Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Ahojte, tak ja som si včera skvele zaplávala. dala som si 30 dížok v 25m bazéne. teraz mám miernu svalovicu, ale to je nič. myslela som, že bude väčšie. asi pôjdem aj dnes. ja strašne rada plávam, neviem prečo som nezačala skôr keď ma to tak baví a aj plaváreň mám pod nosom. :-N Nely u nás na juhu je trocha teplejšie, takže možno že aj kvitne orgován a stromy. =-) Gabi snažím sa nemyslieť na to, že by som vôbec niečo prenášala. ale asi budem musieť SM preniesť spolu s 3/4 našej triedy. ten úžasný chlapík vraj už uzavrel všetko a podklady odovzdal na dekanát. :-| Bea nič si z toho nerob. profáci sú divný ľudia. vykašli sa na nich. uži si morčiatko. pekne sa o neho straj nech ti rastie. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte beus tak som na teba myslela vcera, stary si zabudol v robote penazenku s dokladmi, samozrejme prisiel domov na aute bez nich..tak som musela nasadnut do mojho auta a pekna ho odviest do roboty..a idem idem a odrazu mi cez cestu prebehlo morca, normalne zive morca..som nechapala :-D :-D ericc, never tomu :-D tu nam kvitli snezienky, kym u vas napadal este dalsi sneh :-D :-D :-D ale ked budu kvitnut tak pofot a hod fotecky, nam este len puky idu vonku :-) mne je dneska nejako fest zle odrana, stale ma len napina, neviem co je somnou...asi som uz fakt s nervami na konci...
Odpovedať
cawte :-) nely neprehanaj to, sa ti to moze vypomstit... vy tu vsetky tak podstivo stale rozoberate skolu a skusky atd. az sa pri vas citim ako povalac :-N bohuzial sa skolou nezaoberam az kym mi nezacne horiet pod zadkom, t. j. tesne pred skuskovym :-S a potom toho lutujem... uz sa neviem dockat zajtrajska, idem domooov na sviatky :-D nevydrzim to v robote, asi uteciem x-) eri to ta uprimne obdivujem, tolko metrov som nezaplavala dokopy za cely zivot... mam problem utiahnut jednu dlzku, dve nehrozi... bea to je super ze mate zvieracieho milacika... toho nasho uz berieme ako clena rodiny, nase "babo" :-N dobru noc zelam ;-)
Odpovedať
ahojte, Kati ja vždy len hovorím, že by som sa mala učiť, ale tiež sa začnem až keď mi horí za zadkom. to je normálne. no a zaplávať 30-35 bazénov to je taká pohodička pre mňa. bolo by to aj viac len sa do toho musím dostať. dnes idem zas plávať. ;-) potom pôjdem na záhradu za našimi, tak ma tu neuvidíte asi až v utorok. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky.. slnieckoo, myslis s tym stresom ze to nemam prehanat? a to sa da, to je ciste podvedomie ja s tym bohuzial nic neurobim, hlavne ked som sama medzi 4stenami a anzel v praci..vtedy som bezradna..este aj na MK sa uz citim ako vyvrhel, normalne ma to tam uz nebavi, vkuse tie iste otazky a vkuse len o tom istom sa bavit boze!! ericc, uz som ti predvcerom chcela pisat, ako som ti pisala ze stromceky este nie su rozkvitnute a ja poto kukla von oknom skoro som odpadla! hehe, sami puk a uz sli kvitnut, takze budete mat pekny vikend na zahradke :-D :-D ja som presadila jahodky, ale ako som dneska pozerala uz su aj zbehane od psov, tu asi nic nepooze len naozaj poriadny plot boha!! ani nechcem este nic sadit bo by sa to aj tak neujalo pri tych niktosoch :-D priznali mi podporu, budem dostavat hyn 10 000kc dva mesiace, potom nejakych 7700kc dva mesiace a potom nejakych 6500kc mesiac a potom uz nic, tazke vpodstate mam 5mesiacov aby som si nasla pracu..som hotovoa
Odpovedať
ahojte kocky... ako mate? nely, neboj.. urcite sa na teba usmeje stastie. a niekde ta caka lepsia robota ako v tej cukrarni.. a 5 mesiacov je dlha doba :-) len skusaj.. ako sviatkujete? ja mam mateja doma, takze som sama. :-| co uz, tak to byva, kedze nie sme svoji..
