Menu Forum

Ročník 1987. Pridajte sa!

28. apr 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
Registrovala sa 11. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 959 príspevkov a 3 albumy. Má 82 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
Registrovala sa 11. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 959 príspevkov a 3 albumy. Má 82 priateľov. Okres Košice.
 ahojte

gibbis ja som sa vydavala ako 20rocna, drahy mal vtedy 28 ..
a svadbu sme mali po roku, po polroku co sme boli spolu sme si svadbu "vymysleli"
3.3. sme oslavili spolocny rok a 29.3. sme to rovno oslavili svadbou...
a co koho do toho?

kamarat si nasiel priatelku, na Valentina boli spolu 2tyzdne a poziadal ju o ruku...a 8.8. bude svadba...
ale toto uz je extrem..oni si musia na seba zvyknut a najprv sa naucit ze ked jeden urobi chybu tak ten druhy mu ju nema oplacat dvojnasobnou mierou..

pokial spolu zijete v jednej domacnosti aspon pol roka pred svadbou, neviem preco nie, a nech vam kazdy hovori co chce..to je moj nazor...

beus, nezabudnem, uz aj Fero ma nahana do toho, ale vies..bojim sa ze nebudem mat na benzin do vyplaty, kezde aj Ferovi bude treba a nase zasoby su zase obmedzene na 2000kc na 2tyznde...ach jaj...
este tak mesiac vydrzat a bude dobre zase..
ale volat tam budem urcite...nech sa deje co sa deje...
a za satky mi musia odpisat aka tam bude cena a az to bude do 4000kc, tak si tam skocim a pred svadbou si nejake kupim, skorej nie..dokonca uz zacinam uvazovat pomali ale isto aj o kratkych satkach..ach boze..Fero uz ma zomna dost emoticon emoticon emoticon

inak vcera normalne prisiel na navstevu nas makler co nam predaval dom, jak som sa potesila ked som ho zbadala..povedal ze keby o nejakej robotke vedel v koline da mi vediet a ponukol mi brigadicku, roznasat pre neho letaky po dedinach okolitych..a povedal ze mam premysliet a zavolat mu...tak mu buduci tyzden budem volat..dobre nie? sadneme z drahym na bicykle a ideme a spojime prijmene z uzitocnym a este aj zarobime nejake drobaky do kasicky emoticon emoticon
24. máj 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
 ahojte tak ja som spať zo záhrady zas sme niečo porobili. emoticon

Bea som strašne rada, že sme sa stretli a ešte raz ďakujem za zbierku. emoticon
Gibbidis vitaj u nás, ja som dokonca 88 a už to bude rok čo som vydatá. z ľudí si nič nerob, tí musia furt niečo riešiť aby sa zbavili svojich problémov. emoticon

idem aj ja konečne hodiť neaké tie fotky o domčeku na FB.
24. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Nely super, že aspoň brigádu budeš mať. no robotku hľadaj. inak aké šaty chceš? ja by som predala tie moje zlaté večernmé čo som mala na svadbe. nemáš záujem? je to číslo 36-38 stáli 2300sk.
24. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 ericca si zlata, ale chcela by som skorej nieco maslove alebo tyrkysove..uvidim..
a boli by mi male...ja mam 40-42 velkost emoticon emoticon
uz som mogona emoticon
ale dakujem vazim si to
24. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
 Nelynka, nie si mogona emoticon ty trubka, co ti to zas napadlo emoticon takto sa prosim ta nemenuj emoticon supa... ked uz tak matrona, ze sa chces teda zvacsovat... ja myslim, ze to nie je take strasne s tebou a ide leto, ovocie, zeleninka, trosku das dole...sice stimulka mozno, ale cooooo, sak sme neni modelky...
ja som sa hrabala vo fotkach a skoro mi bolo do placu, ked som videla, ako som vyzerala minuly rok emoticon Kokos, kvoli prasivej skole som dala one hore aspon 7 kilo, fakt. Ale hned od stredy totalna dieta, cvicim, nezerem a tak vobec...to dam dole, do konca leta chcem byt vo forme...
Inak uz som sa prehlasila za naucenu, zajtra prebehnem posledne otazky a umyjem vlasy, vyskusam saty a hura v utorok na to, dojdem uz ako Bc. emoticon
Erika, nemas za co a tesim sa na fotky...daj vediet, ked budu vysledky z MO emoticon
24. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 charliz boze jak to rychlo ubehlo, xi, teraz ste koncili druhy rocnik a uz pojdete domkov ako BC...
jaaaj deti moje rastiete mi emoticon emoticon emoticon

