Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No žienky..tak vy ste tu už preskočili celé týždne?...no toto...veď o chvíľu je tu jar, všetko sa prebudí a nabudí.. :-) ...a vy by ste chceli to čarovné obdobie preskočiť? ..ja som si uvedomila, že treba všetko brať tak ako to je..ja som sa napríklad na jar narodila, takže už aj kvôli tomu by som to nechcela preskočiť.. :-D ..ale inak aj ja tak snívam s otovrenými očami ako vy..a vééľmi často.. a myslím, že je to dobré..človek by mal snívať, niekedy nás aspoň tie sny a túžby motivujú a ženú vpred.. x-) ..a vidíš Erika, ja mám všetko, čo si vymenovala, až na tie detičky, lebo tie mám iba v škôlke a nie vlastné.. :-) ..človek by určite mal snívať.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute tety.... prve otazky, Vladka, co si urobila, som asi nieco nepostrehla, ked sa ti lepsie dycha? Ja chcem preskocit roky, mna to uz dlho dlho nebavi takto, ja chcem byt velka, uz naozaj davno, ale pomaly sa to blizi, bude koniec skoly a potom zacne taky zivoat ako si ja predstavujem....:-D Mame smutny den, Tomovi zomrel dedko, takze zajtra ideme do LM a tak....beriem notebook, uz pisem bakalarku, tak vam budem pisat. Je to smutne, ale dedko bol stary a velmi chory, tak sa mu snad ulavilo. Zasluzi si pokoj. Nely, mrzi ma, ze tvoj manzel sa tak sprava, skusali ste to riesit? Erika, parada s tou pracou, aj tebe sa urcite podari, neboj nic. A planovat treba, ja keby som nesnivala a neplanovala, tak nemam pre co zit, bojovat, cakat...takze ja si vela predstavujem, vela planujem... a potom mam aspon o dovod viac trosku sa za veci pobit.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte charliz mrzi ma to s dedkom, ale ako pises, uz sa mu ulavilo a bude davat na vas pozor z nebicka.. no riesit sme to neriesili lebo to nema zmysel, zase by som to riesila len ja nie on, takze kaslat na to..povedla som mu to raz ked ma uz dozral, ze kam sa podel ten Fero co bol pri mne v nas svadobny den, ze ho chcem spet a nechcem takeho chlapa ako mam teraz...a on mi na to povedal, ze on je stale tu, tak som sa len zasmiala... :-D chlapi.. ja uz nechcem nic preskakovat len zle obdobie, co mame teraz, ked nemam pracu a ani peniazky nie su, chcem aby sme sa uz mali dobre, mali peniazky a vsetko co potrebujeme a opraveny dom a paradny bazen na dovre a terasku na ktoru budem chodit z mojej ooobrovskej spaalne, kde budem popijat rano cajik pri vychode slnka (ked sa niekedy na to zobudim :-D :-D ) aaaa, to bude super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) tu skúšku som urobila, čo som spomínala že na tretí pokus, takže som sa úspešne prehupla do 4.semestra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To je super s tou skúškou :-) gratulujem Charliz mrzí ma to s dedkom, ale snáď mu je už lepšie, keď bol chorý, ako hovoríš :-(
Odpovedať
ahojte baby, Bea uprimnu sustrast, mrzi ma to. Vladi gratulujem ku skuske, ja tu moju budem mat zajtra. teraz som akurat so sestrou v Rajke. ideme sa pozriet na synovca do jasliciek budu mat karneval tak potom ak chcete dam aj neake fotky. zatial sa majte.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.. ..Bea, aj mňa to mrzí |-| prijmi úprimnú sústrasť.. ..minniepha, gratulujem.. ;-) ..príjemný pocit, nie? :-) ..až na to, že je tu už ďalší semester.. :-p nie je čas ani vydýchnuť.. :-N ericca, držíme prsty.. doraz to.. ;-) ..aj my máme zajtra karneval :-) prežívam to s detičkami.. :-D ..len mi je ľúto tých, ktorí nemajú ochotných rodičov, aby im pripravili precízne masky.. :-| ..viem, že nie sú všetci pri peniazoch, ale nie je to len o tom, ale hlavne o snahe..detská dušička je veľmi citlivá a vnímavá a keď niektoré deti majú kúpené perfektné kostýmy a tí druhí nemajú ani len vlastnoručne vyrobenú škrabošku, to ich poznačí..ide o to, že si spolu rodina zasadne k stolu a spolu pracujú na nejakom "projekte"..na nejakej maske..dieťa je vďačné za každú snahu a za každú spločne prežitú minútku.. ..uvidíme ako to zajtra dopadne, verím, že nikto nebude sklamaní..
