Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte tety :-D Ja dnes vecer sedim doma, odychujem, uz som to potrebovala... dnes bol tak akcny den v praci, som si nestihla ani ... strasne. Ale tak, nevadi, uz je vecer, piatok, odych...presedim ho pri telke, heh, ved si to zasluzim :-D Nelka, mrzi ma to s pracou. Budem ti drzat vsetky paste, nech cim skor nieco najdes... inak aj ja som kupila macu, akurat dnes som si bola pre nu. Skusim ju papat, uvidim co to da, asi ju budem pchat aj do Tomasa :-D Vy ste ju jedli? Ci ju len mate v skrinke? :-D Erika, neboj nic, za chvilku bude slniecko :-D ved uz sa oteplilo :-D Luna, parada! :-D a so svadbickou daco nove? Ja som si predbezne vybrala jednu restiku, kde pojdem kuk, mohla by tam byt svadbicka podla mojich predstav 8-) Babyyyy, kde steeeee??? |-|
Odpovedať
Bea čo to chceš jesť??? :-. aká reštika? kde? no ja slnko potrebujem ako soľ. fakt som na nervy z tohto blbého počasia. :-S Nely a ten septik ste už našli?
Odpovedať
Profilova fotka
erikaaaa, ved na svadbu, hladam nejake dokonale miesto, kde by mohla byt svadba :-D akoze obrad vonku v peknom prostredi, oznamenia posleme setkym setkym, nech len dojdu a gratuluju, spravime dake obcerstvenie po obrade, a ostanu len rodiny najblizsie, na obed alebo veceru.... mozno by mohol byt obrad okolo 11, do druhej sa tam mozu motkat setci, fotit sa, nejake chlebicky, sampanske budeme podavat, potom ich vyzenieme a pojdeme dnu na obedik....co myslite? ja to asi este sto razy premyslim a zmenim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj charliz moj ju papa sem tam, ked si spomenie ze ju ma alebo mu ju strcim do ust nech ju zapije, ale jemu nepomaha vobec..aspon som si nevsimla, mozno len to ze je trosku menej unaveny ;-) ericc nasli, len musime dokopat este aspon 30cm do zeme a najst pokial je cca naplneny aby sme vedeli vyburat dieru aby sa dal vytiahnut, ale tu chcie cele dni tak sa neda, mokro je... charliz krasna predstaa na svadbicku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dneska boli na vystave nabytku a takych veci, a doniesli sme si odtial obraz do spalne a papucky z ovcej vlny take fajne..juuj :-)
Odpovedať
ahojte, Bea to je super plán, škoda, že mne také nenapadlo. :-N no čo už možno nabudúce. :-p my sme dnes boli oslavovať narodeniny Viliho synovca, teda už aj môjho. nuda bola ako na každej rodinnej oslave. :-D až kým nedošla švagrinej sestra aj s malou Rékou. tá je vám taká krásnučká. x-) má 5mesiacov. no a potom prišla aj svokrina sestra so svojím druhom s tým je sranda zaručená. aj keď vyzeral byť unavený. no a keďže tam bola celá rodina zas začali rýpať kedy bude bábo u nás. 8-( no comment... to ma dorazilo.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute... sa dnes narodili male morciatka, co na ne cakame, tak o 5 tyzdnov su doma x-) Som taka happy...nasa mala sa vola ze Brahma Moon Starr,to druhe je meno chovnej stanice odkial pochadza... na facebook som dala fotky.. takuuuu mam radost. A dnes sme boli na oslave aj my, babka mala 84, tak sme jej pomahali chystat, a poviem vam, strasne, pocuvat tety a ujov, akoze tie dristy, ako sa oni maju dobre, co maju nove, aki su bohati....blablabla... A potom sme sa