Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
vcielka, to mi odlahlo ze nie som sama :-D ja som si urobila este presso ,aj ked nezvyknem takto neskoro, ale pre chut :-) dostala si k statnicam cokodku? ja co som od kolegyne dostala tak som ju sama spraskala :-N :-p
Odpovedať
dostala som od rodičov kyticu a taku čokoladu akokeby darčekove balenie a čoko je v tvare morskych konikov. pekne, škoda aj odbaliť, ale taku strašnu chuť som na nu dostala :-N
Odpovedať
mna tiez cakala doma kyticka x-) a tie morske koniky poznam, su strasne dobreee :-) ako si vlastne studovala ty? tiez popri praci? =-) alebo denne a teraz mas prazdniny :-)
Odpovedať
bola som na dennom študiu a teraz mam v podstate "prazdniny", lepšie povedane som nezamestnana. ale som v štadiu haladania si zamestnania. no kebyže si mam vybrať, tak by som išla už len na externe študium
Odpovedať
ja som sa hlasila na obidve formy, ale osud to zariadil tak, ze ma vzali na externe a nelutujem.. prakticke skusenosti ti neda ziadna skola, a ak mozes robit aj to co sa teoreticky ucis, je to super 8-) niekedy bolo vsak "o hubu" sklbit skolu a robotu, ale hlavne je ze som to zvladla x-)
Odpovedať
aj priatel popri zamestnani študuje a tiež je to o hubu častokrat.
Odpovedať
No aj ja som ten krásny ročník a momentálne sa hrozne nudím
Odpovedať
dobre ranečko dievčence :-) katulik, aj ja som sa včera večer hrozne nudila a najhoršie na tom bolo, že ani tato stranka neišla poriadne...proste trest pre zavislaka :-D mari, ked si končila školu, resp.po štatniciach si išla najprv do zdravotnej poistovne a potom na urad prace alebo naopak? lebo včera by som si mala vybaviť tieto veci a neviem, kam mam ist skor =-)
Odpovedať
Caute baby tak ako po vikende? Sobota nam velmi nevysla, ale vcera bolo krásne 8-) slnecno. Co ste porabali?
Odpovedať
ahoj lyduska, ja som mala po dlhej dobe kludny vikend. sobota klasika - upratovanie, navečer som bola gratulovať krstnym rodičom k narodeninam a meninam, a včera som bola u "svokrovcov" takmer cely den. takže super. a ty ako?
Odpovedať
Ahojte, tak ja klasika. V sobotu sme boli s manzelom u nasich, v nedelu zase u jeho rodicov. Aspon, ze v piatok sme si vysli na veceru.
Odpovedať
tak vam vikend rýchlo prešiel...aj mne, ale vždy hovorim, že chvalabohu, len nech všetko rychlo ide
Odpovedať
Článok sa načítava...
Vcielka, len by som bola rada, keby tak ako vikend bezal aj cely tyzden, ale to asi nehrozi. :-(
Odpovedať
ja to hovorim len z toho dovodu, lebo chcem, aby už bol priatel doma, aby už bol oktober
Odpovedať
Vcielka, tak to Ti nezavidim. Ja som bola bez svojho muzicka iba tyzden a tak strasne mi chybal. Neviem si predstavit, ze by sme spolu neboli tak dlho. Normalne Ta obdivujem.
Odpovedať
lyduska, to je asi sila zvyku (lebo chodieval aj predtym na cvičenia) a sila všetko to zvladnuť a vydržať, teraz ma nenapadaju ine slova...slabo mi to dnes páli, moc je teplo vonku :-D a ešte ma aj hlava boli, ale z toho, že nad okom sa mi vyhodil podkožný vred či čo to je a straaaaaaaaaaaašne to boli, asi mi oko vyrazí
Odpovedať
To dufam nie vcielka. Ale ani mne sa nechce sediet v robote. Stale ked som v praci, tak je teplo a ked pridem domov alebo je vikend, tak sa zamraci. Uz ma to stve, ale prave teraz idem cez obednajsiu pauzu do solarka aspon na 5 minut. Chcela by som nosit konecne suknu alebo kratke nohavice a nemozem, lebo sa normalne hanbim, aka som biela. :-(
Odpovedať
tomu sa hovori Zakon schvalnosti. ja sa s nim stretavam bežne. ked som sa potrebovala učiť najviac na štatnice, tak susedovi niečo robili v zahrade a robotnici mu tam pílili 3 tyzdne v kuse od rana 7.00 do večera 21.00. nič ine som nepočula len zvuk píly. bol to des. a ja ešte k tomu aj dosť nervozna...a teraz? už je po štatniciach a žiadnu pilu nepočujem, robotnici dorobili svoju robotu prave v piatok, ked som mala štatky. xe, aj ja som biela ako stena, ale chystam sa opalovať. teda ak nezajde slnko :-D a na promocie mam kupene kratke čierne spoločenske šaty, takže v nich budem dokonale kričať :-D
Odpovedať
a ja teraz stale chodim v nohaviciach, lebo mam nohy otrasne biele. Ruky mam ako tak tmavsie, ale este stale to nie je ono. a teraz po statniciach budes prazdninovat? alebo si uz hladas pracu?
