Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gabika, tak dufam, ze si to pekne zvladla...to mas dobre, ze 17 stran :-) A ja furt nic :-D Wewi, asi chce aby si mu dala celu hotovu bakalarku a hotovo :-D ja nechapem, preco dvakrat primacky, dvakrat statnice a dvakrat diplomovku, a nechapem preco musim chodit do skoly 18 rokov a niektori len 12 alebo 9 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pre gabiku: ja nie som priamo zo ZA, ale z rajca... :-) ja mam 10 stran... vsak nejako to dopisem... pre charlize: ja nechapem rovnako ako ty... :-D no aj by som mu ju dala celu, keby som ju mala :-D no mozno mu ju dam celu a on mi ju vrati, aby som ju celu prerobila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No Wewi, to sa nam moze lahko stat :-D ale ja uz som to vymyslela, ked mi ju moja vrati, tak zmenim jedno slovo a vratim jej ju ja...si to ani nevsimne a pochvali, s tym uz mam na tejto prekliatej skole skusenosti :-D
Odpovedať
ahojte som rada , ze mozem byt medzi vami :-)
Odpovedať
charlize no neviem ci sa pozname s tvojim Tomasom v mikulasi ich je dost na a ten moj odbor je pekny ale tazky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to je dobry napad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dakujem gabi, snazim sa ist podla svojho vkusu a milujem dekor orech :-D tak zienky, co som dneska zazila..cakala som na manzelika cely den kym pride domov..a on mi nebol schopny ani jeden mail, ani jednu sms a dokonca ani povedat jednu stupidnu vetu co som od neho cakala, ze milacku vsetko najlepsie k meninkam...a to ze som mu vcera dala ovela viacej peniazkov do prace ako zvyknem, jeho debila netrklo a nedokazal mi kupit ani jednu posratu cokoladu na benzinke alebo v robote..taka som z toho nanic, uz chrape a relativne ho to vobec nesere |-| ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ou, Nelka, to ma mrzi :-( Ale tak my vsetky ti zagratulujeme, snad ti to trosku vynahradime... ja ti poslem kvetinku na Facebooku :-) Mozno ma na teba vymyslene nieco ine, co vies. Netrap sa.... Wewi, pomoz si clovece... a co nam ine ostava ked su ti profaci take hviezdy... Cirinka, tak kuk album, je tam aj on, a je z Ondrašovej. A chodil na OA. A tiez je 87 rocnik :-D takych uz az tolko nie je, co povies? :-D A odbor je krasny, aj ked tazky, ale urcite to bude aj pekna robota, ked sa tomu budes raz venovat... ja by som raz chcela byt registrovana dula ked vyrastiem :-D Ale to je este daleko daleko...
Odpovedať
Profilova fotka
charliz nemoze mat nic ine vymyslene ked uz sladko odfukuje a dobre videl ked siel spat ze som nebola trikrat najstastnejsia, ze si ani nepomenul..
Odpovedať
Profilova fotka
Mozno sa uz riadi ceskym kalendarom, aj tam mas meniny? Mozno to proste berie tak, ze dnes meniny nemas... V Cechach ma meniny Jarmila, chapes. Nebud smutna, ved su aj dolezitejsie veci. Nova postel. Nova kuchyna. Domcek. Nejake babatko, co lieta okolo teba ;-) Nebooooj x-)
Odpovedať
Profilova fotka
chaliz on vie ze mam dneska meniny, ale to ma sere ze mi nebol scohpny ani ruku podat vies?? mne nejde o darceky ale o princip... v sobotu mam meniny zase, tak ma este jednu sancu, som zvedava...
