Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No však dúfam, že sa podarí :-) so svadbou nič nové, ani sa mi nechce nič vybavovať, keď mám pred sebou tie štátnice, najradšej by som to všetko nechala až na potom, keď už budem mať od nich pokoj :-(
Odpovedať
veď aj môžeš vybavovačky nechať na neskôr keď svadba je až v októbri. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
však hej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Viete co, rozpadli sa mi cizmy! Akoze normalne som sa dnes pozrela na ne, a od tej gumovej podrazky dole sa mi odtrhava cizma...no sila. Mam ich dva roky sice, ale sak su z obchodu normalneho a ne od Cinana....akoze urazka. Aaa, stala sa uplne zla vec, mi pisala ta mila Feng shuei teta, ze dneska este raz za mnou pride, lebo ze sa jej nedal zmerat nas barak, pretoze sme prilis blizko zeleznice a tym padom sa neda urcite (presny) sever ... divne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, konecne sa hlasim po par dnoch vybavovaciek a blbosti.. konecne som na urade prace ale tie uradnicky su teda nanic..a nanic je aj urad prace v Prahe, by som vedela tak tam ani nepojdem..ale aspon mi priznaju podporu :))) muzik dostal nove autoradioa a ja tuti muti furt nic..tha :-( v pondelok ideme na slovesnko, strasne sa tesim, aj ked pravdepodobne pojdeme na dvoch autach, ale co uz...aspon si to odzijem na vlastnej kozi co o je :))) kupili sme si vysielacky aby sme boli v kontakte spolu :-D :-D inak co mate nove???
Odpovedať
ahojte babule, Bea z toho si nič nerob, ani ja nemám čižmi od číňanov a tiež sa mi začínajú rozpadávať. 8-( len moje nemajú ani rok. asi by som ich mala dať reklamovať. no a potom povedz ako dopadla obliadka domu feng shuei tetou. ;-) Nely aspoň budeš mať neaké tie drobné. aj keď neviem aká je podpora v nezamestnanosti v Čechách. nové asi toľko, že ten úžasný profák nám konečne dal výsledky. z tých čo boli na opraváku spravil jeden. =-) no a vraj dal už všetko na dekanát, takže tento predmet budeme musieť všetci preniesť. ako neviem či to povedal preto aby nás postrašil alebo to myslel vážne a vybabral s nami. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. bea vpohode, ja mam cizmy asi pol roka a su rozpadnute a stali 1200kc v znackovom obchode..ale kaslat na to..kazda vec ked sa nosi sa opotrebuje :) ericca prve dva mesiace je to 65% z platu, co mi vychadza nejakych 10 000kc..potom je to 40% z platu dlasie dva mesiace a potom uz len 25% z platu. cize skoro nic ja dufam ze tam neostanem dlho a po navrate zo slovenska idem behat a hladat bo ma doma urve asi uz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute. Tak ja mam kopec zazitkov, Feng shui teta prisla zamerat sever za domom, tak ze uz sa dalo, urobi nam tu analyzu, ale to tak do 2 tyzdnov... ale ved ja sa neponahlam. Dnes som chcela odychovat, Tomo isiel do prace, a odtial mi vola, ze jeho rodicia su na ceste k nam. O par hodin volaju, ze su na dialnici, auto sa im pokazilo, tak sme im poslali odtahovku (oni boli na ceste na Moravu za rodinou a chceli sa tu zastavit) a tak prisli k nam, oco im auto opravi a cestou domov si ho vyzdvihnu. Zastavili sa u nas, prisli pre nich z Moravy, aj ti sa zastavili u nas :-D tak sme mali plny barak ludi, este aj brat tu ma ale 5 kamaratov :-D ale usla sa mi pizza, dali si doniest, tak mam velku radost, ja pizzu milujem :-D no zabavny akcny den. Nelynka, tak aspon nejake korunky budes mat, kym si najdes robotku, ved to je fajn. Doma si to uzite, bude zmena :-) A potom urcite nieco najdes. Na cizmy kaslem, kupim si jarne poltopanky, ked uz svieti slniecko :-D Erika, neboj, keby si aj hned prenasala, nic sa nedeje. Len nezabudni, keby boli problemy, zo zakona mame narok na 2 opravne plus jeden dekansky, takze neexistuje, ze by vam nedal este jeden, ked by si aj hned vymyslel. Nedajte sa.