zastavili v IKEA s mamou, kupila som si malu lampu, je aj niekde v albume na streche, papierova, mali v akcii...a vsade tam behali male deti, asi milion vysmiatych krpcov :-D juj, vaham, ci nejako nezariadim, aby sme sa zacali snazit o babo uz tento rok :-D x-) Nelynka, parada, zase mate nieco pekne, nove :-) A snad prestane prsat, nech to mozete doriesit... Macu som zacala brat ja, budem to pchat aj do Tomasa a skusime aspon dva mesiace, budeme mat tazke obdobie v skole, mozno nam to nieco da. Uvidime. Erika, neboj, do vas dlho budu rypat, lebo si stale urcite mysleli, ze sa beriete, lebo musite :-D to kym si odvyknu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zenusky.. ericca to starsi ludia v rodine su taky...to ked sa dneska vydava baba co ma 20rokov tak si myslia ze je strelena a naco a toto a hento a ako pise bea lebo musi...hehe :-D :-D :-D oni prestanu len to chce cas..najdi si nejaku rypacku aj ty na nich a ked oni zacnu obrat to proti nim, ja to robim tak, mam taku otravnu sesternicu jednu :-D :-D :-D bea tak gratulujem k novemu buducemu prirastku 8-) potom pohadz este nejake fotky, ako rastie, prve kroky a tak :-D :-D my sme boli vcera vonku, pri mojom exmilencovi :-D a bolo uplne uzasne, kopa ludi, super zabava, on nacucany hehe..prisli sme domov bolo 4.30h az som sa divila ze ma Fero netahal skorej domov..no super bolo :-D
Odpovedať
ahojte moje.. ako sa mavate? ja som bola cely tyzden mimo. som chora a vobec sa to nezlepsuje.. :-( bakalarku nerobim, lebo nevladzem. som z toho zufala.. bea gratulujem k morciatkam :-) erika a preco ta rozculuju take otazky? ludia su uz raz taki no...
Odpovedať
ahoj ja som 87rocnik a prave vybavujeme okolnosti ohladom svadby tak ak mate niekto nejake primomienky na ktore by som nemala zabudnut rada si ich vypocujem resp.precitam...myslim iba kameraman a teraz momentalne zhanam navleky na stolicky inak by uz malo byt vsetko a aha videla som svadbu,kde mali starejsieho ja som z okolia nitry tak ak mate niekto dobre odporucanie na starejsieho alebo kameramana budem rada ak date info pekny dnik i ked prsi
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no sukňa je riflová, navrchu je hladká a ostatok je taký akoby prekladaný :-D neviem to lepšie vysvetliť ohľadom svadby nič nového :-( nie je kedy vybavovať a ani veľmi nie je čo....najdôležitejšie veci máme a ostatné majú čas :-)
Odpovedať
ahojte, Bea morčiatko je krásne. x-) Aďa no rozčuluje lebo vôbec nerešpektujú naše rozhodnutie, že zatiaľ deti nebudú. nehodlám sa im prispôsobovať len preto, že oni chcú mať vnúčatá, krsniatka a čo ja viem čo ešte. ja by som tiež chcela veľa vecí. nech si počkajú, ja čakám tiež. ;-) zaira vitaj u nás. no ja ti viem odporučiť kameramana čo sme mali mi na svadbe ak chceš pošlem číslo do IP. no a sterejšieho sme mali tiež, ale hovorí len po maďarsky. ak by si chcela ešte fotografa ti viem odporučiť. pozri album. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Hm, tak to mas pravdu.. ked je to vase rozhodnutie, tak ich do toho nic. aj mna by to asi vytacalo, kebyze sa to v kuse pytaju.. Mne uz taaaaak chyba slniecko.. Som ako bez zivota. Nic ma nebavi.. Hrozne pocasie.. Mam z toho depky. A ako vam ide skola?