noo ja sa stymulky nebojim, vtedy som fakt ze zrala ako najata...ale teraz ee, ked tak ovocicko a zeleninku a este ani neni iste ci vobec stymulka bude ale verim ze ano...

no ja ked som pozerala fotky zo skoly ze maturitne saty mi boli trosku velke a teraz su mi male ze ich ani nezapnem, ach jaj emoticon
ale bicykle su doma, kadzy vecer bedbinton alebo frisbee, pekne to ide dole...pomali ale isto emoticon
24. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gibbidis
Registrovala sa 22. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 145 príspevkov a 4 albumy. Okres Košice.
  • Svadba bola 1. augusta 2009
    V Košiciach, okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
gibbidis
Registrovala sa 22. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 145 príspevkov a 4 albumy. Okres Košice.
 charlize drzim palce!
25. máj 2009 o 10:42  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
Registrovala sa 22. augusta 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1046 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Pezinok.
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
Registrovala sa 22. augusta 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1046 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Pezinok.
 Ahooooj emoticon tak poslusne hlasim, ze som uz Bc. a som taka stasne utahana, ze si idem hned lahnut. dnes to bol namahavy den...
Bea, drzim prsty zajtra... emoticon
25. máj 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lunana
Registrovala sa 17. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 387 príspevkov a 2 albumy. Má 21 priateľov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
lunana
Registrovala sa 17. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 387 príspevkov a 2 albumy. Má 21 priateľov. Okres Prievidza.
 princess gratulujem emoticon v dobrom ti závidím, aj ja už chcem
25. máj 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 princess gratulujem emoticon emoticon emoticon
25. máj 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Ahojte,
Adi velká gratulácia!!!!! emoticon emoticon emoticon

Bea zajtra držíme palce, daj potom vedieť ako si dopadla.

ja zatiaľ ešte nemám výsledky z MO, netrpezlivo čakám.
25. máj 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Čaute kočky. Kde ste všetky.

Bea silno držím palce a hneď ako budeš vedieť výsledok daj vedieť. emoticon
26. máj 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lunana
fotoportrét
fotoportrét
lunana
 Ahoj Eric, ja sa odhodlávam, že sa idem učiť, ale namiesto toho sa tu túlam po nete... emoticon no neviem ako sa to stihnem všetko naučiť takýmto štýlom
26. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 hej to poznám, aj ja sa tak učím. moja smola, vždy na poslednú chvíľu.
26. máj 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Zdravi vas Bc.Beata emoticon emoticon emoticon

Dakujem krasne za podporu, pomohlo!!!
26. máj 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanusha84
3
Registrovala sa 19. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 3953 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
tanusha84
3
Registrovala sa 19. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 3953 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
 Bei...aj tu ti zablahozelam, takze gratulujem k Bc. emoticon
26. máj 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Tanushik, dakujeeeeeeem emoticon
26. máj 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanusha84
3
fotoportrét
fotoportrét
tanusha84
3
 nemas za co emoticon
26. máj 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 beusssss..gratuluje z celeho srdieckaaaaaaaaaaaaaaa emoticon emoticon emoticon
26. máj 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gibbidis
fotoportrét
fotoportrét
gibbidis
 pripajam sa ku gratulaciam emoticon
26. máj 2009 o 19:17  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lunana
fotoportrét
fotoportrét
lunana
 Beus gratulujem emoticon ja som vedela, že to zvládneš
27. máj 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Bea tak teraz už máš konečne prázdiny. emoticon zaslúžený oddych. sa môžeš venovať Tomovi, morčiatkam a prerábkam domu. emoticon
27. máj 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Kocky, ste skvele, dakujem krasne... uz na to kaslite, ja uz som aj zabudla, ze nieco take bolo emoticon

