Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no ericc a co mam povedat ja hehe :-D ukazovala som vcera ferovi tak vsetky co boli favoritky, povedal len na 2 ze sa mu pacia, on je divny, jemu sa nikdy nic nepaci a ked to obleciem tak ide na rit spadnut ze skade to mam.. taka brigada je fajn, ja som vkuse sedela rok a vyhovovalo mi to..ani chrbat nebolel, pohoda...veru hlavne ze nejake bubaky budu.. inak zienky, vcera sme konecne kupili tu sedacku, v pondelok nam pride, tak potom vyfotim a dam na strechu..este ukecavam muza za komodu pod gramce do obyvacky a konferencny stolik novy, len sa bojim ze ho psi rozkusu, teda aspon maly Denny kym vyrastie..no neviem.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, ako sa mate? som tu dlho nebola, teda chodila som citat, ale nepisala som, lebo som pisala bakalarku. Uz mam skoro hotovu, v utorok pojdem odniest veducej, dufam, ze ma neposle do haja :-D A ked hej, aj tak nic neprepisem, len zmenim dve slova a hotovo. Akoze chcela som podoktnut, ze ma zase chytila svadba, vymyslam co a ako, ked sa ojari, pojdem omrknut jednu restiku co ma zaujala.... V sobotu ma Tomko narodky, tak som bola dnes nakupit na oslavu vsetko, tesim sa. budeme malovat a popri tom spravim oslavu, tortu upeciem, jeeej. Aj darceky mam, ale napisem vam az v sobotu ked mu ich dam, lebo sem obcas chodi, tak aby nezistil :-D Nelynka, co nove s pracou? Erika, parada ze mas brigadu, pekne zarabaj :-D
Odpovedať
Bea este som ani nedostala vyplatu a uz som ju minula :-N dokonca viac ako som zarobila. mamina prispela. ale budem chodit brigadovat do Ba kedy len budem mat volno. aj Vili je za. inac mama mi kupila suknu, bundicku, okuliare a ja som si kupila tricko. :-D inac sestra uz vyplatila dom.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, hod potom fotky domu, to maju super, su rychli teda, parada. a ty si to len uzi, hehe, treba z casu na cas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte charliz, tak ze Tomovi prajem vsetko najlepsie.. moj uz ma dneska 30 :-D :-D ale nedostane nic, nezasluzi si.. ]-( vcera sme boli sadnut aj s "mladymi" bolo super, dneska by sme sa uz nikam nedostali, bo drahy ide zajtra do prace, este ze mal dneska volno xi :-D ericca, hod fotky segrinho domu, som zvedava bars.. nam pride v pondelok ta nova sedacka, juj ci sa tesiiim, konecne sa vyprace kupelka, co netreba a povyhadzuje a co treba sa hodi do sedacky :-D :-D :-D este tu kamennu stenu kupime a ked pride v aprili svokor tak dostane pracu :-D praca nic, vcera mi volali z tych kuchyn ze som to nedostala, takze skoda :-( ale v utorok idem do prahy na druhe kolo tak uvidime, mozno sa im zapacim a vezmu ma, aj ked budem mat dobru hodku a pol dochadzat ale co uz :-( sak tam dlho nebudem, snad pojdem coskoro na matersku :-D :-D len chcem sat dokopy kusok este barak a poplatit aspon nejake dlhy co este su, nech sa mame kusok lahsie zase..Ferovi by mali od marca zdvihnut plat konecne tak som zvedava..hned by sa trosku lahsie zilo a aj babo keby prislo tak by bolo superr...nemuseli by sme premyslat odkial peniazky :-D :-D
Odpovedať
baby chodte na www.rajka.sk a na boku vlavo mate vyhladavanie, zadajte ID 453. to je ten dom co si kupili.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...Erika, pekny domcek ;-) Ta Rajka je k BA super, to budu mat fajn. Nely, tak drzim palce na druhe kolo. a ta materska bude urcite skoro :-D dlhy hore dole, ja sa bojim, ze to bude cely zivot. ale co, prachy budu, len my nebudeme. Dnes sme domalovali nahrubo obyvacku. Este oranzove "flaky" chcem nahodit na stenu a cierne linky a vsetko bude super. A potom spalnu. A potom kuchynu. Kupelnu. Predsien nastastie nemalujeme, az ked osadia nove dvere. No mam radost, bude nam to trvat este pekne dlho :-S Keby som nemusela aspon tyzden vypadnut z domu, vsetko by bolo hotove ako nic. Ale prerabat takto po vikendoch, to je pekne protivne. No co, hlavne, ze to bude. Nely, vsetko najlepsie aj tvojmu muzikovi. Tomas dostla kopec darcekov, odo mna pero, nejake sroby a klince, nasi mu dali srobovak, meter a kufrik na naradie :-D ze pan domaci musi mat naradie... a urobila som supernu tortu, na obed kacicu, knedle :-D no pohoda...
Odpovedať
Profilova fotka
ericca ten je uplne uzasny :-D charliz, dneska som skoro spadla z noh z mojho Fera, som nechapala, prvykrat v zivote...vravim mu, ze ked pojdem na dalsie umele a priberiem dalsich 13kilo, ze co potom..a on mi dal pusu a vravi, ze na ziadne umele uz nepojdem..a ja mu ze ci si mysli ze to zvladneme sami..a on ze hej, ze to vie.. som nechapala.. vcera som sa ho pytala, ze kedy aj my budeme mat take babo ( u nas v teme na koniku porodila holka a ma neskutocne krasnu dcerku, tak som mu ukazovala vieda a tak) a on ze ked budem mat istu robotku, teda na neurcito.. 8-) 8-) ja z neho zasnem..normalne ako mal 30ku tak mi pride iny,ale dokedy :-( charliz, ze dakuje...ja som si povedala ze mu nedam nic, ale neodolala som, nasla som jedno neskutocne tricko od pumy..stalo sice 690kc, ale musela som mu ho kupit...taaak sa tesil jak male decko :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pardom tricko stalo 890,- =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, tak to je skvela sprava! Vidis, chlap potreboval dospiet, co na tom, ze to bol den hore dole, uz ma po 30tke, uz je dospely :-D Tak sup sup rychlo do novej prace, nech si ta v utorok vyberu a o tri mesiace mozes ist na matersku :-D Teda to by si asi nestihla :-p ale snazit sa mozete :-D to vydrzi, ver mu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charliz, ja dufam ze aspon trosku mu to vydrzi aj ked tomu neverim, ale aspon to je dobre, ze viem ze ma vnima ked mu nieco hovorim aj ked nikdy neodpoveda :-D no uz mi ukazoval excell este nejake veci navyse co viem, aby som vedela, tak som rada, keby nahodou sa rozhodli ma tam tyrat :-D :-D a v pondelok idem s nim k lekarke aspon, alebo budem doma pratat a cakat na sedacku ale sa bojim, ked tam pojde sam, ze zase neprinesie lieky domov :-( :-( bojim sa ho tam pustit sameho :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, tak my sme domalovali obyvacku, na konci tohoto albumu su fotky, kto chce kuk :-D http://www.facebook.com/album.php?aid... Je vyrazne oranzova jedna stena, ta je len taka obycajna, tri ostatne su menej oranzove a na nich take oranzove smuhy...hore je cierny pasik a vlastne tam mame taku ruru, ktoru teraz vobec nevidno, lebo je cierna, na jednej stene miesto pasika :-) :-D Nelynka, neboj, ved chod s nim, a k liekom ho dotlac pekne ;-) Pekny zaciatok tyzdna vsetkym!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte.. charliz kraasne to mate a takla mnam torta tam bola x-) x-) x-) no, tak nejdem s nim zajtra, musim ostat doma bo dovezu tu sedacku..tak som zvedava..slubil mi ze sa domov vrati z receptom..tak som zvedava..dam mu sancu aby som mu konecne zacala trosku verit..a ked nepride s receptom, tak neviem co urobim :-( :-( :-( 8-( |-|
Odpovedať
ahojte baby, trocha oneskorene ale aj ja prajem vaším chlapom všetko naj ;-) som celý minulý týždeň brigádovala, skladala a lepila som poisťovacie zmulvy. ako sedela som celý deň na zadku, ale ma chrbát mi to dalo zabrať. robila som non-stop. tak budeme mať neaké prašulky do plusu. čakám kedy mi ich sestra prepošle. síce kým ich nemám dovtedy neminiem. :-D plánujem, že zas keď budem mať voľno tak pôjdem takto na týždeň do Ba zas na brigádu, tu nič nie je. :-| dnes som bola s drahým u lekárky, je chorý. vypísala ho až do konca týždňa. tam v čakárni bol taký plagát s chorobami (znázornenými aj popísanými), kt. spôsobuje fajčenie. tak som mu o tom vravela, on že vie, minule si ho čítal. ja na to, tak prečo ešte stále fajčíš? on na to, veď pomaly si odvykám. jedna krabička mi vydrží aj dva dni. ako ono sa mi to zdá ešte stále veľa, ale keď beriem, že pretým mal jednu krabičku na jeden deň tak je to fakt pokrok. :-) Nely dúfam, že tá práca ti vyjde. potom daj vedieť ako to dopadlo. no a neboj, keď ti drahý povedal to čo povedal, tak to myslel vážne. podľa mňa to aj dodrží. ;-) Bea obývačka vyzerá super a torta vyzerá byť chutná. :-) ináč sestra plánuje tiež trocha prerobiť ten dom, chce skrátiť a rozšíriť kúpelku, obývačku a kuchyňu prepojiť, čiže jedna stena sa tam zruší, no a zruší aj komôrku čo tam je pre schodisko na povalu. keď sa odtiaľ vysťahujú pôvodný majitelia, pôjdeme sa tam pozrieť.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. ericca taka brgada je super...xi ;-) no, moj drahy dodrzal slovo, povedal to doktorke a ta mu povedala ze ona s tym nic neurobi, ale doporucila ho na urologiu k lekarovy ktory ho operoval, dneska mu tam budem volat objednat ho, vraj mu urobi spermio, hormonalny profil z krvy a tak urci ci potrebuje nejake lieky a ake alebo nie..takze zase trpnem, co mu vyjde... |-| a musim cakat pocitam minimalne 2tyzdne az mesiac |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
inak este, pohovor nic moc, mam pocit ze somt o cele dojebkala ako sa dalo, do konca tyzdna viem odpoved :-( a sedacka, komodka :-D :-D http://www.modrastrecha.sk/album/albu...
Odpovedať
ahojte, Nely nič sa neboj. dobre to dopadne. len to čakanie je na nervy, viem. keď sa človek nevie dočkať čo bude ďalej. sedačka je pekná, aj keď si myslím, že naživo je to celé krajšie než na fotke. komoda je tiež pekná, mne sa strašne páčie také tie pruhované ako máš na šuflíkoch. :-) ja som dnes bola u kaderníčky, dala som si troška upraviť moju postupku a prehodila som cestičku na druhú stranu. ešte budem musieť ísť kúpiť náplne do tlačiarne. včera som všetku minula, musela som si vytlačiť celý obchodný zákonník. ešte 60strán mi aj tak chýba. :-| to bude zas 50eur v čudu.
Odpovedať
Profilova fotka
ericc mne sa prave paci taka kombonacia biela-orech a cierna-orech, cely som chcem mat tak zariadeny... no cakanie je strasne, teraz hlavne cakam ci, tam vobec zavola a nie, a objednaju ho najskorej na buduci tyzden piatok, potom ho poslu na krv, na spermio, tak minimalne tyzden bude treba cakat, boha, uz mi to lezie na nervy to cakanie... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
inak napln musim kupit aj ja, bo farebna dosla a ciernu uz mam len kusok, uz ju kupujem mesiac a stale ju nemam :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak, som mu tam teraz volala..27.3. o 11:45 je objednany, akze ako som pocitala, tri tyzdne plus tyzden na vysledky, tak mesiac cca
Odpovedať
skús sa dovtedy niečím zamestnať aby si na to nemyslela.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca uz to bude vpohode...to uz pojde raz dva, teraz som zamestnana hladanim prace, tak to ubehne ako voda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, ako sa vam dari? To tu zije, ste tu az dve a obcas ja.... a kde trci zvysok komunity? :-D Ja mam teraz vela v praci, sef si na nas vymyslel kopec vselijakych vykazov a tak. A v skole som odovzdala na kontrolu hrubu cast bakalarky, tak som zvedava, co povie veduca, v utorok tam pojdem, snad mi to cele nevyskrta :-p A inak aj neviem, cez vikend ideme babke, pochystat jej na oslavu, ma narodky, a Tomo ide domov, lebo ma meniny. A mozno stihnem daco vymalovat, ked nie tak nevadi. Nelynka, krasne to tam mate, uz hotove. Som zvedava, kedy sa mi dostaneme do takeho stadia :-D A nechces davat manzovi zatial pit Femigard? Vraj je velmi dobry na spermio, ked ho uzivaju chlapi, a pre zeny tiez skvely...tak si dajte kuru spolu :-) Erika, tak super, zmena je zivot, treba nove vlasy, aj novy cartridge :-D Ja nemam nove nic, ale chcela by som rifle alebo jarne topanky...no budem si musiet vybrat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charlize ja mám novú sukňu :-D som chcela rifle, ale ona bola krajšia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby vy vsetky pracujete len ja hnijem doma :-( charliz tak pak daj vediet ako si dopadla, som zvedava co ti na tu bakalarku povedala :-D nie, nechcem mu davat nic, on ked bude chciet bude si to pytat sam, sak ma doma aj CEM M a aj Macu a kasle na to, ja mu to musim nosit a doslova klast do ust a prikladat flasku aby to vzal..proste on je strasne nezodpovedny v takychto veciach... mne by sa tiez zisla nejaka suknicka na jar, na leto, najlepsie nejaka riflova, ale vzdy ked na nejaku pozeram tak Fero namna tak zazrie ze ma na nu hned prejde chut..ale som si povedala ze najblizsie ked nejaku uvidim, a bude mi dobra, ide somnou domov :-D :-D
Odpovedať
ahojte, Nely ja som už dopracovala. tento týždeň už kysnem doma aj ja. v podelok nám zrušili prednášku tak som zas nič nerobila až do dnes. mali sme právo a ako učebnicu máme obchodný zákonník. =-) no a skúška bude ústna. :-| no som zvedavá. ďalej budeme mať účtovníctvo B a kniha, ktorú som si kúpila na účto A je mi na dve veci. ]-( tým pádom si musím kupovať novú učebnicu aj cvičebnicu. ]-( ]-( ]-( ako to sa už nemohli dohodnúť na jednej knihe??? som zbytočne vyhodila von oknom 800sk!!! ma švihne asi. Nely prečo na teba zazerá kvôli sukni? mňa zas Vili presvieča nech si neakú kúpil. (on by chcel aby som nosila mini len to by som musela mať užšiu panvu aby som v tom nemala zadok ako kobyla. :-D ) Bea zvyšok komunity niekam zmizol. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som tiež teraz doma, akurát mi dnes volali z mojej starej brigády, či nepôjdem v sobotu a nedeľu do roboty, nerada robím cez víkendy, hlavne nedele, ale idem, lebo peniažky sa zídu :-) A ja som si tiež túto sukničku vyhliadla už pred dvoma týždňami a teraz som si povedala, že keď mi bude dobrá, tak si ju kúpim :-) a už sa teším kedy si ju oblečiem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ericca neviem preco zazera asi je ziarlivy :-D :-D ale dneska si nieco kupim pre radost.. pacia sa mi od Jennfier Lopez, ma v prahe obchod, tam ma brutalne veci, tak nieco pojdem kuknut.. pod zamienkov ze ideme na kavu :-D :-D inak mi vcera volali ohladom tej prace co som mala pohovor v utorok a ani to nevyslo, tak mam depky, ale brutalne depky... |-|
Odpovedať
ahojte, tak ja som dnes vstávala s takou na nič náladou ako hrom. to mám z toho počasia, celý týždeň len prší. sme boli ráno na kontrole, teda Vili a cestou k lekárke ma jedna krava ofŕkala. prešla cez mláku s bohorovným kľudom ledva znížila rýchlosť. ]-( som bola po kolená mokrá od špinavej vody z chodníka. 8-( to mi tiež nepridalo na dobrej nálade. tak som teraz bola s kamoškou vonku a dali sme si dobrú pizzu. :-) Nely nezúfaj, určite si niečo nájdeš. ;-) ani som nevedela, že J. Lo má odevnú značku. Luna akú sukňu si si vyhliadla?
Odpovedať
Profilova fotka
ericc veru ma ale som sa k nej ani nedostala dneska hehe...mam od nej dva triko a bluzju uplne uzasne veci tam ma..ale ja som dneska skoncila nakoniec v kenvele a prisla som doma s dvoma riflami trickom a satockami :-N boli sme poziret auto, tak vyzera uplne super a aj ta cena za robotu bude super, aj s 10% zlavou, 25 000kc |-| |-| a dala som si konecne urobit briliky na telku x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?