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babky, tak ako prazdninujete? Velka Noc? My si uzivame volno, Tomo je doma, dojde az v pondelok vecer, takze pohoda s rodicmi, do prace az v stredu. Dnes sme boli na vylete v Györi, teplucko, slniecko, obed sme si dali v McD a pekne sme sa presli :-D uplne v pohode. Brat je u kamosa cele prazdniny, ja sa hram s morcatkom, trosicku sa ucim, no ale naozaj malo. Jaj a fotky malej :-) http://pokec.azet.sk/BriaCharliZe?sho... kto nechodite na FB. A na strechu idem nahodit fotky vymalovaneho bytiku, tak skuste kuk, spalnu mame taku modrozelenu, nie je celkom podla mojich predstav, ale je pekna :-D
Odpovedať
no moj drahy ma tiez dojst az v pondelok.. uz som mu kupila aj cokoladove mnamky.. :-) bea, no teeeda, vyzera to velmi dobre :-) mozes byt spokojna.. ja som dnes bola doma.. sama.. sa mi nic nechcelo. som mala taky den nicnerobenia :-D vcera som si ale vysadila zahradu.. tak uvidime ako mi to tento rok zakvitne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky moje zlateee princess aj ja verim..vcera som sa bola pozriet v jednom podniku na brigadu, sice by som tahala len nocne, ale je to vcelku pohodicka robota, a aj nieco je + ako nic, takze som celkom aj rada... charliz morciatko je kraaaasne, jak keby som mojho Pistu videla co som mala, aj ja chcem este nejake mikro zvieratko, asi tiez morcatko ale drahy uz nechce, on chce papagaja, ale zase toho neviem ako by sme nosili na slovensko,tak neviem..uvidime :-D mne je nejako stale malo tych mojich zvieratiek, ja by som mala ist asi robit do ZOO :-D :-D :-D :-D :-D vymalovane to mate kraaaasne, len neviem, mne nejako modra do spalne nesadne, na mna je to strasne chladna farba, mam rada teplejsie, ale vyzera to paradne ;-) princess aj ja som bola sama doma a nic sa mi nechcelo tak som si vytiahl puzzle na dvor na slniecko a som si skladala a opalovala sa zaroven., presadila som si jahodky, ale uz z nich neni nic, lebo ti moji dvaja niktosi ich tak zbehali a rozhrabali ze mi azu do placu bolo.. zajtra tam dame ten plot co sme chceli dat dopredu, nech si mozem posadit aj mrkvicku, petrusku, hrasok.... :-)
Odpovedať
no ja idem sadit papriky a paradajky tento rok. tak sa tesim :-) a este robim bylinkovy zahon.. :-D a my mame s drahym modru spalnu a neviem si to vynachvalit... my ju mame totizto tocenu na juh a je tam v lete vzdy tak teplo.. a ta modra tak super posobi. upokojujuco.. strasne dobre sa tam citime :-) inak ako ste dopadli dnes? mna nastastie nik neoblial.. zatial :-p lebo dojde drahy a ten sa mi uz vyhrazal vanou.. tak uvidime, hihi. nely, teba manzel aspon riadne zlial? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute. Ja som chcela aby ta spalna bola trochu viac do zelena, ale nevadi, je pekna...ta izba je sama o sebe zelena, je pod stromom, je tam pekne. Pokoj, pokoj, aby sme dobre spali. Obyvacka vesela a ziva, spalna pokojna, kludna. Papriku, paradajky, bylinky, tekvice, cukety, kopec stromov, to je nasa zahrada :-) dneska som nastrihala morcaaatku travu, bude mat bio seno :-) my mame celu zahradu bio :-D A ja take ze polievat a bit zeny, neuznavam... my doma nic take nerobime, len si uzivame volno, teplucko, slniecko. Tomas zeny nebije zo zasady a voda, no, to moc nie. Ale kupila som vysluzku, dostali aj ocino aj bracho, a to staci.. tomo dojde vecer, zajtra si este pekne uzijeme volno a pojdeme niekam do mesta. A od stredy zase rezim, ucenie, praca, skola, bleeee. Inak morcaaatko je uzasne, hehe, uz si uplne zvykla, lezi mi na kolenach cely vecer :-)
Odpovedať