vcera sme mojim rodicom, ked sme boli zapit statnice, oznamili zasnubenie emoticon Ste mali vidiet mojho ocina, uplne bol dojaty... mama trochu, ta len nechapala, a ze co, to bude svadba a cez skolu a tak...a oco uplne nechapal, ze ty uz si taka velka, boze, nooo a tak emoticon Tak este cez vikend v Mikulasi oznamime a bude to oficialne emoticon Tomasko sa cinil, oznamil to sam, pri pripitku, ze by chcel povedat, ze ma nedavno poziadal o ruku a ja som suhlasila emoticon

Ako sa inak mate, co nove? Erika, MO? Gib, kedy mas tie skusky, nech sa uz o tebe nieco dozvieme emoticon Luna, sprtas? Drz sa....Nelynka, co ta praca? Adi, dobre si oslavila? emoticon Ostatnych zdravim, zastavte sa obcas emoticon
27. máj 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Bea ja ešte stále nemám výsledky, snažím sa na to nemyslieť. znervózňuje ma to. predpokladám, že až po štátniciach bude mať čas opraviť naše písomky. tak dúfam, že som spravila a že sa to po víkende dozviem.

ja som mala mať cez víkend angličtinu, našťastie ju presunuli a v kľude môžeme osláviť Viliho narodeniny. ja som mu už dnes gratulovala, dostal bombonieru. on proste zbožňuje sladké. zajtra oslávime svokrove meniny a v piatok oslávime Viliho meniny aj narodeniny s kamarátmi. emoticon takto som sa nemusela vyhovárať agličtinárke, že nám presunuli hodinu. emoticon
27. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Erika, gratulujeme Vilimu emoticon svokra Vilma ma meniny v piatok... tak aj im oznamime zasnuby pri peknej prilezitosti, sa bojim, ze tam to bude take emotivnejsie ako u nas, no uvidime, co to spravi emoticon Pekne oslavte emoticon
27. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 ahojte

beus praca nic, uz to mali obsadene...poslala som dva zivotopisi adidas a nejaka obuva ale este sa neozvali a zajtra tlacim zivitopisi a v piatok ked pojdeme na tu genetiku tak si tam zajtem a odnsiem to tam osobne a uvidim co mi povedia..

beus tak ti zavidim tie zasnuby, ako ste to pekne oznamili..
my sme ziadne nemali nakolko ma drahy o riku nepoziadal a pomali ma to zacina zase trapit ze som si na to nepockala tak ako som vzdy chcela, ale ked ja som mala pocit ze by som s toho nikdy nedockaala emoticon
ja neviem, zase ma nejako depky chytaju z toho vsetkeho emoticon emoticon
27. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 ahojte.. my sme este neoslavovali.. cakam az na pondelok vecer.. lebo drahy to ma vtedy, tak to chceme zapit spolu emoticon
dnes som bola na urade prace.. boze ma to deprimuje.. a si uz aj ja hladam pomaly dajaku pracu. dufam, ze sa cosi schopne zadari.... ale este chceme ist s drahym kdesi na dovolenku, tak sa uvidi.
27. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 princess bud rada ze si na UP a platia za teba odvody, je to stale lepsie ako si hladat pracu bez UP a platit si to ktomu sama emoticon
27. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 no vies, ale pre mna je to nova skusenost.. sa citim tak divne nejak.. tie tetky su tam take zvlastne.. och. .ale uz rozhadzujem siete emoticon a ty si preco nie na UP? ci ta vyradili?
27. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 princess, ja som na UP od marca, lenze ja zijem v CR a akonahle nebudem dostavat podporu nebudu mi platit ani odvody a poto enviem co bude ked nic nenajdem dovtedy..
ja rozhadzujem siete od zacitku februara a nic..

tez som sa divne citila ked som sla prvykrat na UP ale vydrzala som tam len 2tyzdne hehe emoticon emoticon
a odisla som prec si hladat pracu emoticon
27. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš