Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No a ty ze to tam nie je drahsie ako tu :) No ja som nad tym tiez tak rozmyslala, oni sa tam dojdu najest, budu pozerat ako vyzeram a hodnotit ton hlasu, akym povieme ano :-D to neviem, ci sa mi chce absolvovat.... mozno svadba o nas pre nas lepsia... uvidime :) uz nad tym rozmyslate tak vazne? by ste mali rezervovat ten kostol...
Odpovedať
Profilova fotka
myslela som skor potraviny a tak...služby sú drahšie, idem sa dať podstrihnúť a hneď 500 kč...ale zas mám husté vlasy... no asi to presunieme na budúcu jar lebo kostolík je obsadený :-S ]-( dúfam že budúci máj to vyjde...aspoň bude dosť času na plánovanie...alebo skor zaisťovanie :-) My sme rozmýšľali aj o svadbe my +svedkovia....ale to by asi naozaj nebolo ono... noo a ďalšia možnosť svadba pri mori na pláži tiež len so svedkami...to by sa mi hrozne moc páčilo tak aj to je možné..milujem Tunisko ale keď si predstavím tie papierovačky atď...moj brat sa ženil v Senegali tak sa spýtam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, ja sa striham za 700 sk, a to nie je znackovy salon 8-) no, svadba pri mori, to je tiez idylka... ale moj Tomo by bez rodicov ee.... sak uvidim, ako sa to vyvinie, este je to daleko. Ale ta predstava malej svadby, no mozno babky by som zobrala, nech maju vylet (asi by sme sa brali v LM) sa mi paci stale viac. Pekne fotky, vecera s rodicmi a brachacmi a mozno o nejaky cas vecera s jednou stranou a potom s druhou...mozno by to tak bolo aj lepsie :) Som zvedava aj na vas, ako sa to vyvrbi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fakt??teeeda, to vychádza skoro rovnako, hrozné... :-S bez rodičov by mňa nemrzelo..možno otca by som tam chcela, inak nie... a mimochodom, brat sa poznal so ženou mesiac, odišli do Afriky a vzali sa :-D ale mal 26 rokov, tak načase...tak ako to ty opisuješ je podľa mňa ideál, jaaaj keby bolo po mojom, už som žienka ;-) priateľ sa trochu bojí, ale ja ho presvedčím ]-( :-p teraz som pozerala koľko stojí svadba pri mori aj so všetkým na Maurícii a vychádza to na tých 100 000 kč aj tak :-.
Odpovedať
Profilova fotka
no podla mna 100 das v kazdom pripade, jedine ze by ste len obrucky kupili a isli na urad podpisat papiere:) a to asi nechceme ziadna...cest vynimkam... aj moj sa boji, na vsetko potrebuje cas, velke veci, velke zmeny, velke rozhodnutia - od zacatia chodenia so mnou cez byvanie, svadbu, deti skratka vsetko :) aspon ma uci byt trpezlivou, je to asi na nieco :-D budeme musiet nasetrit daco, najprv nam treba zacat byvat poriadne, potom ho aj k svadbe dokopem :-D a hlavne k tym detom :) x-)
Odpovedať
hmm. vy ste toho dnes popisali :-) no ja sa striham za 150 sk ;-) a je to fakt pani kadernicka... ale je pravda, ze vy zijete v hlavnych mestach, tak tam je vsetko nechutne predrazene... no taka svadba pri mori neznie zle.. ale predsa len.. som zo slovenska, chcem zazit na vlastnej kozi nase krasne tradicie, chcem na nej mat vsetkych ludi, ktorych mam rada. mam pocit, ze som im to dlzna.. ved je to predsa len krasna oslava novej kapitoly zivota. neviem ako by to zvladla moja babka, kebyze zdrhnem niekam k moru a poviem, ze som sa vydala... to sa proste neda.. to by som potom velmi lutovala... ja sa tesim na svadbu tu a urcite bude krasna, pretoze tam budu ludia, ktorych mam rada a spravim si ju presne taku po akej tuzim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, jasne, hlavne aby boli pekne spomienky.... ked ja mam z tych pribuznych taky pocit, my sa moc nestykame ani na "normalne" sviatky a tak, sice by to bola pekna prilezitost ich vsetkych vidiet, ale neviem...asi skor aby to bolo pre nas, ked uz je to o nas :-D a s tym predrazenim ano, to je fakt...aj preto bude fajn svadba v LM :-D
