vikend, tak som tesiva, ze zmena bude. Nelynka, saty krasne, kolko nakoniec stali? Tesim sa, ze si si to trosku uzila. Daj potom fotky, aspon na FB. Katuska, budem silno drzat palceky, to das! Erika, ako to dopadlo?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?