Odpovedať
Ludka tu v jasličkách to vyriešili jednoducho. všetky deti boli dalmatíni. :-) na bielych tričkách mali našité čierne bodky a samy za pomoci pani učiteliek si spravili ušká. len môj synovec si po obednom spáku nechcel znova obliecť bodkované tričko tak keď sme tam prišli behal vo svojich tepláčikoch a tričku. :-D porobila som kopu fotiek aj s jeho "frajerkou" a kamarátom. :-D strašne podarený. ináč bola som sa poradiť u lekára čo som mala tie bolsti, ma vyšetril spravil ultrazvuk a nič nenašiel. takže zatiaľ budeme sledovať. som sa ho spýtala či to nemôže byť od HAK, povedal, že nie. tak uvidíme pri najbližšej mrche. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky tak neuverite, dneska sme boli s mladomanzelkou skusat svadobne saty, no ta bola uuplne uzasna, som z nej nemohla, respektive z tych siat, som myslela ze sa rozvediem a znova sa vydam len koli tym satam :-D :-D :-D zenicha sme ukecali na cierny oblek, chcel biely ale vyzeral jak saso a cierny presne na neho, uzasne.. potom sme boli na kafe, a holka mi vravi, ze ona nema vlastne ani poriadnu kamaratku, taku dobru, viete...ze jej moze setko povedat a poradit sa a tak, ze chcela ist s jednou skusat saty a ta proste ze nema cas a toto a hento, a mi vravi ci by som jej sla za svedka, tak som ostala zaskocena..povedala som jej ze mi to neprekaza, ale pokial by sa rozhodla inak, keby chcela nejaku kamaratku, alebo sestru alebo kohokolvek ineho, ze rada ustupim, nakolko ju skoro vobec nepozna, ale co nie je moze byt..je to proste moja krvna skupina, ukecana, vyrehotana, jak ja :-p :-D :-D :-D a dozvedela som sa konecne vsetko podstatne, ze su spolu nejake 3tyzdne a su obaja mladsi odomna, cize 1988 rocniky, co ma dost zaskocilo :-D pretze som bola v domneni ze kamrat ma nejakych 22,23rokov a ona je 2mesiace mladsia od neho, a on ma este menej ako ja :-D :-D :-D :-D :-D a to ho poznam uz 3roky :-D :-D :-D :-D ale super inak, som za nich rada...nasla som si tam aj ja skvele satky, co si pojdem potom vyskusat ako mi sadnu, ale to az tesne pred svadbou :-) a mala som dneska pohovor do jednej firmy, dopadlo to dobre a vo stvrtok mi ma volat ako som dopadla a z druhej firmy co som mala pohovor minuly tyzden mam ist do druheho kola, co ma velmi potesilo lebo tak daleko som este nebola a trosku sa toho aj bojim :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, Nely ta to je fajn, že si nakoniec takto dobre rozumiete. ;-) a gratulujem aj k tým pohovorom. ja idem dnes o 12tej na ten opravák, som strašne nervózna chcela by som to spraviť aspoň na Ečko ako fakt by mi bolo jedno, že je to len E, ale chcem to už mať z krku. bojím sa, ženespravím ani teraz a budem sa to musieť zas všetko učiť a prenášať do ďalšieho semestra. tento predmet je nočná mora kvôli tomu chlapovi. :-( som z toho dosť nešťastná.