Odpovedať
Aďa taká rada, keď si raz vyberieš šaty iné už ani nepozeraj lebo budeš vymýšlať. ja som dnes v meste zas obzerala tie 2svadobné salóny, až mi bolo ľúto, že som tie svoje tak rýchlo rezervovala (už v januáry). ale kašlať na to šaty nie sú to najdôležitejšie. len ja som taká nenažraná čo sa šiat týka... :-D :-p ste toho dnes teda popísali. ;-)
Odpovedať
Hm... no ja som taky typ, ze kebyze sa mi nieco zapaci aj 2 dni pred svadbou, tak som schopna vsetko zmenit :-p
Odpovedať
Profilova fotka
No to ja dufam, ze ked uz tie "spravne" saty najdem, tak budu najkrajsie zo vsetkych peknych. Ale je mozne, ze ked budem pripravovat svadbu rok, tak za ten rok to zmenim sto krat :-D
Odpovedať
ahoj charli, ja niesom este som na pochybach ze ktore saty si nakoniec dam. Ale snad do okotbra vyberiem ;-)
Odpovedať
ja vymýšlam non-stop u mňa je to asi choroba :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No, tak mne sa take tortove nepacia...jedna kamoskina sesternica mala take z Nicol, by ste neverili, ze svadobne :-D prisamvrecko, tota bola nic proti nej, cez prsa kilo peria, sukna tri razy jak ona, aspon tisic vrstiev zaclon na tom, a tie vrchne take dosklbane, ze to este trcalo na vsetky strany. Tak aspon viem, ze take nechcem :P Ja skor take vypasnute trochu, ako su tie od Jima Hjelma, co mam v albume, niecim ine, a na moje male prsa kontra dlhe nohy :-D tie ked najdem, ine nechcem 8-)
Odpovedať
Bea kvoli mojim malim prsiam nemam tie krasne saty Barcenas co som chcela :-| , ale nevadi. inac aj tie moje su dost tortove, ale tak to este ujde nie :-D . inac bola som na koncerte Smatanovej, Horkyze Slize a Pehy. uplna parada. som nevedela ze Smatanova je taka chuda, ale strasne fajn bola. a Katka Kmechtova taka drobnucka. :-) co ste vy porabali cez vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
Ale, tvoje saty su super, su fakt pekne....nie su take tortove, ze by bolo vidiet len saty a nie teba :-D to je fajn, ze koncerty boli dobre, my sme predskuskovali - mame uz tak tradicne taky dlhsi vikend, ked nerobime nic. ale ked pisem nic, tak myslim nic :) proste sedime, kukame do blba, no akurat som si umyla vlasy a uvarila, aby sme neskapali od hladu... Akoze kuk tie snubaky v mojom albume...
Odpovedať
hm... ja budem cely tyzden sedet doma lebo nemame ani prednasky ani skusky az na jeden zapocet v piatok z retoriky. snubaciky som pozerala, krasne ;-) . ja som o takom ani nesnivala. moj snubak je cisto zlaty bez kamienka. vybrala som si ho sama. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a bolo to potom prekvapenie? teda uz viem, ako ta poziadal, a teda si mala prsten predtym a vedela to, alebo ste ho kupili az potom? Tomo tiez vravi, ze kupit spolu.... ja by som biely, s jednym ockom, ale mozno keby som si vyberala sama, bola by to laska na prvy pohlad :) :-D
Odpovedať
bol to vianocny darcek, kupovali sme ho spolu a potom sme sa dohodli na zasnubach. my sme taky neromaticky, skor prakticky :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
aha :) no tak ja by som sa obisla bez romantiky, aj ked ktovie, mozno aj prekvapenie by malo nieco do seba. Necham to na Toma, ako si to vymysli on. Ked bude raz chciet, mozeme byt aj prakticki.. nahodou sme pokrocili, uz sme sa priblizili k spolocnej predstave o malickej svadbe (15 ludi...)
Odpovedať
super :-) a uz rozmyslals kde by to bolo ako by to prebiehalo? o satach uz predstavu mas, aj o vlasoch, aj o snubnom... a dalej?
