Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
hm, je to tazke v dnesnej dobe.. treba hladat stale.. a v okoli nie je nic?? ziadne obchody neberu predavacky alebo ako? lebo ved vy byvate blizko prahy, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
no blizko ako blizko, teraz som bola vyse mesiaca odstavena od sveta lebo som mala auto nepojazdne.. zase predavackam davaju 12 000 v hrubom co mam 9500v cistom plus stravenky..a koli tolkym peniazom sa mi teda do prahy co je cca 45-50km (len na okraj prahy) neoplati dochadzat, kezde prejazdim skoro polovicu z toho..takze to nie je take idem a robim.. uz som predavakcku za 10 000 robila a to som bola veduca oddelenia a mala som 12 000v hrubom...ale byvali sme v prahe a nejazdila som autom...takze to bolo jednoduchsie trosku..
Odpovedať
babule držím palce pri hľadaní práce. Aďa ja som myslela, že yt ideš ešte aj na ing. =-)
Odpovedať
erika, prihlasku mam, ale podla noveho zakona, sa musis evidovat. neviem, ze ako to je pri dennom.. ale ja idem externe.. aby mi platili zdravotne.. ked ma vezmu, tak je to ok potom.
Odpovedať
Baby ja mám C z medzinárodného obchodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D neprenášam, nemusím písať seminárku nič!!! sa teším.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca to je supeeeeeeeeer gratulujem z celeho srdiecka.. babenky moje, ste vy take sikovne az zacinam mat pri vas komplexi ze som nic v zivote este nedokazala... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nelynka ešte nestresuj, ja mám pocit, že sem čoskoro napíšem, že som tie štátnice neurobila |-| učiť sa mi nechce, je toho veľa a ja mám stále dosť času si myslím....takže to tak asi aj dopadne.....ale dneska som konečne odovzdala bakalárku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lunna lenze ja som na skole vydrzala necely prvy semester a vy uz ste druhacky, tretiacky, bakalarky, ja nie som schopna si ani skolu vybrat ktora by ma bavila a chcela by som ju v buducnosti spravit
Odpovedať
Nely z toho si nič nerob, nie každý si nájde školu čo ho baví. ja som zistila, že mňa bavia len niektoré predmety a väčšinu čo sa učím nevyužijem v budúcnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca lenze mna na skole nebavilo kompletne nic len labaky ked sme nepisali zapocty ale sledovali pokusi na mikroskope..to bolo ono.. ale inak fakt nic a ani neviem co by ma bavilo..privela veci je tam zlozitych a vela som ich nechapala..preto ma to asi nebavilo :-( baby zajtra idem do CARu ohladne toho darcovstva tak drzte peste nech to dobre dopadne setko..
Odpovedať
Profilova fotka
nelynka z dlhodobeho hladiska je jedno ze niektore v Tvojom veku su tretiacky.a ked Ta nic nebavi vyber si tu najlahsiu skolu,drzim Ti palce a na aku si chodila predtym?
Odpovedať
Profilova fotka
gibbis, a aka je podla teba ta najlahsia skola???? chodila som na vseobecnu ekologiu a ekologiu jedinca a populacii..
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, Nely u nás sa vraví, že najlahšia je EU OF ale ja nemám pocit, že to tak je. niektoré predmety sú fakt makačka.