Odpovedať
hladam si pracu, dnes som sa bola zahlasiť na urad prace, ale rozposielam si životopisy a žiadosti, kde sa len da, lebo nechcem ostať dlho doma
Odpovedať
ved nam sa to ani neoplati. ved do 25 rokov nas maju zivit rodicia, len toto nepovedia z coho. je to chore. ja keby som nepracovala, tak zase nic nedostanem, pretoze manzel zarobi tolko, ze mne nevyjde ani cent. smola |-|
Odpovedať
a ja nepracujem a nič nemam, preto si chcem najst čim skor pracu, aby som neostala na krku rodičom. škola je sice dobra vec, študentske časy tiež, ale čo sa tyka financií, je to na bode mrazu. človek skonči školu s neviem akým super titulom a nič nema v rukách. častokrát ma viac ten, čo nema žiadny titul inak krasne dobre ranko sa praje. mna dnes čaka umyvanie okien...niečo musim robiť, inak by som sa asi zblaznila od nudy
Odpovedať
to je pravda. ja som za tych 5 rokov co som prec zo strednej pochodila tolko konkurzov, ze to ani nepocitam a viackrat sa mi stalo, ze som tromfla niekoho s vysokou skolou len kvoli tomu, ze som mala aku taku prax. ale viackrat sa mi stalo aj to, ze som este len prisla na nejaky konkurz, kde nas bolo viac a hned bolo kazdemu jasne, kto ho vyhra. toto strasne cloveka ubija a prestava si verit. ale dnes maju aj firmy vysoke naroky. chceli by 20-rocnych aj s 20-rocnou praxou. sama som sa poucila na tom, ze je jedno aku robotu robis ako prvu, hlavna vec, ze mas nejaku prax a potom to ide ovela lahsie a to viem o com hovorim. ja Ti prajem, aby si si nasla robotu cim skor. teraz je to mozno o to horsie, ze je velmi malo volnych miest. a aj ja Tebe prajem krasne ranko. inak aj ja by som sa dnes radsej nudila ako sedela v robote ale snad to do 16.00 nejako vydrzim. :-S
Odpovedať
u nas v NR sa onedlho otvori nove nakupne centrum, tak snad tam sa niečo pošťastí. mne je jedno, ked aj predavačku budem robiť. robota ako každa ina. mám však 1 požiadavku - neisť do výroby. brigadovala som v pekarni, potom vo VW - kde som kable spajala, proste som si čo to pochodila a vyroba v žiadnom pripade nehrozi. minuly tyzden v sobotu sme mali stretavku zo strednej školy po 5 rokoch. a ex-triedny profesor nam povedal, že za žiadnu pracu sa nemusime hanbiť, pretože nás to živí. lyduska, a ty pracuješ v kanclíku? ked mas pristup k PC :-)
Odpovedať
ani ja by som nesla do vyroby, to som od zaciatku odmietala. hej som akoze v kancelarii, sedim pri pc, ale robim v stavebninach, takze robim dodacie listy pre firmy, faktury, pokl. doklady, v podstate takmer vsetko. obcas treba nejake tie drobnosti aj vydat. Ale najhorsie je, ze som v priamom kontakte so zakaznikmi a niektori su taki sprosti, ze az to boli. su sice aj mili zakaznici, ale tych je pomenej
Odpovedať
:-D presne viem,o čom píšeš. vyše roka som brigadovala ako predavačka, a častokrat som nevychadzala z udivu :-D ale fakt česť vynimkam
Odpovedať
to je pravda najdu sa aj vynimky, ale pomenej
Odpovedať
ved prave, že takych je malo. hovori sa, že kolko ludi, tolko chuti, ale nieekdy je to fakt extrem.
Odpovedať
je to extrem a este je problem aj to, ze vela firiem zamestnava dochodcov a mladi sedia doma zadarmo a stari beru aj plat aj dochodok
Odpovedať
všade je volačo a všade su extremy. varim a chce sa mi hrozne spať |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?