Odpovedať
ahojte babule, Bea veď ešte uvidíme čo bude, ja mám taký pocit, že on z toho robí veľké bububu aj keď nerozumiem čo mu to tak pomôže. :-. druhá vec je, že okrem tohto predmetu nemám spravené MO. to tiež nám zatiaľ nedal žiaden termín lebo sú ešte taký, ktorí neboli na riadnom. dala im vypracovať seminárky namiesto chýbajúcich hodín, ešte stále im ich neuznala až teraz niekedy a im chce dať skúšku najprv. ach jaj... no ale včera som spravila perfektnú bábovku :-D manžel trocha pomáhal a bol taký milý. poutieral riad ani hovoriť som mu nemusela x-) dnes sa kvôli mne zastaví aj v zelovoci a kúpi neaké to kiwi, pomaranče a banány. on totiž bežne do obchodu radšej posiela mňa alebo svoju mamu, tak som rada, že sa takto angažuje. :-) ináč dnes bola v škole strašná nuda aspoň, že sme skôr skončili ináč by som tam zaspala. :-p a vy ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ahote zienky tak ja hlasim uz zo slovenska...xixi... vcera to bola nenormalna cesta.,vyrazali sme o 10h a u mna doma sme boli o 19.30h, najedli sme sa, vyhodili psov a pokracovali do Ke a sem sme dorazili o 23h som myslela ze ma porazi za volantom..este ze sme malia spon tie vysielacky bo by som sa unudila :-D :-D :-D dala som sa ostrihat, bo si bol manzel dat melir a nastval ma tak som sa nechala osmikat nakratko hehe :-D :-D :-D :-D a som na to hrda :-D :-D bea tak potom pofot ked budete mat feng shui domcek byvanicko urobene..xixi som na to zvedava.. ericca to ja by som mohla mojho za vlasy tahat a aj tak by riad neumyl ani ked mu ja nakazem ne este sam od seba xixi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nelynkaaaa, fotku :-D chcem fotku! FS bude, dohodli sme sa, ze do dvoch tyzdnov, takze este je cas... mne to neponahla, teraz mam toho tolko do skoly, ze ja nestiham vobec nic. A tu cestu ste mali pernu teda, boze, strasne dlho. Hlavne, ze to mate za sebou. Erika, neboj nic, to dopadne v pohode :-D v tej skole sa da vzdy vsetko, v klude Sikulka, ze si upiekla, treba. Aj manzela vycvicit :-D nech len pekne posluchaju... Ja mam toho v skole, bleee. Ale tak, este doklepem tu bakalarku, stvrtok tam zas idem, dufam, ze mi to nevrati, lebo jej to otrieskam o hlavu.
Odpovedať
ahojte baby, v poslednej dobe sem chodíme už len mi tri. ostatným sme sa zunovali??? :-. alebo majú málo času??? čo už, ja mám času dosť aj keď by som ho nemala tráviť na nete, ale pri učení. o 2týždne mám 2skúšky. sú to síce ľahké predmety no nechce sa mi. aj to počasie je také ako moja nálada slnečno-oblačno-prší... :-N čo už no, nech je leto aby som už mala urobené všetky skúšky a zápočty. mať tento semester úspešne za sebou a potom hurrrááá na dovolenku. už mi chýbajú len plavky. 8-) Bea Vili je celkom dobre "vycvičený" ak tu nie je jeho mama tak mu trkne pomôcť mi aj samému od seba. ak je doma tak sa nechá obskakovať. Nely vy ste teraz doma na návšteve alebo ste prišli niečo vybaviť?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
charliz fotky budu v piatok tak nejake hodim aj na pokec aj na faceboook ju?? ;-) a cesta bude este taka naspet xixi..dvakrat sa nam mladsi hafan pogrckal, raz sa vykakal tak manzel mal aspon aromu v aute prijemnu :-D :-D ja som mala nastarosti len macku chvalabohu hehe a ta chrapala celu cestu :-D :-D ericca teraz sme doma na navsteve a vlastne som si konecne prisla aj vodicak vyzdvihnut od septembra a Ferko si siel dat urobit europsky konecne tak aj aj :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tuuu :-D chodím sem - tam mrk, ale nejak som nemala čo napísať :-) inak vás poctivo kontrolujem Ja by som už tiež chcela, aby bolo po tomto semestri, keby bol aspoň taký 8. október :-) nely tak to ti nezávidím to cestovanie, ja mám niekedy problém vydržať v aute hodinu, keď niekam ideme, ale zase keď šoférujem, tak si to užívam, ak to nie je v noci
Odpovedať
Profilova fotka