Odpovedať
ahojte, cirinka vitaj medzi nami. Bea dokončovanie je zatiaľ v nedohladne, treba počkať kým bude lepšie počasie a potom sa začne zateplovať domček čo bude asi až niekedy koncom marca. to je to hlavné čo bude tento rok robené, takže parkety a kachličky musia ešte počkať. Nely ja viem, že takéto veci dokážu vytočiť, ale Bea má pravdu. no ja zatiaľ bakalárku nepíšem ale v tomto semestri si budem musieť vymyslieť neakú tému. musí sa to týkať podnikania a cestovného ruchu ak nechcem mať konzultanta v Ba. ale nech rozmýšlam ako chcem nič mi nenapadá. okrem toho mala by som sa začať učiť na opravák bude niekedy po 16.2. sa mi nechcééééé
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, tak dnes ta skvostna skuska... no ale zajtra budu vysledky, uvidime. Snad to dako dopadne. Nelka, neboj nic, mozno caka na tu sobotu ;-) To mas akoze meniny v Cechach alebo mas dve mena? Eri, tak hlavne, ze bude zateplene... Pokrok. A bakalarku, este mas cas, a vymysli hlavne nejake obkecavacky, aby sa o tom dalo vela teoretizovat a aby si mala dost materialov...skusim nad niecim porozmyslat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, takže od dnes som definitívne bez brigády, zrušili všetkých brigádnikov, takže neviem neviem čo budem robiť, čo sa týka financií :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ach Luna, to ma mrzi.... ved skus hladat, snad sa ti nieco podari. Na druhej strane, budu teraz volne miesta, kam nebudu chciet ludi na TPP.... budem drzat palce.
Odpovedať
Profilova fotka
charlize 4.2. mam slovensky kalendar a 7.2. mam cesky kalendar, este ze tak.. ale uz som mu napiala ze som cakala aspon ze mi ruku poda a poblahozela a on nic, ale viem ze ho to stve inak by mi nepisal maili tym stylom co pise dneska hehe :-D aj my inak chystame zateplovat na jar ked budu prasule na to, ale som povedala, hoci aj po jednom kartole polistyrenu budem kupovat z vplaty, dom chcem mat zatepleny.. Luna mrzi ma to, ale chrlize ma pravdu, skus popozerat niekde, nieco sa urco najde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nelka, aha tak :-) Tak vidis, on ti to vynahradi v sobotu;-) teraz uz bude vediet :-D A zateplovat treba, my budeme robit nove vchodove dvere aby nam teplo neutekalo, lebo tie co su teraz, tak je pod nimi centimeter medzera :-D
Odpovedať
charlize ahojte vsetky tak toho tvojho nepoznam ja som totiz z Podbrezin a jeho nepoznam anni z videnia
Odpovedať
Profilova fotka
Na Podbrezinach mame bratrancov, Lukasa a Misa :-D Sranda, Mikulas je taka mala diera a vy sa tam nepoznate :-D mna to vzdy tak pobavi :-D Neber to v zlom, ja to tam mam rada, paci sa mi tam, mozno sa tam raz aj prestahujeme :-) Len je to sranda. Chodila sem jedna kocka z LM, ta uz je vydata, ale uz som ju tu dlho nevidela...
Odpovedať
ahojte, Luna tak to ma fakt mrzí, dúfam, že si nájdeš čoskoro novú brigádu. mne sa ešte stále neozvali z agentúry aby mi ibnovili zmluvu, budúci týždeň tam radšej zájdem. dúfam, že mne nezrušia brigádu, bola to jediná brigáda široko ďaleko na okolí. :-S ja musím ísť dnes na prednášku. tak sa mi nechce, bude nám prednášať teta, ktorá skáče z jednej témy do druhej a potom nestíhaš sledovať o čom prednáša a ani poznámky sa nedajú robiť. tam asi zaspím. :-.
