Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte gibbis ja som sa vydavala ako 20rocna, drahy mal vtedy 28 .. a svadbu sme mali po roku, po polroku co sme boli spolu sme si svadbu "vymysleli" 3.3. sme oslavili spolocny rok a 29.3. sme to rovno oslavili svadbou... a co koho do toho? kamarat si nasiel priatelku, na Valentina boli spolu 2tyzdne a poziadal ju o ruku...a 8.8. bude svadba... ale toto uz je extrem..oni si musia na seba zvyknut a najprv sa naucit ze ked jeden urobi chybu tak ten druhy mu ju nema oplacat dvojnasobnou mierou.. pokial spolu zijete v jednej domacnosti aspon pol roka pred svadbou, neviem preco nie, a nech vam kazdy hovori co chce..to je moj nazor... beus, nezabudnem, uz aj Fero ma nahana do toho, ale vies..bojim sa ze nebudem mat na benzin do vyplaty, kezde aj Ferovi bude treba a nase zasoby su zase obmedzene na 2000kc na 2tyznde...ach jaj... este tak mesiac vydrzat a bude dobre zase.. ale volat tam budem urcite...nech sa deje co sa deje... a za satky mi musia odpisat aka tam bude cena a az to bude do 4000kc, tak si tam skocim a pred svadbou si nejake kupim, skorej nie..dokonca uz zacinam uvazovat pomali ale isto aj o kratkych satkach..ach boze..Fero uz ma zomna dost :-D :-D :-D inak vcera normalne prisiel na navstevu nas makler co nam predaval dom, jak som sa potesila ked som ho zbadala..povedal ze keby o nejakej robotke vedel v koline da mi vediet a ponukol mi brigadicku, roznasat pre neho letaky po dedinach okolitych..a povedal ze mam premysliet a zavolat mu...tak mu buduci tyzden budem volat..dobre nie? sadneme z drahym na bicykle a ideme a spojime prijmene z uzitocnym a este aj zarobime nejake drobaky do kasicky :-D :-D
Odpovedať
ahojte tak ja som spať zo záhrady zas sme niečo porobili. :-) Bea som strašne rada, že sme sa stretli a ešte raz ďakujem za zbierku. ;-) Gibbidis vitaj u nás, ja som dokonca 88 a už to bude rok čo som vydatá. z ľudí si nič nerob, tí musia furt niečo riešiť aby sa zbavili svojich problémov. :-p idem aj ja konečne hodiť neaké tie fotky o domčeku na FB.
Odpovedať
Nely super, že aspoň brigádu budeš mať. no robotku hľadaj. inak aké šaty chceš? ja by som predala tie moje zlaté večernmé čo som mala na svadbe. nemáš záujem? je to číslo 36-38 stáli 2300sk.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca si zlata, ale chcela by som skorej nieco maslove alebo tyrkysove..uvidim.. a boli by mi male...ja mam 40-42 velkost :-D :-D uz som mogona 8-) ale dakujem vazim si to
Odpovedať
Profilova fotka
Nelynka, nie si mogona :-D ty trubka, co ti to zas napadlo :-D takto sa prosim ta nemenuj :-D supa... ked uz tak matrona, ze sa chces teda zvacsovat... ja myslim, ze to nie je take strasne s tebou a ide leto, ovocie, zeleninka, trosku das dole...sice stimulka mozno, ale cooooo, sak sme neni modelky... ja som sa hrabala vo fotkach a skoro mi bolo do placu, ked som videla, ako som vyzerala minuly rok :-( Kokos, kvoli prasivej skole som dala one hore aspon 7 kilo, fakt. Ale hned od stredy totalna dieta, cvicim, nezerem a tak vobec...to dam dole, do konca leta chcem byt vo forme... Inak uz som sa prehlasila za naucenu, zajtra prebehnem posledne otazky a umyjem vlasy, vyskusam saty a hura v utorok na to, dojdem uz ako Bc. :-D Erika, nemas za co a tesim sa na fotky...daj vediet, ked budu vysledky z MO ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
charliz boze jak to rychlo ubehlo, xi, teraz ste koncili druhy rocnik a uz pojdete domkov ako BC... jaaaj deti moje rastiete mi :-D :-D :-D noo ja sa stymulky nebojim, vtedy som fakt ze zrala ako najata...ale teraz ee, ked tak ovocicko a zeleninku a este ani neni iste ci vobec stymulka bude ale verim ze ano... no ja ked som pozerala fotky zo skoly ze maturitne saty mi boli trosku velke a teraz su mi male ze ich ani nezapnem, ach jaj :-D ale bicykle su doma, kadzy vecer bedbinton alebo frisbee, pekne to ide dole...pomali ale isto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charlize drzim palce!
Odpovedať
Ahooooj :-) tak poslusne hlasim, ze som uz Bc. a som taka stasne utahana, ze si idem hned lahnut. dnes to bol namahavy den... Bea, drzim prsty zajtra... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
princess gratulujem :-) v dobrom ti závidím, aj ja už chcem
Odpovedať
Profilova fotka
princess gratulujem :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte, Adi velká gratulácia!!!!! :-) :-) :-) Bea zajtra držíme palce, daj potom vedieť ako si dopadla. ja zatiaľ ešte nemám výsledky z MO, netrpezlivo čakám.