No cafte tety, ja som dnes dostala verdikt od veducej, bakalarka je ok, len male upravy, par viet dopisat, opravit odseky a hotovko....parada, spokojna som. Inak nic, ale na fejsbuku su fotky morcatok nove :-) A zajtra pekne do prace, tam je tak dobre, ze skola sa moze ist schovat. Nelynka, dobre, vydrzim este na tie fotky :-D ale som zvedava. ja musim ostrihat v sobotu Tomasa, uz ma chudak vlasyyy :-D my budeme mat strasne vlasate deti :-D Erika, neboj nic, ony sa zase rozkecaju :-D a ty sa aspon pekne uc zatial :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte hlasim stastlivo sme vcera docestovali..totalne unavena a chora ako pes.. boli ma hlava, teplotujem a pekne ma taha hrdlo a soplov mam ze by som mohla na trohu predavat... charliz z fotiek neni nic, lebo fotak ostal doma, a aj tak nebolo co fotit, strasne to bolo, som myslela ze Revucke deti trosku dospeli uz ale vidim ze tam sa hrava to co sa hravalo pred rokmi v KE...no horza des... ]-( lunna mne nevadi soferovanie, ale uz fakt, hodin je trosku vela namna, zvladla som to ale len preto ze som musela..a este v mojom stave to bolo strasneeeeeeee charliz tak to je super s tou bakalarkou, vidis, a tak si sa bala hehe :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, Bea no vidíš, že máš dobrú tú bakalárku. ;-) pomaly ju musíš aj odvozdať čo? Nely skoré uzdravenie prajem. ja som včera bola s mojimi kamoškami v Auparku. jedna bude mať svadbu budúci víkend, tak sa strašne teším. okrem toho je už v 4 mesiaci tehotenstva, tak sme očumali ecičky pre jej malého. bude mať chlapčeka. :-) len sme sa flákali vykecávali, no super bolo. :-) :-) :-) dnes strážim malého synovca. má dobrú náladu, je vyspinkaný takže poslúcha a ja môžem popri tom trocha poupratovať doma. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ericc, dakujem...snad to skoro prejde lebo je to strasnee... to je super, aj ja sa uz strasne tesim na leto na svadbicku, snad ju nezrusia hehe :-D :-D ja musim ist Ferkovi do optiky po okuliarky a psom granule kupit a vybrat nejake prasule a vylozit este nejake veci z auta a tak sa mi nechce boha...jooj :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja finisujem s upravami bakalarky, vsetko prerobene, pripravene, zajtra vytlacim, prehodnotime uvod a zaver, a hotovka. Mno, a dnes som bola s feng shui tetou, mam krasnu analyzu, vselijake rady, hodnotenie, obrazky, no strasne sa tesim, mam pocit, ze to boli najlepsie investovane peniazky, co som do toho bytu dala, pocitovo uplna parada :-D strasne zlata holka, same dobre informacie a uplne dobry pocit proste, co mozem zmenit, co mozem pre nas zlepsit. Nely, liec sa, ked budes oki, tak mi posles fotky, som zvedava :-D ved sa odfot sa aj sama :-D Ericca, to je parada, ze same tehulky okolo teba, heee :-D
Odpovedať
Bea ako sa to vezme, toto je jediná baba čo o nej viem, že bábo plánovali. ostatné baby mi pripadajú, že sa dieťa pritrafilo a nie, že ho chceli. no to je jedno, ich vec. koľko ťa vyšla feng shui analýza???
Odpovedať
Cafte. No tak to som rada, ze sa dari.. U mna to je horsie.. Bakalarka ani spolovice nie je hotova, pretoze nikto na mna nema cas. Vsade je chaos.. Raz mi povie, ze to mam dobre, raz zle. No clovek vyber si. A to musim robit vyyyskum :-( Uz ani sem nemam cas chodit..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooooj tety :-D Adka, vydrz, vytrvaj, treba to len prezit, vidim to na sebe... neboj nic. Eriii, 110 evro, ale mam pocit, ze to boli najlepsie investovane peniaze do byvania, ako som vobec mohla ... som velmi spokojna, pokojna a mam z toho skvely pocit. dnes som bola sama v praci, vsetko som vybavila, som vrcholne spokojna, hehe...normalne ze sa mi darilo. Este vecer doklepnem tu bakalarku, autoreferat a bude hotovo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
De ste tety? Intenzivne rozmyslam, ci sa nesnazit o babatko na jesen, ze by sa narodilo po stvrtom rocniku a piatak by sme zvladli, co si o tom myslite? Potrebujem daky nazor...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, babulky. Bea, tak som tu... ;-) No co mate nove? Ako sa mate? Je na obzore dalsia svadba, o ktorej neviem? Alebo nebodaj babatko? Bea a ty co? Teraz sa ti zachcelo toho babatka fakt intenzivne, ako citam... Tak ja si myslim, ze sa da dostudovat aj s babatkom, hlavne ked to ma byt uz len posledny rok. Aj tak by si asi bola s nim na materskej a Tomas by ti urcite pomohol. Aj ked priznavam dieta su obrovske starosti a neviem, ci ja osobne by som to zvladala. Priznam sa, ze som necitala uz davno ziadne prispevky a aj teraz som sa mozno votrela do nejakej debaty, o ktorej nemam ani potuchy, tak snad to nikomu nevadi... :-N