Odpovedať
Profilova fotka
dalej ani velmi nie, to by som aj tak menila zrejme :) paci sa mi www.grandcastle.sk a tym padom ze mala svadba, tak by to mohlo byt uzasne intimne, len pekne fotky porobit, po obrade len napapat s babkami, rodicmi a surodencami (svedkami ak nebudu surodenci) a potom neviem, mozno keby nas bolo tak malo, mohli by sme vsetci spat na zamku a tym padom by to aj pre rodicov mohol byt celkom pekny zazitok.... asi skor takto, lebo tvarit sa pred 60 ludmi a sledovat, ako po mne pozeraju a co si myslia...neviem :-D o com by som este mala premyslat? :) Ja by som radsej vedela kedy, ale Tomovi zrejme pred koncom skoly nehrozi, on je taky hrozne pragmaticky.......
Odpovedať
to je strasne krasna predstava, neviem preco ale mne svadba na zamku s max 15ludmi ani nenapadla. tak ale ja sa strasne rada zabavam a my budeme mat na svadbe vsatkych otovich surodencov, aj preto je nas tak vela a ked uz som naratala okolo 40ludi tak som pozvala aj kamosky 4. myslim ze nebudem mat cas vsimat si to ci o mne niekto klebeti alebo nie. v podstate, ludia si vzdy najdu neaku temu, takze to je jedno. :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej, len my sme taka rodina, ze sa stykame malo, Tomasovci viac, im by sa to mozno aj pacilo, ved nakoniec ked to bude aktualne, sa aj s nimi poradime urcite... keby im to malo dako vadit, tak nejaky kompromis najdeme.... a ja neviem, tancovat, redovy, odobierku a taketo veci, to by som ani za peniaze nechcela, takze to nie. preto mozno skor take intimco, aby to bolo o nas a pre nas :) ale ktovie, ako sa to dovtedy este zmeni :)
Odpovedať
ja to beriem ako velku party pre nas o nas 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
spravne, party je to . len si to pekne uzite, nech mate kraaasne spomienky este o sto rokov ;-) ja tvrdim, ze svadba je tu hlavne od toho, aby sme si pri hadkach a krizach mohli spomenut na krasne veci 8-)
Odpovedať
ahojte :-) no kocky, ja uz mam skoro vsetky zapocty... tento tyzden je fakt makacka. sa dnes este musim ucit anglinu... co ste porabali? asi ste boli v skole co? ja dnes skoro cely den :-( uz chcem mat po skuskovom. Bea: som sa strasne nasmiala,ked som si predstavila tie tortove saty, co si opisovala 8-) mne sa paci taky princeznovsky styl :-) nieco nezvycajne, romanticke, princeznovske, ale zas nie moc precackane a gycove... asi tak. Co sa tyka tych snubakov, tak ja si ho vyberat nebudem.. To by som si asi vycitala. Ja chcem nech to vyberie sam, nech je to prekvapenie, s ktorym ma fakt zaskoci.. Aj ked sa o svadbe rozpravame, tak nechcem, aby ma poziadal o ruku, ked si to ja zmyslim... Nastastie moj milacik vie presne, ze co sa mi paci. Hlavne nech je to trblietave :-D Velkost ma tiez zmapovanu, tak ja sa nebojim toho, co by cisto eventualne bolo v krabicke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, tie saty boli skarede :) ja viem, ze aj pekne mozu byt princeznovske saty :-D my uz mame po zapoctoch, skuskujeme... tento tyzden nabiflit vsetko, a potom uz to len zmaknut vsetko :-D teda dufam. snubaky, ja keby sme sa aj dohodli, ze len svadba bude, nevadi, az tak si na prekvapenia nepotrpim :-D len uz aby to bolo....
Odpovedať
Ja si zas prave na tie prekvapenia potrpim :-D Juj, dnes mam zapocet z angliny, tak drzte palce ;-) sa mi tam tak nechce ist ]-( uz nech je zaciatok juna.. to bude potom klud :-) Bea ty sa nechystas niekam do zahranicia? myslim makat... lebo ja som nieco pozerala, ale to je vsetko cez agentury... a to ja nechcem...
Odpovedať
Adi ja som si to tiež predstavovala ako prekvapenie, ale neako to tak nevyšlo. mne ide hlavne o to, že sme sa dohodli lebo sa ľúbime. potom som romanticke veci hodila za hlavu, realita sa mi páčila oveľa viac. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
o, tak ja by som sa aj dohodla, len keby bolo na com :-) momentalne len sem tam spomeniem nejaku svadbu, aj ked Tomo sa zlepsil, v pohode kecame o tom, len je to este straaasne vzdialene pre mna ... a teda aj v reali.... ale treba sa sustredit na skusky teraz, potom mozno aj svadba bude, za odmenu, ked bude skola hotova :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?