Odpovedať
charlize no mne osobne sa az tak moc na Podbrezinach nepaci ale je tu dobre v tom ze som tu nasla svojho snubenca a urcite by som nemenila za ineho ale ked sa to vezme na Podbrezkach byva vela ludi tak je normaalne ze vecsinu nepoznam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, charliz nevynahradi pretoze on ani netusi ze Veroniky je aj v sobotu, ja oslavujem slovensky kalendar nie cesky, aj keby som chcela... ericca aj ja som mala taku prednasku, cytologiu, to bolo uplne bohova dvojhodinovka na ktorej konci nikto nevedel kde je a o com sa vlastne hovorilo hehe :-D
Odpovedať
ale to som vám nepovedala to najdôležitejšie. včera som sa rozprávala s Vilim. povedala som mu, že ak by som chodila do Ba do školy na druhý stupeň, mohla by som brigádovať (a nie len za 50sk/hod ako teraz budem) tým pádom by mohol robiť aj on a nemusel by chodiť domov kvôli mne a tak by sme si mohli našetriť. on s tým celkom súhlasil, napriek tomu, že takto by sme sa zas výdavali len cez víkendy. ako vidím túžba po vlastnom hniezdočku je silnejšia, ani jemu sa moc nechce bývať s rodičmi. teda vôbec, ale zatiaľ nemáme na to bývať sami. :-) to by bolo super keby sa nám to podarilo. x-)
Odpovedať
ericca to by bolo urcite super keby sa vam to podarilo vzdy lepie je byvat vo vlastnom ako s rodicmi
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) tak ja mam skusku :-D to znamena, ze vsetky, tak to uz mam hotovych 5 semestrov x-) Erika, a Villi on akoze robi na tyzdnovky ci co? Som to nepochopila... a ty si na druhom stupni najdes aj robotu, nie len brigadu, neboj nic ;-) Cirinka, ved ja viem, poznam to tam :-D Podbreziny staval moj svokor :-D A chodime tade na Veternu Porubu :-) Akoze LM je pekne mestecko, este ked sa tam zobudi kapitalizmus, bude najlepsie. A hlavne su u vas tak lacne nehnutelnosti a pozemky, ze nemame problem si tam kupit domcek s velkou zahradou. tak preto tam mozno pojdeme byvat, niekedy po skole. Svagor bude stavat asi v Stosiciach, ja by som chcela skor smerom Ondrasova... a vy riesite byvanie? Kocky, moc sa tesim, v utorok mi sice zacina novy semester...ale nech. Ozaj, a mame koberec do obyvacky :-D hodim na strechu....
Odpovedať
charlize ahoj no moj priatel by chcel tiez vlastny domcek a pozemok by sme uz aj maly v Uhorskej uz len zacat stavat ale to az po skole najskor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cirinka, no v pohode... obaja studujete? My nastastie stihame makat popri skole, tak mozeme riesit byvanie, no viem, ze to tak nie je vsade. Snad sa vam podari vsetko poriesit :-)
Odpovedať
charlize u nas nie studujem len ja moj milacik je uz v praci je odomna starsi o par rockov
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ja som prave prisla z mesta. Bola som sa zabavit so spoluziakmi zo strednej a bolo super, perfektne sme sa nasmiali. Vili ostal v BA, tak mi doprial, ze sa mozem ist zabavit... Aky zlaty. :-) Vidim, ze tu riesite byvanie. My sme minule boli pozriet byt, kde by mal byvat Vili po vyske, este nie je dokonceny, ale zatial vyzera pekne. A hned som zacala hovorit, co by som si kde a ako predstavovala. :-D Baby, viem, ze Viliho milujem z celeho srdca, ale prave teraz prezivam obdobie ako na zaciatku - taku uplnu poblaznenost a zamilovanost, ako nejaka stredoskolacka. Je to normalne? :-N Neviem, cim to moze byt, ale citim, ze je medzi nami nieco ine, nieco neopisatelne... Bolo to krasne aj pred tym, ale teraz je to nadherne a uzasne zaroven. A to som vobec necakala, ze po 5 a pol roku to tak bude. V utorok sme spolu prezili obycajny, ale o to krasnejsi vecer. A na druhy den sme sa zhodli, ze to bol velmi krasny a nezabudnutelny vecer. A pritom nam stacilo, ze sme pri sebe lezali, pozreli nejaky film, potom sme prekecali rozne temy a nakoniec sme spolu zaspali... A na druhy den sme si obaja podakovali za krasne straveny vecer. Ozaj, blizi sa Valentin. Co chystate pre svojho draheho? Alebo tento sviatok neuznavate?
Odpovedať
Bea nerobí týždňovky, ale nadčasy niekedy soboty ako dnes, ale x-krát sa ma pýta či mi to nebude vadiť a tak. proste by chcel byť aj so mnou. aj teraz si už odkladáme 500sk mesačne, ale to je nič. tento rok síce neušetríme moc lebo ideme na tú dovolenku, ale potom už budem musieť začať makať aj ja. no a ak ma zoberú do Ba a našla by som si robotu bolo by to skvelé, mali by sme už dva platy a tak by sme mohli viac uštriť. len neviem či by sme našetrilina vlastné.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?