Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
tak to teda nechapem,ze co mohli ludia po sviatkoch potrebovat v stavebninach :-D ....nech sedia doma a oddychuju :-D
Odpovedať
evicenka, nemožeš vedieť, čo sa u ludi deje doma na vianoce :-D niekomu sa nebude pačiť darček, stenu može preburať od nervozity alebo niečo podobne a potom ich už len stavebniny zachrania :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D tak to mi teda nenapadlo :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
bre ranečko žienky ;-)
Odpovedať
Bre vsetkym ;-)
Odpovedať
evi, pani z tej svadobnej agentury ohladom sošky ti už odpisala? chystam sa do BA na kontrolu k očnej
Odpovedať
bre ranko babenky aj u vas dnes take pocasie na spinkanie 8-( ????
Odpovedať
lyduska, u nas je otrasne
Odpovedať
nie este nie...ale davam jej este cas :-D ...tak nech ti kontrola dopadne dobre ;-)
Odpovedať
dam vedieť, ked pridem, že čo povedala pani doktorka na moje okale
Odpovedať
oki,ale berieme len dobre spravy ;-)
Odpovedať
a pri zlych spravach si čo mam dať, štuple do uši? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
vcielka drzim silno prsteky a verim, ze ocka su uz v poriadku a stuple nebude treba :-D babenky nic sa mi nechceeeeeeeeeeee :-(
Odpovedať
mna začina krčna chrbtica bolieť. ale to je tymto počasim. ked je vonku blbo, tak je blbo aj mne.
Odpovedať
mna boli vsetko, brucho, hlava, oci, ja sa este cudujem, ze zijem :-D
Odpovedať
Neuverite,ale ani mne sa nic nechce...a to dnes mam roboty vyse hlavy :-( dnesny den nam praje :-D
Odpovedať
vcera den akosi rychlo zbehol, ale dnesok sa len vlecie a vlecie (jak sopel z nosa :-D :-D :-D :-D )
Odpovedať
tak mne preletel rychlo. cesta do BA a z BA bola hrozna, strašne lialo, len som trpla, aby sme v poriadku prišli tam a naspäť. u očnej fajn, oči sa hoja dobre, dostala som dalsie kvapky a na kontrolu idem znova o mesiac :-)
Odpovedať
tak sa tesim, ze je vsetko ok a mozeme pisat a pisat a pisat :-D
Odpovedať
ahojte.tak to je super,ze je vsetko ako ma byt...a pridavam sa k lyduske :-D :-D :-D
Odpovedať
takže konečne som sa po hroznej premavke v meste dostala domov. pol dňa v praci, potom som si veci vybavovala. a už je takmer večer.
Odpovedať
ooo a ešte som zabudla vam povedať, že dnes som sa dozvedela, ako sa bude robiť počas sviatkov: 24.12. otvorene do 12.00, ale "dobrovolnici" možu mať otvorene do 16.00, kam budeme patriť aj my (samozrejme proti voli predavačiek); 25.12.zatvorene; 26.12. otvorene normalne od 9.00 do 21.00. aaaaaaaaa na silvestra sa robi od 9.00 do 21.00 tak ako v bežny den a 1.1. zatvorene cely den. zaujimave, však? ja nebudem mať tento rok žiadne sviatky, pre mna budu vianoce o ničom.
Odpovedať
a som zvedava, kto k nam pride kupovať sladkosti 26.12., ked každý bude mať doma napečene a kopu kolačov na stole ...ale tak najdu sa aj takí ]-(
Odpovedať
no vcielka, nezavidim, mas to naozaj blbe, tak cloveku pokazit vianoce mozno bude taki, co pojdu na navstevu a pridu kupit nieco sladke ja este ani netusim, ci na buduci tyzden 17.novembra mame otvorene alebo zatvorene, este kde su sviatky my sa vsetko dozvieme niekedy len den dopredu :-(
Odpovedať
vcielka tak to ti ani ja nezavidim.ale aj tak si mylsim,ze na svatky by mali byt vsetky obchody zatvorene. ]-( ...ved nech maju vsetci sviatky a nie len vyvoleni ]-( ....jaj dievcata,nech sa ukludni ta hlupa kriza a nech sa ekonomika postavi pevne na nohy a treba kuk na inu pracu,lebo ked dojdu v buducnosti deti,tak to nie je ziadna slava ak clovek stale robi :-(
Odpovedať
plne s tebou suhlasim evicenka :-(
Odpovedať
tak jasne, že tato moja praca sa len velmi ťažko da vykonavať matkam s malými deťmi kvoli pracovnej dobe. od nas ale často odchadzaju už na matersku :-D raz sa ma kolegyna pytala, dokedy tam chcem ostať. povedala som jej, že do prvej materskej...ale ta može byt aj o 3 roky :-D ja si na pracu nesťažujem, je tam super, len ta hlupa pracovna doba ma niekedy štve ]-( a silne neonove svetla, ktore mi draždia oči. včera som si furt kvapky musela kvapkať do oči a vyzerala som, že plačem.
Odpovedať
ved niektori podnikatelia za vidinou zisku (hoci len 1 eura) by dnes aj zodrali ludi, a strasne vyuzivaju situaciu, ze vela ludi je bez roboty a ti co pracuju, budu pracovat od nevidim do nevidim aj "za babku", len aby si udrzali robotu podla mna sa cela kriza umelo nafukla :-(
Odpovedať
dohodla som sa s kolegynou, ako budeme robiť cez sviatky, aby sme si to spravodlivo podelili. každopadne nas čakaju zaujimave dni. inak dnes v praci bola celkom pohoda, rychlo zbehol čas, tovar bol, inventuru robime, ešte aj do knihkupectva som stihla zbehnuť.
Odpovedať
lyduska suhlasim s tebou.ale zijeme v dobe kde ludia zneuzivaju kazdu situaciu ]-( ..no ja som dnes v paci mala toho dost.robili sa vyplaty a hlava cez hlavu....som tam trcala az do siestej,ale inak pohoda jahoda :-) juj uz sa tesim na vikend...konecne domov.si treba oddychnut :-) tak co dievcata,co planujete na vikend? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?