Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
ta to bude super :-|
Odpovedať
dobre ranko :-)
Odpovedať
bre ranko dievcata...alebo uz de? :-D
Odpovedať
ale tak dobre ranko evicenka :-D
Odpovedať
samozrejme aj tebe lyduska ;-)
Odpovedať
baby, ako sa dnes mate? ja tak vselijako :-S normalne sa neviem dockat piatka poobede, ked pridem domov z roboty a konecne nebudem mysliet na to, ze na druhy den musim ist do prace je to take divne, ked idem v sobotu rano do roboty a takmer vo vsetkych bytoch je tma, ulice su prazdne, bez aut a vyludnene a ja sa trepem do roboty, potom sa mi aj normalne chce :-(
Odpovedať
lyduska, tak ja sa mam dnes všelijako. doobeda som bola u zubarky, doma som navarila gulaš, poprala, zakurila v krbe...nič namahave a napriek tomu mam pocit, že nejaka zahadna kozmicka sila zo mna čerpa všetku energiu. ja, čo som furt lietala doma aj v robote jak mechom praštena a nemohla som sa zastaviť, pokial som neurobila to, čo som chcela, tak sa teraz nemožem donutiť k ničomu. ešte aj varenie, pri ktorom som sa predtym odreagovala, je teraz pre mna akokeby zaťaž :-|
Odpovedať
Caute baby...no ja som tiez mala dnes taky nijaky den :-S .v robote bolo prace az az a potom este na vybavovacky,varenie,zehlenie.... ale je konecne pokoj.No najhorsie je na tom to,ze zajtra znova o siestej do prace :-( ....takze sme na tom asi rovnako vsetky...este,ze nas nasa praca bavi :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dobre ranečko holky :-) tak dnes už idem do prace, aj zajtra, bude toho vela, lebo je pred mikulašom a ludia kupuju a kupuju....ešte aj tovar pride. takže roboty yvše hlavy
Odpovedať
vcielka, tak ako si prezila mikulasske navaly ludi??? bolo vela co? :-) ozaj a nenasiel sa nejaky mily zakaznik, ktori by ti aj nieco podaroval? :-D
Odpovedať
vela? viac ako vela...otrasne, brrrr...ešteže som dnes doma, potrebujem sa zotaviť
Odpovedať
dobre ranečko :-) čo ste dostali od mikulaša?
Odpovedať
Článok sa načítava...
od rodicov (mikulasov) plno ovocia ale aj sladkosti a od manzela (mikulasa) taky mix ovocnych cajikov v skatulke a on odo mna sladkosti (ale slubil ze sa podeli :-p aj ked mi to velmi netreba) a od brata (mikulasa) som mala slubene kladivo (aby som si to, ze nieco dostanem vybila z hlavy :-D ) a nic mi nedal, ale zato sa vcera manzel zahral na vtipalka a povedal, ze mi da predcasne vianocny darcek a dal mi do ruky kladivo :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D haluzneeeee :-D moja svokra si minuly rok našla od svokra (mikulaša) v čižme čokoladovu kamasutru :-D
Odpovedať
ahojte baby :-) ...no ja som si nasla aj doma a aj v KE sladkosti,oriesky a vela ovocia...len kto to vsetko zje :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ...inak vcielka ta kamasutra je super mikulassky darcek :-D ocenujem ;-) ....ako citam,tak ste mali aj poriadne zabavneho Mikulasa :-D
Odpovedať
no ja som mala velice zabavneho mikulaša. nedostala som nič. s drahym sme išli na večeru, potom na namestie kuk mikulaša, lenže už miki medzitym odišiel, pol hodinu sme stali v rade na vianočny punč a potom sme premrznutí išli domov. umyvam okna, strašne sa mi nechce, ale už len poslednych par okien a mam to za sebou
Odpovedať
no tak to je uzasne vcielka, mas este "duchom mladeho" a vtipneho svokra (inac, ja som raz taku kamasutru kupila manzelovi na valentina) a co sa tyka vecere, tak tiez super, nie? aj na vianocne trhy by som uz isla, len tu sa zatial nic nedeje evicenka, ved za rok to zjes, nie :-D musis si to pekne rozdelit do dalsieho mikulasa, lebo jezisko uz sladkosti :-p nenosi :-N
Odpovedať
bre ranečko sa praje, u nas upršane. chystam sa do prace, pride tovar, bude toho požehnane. včera bola v praci riadna nuda, nikde nikoho...
Odpovedať
Ahojte :-) .vcielka aj ja som mala dnes poriadne pracovny den.mozeme si podat ruky.konecne mam kludnejsie :-S .uvidime co to bude zajtra,ale tiez to nevyzera na kludnejsi den :-D :-D .No aspon rychlejsie zbehne pracovny den ;-) .U nas este neprsi...uvidime co to vytrieli do vecera.tak pekny zvysok dna vam prajem :-)
Odpovedať
dobre ranko, tak dnes mam volno, idem do BA k očnej na kontrolu :-)
Odpovedať
ahojte baby, tak u nas sa dnes poriadne ochladilo, uz udrela zima, sice este nemrzne, ale fuka severak :-( uz do toho len sneh a fujavica ako visita :-S
Odpovedať
u nas dnes bolo krasne, aj okna som stihla doumyvať
Odpovedať
Profilova fotka
Nechapem tuto temu...aj ja som 85ka,ale pisete o nicom...sorry
Odpovedať
budeme pisať, o čom len chceme
Odpovedať
asi tak :-) ...ved je tu kopec tem,tak nech si kazda vyberie aku chce a nech sa nestara do inych :-p
Odpovedať
taniamirco a o com mame pisat o roku 85? :-S (asi by sme zo seba vela nedostali), prepac ale piseme o tom co nas kedy napadne, na zaoberanie sa konkretnym problemom su tu ine temy, tak prosim :-D
Odpovedať
Ahojte baby.....no ako sa mate?konecne nam napadal sniezik :-) ...len ci vydrzi do Vianoc ;-)
Odpovedať
tak to som aj ja zvedava ci vydrzi, dufam, ze na vianoce nebudeme mat clapkanicu :-( baby, dnes rano to bolo vtipne, najprv som hladala na parkovisku pod snehom, ktore je vlastne nase auto a ked som ho konecne nasla, tak na nom bola 10cm vrstva snehu, to bolo radosti ]-( kym som vobec mohla vyjst s autom z parkoviska
Odpovedať
lyduska, aj u nas rano bolo veselo, teda skor u mna, ked som išla z domu na bus dole po strmych cestach, ktore boli primrznute. to ani nebola chodza, ale priamočiary pohyb :-D
Odpovedať
lepsie priamociaro ako vlnovkovou chodzou :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?