Odpovedať
Čaute kočky. Kde ste všetky. Bea silno držím palce a hneď ako budeš vedieť výsledok daj vedieť. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Eric, ja sa odhodlávam, že sa idem učiť, ale namiesto toho sa tu túlam po nete... 8-) no neviem ako sa to stihnem všetko naučiť takýmto štýlom
Odpovedať
hej to poznám, aj ja sa tak učím. moja smola, vždy na poslednú chvíľu.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravi vas Bc.Beata :-) :-D x-) Dakujem krasne za podporu, pomohlo!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Bei...aj tu ti zablahozelam, takze gratulujem k Bc. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tanushik, dakujeeeeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemas za co ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beusssss..gratuluje z celeho srdieckaaaaaaaaaaaaaaa :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pripajam sa ku gratulaciam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Beus gratulujem :-D ja som vedela, že to zvládneš
Odpovedať
Bea tak teraz už máš konečne prázdiny. :-) zaslúžený oddych. sa môžeš venovať Tomovi, morčiatkam a prerábkam domu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, ste skvele, dakujem krasne... uz na to kaslite, ja uz som aj zabudla, ze nieco take bolo :-D vcera sme mojim rodicom, ked sme boli zapit statnice, oznamili zasnubenie :-D Ste mali vidiet mojho ocina, uplne bol dojaty... mama trochu, ta len nechapala, a ze co, to bude svadba a cez skolu a tak...a oco uplne nechapal, ze ty uz si taka velka, boze, nooo a tak :-D Tak este cez vikend v Mikulasi oznamime a bude to oficialne :-D Tomasko sa cinil, oznamil to sam, pri pripitku, ze by chcel povedat, ze ma nedavno poziadal o ruku a ja som suhlasila :-D Ako sa inak mate, co nove? Erika, MO? Gib, kedy mas tie skusky, nech sa uz o tebe nieco dozvieme :-D Luna, sprtas? Drz sa....Nelynka, co ta praca? Adi, dobre si oslavila? :-D Ostatnych zdravim, zastavte sa obcas ;-)
Odpovedať
Bea ja ešte stále nemám výsledky, snažím sa na to nemyslieť. znervózňuje ma to. predpokladám, že až po štátniciach bude mať čas opraviť naše písomky. tak dúfam, že som spravila a že sa to po víkende dozviem. ja som mala mať cez víkend angličtinu, našťastie ju presunuli a v kľude môžeme osláviť Viliho narodeniny. ja som mu už dnes gratulovala, dostal bombonieru. on proste zbožňuje sladké. zajtra oslávime svokrove meniny a v piatok oslávime Viliho meniny aj narodeniny s kamarátmi. :-) takto som sa nemusela vyhovárať agličtinárke, že nám presunuli hodinu. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, gratulujeme Vilimu ;-) svokra Vilma ma meniny v piatok... tak aj im oznamime zasnuby pri peknej prilezitosti, sa bojim, ze tam to bude take emotivnejsie ako u nas, no uvidime, co to spravi :-D Pekne oslavte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte beus praca nic, uz to mali obsadene...poslala som dva zivotopisi adidas a nejaka obuva ale este sa neozvali a zajtra tlacim zivitopisi a v piatok ked pojdeme na tu genetiku tak si tam zajtem a odnsiem to tam osobne a uvidim co mi povedia.. beus tak ti zavidim tie zasnuby, ako ste to pekne oznamili.. my sme ziadne nemali nakolko ma drahy o riku nepoziadal a pomali ma to zacina zase trapit ze som si na to nepockala tak ako som vzdy chcela, ale ked ja som mala pocit ze by som s toho nikdy nedockaala :-( ja neviem, zase ma nejako depky chytaju z toho vsetkeho :-( :-(
Odpovedať
ahojte.. my sme este neoslavovali.. cakam az na pondelok vecer.. lebo drahy to ma vtedy, tak to chceme zapit spolu :-) dnes som bola na urade prace.. boze ma to deprimuje.. a si uz aj ja hladam pomaly dajaku pracu. dufam, ze sa cosi schopne zadari.... ale este chceme ist s drahym kdesi na dovolenku, tak sa uvidi.
Odpovedať
Profilova fotka
princess bud rada ze si na UP a platia za teba odvody, je to stale lepsie ako si hladat pracu bez UP a platit si to ktomu sama ;-)
Odpovedať
no vies, ale pre mna je to nova skusenost.. sa citim tak divne nejak.. tie tetky su tam take zvlastne.. och. .ale uz rozhadzujem siete :-D a ty si preco nie na UP? ci ta vyradili?
Odpovedať
Profilova fotka
princess, ja som na UP od marca, lenze ja zijem v CR a akonahle nebudem dostavat podporu nebudu mi platit ani odvody a poto enviem co bude ked nic nenajdem dovtedy.. ja rozhadzujem siete od zacitku februara a nic.. tez som sa divne citila ked som sla prvykrat na UP ale vydrzala som tam len 2tyzdne hehe :-D :-D a odisla som prec si hladat pracu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?