Odpovedať
Beaaaa, no zaujimave :-) uz to zavisi len na tebe a na tomovi.. zvladnut sa da vsetko. dalsia moja spoluziacka caka babatko a je taka zlata :-) potom daj vediet, ze ako ste sa rozhodli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte bea, zalezi len na vas, bez babetka je to lahsie ale da sa to vydrzat aj s nim a zvladnut, budete na to predsa dvaja.. my sme babo odlozili na neurcito, teda ja, moj sa aj tak do toho neangazuje, takze.... vcera sme boli u toho lekara, na andrologii, nech s Ferom nieco porobi konecne, tak sme mu vysvetlili co sa deje, len kyval hlavou...ze v pondelok ma ist na odber krvi na hormonalny profil, a vysledky budu o mesiac..a kedze on robi len piatky a piatky vychadzaju akurat ked su sviatky tak sme objednany az na 15.5 =-) =-) =-) takze zase dlhy mesiac a pol cakat bez sexu,...ja uz naozaj nevladzem, byt trpezliva, vnucovat sa mu..ja uz nemozem :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ked vam mam pravdu povedat....mala som take obdobie, ze som tuzila mat babo hned, nechcela som cakat ani den. a teraz, ked si predstavim, ze je to fakt realne, ze Tomas by aj prikyvol, tak si vobec taka ista nie som. Jasne, ze chcem, ale nemam taky ten euforicky pocit ze hura, budeme mat babo, skor naopak... takze pockam, kym moja tuzba narastie do takych rozmerov, ako to pokleslo a potom uvidime. Trosku som z toho ostala zaskocena sice, ale nevadi. Gabi, vitaj, ziadna debata, vsetko po starom, takze len pis, ako sa ti dari, co bakalarka a tak... prihlaska podana? Adka, uz si zdrava? A ty s bakalarkou? Erika, kde si? :-) Co nove? Nely, to ma mrzi, a na neho vyhrazky nefunguju? Ze by si odisla alebo si nasla milenca a tak, to mu nic nehovori? Budem drzat palce na vysledky.... aspon doriesis pracu dovtedy, ako si na tom? Mno a ja mam podanu prihlasku, som celkom spokojna, nechce sa mi dokoncit ani tento rocnik, nie ze este dalsie dva, ale ten druhy stupen snad bude lepsi... kam som si podala, to napisem az po 31.3. lebo mam vazne podozrenie, ze sem chodia spioni a mohli by sa tam prihlasit tiez :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bea to je normalne, ze tvoja tuzba raz je na 100% potom klesne na 50%, potom si rada ze est ebabo nemate lebo sa deje milion veci ktore tomu len protirecia a potom zase pride obdobie, ze hura budeme mat babo..to aj u nas tak je, len moja euforia nejako klesa zo dna na den...mala som take 1,5 rocne poblaznenie, ktore postupom casu uticha a nechava to na nahodu xixix :-D :-D :-D nie nefunguju, to bola prva vec co som skusala..a to som uz davno vzdala.. s pracou som na tom asi tak, ze som dneska nasla jedno super miesto kde sa chytstam v pondelok telefonovat tak uvidime...som zvedava... inak som na urade prace, priznali mi podporu a citim sa ako ciganka hehe, len stym ze mam 2roky odrobene a oni ani jeden den (cest vynimkam) inak sa nam hara macka, tale chodi, vymraukiva, zhana kocura..uz mi z nej sibe :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, charlize vidím, že ty si riadne šikovná, už máš podanú prihlášku, ja som sa ešte ani nerozhodla, či chcem pokračovať, stále ma v tom brzdí to, že neviem či otvoria ročník u nás alebo nie. Keby ho otvorili, tak som na 80% minimálne rozhodnutá, že pôjdem, ale do Trenčína nechcem ísť na posledné dva roky, keď tam je ešte aj problém zohnať internát. Tak neviem :( a ešte nám tento týždeň zahlásili, že ak chceme študovať u nás, tak si máme vyzbierať minimálne 600 000,- Sk a možno sa to bude dať :-N :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Luna, sikovna nesikovna, ved 31.3. je deathline :-D moc si nevyberiem...a kedze sme podavali osobne, nechcela som vyzerat, ze mi nezalezi na tom, tak som to tam dala stvrtok... :-D A vybrala som najmensie zlo, tak snad to bude mat pozitivny prinos pre mna :-D Tebe sa snad tiez podari, ak pojdes... Nely, to ma mrzi, ze vyhrazky nezaberaju... snad sa to dako upravi, aby si sa nemusela v 23 rokoch rozvadzat :-( drzim palce do tej prace, nech sa zadari... S tym babom je to hrozne... ale mozno do jesene moje tuzby prekrocia ramec unosnosti a budeme snazilkovat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?