Odpovedať
cawte ;-) nely nestresuj sa... ja budem tiez do 30tky prvacka a potom sa na to vykaslem :-D to nieje nic nenormalne, mam kopec spoluziakov ktori vyskusali xy skol a stale hladaju... vlastne, ked som tak vnimala tak vacsina uz niekde studovala, a potom sa prihlasila zas do prvaku. este na strednej by som to nepripustila, som bola velmi svedomity student a skola bola priorita, ale casy sa menia... bea tak gratulujem k zasnubam x-) ja som sa cudovala, ze pri nasich sa slza skotulala otcovi, nie mame :-N musim sa pochvalit ze mame novy prirastok do domacnosti, maleho koscurika... je uzasny, uplne genialny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u nas v kosiciach je to bezpecnostny manazment :-) inak manazment je fajn,bude z Teba bohata menezerka ;-) alebo hotelierstvo,ani taka ekonamia nie je drina ale je tam matika
Odpovedať
Profilova fotka
ericc, ani neviem co to je a urco by ma to nebavilo ;-) slniecko ja som zase aj na strednej bola flakacka, mna proste skola nijak extra nebavila..a ze by som sa pretrhla od ucenia, nikdy v zivote.. gibbis tak ani to by ma nebavilo, uz len ten nazov, manazment, vo mne vzbudzuje odpor... hotelierstvo by som mozno trpela, ale ekonomiku ani nahodou, ani oklukou by ma tam nikto nedostal.. matika mi az tak nevadi..len tam je trosku ina matika, par prikladov z prijmaciek na ekonomiku sme pocitali na gympli a nebolo to med lizat ale problem je mozno trosku aj ten, ze nechcem skolu denne, ale dialkov a za to sa plati co ja bohuzial peniaze nazvys nemam a nechcem skolu na slovensku lebo len koli tomu sa domov vratit nehodlam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
boze co sa tyka menezmentu a podobnych skol ktore sa daju aj externe ani nevies ze studujes.hlavne nieco maj lebo si budes dorabat v styridsatke aby si mala aspon nejaku robotu.platit sa plati ale hlavne ze sa oplati :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gibbis poviem ti len tolko, ze ako pozeram tak sa to ani velmi neoplati.. s VS robis za 18 000 a bez VS robis za 20 000.. tak si vyber.. a to si na to davam kurva dobry pozor aby som si to porovnala.. bez VS ta zoberu aspon niekde, a s VS ti povedia ze dovidenia ale nemame pre vas miesto lebo ste az prilis prekvalifikovany a to hovorim z vlastnej skusenosti.. a nebudem sa predsa pchat do skoly ktora ma nebavi a ked ma vtklanie nezmyselnych informacii ktore nebudem v zivote potrebovat len aby som mala nejaky titul nebavi uz vobec...
Odpovedať
caute kocendy, tak ako sa mate? my sme sa vcera boli zabavit na staromestskych slavnostiach. no a dnes vyberam dovolenku a vyzera to tak, ze pojdeme na ostrov kos :-D tak duuuufam, ze nam to vyjde. bolo by to uzasne :-) erika, gratulujem ku skuske.. och, aky je to dobry pocit, mat uz po vsetkom.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute tety, som len na skok, bo sme cez vikend v LM, tak sa venujem svokrovcom a krpatemu synocovcovi :-D Vcera sme boli v meste, Tomasovi sme kupili mobil a trosku sa presli, vecer sme oslavili svokrine meniny a tak :-D a zajtra zase domov, su kratke tie vikendy... a od pondelka som sama v praci, kolegyna ide na operaciu, este idem objednat kuchynsku linku a ideme polozit plavacku :-D Akcni jak hovado :-D Adka, super, ze date dovolenku, pekne si to uzite, ze ste sa zbavili skoly :-D Ako je na UP? Ja tam ist nemusim, my ideme dalej na denne, len zdravotnu sme si boli checknut a je to ok, tak mam radost. Erika, ja som to vedela, gratulujem! Sikulka... Gib, Nely, nerieste tu VS, kazdy ako sa mu paci a ako uzna za vhodne, mam spoluziaka co nema ani maturitu, je kuchar a zaraba 30, a kamarata, co ma VS a nezaraba ani 20. Ja mam 4 evra na hodinu a decka co brigaduju na strednej maju 1 evro. Popri dennom studiu zarabame obaja s Tomom viac ako svokra v 50tke. Ale ani s VS nebudem nikdy zarabat 80 mesacne, lebo sa budem radsej venovat rodine ako praci. Ono to je na nieco, ale nie je to vsetko. Slniecko, teba som dlho nevidela, ako sa ti dari, skusky zvladnes, vsak? Nie ze budes zase prvacka, ako si napisala ;-) Takze kocurika, my mame morciatka, 2 :-D Idem kocky, chceme aj svokrovcom oznamit zasnubenie dneska :-D
Odpovedať
ahojte, ja ešte ďaleko nekončím so skúškovím, čaká ma účto B,podnikové financie, angličtina a ešte niečo no a opravákz podinkového hospodárstva. takže tak. nevraviac o tom, že anglinu si budeme asi musieť povinne!!! prenášať lebo tá profka čo nás skúša je ochotná do NZ prísť len vtedy keď robí prípravku, tj. v marci. :-| 8-( Bea som strašne neslušná. samozrejme aj ja gratulujem k zásnubám! :-) :-) :-) No a ako dopadlizásnuby v LM??? Katka gratulácia ku kocúrikovi, mačky sú moja slabosť. ja by som raz strašne chcela mať Ruskú modrú alebo Siamsku. :-) Nely EU OF je EKonomická Univerzita Obchodná fakulta. máme tam dva odbory na Bc. zahronočnoobchodné podnikanie a podnikanie v obchode a cestovnom ruchu, to druhé študujem ja. je to celkom fajn. uvidíme čo mi to bude platné.
