Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
lyduska, každý je iný ty človeka. niekto by sa učil stale, iný ma toho pokrk aj po roku a dalsi sa proste k tomu neprinuti. a ja som typ, čo ma toho po krk a už sa and skripta neprinutim. a vobec by som sa do školy nevratila.
Odpovedať
Vcielka, Mariynka a chcete ist studovat dalej?
Odpovedať
myri, niečo sa najde. musi...
Odpovedať
pozreli ste si hned 1.svadobny album? ženich je , prosim pekne, synator našho ministerstva hospodarstva.
Odpovedať
prave som zistila, že pišem ako tatar...same chyby. ale to preto, lebo ledva vidim.
Odpovedať
lydus, ja som chcela..ale na tento rok som to zamietla.. ;-) vcielka, ved musi.. ale vzdy ked sa nieco vyskytne, tak to nevyjde ]-( ale ja verim,ze ma caka praca snov :-D :-D :-D
Odpovedať
Mariynka neboj, robotu najdes. Viem, ze to nie je lahke a v tejto dobe uz vobec nie. Vcielka ja normalne obdivujem takych ludi ako Ty, ze aj ked sa im nechce dokazu sa prinutit. Ja sa poznam a viem ako som stresovala pred maturami, takze viem, ze keby som aj isla na vysku, tak do roka som na psychiatri. Ja psychicky nezvladam narazove ucenie a postupne sa mi ucit nechce, ked nemusim. ;-)
Odpovedať
lydus, ja som počas študia školu chcela nechať, ale potom sa objavil moj drahy na scene a, pravdupovediac, aj kvoli nemu som ostala a dobojovala. aj on popri praci ešte študuje
Odpovedať
ja som sa tiez nikdy neucila priebezne, ale proste termin ta lydus prinuti :-N a takto to bolo stale dokola az bol koniec skoly :-)
Odpovedať
vcielka, ten roland? :-N
Odpovedať
na vyske sa ucis 5dni pred skuskou, spravis ju a ides na dalsiu.. nie je to take narocne, ako napr. na gympli 8-( 8-(
Odpovedať
mary, aky roland? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ktory je syn ministra? :-N ;-)
Odpovedať
tak a zase leje 8-( inak ja som sice rada ze mam po skole , ale este sa chystam na nejaky kurz :-N
Odpovedať
ja by som chcela ist na jazykovy kurz, ale kmotra študuje angličtinu tak premyslam nad doučovanim u nej
Odpovedať
Ja som si uz zvykla na to ze chodim do prace. Aj ked nerobim to, co som vystudovala, ale v robote sme dobry kolektiv, tak je to fajn. A okrem toho momentalne zijem v stereotype, ze do prace a domov a cez vikend k rodicom a k svokrovcom a tak stale dookola. Nemam vela volneho casu a s manzelom sme rozmyslali aj o babatku, takze na skolu mi momentalne ani nevychadza cas. A ked si to premietnem aj do financnej stranky. Najprv by som rada poriesila vlastne byvanie, lebo momentalne byvame iba v podnajme.
Odpovedať
vcielka ja tiez anj... ale taku prakticku, conversation :-D
Odpovedať
škola nie je všetko :-)
Odpovedať
Vcielka suhlasim :-)
Odpovedať
akoze hviezdi, sa hanbi :-D mozes so mnou kecat po anglicky kolko len chceeees :-) :-) kocky, ja som vystudovanma ucitelka angliny a tolko znamych sa ma pyta, ci ich nebudem ucit, ze rozmyslam nad tym, ze sa tomu zacnem venovat.. :-N
Odpovedať
lydus, ja som studovala popri praci, takze aj peniazky boli aj cas.... fakt to nie je take strasne... skuskove pretrpis a ide sa dalej.... :-)
Odpovedať
Hviezdicka, ked ja neviem
Odpovedať
mari, ja si denne pisem s niekym po anglicky, ale to je ovela lahsie nez na placi :-N tak nejaka bussines english by sa tiez hodila :-)
Odpovedať
Caute baby, tak prajem vam krasny a hlavne slnecny 8-) vikend. Pa pa
Odpovedať
mari, aj ideš učiť do školy?
Odpovedať
aj tebe pekny vikend lyduska
Odpovedať
vcielka, no ved chcela by som.. :-| ;-)
Odpovedať
a na školach, dke si mala prax, nehladaju jazykarov?
Odpovedať
ahojte, ja som asi chora :-D v praci cely den pri PC, aj doma ho zapnem co nove :-N 8-(
Odpovedať
hviezdicka, tak potom ja som už neni chora, ale čisto zavisla, lebo som tu skoro stale :-D nič nove, ladujem do seba čokoladu, čo som dostala
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?