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, verím tomu, že si to zvládla a teraz sa už len potichúčky smeješ od radosti ;-)
Odpovedať
Luna kiežby to bola pravda. keď som uvidela tie otázky... :-N nemala som šancu. po písomke sme všetci vyšli von s tým, že toto určite nikto nespravil. bolo nás tam asi 20 až 30. každý bol mimo. nikto nečakal takéto otázky. napriek tomu, že viem, že som to čítala aj som si to pamätala, jednoducho dal tam také veci. no čo už. nabudúce. :-D ináč mojej sestre sa podarilo vybaviť tú hypotéku a kúpia domček. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte ericca to je super ze segra budu mat domcek to je supeeeer super.. a neboj, skuska isto dobre dopadla.. tak ja som sa dneska dozvedela, ze mladomanzelka je tehotna, dneska si urobila test a vraj jej tam vysli krasne //, ze skusi este v pondelok a uvidi..tak toto je teda sila, maju svadbu po 2tyzdnoch znamosti este im aj babo vyjde nechcene a na prvy sup tak co uz, niekto ma stastie niekto nie, mna uz zacina bolet brucho takze veselo ocakavam indianov, zase pridu z teplych krajin..
Odpovedať
Profilova fotka
inak zienky, dneska sme si vybrali novu sedacku do obyvacky, uplne skvela 3+2+1 bezova farba, s uloznym priestorom a rozkladacia kazda jedna cast vratane kresla, sa taak tesim a len 9990kc :))
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, dako som vas prebehla, co ste popisali, my sme prestali pohreb, aj kar, v rodine je pokoj, starky bol velmi chory, uz dlho sa trapil, tak na to boli pripraveni, i ked je to relativne.... Nelka, drzim velmi palce do roboty, dufam, ze ti to vyjde. A novej kamaratke mozes okrem svadobnych siat zacat aj vybavicku tusim zhanat :-D ked sa dari, tak sa dari, noooo.... akoze, trochu aj zavidim, s mojim Tomasom by som kludne menila. A teraz neposunu termin svadby, kvoli tehu? A ta sedacka, odkial? Genialna cena ;-) Erika, dufam, ze dobre dopadnes, nech mas pokoj... a gratulujem segre, kde budu kupovat? Vladi, gratulujem ku skuske.... A kde je Adka? Luna, co nove na svadbu? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte charliz asi to tak vyzera ze budem aj vybavicku kupovat o chvilku :-)) no uvidime este, nema to potvrdene od Dr :) aj ja im zavidim ale v dobrom, velmi sa tesim na tu svadbu.. termin myslim neposunu, to by bola v nejakom siestom mesiaci ked sa bude vydavat a to by malo byt este vpohode, no uvidime ako sa oni vyjadria :))) inak sedacku sme nasli v KIKE, Fero si ju hned zamiloval, tak budiz a mne sa teiz uz zacina kusok aj pacit, xi, no uvidime...ale pekne bude ladit s tmavou podlahou a este ked urobime tu kamennu stenu ako chceme, uplne super to bude... boli sme dneska na diske, pozriet mojho exmilenca a sli sme domov a Fero ma budi, ze auto v priekope, ci zastaneme, tak mu vravim ze jasne, ze treba pozriet co sa stalo.Tak museli len nejako tesne pred nami tam vletiet, asi dostala smyk lebo strasne snezilo a pekne naburala svoju stranu o strom, zlomila predok doslova na polovicu..im co sedeli vpredu nic, bvyzerali byt vpohode, ale holka co bola vzadu, nebola trikrat vpohode, asi si narazila hlavu a mala otras mozgu, ani nevladala stat, tak sme ju supli do nashou auta, lebo sa stazovala ze jej je zima, zalarmovali zachranku, policiu, hasicov a bolo..tak mozno mame male bezvyznamne plus u toho hore, ale som rada ze sme pomohli...
