Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
neviem, čakam na to ako na spasu. a pravdupovediac, som riadne na pochybach :-| :-(
Odpovedať
a to ti majú zavolať, alebo máš ísť osobne? :-)
Odpovedať
v piatok mi bolo povedane, že v pondelok sa mi ozvu. minuly pondelok som bola na pohovore a vybral 3 ženy, medzi nimi som bola aj ja. v stredu mi volal, aby som v piatok došla na pohovor. tak som prišla a len mi povedal o podmienkach, plate a tak. lenže ešte v piatok čakalo 10 žien na pohovor. tak možno vybral z nich a mna vyradil...neviem
Odpovedať
ahoj včielka, dobré ránko! tak ako vyšlo to? :-)
Odpovedať
dobre ranečko, nevyšlo to :-( smutna som z toho bola, lebo som sa tam tešila
Odpovedať
mne vždy vyšli také ponuky, kam som sa netešila a bolo mi jedno, či ma zoberú a na konkurz som tam išla iba preto aby sa nepovedalo, a práve také vyjdu miesta, kam som sa tešila a už som si predstavovala ako tam pracujem samozrejme nevyšli a dostala som studenú sprchu a povedzme si narovinu, málokedy sú tie konkurzy o vedomostiach a znalostiach a férové, ja som ich prešla toľko, že to už ani nepočítam a veľakrát sa stalo, že len po 5 minútach v miestnosti, kde boli všetci uchádzači asi všetci pochopili, kto ten konkurz vyhrá škoda, že dnes vo väčšine prípadov rozhodujú známosti a nie znalosti, ale nič si z toho nerob, proste sa človek musí nad to povzniesť a ísť ďalej so zdvihnutou hlavou viem, že neúspech dosť psychicky ubíja, ale neboj určite niečo vyjde, držím ti palce aj na nohách ozaj skús si na profesia.sk vytvoriť agenta, ktorý ti bude zasielať aktuálne ponuky za vybranej oblasti na mail, ja tiež mám ešte doteraz a vidíš, pomohlo, pracujem :-)
Odpovedať
mam aj agenta na spominanej stranke, aj mi zasiela ponuky. zajtra aj vo štvrtok mam ist na pohovory. už ani neratam, kolký v poradi...včera som bola z toho trocha mimo, ale už je to ok.
Odpovedať
však si zober, ja nemám ani vysokú a našla som si prácu, tak ty s vyškou určite nájdeš :-)
Odpovedať
podla mna už moc nezaleži na tom, či niekto ma alebo nema vysoku školu. napr.lekari, pravnici a pod. to pochopim, ale napr.čo taka politologia, ekologia, filozofia...
Odpovedať
lyduska moja, mam pre teba dobru spravu...od pondelka nastupujem do prace :-D :-D :-D tí, čo mali volať včera a nevolali, volali teraz ...taka som šťastná, už aj idem pisať drahemu do afganu
Odpovedať
no tak vidíš, držať prstíky sa oplatilo len teraz mi je ľúto, lebo už asi nebudeme tak intenzívne písať jak doteraz čo budeš presne robiť? :-)
Odpovedať
budem robiť predavačku x-) mna to bavilo a aj bavi, tam možem vykecavať kolko len chcem :-D aj napriek tomu, že budem chodiť do prace, tak sa tu stavim. obchodne centrum otvaraju až o 9.00 ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojky dobré ránko vcielka a v akej oblasti? aký je to obchod ;-)
Odpovedať
dobre ranko lyduska, a ty ako skoro si tu? ;-) je to obchodik, kde sa predavaju cukrovinky a vina, ale take fajnovejšie, lepšejšie... mam strednú potravinársku priemyslovku, takže v podstate je to v obore
Odpovedať
hej tak dnes som musela isť do prace busom, lebo manžel mal nočnú a bol v robote autom, tak som trošku skôr, ale len o pár minút juj, hneď by som si dačo dala.... také dačo fajne :-)
Odpovedať
ja sa cukrovinkam vyhybam, odtrhujem si ich od ust, lebo by som moc pribrala. :-N ale niekedy neodolam ...