Odpovedať
Profilova fotka
Škola v pohode, len s bakalárkou je horšie, zajtra idem na konzultáciu, ale aj tak sa tam asi nič nové nedozviem :-|
Odpovedať
ahojte, Aďa v škole všetko po starom, prenášky seminárky zápočty skúšky opraváky a tak ďalej dookola. :-) ešte stále máme problémy s tým jedným profákom čo pustil len 8 cez skúšku. dnes som vydrhla u nás celý koberec. ručne, kefou... keď som skončila voda bola taká špinavá, že ani do záchoda som ju nechcela vyliať. :-D ale teraz už aspoň ten koberec vyzerá schopne. :-p
Odpovedať
Cafky. No ja akurat zachvilku frcim do skoly.. Sa mi tak nechce.. a este ked sa necitim stale v poriadku.. no musim. Erika, sikula si :-) Lunana, ja som este ani na konzultaciach nebola.. och joj
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ani neviem čo si od toho sľubujem, pretože aj tak viem, že mi nepovie skoro nič nové, keďže si mám doniesť iba koncept, takže mi veľmi nepomôže....ale však nech je sranda, aspoň pôjdem v Tn po nákupoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, tak my uz sme nachystani na morcatka, vsetko mam doma :-D Aj ja som dnes bola na konzultacii, teoriu uz mam komplet, treba mi len prakticku cast, co su priklady a vypocty, tak to musim stihnut do utorka. Ja totiz odovzdavam uz 31.3. lebo mam SVOCku, takze vy vobec nestresujte, nasi odovzdavaju bakalarky az 7.5. a vy?? Keby ste dnes videli tu moju veducu....:-D my opravila bodky, ciarky, odseky, male a velke pismenka, riadkovanie, no skoro som umrela, mam poskrkanu celu pracu, a jedine co sa tej prace samotnej tykalo, boli tri vety, ktore mam stylisticky obmenit :-D parada... ale mam radost, som skoro hotova. zaira, vitaj, kde to budete mat? A co uz mas? :-) Erika, sikulka ;-) len tak dale :-D Luna, a co, ved casu dost. Neni sa kam ponahlat. Adka, no konecne si prisla, uz sme sa o teba bali. Pekne sa liec, setri sa ;-) A skolu na haku, o nic nejde.
Odpovedať
ahojte, no snažila som sa :-D ja som konečne začala zháňať materiál na seminárku, dnes sa do nej asi pustím aby som ju mala z krku. uvidíme ako sa mi bude chcieť, je strašne upršané počasie. napriek tomu, že som nedávno vstala sa mi chce znova spať ako náhle sa pozriem z okna.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som sa včera zbytočne prešla do Trenčína, lebo s mojim vedúcim som sa ani nestretla ]-( boli sme dohodnutí, čakala som ho pred kanceláriou, že kedy príde a jeho nikde.... no neviem ako to teraz vyriešim :-|
Odpovedať
Luna tak to bolo od neho pekný podraz, aspoň ti mohol dať vedieť neakým spôsobom, že nemá čas. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
No však to, v pondelok mi napísal mail, že bude v Tn od 16:30, tak som ho čakala pred kanceláriou od 16:12 do trištvrte a jeho nikde, ale na vrátnici mi ujo hneď povedal, že on asi dnes (akože včera) nepríde, no neviem, čo to malo byť
Odpovedať
tak to je fakt blbé. koľko máš napísané z bakalárky?
Odpovedať
Profilova fotka
asi 20 strán, nie je to bohvie čo, ale lepšie ako niektorí z našej triedy, ktorí nemajú nič :-) aj ty už píšeš bakalárku?
Odpovedať
ja ešte nie, ja si budem musieť vymyslieť tému tento rok. :-) ale píšem seminárku.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti závidím, ja by som teraz najradšej robila všetko možné, len nie to, čo mám :-|
Odpovedať
neboj budúci rok už budeš mať pokoj a ja sa budem kašlať s bakalárkou. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) dúfam, že bude pokoj...hádam nebudem robiť štátnice na trikrát
Odpovedať
Profilova fotka
Caute :-) Tak ja som mala dnes uzasny a akcny den, nebola som ani v skole, ani v praci :-D taaaak mi bolo dobre, uplne zazracny den, fakt. Viac by to takych chcelo, ale dlho dopredu ma nic take necaka. Som dnes bola objednat vchodove dvere, podaril sa nam aj navrh aj vsetko, takze super. A este tu bola Feng shuei analyticka, ci ako by som ju nazvala, strasne mila kocka, co mi behala po zahrade a po byte s metrom a kompasom :-D spravi nam analyzu a povie, co zlepsit v byte :-) Mam velku radost. A potom sme s mamou pobehali po obchodoch, skocili na kavicku a upiekli doma kolac :-D idyla. Uz nejdem robit ani nic do skoly, hoci by som mala, do utorka musim mat hotovu pracu. Ale necham to na vikend... heh, taky paradany den... :-D
Odpovedať
Luna jasné, že nebudeš robiť na tretí krát. spravíš na prvý pokus. ;-) so svabou ako? máte niečo nové? Bea a ako tá baba všetko zmerala a z toho bude vyhodnocovať? potom povedz, že ako to dopadlo. toto zaujíma aj mňa. aj ste jej niečo platili, či to až potom keď príde s tými výsledkami?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?