ahojte, ja som bola od štvrtku na záhrade s rodičmi a synovcom. aj sa mi podarilo pokaziť si žalúdok niečim, možno chlórovou vodou. minulý týždeň som bola 3dni plávať. chytila ma faraónova kliatba. :-S už mi je našťastie dobre. u nás boli krásne rozkvitnuté broskyne, višňa a slivky, dnes začali kvitnúť aj jablone. nádhera. pofotila som, dám na FB. :-) posadili sme zemiaky, mrkvu, petržlen a hrášok. okopala som kvetinovú záhradku, krásne mi tam kvitnú narcisy, tulipány a hyacinty. :-) prosto super. učiť som sa neučila, ale zato som sa opálila troška. konečne nevyzerám ako keby som bola vápnom potretá. :-D zajtra sa začnem učiť, v piatok máme skúšku z PH. okrem toho chcem poprosiť profáka či by som si nemohla prehodiť opravák z OPS na inokedy aby som sa mohla poriadne pripraviť na MO, bo to mám zas budúci piatok. no uvidíme. mňa dnes trocha obliali vodou. drahý len tak jemne, otec, krsný, švagor a bratranec si to tento rok odpustili, polievali len voňavkou. to bol taký mix, že som po ňom smredela a nevoňala, hlavne tá krsného voňavka. tá je tožiž stará minimálne 10rokov ale ešte s tým stále polieva. :-p no a od jedného uja som schytala za pohár vody. ja ináč neoslavujem velkú noc. pre mňa je to deň ako každý iný. ja osalvujem jar tým, že sadíme v záhrade. :-) Nely držím palce, ale ja myslím, že ty si šikovná baba a nájdeš robotu. ;-) Bea mne sa modrá páči, my máme tiež modrú izbu a cez leto je to strašne fajn lebo nám sem pečie. má to ten chladivý efekt. Aďa a ty si ako sviatkovala? no a ostatné baby?
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak som dala fotky na FB zo záhrady ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky babuľky, ako sa máte? tak ja som si včera schytala od drahého, asi liter vody,ale aspoň bola teplá :-D stále lepšie ako minulý rok, to som skončila vo vani....nemám rada veľkú noc :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte princess nie nezlial ma pretoze bol v praci az do vecera..nemal ist a siel, potrebujeme kazdu korunku a mal to zaplatene ako 200% takze pohoda... ericc, dakujem :-D aj ja mam skazeny zaludok a poriadne uz vyse tyzdna to trva ale fest, chcela som ist k lekarke vcera, ale doobeda to bolo celkom v norme a potom to len zacalo, ked uz nerobila..a dneska zase, boli brucho jak fras, hnacka rano, klasika..kyselina stupa, zaha pali jak svina..neviem co mam robit, a nadvovazok som taka nafuknuta jak balon a neviem z coho ani poriadne, je to des, strasneeeeee :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Nelynka, liec sa, dietku, zivocisne uhlie a smectu.... drzkaj sa... nezjedla si nieco zle??? Luna, co nove na svadbu? Ja nic, bude az buduci rok, Tomo sa rozhodol...no aspon mam isty ten termin a nemusim stresovat :-p Erika, to ste si krasne uzili, idem kuk fotky, ledva som si nasla cas tam napisat moj uzasny status :-D Adka, to si si pekne uzila velku noc, my take doma nerobime, ani nechceme :-D my sa len tesime, ze je volno a slniecko... A ja uz zakaprena v praci, pohoda, dobre je tu, aj ked doma mi bolo lepsie, vcera sme pobehali obchody, s Tomom aj s mamou, minuli strasne moc penazi, kupila som tricka vsetkym, hehe, a este nejake drobnosti, co uz som zabudla, len nemam peniaze v penazenke :-p a idem vecer zubarke, bojiiiiim :-(
Odpovedať
ahojte, naši idú dnes podpísať zmulvu. takže čoskoro nám budú zateplovať domček. už sa strašne teším. :-) Luna ani ja nemusím tieto sviatky. nevidím na tom nič zaujímavé aj keď viem, že to má byť čas očisty a obnovy. Nely tak to si na tom tak isto ako ja. ja som bola v nedelu na pohotovsti takže mám aspoň lieky. jem sucháre, banány, pijem čierny čaj a veľa vody. snáď to prejde. zas je naká črevná chrípka či čo. :-S Bea zubárky sa neboj. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chaliz liecim...ale stres nevyliecis, bude to asi len tym.. nezjdla som nic zle, jedla som len tak ako normalne.. ericc, ale crevna chripka sa prejavuje hnackou a zvracanim, ja nezvraciam len ma napina obcas a hnacku mam len a len rano, max 2x a dost, pokoj cely den..