Odpovedať
Profilova fotka
charlliz na svadbu nič nové, nič sa nevybavovalo nejak v poslednom čase, už mi to začína chýbať, akurát to, že som pre drahého objednala manžetové gombíky :-D
Odpovedať
caute kocky.. tak ako si nazivate? ja mam uz vsetky skusky davno hotove, tento tyzden sme mali uz "akoze" skolu, ale profaci sa neboli schopni dostavit.. vyberam si kam budem pokracovat, zatial vyhrava trencin.. ale idem urco externe... hlavne kvoli drahemu.. bude to stat skoro tak isto ako keby som bola denne, ved ked zratam mesacne polozky za intrak a stravu a dopravu.. v poslednom case sa mi stale sniva o svadbe.. :-D no a som sa dozvedela, ze ako kamarat poziadal o ruku dnes uz svoju zenu.. ze isli spolu na lomnicky stit a tam ju cakali vsade ruze, vsetko vyzdobene a on si tam klakol a bolo. no kraaaasne :-) som zvedava, ze co ten moj vymysli :-p lunana a ake gombiky si kupila drahemu? ja uz mam tiez vyhliadnute - s lietadielkom.. :-D ten ked ich videl, tak sa usmieval ako maly chlapec :-) erika ako dopadla ta skuska? bea, s dedkom ma to mrzi... drahy to iste zazil v lete. ved sa asi pamatas.. ale uz im je hadam dobre v nebicku :-) ludka ako na maskarnom? :-) ja som vzdy bola za princeznu, hehe. vladi, super, ze si zvladla semester :-) nely, ty mas teda zazitky... nechcela by som.. inak ste poculi dnes o tom autobuse co vbehol pod vlak? strasne... no jo, som sa rozkecala po dlhom case, tak pisknite nieco pekne :-) pa zatim
Odpovedať
Profilova fotka
princess ja som vybrala tie, ktoré tu chce skoro každá x-) tie I love my wife :-D no gýč, ale nenašla som nejaké iné, ktoré by sa mi tak páčili
Odpovedať
ahojte baby, tak ja som dnes vypekala a varila. samozrejne doma s mamou. som spravila perfektny jablkovy koláč a zemiakové rezance. :-) som na to právom hrdá. :-D čo sa týka skúšky, nedúfam, že som spravila, aj keď by to bolo moc fajn. som strašne rada, že som doma. budem tu týždeň a už si hťadám aj brigádu. ak všetko fajn pôjde taj budem brigádovať. ináč mi je divne, chytá ma depka, napriek tomu, že Vili má istú robotu do mája a dovolenku na Zakynthose sme nezrušili. náš profák nám na prednáške zahlásil, že za ukončené vysokoškolské štúdium sa bude považovať až doktorantské. tak neviem nečo si robím školu a nebudem mať ani prax. ja neviem čo so mnou je. :-( sestra si kupuje dom v Rajke, troj izbový s kuchyňou, predsieňou a kuchyňou. strašne jej to prajem a zároveň jej závidím. má prácu, má dieťa bude mať dom. nie so normálna. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, ja len narychlo, lebo sme este v LM.... Erika, to je uplne normalne, taky spleen, to prejde. ja to mavam casto, kludne sa trap, zavid, bud smutna...vsetko sa da zvratit... v pohodicke si najdes brigadu, budes mat prax, po skole budes mat titul, aj vydata si, takze ti zo vsetkeho chyba len troska, babo a dom, dom uz sa stavia a babo este nechces, takze si z toho nic nerob. ale posmut si, to jedine pomaha. Najprv si posmut, potom sa nastves a nakoniec budes uplne mega spokojna s tym co mas, uvidis;-) Adka, dlho si tu nebola :-) Nelynka, pani, to su zazitky...tym si si urcite riadne splhla, tomu ver, teraz vsetko dobre bude na vas padat...najprv praca, potom babo :-D uvidis, tak to ma byt.... idem ja, este zajtra sa povenujeme svokrovcom a babke a ideme domov, treba nam ist do prace v pondelok....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, prave riesim dilemu s tou nasou svadbou kam ideme, nepacia sa mi tie kadejake farebne saty..cierne si dat nechcem lebo bude horuco, a biele si dat nechce pretoze to by sa nepatrilo voci neveste :)) ale co som premyslala, myslite si ze by to vyzeralo blbo keby som mala saty sampan? to by mohlo byt ked nevesta bude mat cisto biele nie? ach jaj