Odpovedať
Jáj a ja len toľko, že som zas v Ba. zajtra si idem dať zapísať svoje C z MO. :-D :-D :-D stražím chorého Adriána, kamoške idem vysvetľovať ekonomiku na prijímačky na EU. Bea a ešte stále som nenašla tvoj barák, zas som prefrčala okolo v červenom motoráčiku. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte beus aj ja gratulujem k ofikos zasnubam :-D ericc tak ekonomicka fakulta ma vobec nelaka aj ked matiku som mala vcelku rada ale ekonomiku a vsetko okolo toho ee :-S a ja v lete na svadbu uz nejdem..mlady sa povadili a dneska to pravdepodobne skoncia...teda on to skonci, lebo ona mu uz lezie na nervy a poviem vam ze aj mne by lezlo keby mi fero za vsetko co urobim nadaval ze mam milencov :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak oprava, ten planovany ohlaseny rozchod sa nekonal..stretli sa, pokecali, zasexovali a je zase dobre.. len som zvedava ako dlho to vydrzi tentokrat.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) Beuš samozrejme aj ja gratulujem k oficiálnym zásnubám x-) ako to dopadlo u drahého? Mne dnes prišli svadobné oznamká :-D teším sa z nich jak malá :-)
Odpovedať
ahooooj. tak som tu. a stastna som ako blska.. drahy dnes spravil uspesne statnice, som nanho pysna :-D som stresovala viac ako on.. hehe. a ide sa v stredu na dovolenku. strasne moc sa tesime, dufam, ze tam bude fakt tak krasne ako pisu 8-) aj ked som dnes mala nervy na cele cestovne agentury, pretoze zajazd, ktory som povodne vyhliadla bol uz davno obsadeny, ale hlavna vec, ze im tam doteraz visi.. povedali, ze sa po nich zaprasilo ako po parkoch.. a zevraj kriza.. hahaha. tak sme vyziadali, nech nam spravia ponuku a ahaho dosla pred pol hodinou, tak som to hned zarezervovala. juuj. este musime ist nakupit opalovacie mliecka, a nejake serepeticky a zbohom slovensko na 11 dni. nemyslela som si, ze to tak super dnes vypali.. snad este nezavolaju, ze hups, aj ten je vypredany.. by som ich od nervov asi niekam poslala... luci, krasne oznamka :-) erika, vy sa kedy s vilim chystane na zakynthos? uz ste premyslali, ze co pochodite?
Odpovedať
Aďa na Zakynthos ideme 8. júla a vrátime sa až 18. júla. no tú pašerácku loď si chcem určite pozrieť a potom ešte na mieste uvidíme aké budú mať fakultatívne výlety. ja som dosť akčná, tak dúfam, že aspoň 2dni budeme na neakom výlete. :-p čo sa tam oplatí vidieť?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute :-D Ja som si kupila saty na promocie a na sesterkinu svadbu co bude v septembri, tak som happy... aj kuchynu mam uz vypocitanu, pojdem len zaplatit, stvrtok budeme mat parkety, takze aj kuchynu zacneme stavat a budeme byvat o par dni, ked sa to tak vezme. A si zoberte, ze 30.6. mam promocie a 1.7. primacky :-D no potesi, nevadi. Jej, vy uz idete dovolenkovat, to je parada.
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj Beuš ako ti závidím, že už sa môžeš venovať úplne iným veciam....dúfam, že aj ja už budem čoskoro myslieť na úplne iné veci, ako na to hlúpe učenie....lezie mi na nervy :-( Princess nechceš ma zobrať do kufra? Aj ja by som vypadla odtiaľto, ale už by som sa nevrátila :-) alebo aj na Zakyntos by som išla :-D
Odpovedať
ahojte, Luna to už si tuším 7 kandidát do kufra :-D Bea aké sú tie šaty? ukáž. ;-) aký obor si si dala na NHF? ja aj dnes strážim Adriánka, ešte stále je chorý. teploty nemá vôbec, ale veľmi kašle. :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?