Odpovedať
Profilova fotka
charliz boli sme minulý týždeň u aranžérky zajednať výzdobu a tak, máme už vybraté svadobné oznámenia, výzdobu na auto a tak...mám aj v albume fotočky, tak môžete pozrieť....a včera som kúpila poháre, zatiaľ sú len čisté, rozhodli sme sa, že nebudeme kupovať katalógové poháre, ale dáme si ozdobiť...len som zvedavá či sa budú drahému páčiť, keďže sú asi trikrát väčšie ako normál :) no čo už...padli mi do oka :-D
Odpovedať
ahojte :-) noo, my sme boli vcera s drahym v zoo v bojniciach, tak sme si spravili krasny dnik :-) sme isli az poobede a akurat tak super to vyslo, ze skoro vobec ziadny ludia, prijemny vetrik, ziadna velka horucava :-) a potom sme sa este stavili kupit ovocne stromceky. maju tam super zahradnictvo. tak dnes ideme sadit.. no a konecne musim popracovat na bakalarke, lebo mi ju maju 27 zviazat.. taaaak sa mi nechce... to mi je luto, ze vam je tam zle kocky.. hadam vam to rychlo prejde.
Odpovedať
Aďa ďakujem :-) Luna tie ozdoby na auto sú krásne. aké veľké sú tie poháre? Nely veď ani ja nezvraciam, ani ma nepreháňa každých 5minút, ale zato hnačku mám. :-| neviem čo to je za chirobu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ericc a aj ta boli zaludok a dviha sa ti kyselina? mna uz zacalo boliet aj podbrusko, normalne sa citim jak nadopovena hormonami pred IVF...fakt, presne takto som sa citila vtedy
Odpovedať
Profilova fotka
No na výšku majú tie poháre okolo 23 cm, ale nie sú ani tak vysoké ako sú široké :) je to taký riadny kalich...odfotím a pridám do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
Už sú tam, môžeš pozrieť ...
Odpovedať
Nely nie, ale napínať ma napínalo, aj brucho som mala nafučané. stále som mala pocit, že mám plný žalúdok a z toho mi bolo nevoľno. teraz zostala už len tá hnačka. Luna tie poháre sú fakt pekné. podľa mňa sa mu budú páčiť. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No dúfam :-) a ked nie, tak si zoberiem niekoho, komu sa páčiť budú :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D myslím, že radšej by súhlasil s tými pohármi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lunna aj moji rodicia mali take na svadbe, my sme mali klasika sampanske :-D ale s modrou stopkou.. ericc mne sa strasne dviha kyselina a mam pocit ze mi rozoziera cely zaludok, fuj... teraz je kus lepsie, ale aj tak..cely den zabity, len som lezala..a idem lezat dalej..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...ja som bola u zubarky, podrazdila mi nerv, boli ma teraz cela hlava, este ma aj postrasila sprosta, ze ked to neprestane boliet, tak nejaka komplikacia...ale ja sa nedam, narvala som do seba kilo ibalginu - na ten najlepsie reagujem, lebo ho nikdy nejem - a urcite to prejde do zajtra, dala mi len vlozku, tak snad to prejde a po skuskach mi zablombuje.... bleeee. Luna, pohare su pekne... nam sa pacia jedni v IKEA, su take ine, ale to nebudem teraz riesit, lebo mne sa sto veci odpaci a zapaci :-D nelynka moja, ako, dari sa, ako sa citis? Erika, ako? co skola, kolko toho mas? Adka, to je super vylet, ake stromceky ste si vybrali? my mame teraz visnu, ceresne a marhule, jablone trosku chore, ale tie neratam, vypilim ich a mam miesto nich slivky :-D
Odpovedať
no škola stojí, v piatok mám skúšku z PH. učím sa tak ako vždy na poslednú chvíľu, keď spravím tak spravím, ak nie bude opravák. nechce sa mi to riešiť. skôr sa snažím sústrdiť na MO to mám budúci týždeň a ak nespravím tak budem musieť prenášať a to nechem. naši dnes boli podpísať zmluvu a okolo 10.mája nám už budú zateplovať domček. x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?