Odpovedať
aj ja mam snahu, ale vždy to ostane len pri tej snahe :-)
Odpovedať
presne, niekedy to ostane len pri snahe ale niekedy sa fakt zatnem a sladke do ust nedam. ale to je fakt malokedy, lebo každy den musim mat apson kusok sladkeho. tak aby som nejedla keksiky, cukriky a čokoladku, tak si davam detsku vyživu, aj ta je trocha sladka a to mi fakt stači. a pravdupovediac, stala som sa na nej zavisla :-N :-D najlepšia je jablkova, broskynova, malinova a lesna zmes :-D
Odpovedať
prajem krásne (tu polooblačné) ránko včielka detská výživa, tú som nejedla ani nepamätám, asi si ju dnes kúpim. Si ma navnadila čo nové, blíži sa víkend, ako budeš tráviť pred nástupom do práce? :-)
Odpovedať
aj tebe krasne ranko lyduska. u nas svieti slniečko, určite bude cez den riadne teplo. skus tu vyživu, fakt je super. a po nej si určite nedaš už nič sladkeho ;-) dnes sa chystam variť a zvliecť si postelne pradlo. zajtra...hmmm...to ešte neviem, ale asi behnem do mesta. a cez vikend okrem sobotneho upratovania a žehlenia budem len oddychovať ;-) a ty prejde dalsi tyzden a pre mna to znamena len jedno...už len 9 tyzdnov...jupiiiijou :-D
Odpovedať
ja klasika, dnes a zajtra do 16.00 v praci, v sobotu do 12.00, potom pojdeme k svokrovcom na obed, večer má manžel nočnú, takže asi zase budem zomierať od nudy a v nedeľu sme chceli niekam vyraziť, ale mám dostať kramošky a neverím, že nedostanem načas, lebo to ako naschval a potom ešte pojdeme k našim a hurá máme obaja týždeň dovolenku :-)
Odpovedať
to mi ale bude dovolenka, keď budem mať celý týždeň kramošky :-(
Odpovedať
s kramami je to zakon schvalnosti. minuly rok, ked sme išli na dovolenku, som dostala kramy 2 dni ored dovčou. v marci či aprili, ked sme si rezervovali dovolenku, som schvalne vyberala datum, aby som kramy nemala. lenže ako na potvoru som v maji a juni brala silne tabletky, a moj organizmus na to reaguje posunutím cyklu. takže počas cesty do tatier som sa zvijala v krčoch, lebo som si zabudla vziať lieky od bolesti. no jo, na to tak lahko nezabudnem...
Odpovedať
no ved to, alebo dostanem kramy v sobotu ráno a robím sama tak aby som sa zvíjala od bolesti v robote, ako to bolo už asi 3-krát. je to otrasné a tým pádom padne aj nedeľné kúpanie a vtedy mám ešte ako naschvál také nafúknuté brucho, že vyzerám jak tehotná, tak sa hanbím vyzliecť do plaviek :-)
Odpovedať
jooooooooj mojenko, ja mam velke brucho aj mimo kramov, to už ani neriešim :-D a stehna a zadok...boženko moj, radšej o nich pomlčim. do plaviek sa už nehanbim vyzliecť. kto nechce, nech sa na mna ani nepozera :-p :-D
Odpovedať
ta ja tiež nevyzerám bohvieako dobre, ale už som si zvykla ale počas kramov je to ešte horšie, takže tak, a môj manžel je dosť chudý a nemôže pribrať, tak musím so sebou niečo robiť aby som sa pri ňom necítila trápne :-)
Odpovedať
no bola som s mamou v meste. prišla skor z prace, lebo im vypali elektrinu, a tak som s nou išla do mesta. unavena som ako vol, a to ma čaka ešte žehlenie :-S
Odpovedať
dobré ránko včielka aj na mňa dnes čaká žehlenie, nemôžem ti poslať svoje veci nejakým poštovým holubom, keď si čerstvo zabehnutá
Odpovedať
ahoj lyduska, včera som neožehlila postelne pradlo, už sa mi nechcelo, tak idem žehliť teraz. a mas toho vela? že či nahodou nepreťažiš poštoveho holuba?
Odpovedať
ani toho nie je veľa, takmer samé tričká, ale máš pravdu, na 1 holuba je to priveľa, keby 1 zobral 1 vec, tak by ich letelo možno 25 :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?