Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
teraz nemam žiadneho psika, ale chcela by som, no mama nechce
Odpovedať
ešte som zabudla podotknuť, že potom sme mali aj druheho psika, tiež shi-zu. strašne bol živý, hravý. skočil mame pod kolesa auta, ked davala auto do dvora. to bolo v roku 2007. a odvtedy nechce psa.
Odpovedať
to je dosť neprijemne ja som predtým mala u našich tiež psa, ale 1. skončil pod kolesami auta, 2. otrávili, 3. ubili so železnou tyčou, 4. po 14 rokoch zomrel, a teraz mám u našich 5. ale nie je čistokrvný, vlastne z tých piatich bol čistokrvný len ten druhý, bol to čuvač (taký krásny veľký a huňatý) a ešte mám doma v byte toho yorkshira :-)
Odpovedať
bola som na jednom pohovore a nič z toho nebude. aspon som sa prešla po meste. ponukali mi presne to, čo ja nechcem.
Odpovedať
to mi je ľúto ale držím ti palce, aby ďalší pokus bol úspešný ;-)
Odpovedať
diky lydus ;-) včera ma brat mierne naštval, ešteže tu bola kamoška. dohodla som sa s nou, že v piatok večer budeme grilovať u nas. juj, tešim sa x-)
Odpovedať
mas rada grilovačky?
Odpovedať
veľmi, len potom je problém, že ja vyzerám tak, že už ma iba naporcovať a ugrilovať :-)
Odpovedať
ved ja som na tom rovnako, ale ja grilovačky zbožnujem, hlavne ak je dobra partia.
Odpovedať
súhlasím, už by som na nejakú grilovačku išla ;-)
Odpovedať
no ja len dufam, že zajtra bude pekne počasie, aj ked velku nadej tomu nedavam.
Odpovedať
date nejaky velky slnecnik a bude, ale ked je dobra zabava, tak pocasie ju nepokazi :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
o to sa nebojim, žeby sa pokazila zabava. v zahrade mame altanok, takže pohoda. a ked nie, tak vnutri v dome. ide mi len o to, či sa bude dať grilovať v krbe. no uvidim do večera, ako sa to vyvinie, lebo už teraz sa mrači
Odpovedať
a tu v TV zrána pršalo, a teraz je slnečno a asi 32 stupňov 8-)
Odpovedať
som zufala, hrmi, zatiahnute je a bude pršať ;-( ;-( lydus, dari sa v praci? ;-)
Odpovedať
môže byť včielka, niekedy je to na nervy, ale dá sa. nakoniec, som rada, že mám robotu. ;-) a Ty kedy máš promócie? :-) :-) :-)
Odpovedať
promocie mam 15.jula, už sa tešim. ako si vikendovala? ja v pohode, strašne rychlo to prešlo. idem si pozrieť krstnu dcerku, chora je, dostala zapal močoveho mechura ...chudiatko moje
Odpovedať
ja som vikendovala tak tradične, v sobotu sme boli s manželom v meste, potom u svokrovcov a potom aj u našich a v nedeľu mužíček mal službu, tak som bola z najmladším bratom na zmrzku a tak ma ohrýzli dreváky, že som myslela, že ich hneď hodím do koša, z desiatich palcov mám 4 ohryzené do krvy, tak som dnes v robote len tak diétne v "žabkách", lebo inú obuv neznesiem ;-(
Odpovedať
ja zas neznesiem žabky, lebo sa mi v nich šmyka noha. som u babky, ma vela pečenia, tak jej pomožem x-)
Odpovedať
a co pecie? :-)
Odpovedať
zakusky a torty na nejaku svadbu, neviem komu...
Odpovedať
tak nech sa vydaria :-)
Odpovedať
vcielka, ako maš ;-)
Odpovedať
dobre ranečko lyduska, prave som sa chystala, že sem napišem. mam sa fajn, už som doma od babky, ale idem jej pomoct aj buduci tyzden. prave sa chystam do mesta, pokial nie je taka horučava. minul sa praci prach a zeleninu na trhu musim kupiť. a ty sa ako mas?
Odpovedať
celkom to ujde, teraz som v robote mala riadny zhon. kolegyňa mala dovolenku a ako naschvál, bolo toľko roboty, že som od rána ani nevedela, kde mi hlava stojí :-(
Odpovedať
zakon schvalnosti, ja som znova u babky, od rana pečieme. citim sa jak na sahare, straaaaaašne teplo
Odpovedať
to mi hovor, mi máme v byte bežne 30 stupnov, a to sa vetrá vo všetkých izbách a je zapnutý ventilátor. a keď varím, tak je aj 35 stupnov, ved to sa ani nedá vydržať. :-(
Odpovedať
lyduska, v poslednych dnoch tu bolo 30 stupnov a kedže pečieme, tak pri rure bolo 50 stupnov. Costa Brava sa može strčiť oproti tomuto :-D inak ako sa mas? ja som ešte stale u babky, ale už večer idem domov.
Odpovedať
mám sa celkom fajn, len som trošku smutná, lebo náš psík má zápal mozgových blán. ešte 27.6 mal kliešťa a vybrali sme ho, všetko bolo ok, len sme nevedeli, že pokiaľ je nakazený, tak prvé následky sa objavia po týždni až po dvoch a jemu sa objavili presne po týždni, ale bol to úplne iný pes. ale teraz je už takmer ok, len je ešte otázka času či mu neostanú aj nejaké trvalé následky. :-( uvidíme čo bude ďalej :-)
Odpovedať
včielka, tak už si pripravená na zajtrajšok? šatky, účes, make-up vyskúšané? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?