Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
a ja este musim skoro 2 hodiny trcat v praci
Odpovedať
neboj, 2 hodiny uteču aj dnes velmi rychlo, vlastne cely den pojde velmi rychlo. a už tu mame vikend
Odpovedať
hej mame vikend, len skoda, ze ja aj zajtra pracujem, tak sa mi nechce :-(
Odpovedať
tak to v obchodoch chodi, všetko je otvorene. no ale niekde sa pracuje aj v nedelu, sviatok, piatok, proste stale. najmä v nakupnych centrach
Odpovedať
tak to hej, este stastie, ze nepracujem niekde v nakupnom centre. ale azda to do 12.00 nejako vydrzim, ze :-N
Odpovedať
jasne že vydržíš, budeš musieť 8-)
Odpovedať
hej to je pravda a Ty co budes dnes robit :-.
Odpovedať
budem musieť zahnať nudu, upratujem ako vždy....naši idu dnes na dovolenku na 2 tyzdne, takže večer im dam adios a nasledujuce dni tu bude sväty klud. životopisy, žiadosti rozoslane, len keby sa aj ozvať chceli
Odpovedať
a kam idu vasi na dovolenku? ;-)
Odpovedať
idu do chorvatska, Rogoznica sa to vola, či ako.
Odpovedať
vy sa aj chystate niekam na dovču?
Odpovedať
pravdepodobne nie, akurat vcera muzicek zahlasil, ze tento rok k moru urcite nepojdeme, mozno niekde tu na Slovensko. To sme chceli aj pred dvoma rokmi, no ked sme si zistili ceny na Slovensku tak sme nakoniec boli na tyzden v Tunisku :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
my sme radšej v horách, na turistike. a drahy je tiež radšej doma na Slovensku. ani sa mu nečudujem, a po afganistane tak lahko nezatuži po zahraničí. si predstav, že už v marci tam mali cez den 35 stupnove teploty, teraz je to okolo 45.
Odpovedať
no tak to je sila, to aj my sme vtedy boli v polovici augusta a teploty sa v tieni pohybovali okolo 45 stupnov. lenze tak slnko tak neprazi ako ked tu je 35, tam je len strasne prehriaty vzduch a dusno.
Odpovedať
mna taketo tepla ubíjaju, radšej mam chlad alebo take mierne, znesitelne teplo a nie taketo teplo, hotove Kongo
Odpovedať
ja tiez osobne nemusim take dusno, ale ked je clovek pri vode, tak je to stale prijemnejsie ako niekde v meste.
Odpovedať
no ved jasne, pri vode je to ine ako v dusnom meste. ale uplne najhoršie je v preplnených autobusoch
Odpovedať
o tom mi nieco hovor. ja som uz sice autobusom nesla ani nepamatam. kedysi som chodila stale autobusom a teraz trpnem, ked musim ist do prace MHD. uz som si zvykla chodit autom, a predsa je to ovela pohodlnejsie
Odpovedať
dobre rranko lyduska, jasne že autom je všetko pohodlnejšie, nakupy, cestovanie...MHD bežne využivam, nerobi to pre mna problem, najhoršie je to však v lete. no a uplne neznašam cestovať vlakom. k priatelovi sem-tam (pokial ma nepride zobrať autom) chodievam vlakom, no ale je to des
Odpovedať
dobre ranko vcielka, tebe sa chce vstavat tak skoro, ked je vikend. ja by som si tak rada pospala, ale uz zarezavam v praci ]-(
Odpovedať
lyduska, vikend nevikend, nemožem dlhšie spať, neda sa mi. každý den vstanem max.o 7.00 hod, dlhšie rozhodne nespim. tak to je už roky, som ako načasovaný budík
Odpovedať
ja zase ked som doma tak do tej 8, ale stale to nie je o 5.45 :-(
Odpovedať
napriklad moj otec každý den vstava o piatej rano, hoci nemusi, lebo do prace odchadza až o pol osmej. vstane, pozrie si TV ...nemože spavať, a toto som zdedila po nom. zato moj brat je na tom opačne, kebyže nemusi, nevstane cely den.
Odpovedať
ja by som nevydrzala spat ani doobeda. doteraz sa mi stalo, ze som spala najdlhsie do pol 10 a aj to bolo po nasej svadbe, kedze sme "zalahli" :-D o 6 rano
Odpovedať
tak ste mali potom super svadbu, dobru zabavu, ked ste ťahali až do rana. pozrela som si teraz tvoj album zo svadby, pekne fotečky x-) x-)
Odpovedať
dakujem, hej bolo velmi dobre az na nejake mensie neprijemnosti, ale bolo super, len to strasne rychlo ubehlo, ale som rada, ze som sa nedala nicim znechutit a uzila som si svoju svadbu od zaciatku do konca a to by som radila kazdej neveste. treba to brat tak ze je to prvy aj posledny krat a ina sanca uz nebude (aj ked by som si svadbu rada zopakovala urcite by som si "zatial" zobrala toho isteho muza) aj takmer 2 roky po svadbe sa ku mne sprava velmi dobre.
Odpovedať
každá nevesta vraví, že svadobny den ubehne strašne rychlo. mas pravdu, treba si tento den uzivať od začiatku do konca, pokial sa to da. ale zasa zavisi na každej neveste, ako a či si k sebe pripusti stres. kebyže sa vydavam, tak určite by som stale striehla, kedy čo "vybuchne", kedy nebudu veci presne podla mojich predstav :-D raz som bola na svadbe, kedy sa nevesta povadila so svokrou pred polnocou kvoli tradiciám. u nas je zvykom o polnoci nevestin tanec - niekde davaju neveste peniaze, niekde nie. nastal stret zaujmov a hadka bola hned na svete
Odpovedať
ani ja som so svojou svokrou nikdy nevychadzala ukazkovo. dokonca so mnou chcela ist vybrat ine saty, lebo tie moje si nasla na internete a nepacili sa jej, potom zase nechcela svadbu na dedine ale v hoteli (a pritom stale nariekala, ze kolko ju ta svadba bude stat a bola ochotna zaplatit za jednu porciu este raz tolko, ako sme v skutocnosti zaplatili), a ked som s nou mala aj byvat, tak to bolo hrozne (navyse sme spolu aj pracovali, az neskor som sa radikalne rozhodla pre zmenu zamestnania a este predtym sme sa prestahovali do podnajmu), teraz ju vidam, tam najcastejsie raz za tyzden a som jej asi vzacna, tak uz mi da pokoj. od zaciatku som jej velmi nebola po voli, pretoze som nic neurobila tak ako chcela ona, ale tak ako som chcela ja. ona sa uz vydala, tak si mala rozkazovat na svojej svadbe a nie na mojej :-(
Odpovedať
vzťah svokra-nevesta je vždy zložitý, ja s priatelovou mamou zatial dobre vychadzam. kebyže planujeme s drahym svadbu, tak už teraz mam jasno, do čoho si necham a nenecham zasahovať. stanoviť si hranice hned na začiatku. lebo ja som dosť vybušný typ a nerada by som sa hadala ešte pred svadbou. a vyber svadobnych šiat je jedna z veci, do čoho si zasahovať nenecham. a to nielen čo sa svokry tyka, ale aj mojej mamy
Odpovedať
to s tebou suhlasim, lenze ked natrafis na taky typ svokry ako mam ja,tak je to trosku zlozite. ona je taky typ ze si mysli, ze len to je dobre co povie ona alebo, ze len ona ma dobry vkus na vsetko
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?