Odpovedať
Profilova fotka
nelynka,ja si nemyslim,ze by to bolo blbe. tato farba je velmi pekna a pokial k tomu zvolis nejake vhodne doplnky,nemal by byt ziadny problem ;-)
Odpovedať
ahojte, Nely podľa mňa je tá farba v pohode. nie je moc tmavá ani moc bledá, takže by s tým ani nevesta nemala mať žiaden problém. ;-) Bea mňa teraz ten spleen chytá neako veľmi často. možno to je už aj tým, že je dlhá zima. už rozmýšlam nad tým ako si spravím kvetinovú záhradku. teraz keď budeme mať spravené zateplenie a fasádu na dome sa môžem plne realizovať. ináč na ten týždeň čo som v Ba som si našla brigádu. :-) zajtra nastupujem, tak držte palce. dnes som doma varila, piekla a upratovala. som síce unavená ale šťastná ako blcha. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dakujem :)) hodin nejake satky do albumu a mi potom poviete co vy na to, ktore ano a ktore zasadne nie dobre? ja sa predsalen neviem rozhodnut.. nevesta buduca sice pojde pravdepodobne skusat somnou, ale tha zase chcem si vybrat viac menej podla seba, nie podla nej :)) ericca gratulujem k brigade, dufam ze to je nieco super, ale kazda prax je dobra, to zistujem traz po case :))
Odpovedať
Profilova fotka
zieky, radte.. posledne a predposledne su u mna NR.1 ale neviem ako v nich budem vyzerat..co myslite, ktore by boli a ktore naopak neboli vhodne aby som si obliekla? podotykam, ze tie posedne su jedine take ako vyzeraju biele..ostatne co su biele by som chcela sampan.alebo inu farbu ako bielu..
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
nelynka, ak chces nieco extravagantnejsie,tak tie posledne su krasne, akurat,ze je otazne,ako to vezme nevesta :-D mne sa napriklad pacia este c.37,pretoze ukazu,co maju ukazat a zakryju,co netreba vidiet :-) a myslim,ze bledoruzova je tiez dobra alternativa,pokial by nebola k dispozicii ta champaine. a podla mna je uplne jedno, co kto povazuje za vhodne. dolezite je,aby si sa citila v nich dobre,aby si sa sama sebe pacila a aby ti sedeli. ale to zistis az pri skuske. mozno saty,ktore sa ti teraz velmi nepacia,ked oblecies,budes v uzase a ine nebudes ani chciet :-N ja ti len za seba mozem poradit: 13,23,37,49,64 tie sa pacia na fotke mne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
danulicek, tie 37 sa pacia aj mne, len uvidime ako budu sediet...:)) tie posledne su ale uzasneeee, vezmem nevestu skusat somnou a uvidime co povie..samozrejme si ich nebudem brat ked sa jasne vyjadri ze jej to bude neprijemne, taka mrcha este nie som :)) tie 64, tie ked som videla v salone nazivo, zamilovala som sa do nich...ale ako mi sadnu to neviem, ako ukazu na mojej aktualnej postave..no keby sa mi podarilo schudnut tak uvidime :))) dakujem danus :))
Odpovedať
ahojte, Nely si tam dala toľko šiat, že si neviem vybrať. :-D brigáda je fajn, robím v tlačiarni. lepím a skladmám zmluvy. celkom dobre si zarobím, len leby ma z toho sedenia nebolel chrbát. celý deňsedí a pohnúť sa pohnem max keď dopĺňam papiere aby som ďalej lepila a cez prestávku.čo už. hlavne, že budú neaké drobáky. :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?