Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
evicenka, to bola čista nahoda, že som ju vystihla. rano som sa chystala do prace, zapnem PC - mojusvadbu.sk a kukam čistou nahodou do bazara
Odpovedať
uz som jej napisala,ci nahodou nema este nejake v zalohe :-D ,alebo aspon lacnejsie ako to ponukaju na tej drahej stranke. :-D
Odpovedať
myslim si, že do septembra 2010 ich ešte zoženie :-D :-D
Odpovedať
tak to dufam :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
aku sosku to zhanas evicenka???
Odpovedať
kuk do vcielkyneho albumu...take biele srdiecka na tortu :-)
Odpovedať
je naozaj pekná
Odpovedať
ved to...ale skoro vsade stoji 2000 a tolko za nu nemienim dat...to je brutal prehnana suma ]-(
Odpovedať
ked ju nezoženie, vymodelujem ti sošku z plastelíny :-D
Odpovedať
z modulitu aby vydrzala dlhsie poprosim :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
a ocelovu vystuž do toho nechceš? :-D :-D :-p
Odpovedať
hmmm skvely napad.... :-D :-D ...no som zvedava co to bude,ak nezozeniem original :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
neboj evicenka, nie si jedina, ktora je zvedava, čo z toho vznikne, lebo to ešte neviem ani ja :-D :-D :-D
Odpovedať
ale mas na to 10mesiacov :-D :-D :-D :-D :-D :-D ...
Odpovedať
no to aby som už začala :-D
Odpovedať
ale no,neprehanaj :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
neprehanam,... :-D už nebudem mať po dovolenke tolko času. dovolenka konči v stredu a potom hor sa do prace. a tej bude vyše hlavy
Odpovedať
tak to verim....tak si este uzivaj naplno dovolenku ;-)
Odpovedať
hlavne pred mikulašom a vlastne cely december to bude o držku.
Odpovedať
no to ano....to aj my pred koncom roka budeme mat brutal :-( ....ale tak to vsetko patri k nasim pracam
Odpovedať
a aby toho nebolo malo, tak asi robim aj na štedry den
Odpovedať
vcielka nezavidim my asi budeme mat pred vianocami tiez rusno, lebo vela ludi si zmysli 3 dni pred sviatkami, ze chcu nieco prerobit a to takym stylom, aby uz stedry den bolo vsetko hotove :-S
Odpovedať
ci beka tak to uz je dost..podla mna by malo byt na stedry den vsetko zatvorene ]-(
Odpovedať
ja robim v 1 obchode v nakupnom centre a to je otvorene myslim že do 12.00 alebo tak zhruba. všetky centra su otvorene aj na štedry den. a som zvedava, ako to bude s 1. a 2.sviatkom vianočnym :-|
Odpovedať
joj tak to uz je vsetko urcite zavrete...to som si ista ;-) ...ty si vlastne odkial?
Odpovedať
z Nitry. človek nikdy nevie ako bude, lebo kvoli prachom su majitelia schopny ani nezavrieť obchod
Odpovedať
to ano,ale na tieto svatky sa neotvaraju obchody...vtedy je vsetko komplet zavrete.
Odpovedať
evicenka, my sme minuly rok museli otvorit v sobotu 27.12. a to sme stavebniny, ale niektori ludia z dlhej chvile chodia po meste aj cez sviatky, ako keby si nemohli doma oddychnut :-)
Odpovedať
no ale 27.uz nie je sviatok...ale ti co otvoria obchody na sviatky tak.....sak nech enmyslia tolko na prachy,ale na ludi....ved to je chore ]-(
Odpovedať
tak nie je, ale minuly rok vysla na tento den sobota a to je trosku blbe, ze su sviatky, potom je vikend a stavebniny musia byt otvorene, bo neviem co ]-( ale nasli sa taki, co hned po sviatkoch nieco potrebovali ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?