Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
aj my sme mali vcera dajako viac ludi, ale dnes je uz zase menej, tak tiez sa mi z tej nudy nic nechce :-S
Odpovedať
ja z nudy luštim osemsmerovky :-D :-D
Odpovedať
ale dnes nuda nebude, lebo hned rano pride tovar. a končim skor, večer idem za kamoškou trocha pokecať
Odpovedať
ja si bohuzial nemozem dovolit lustit, alebo citat casopis, lebo sme pod dohladom kamier ]-(
Odpovedať
Ahojte baby,aj ja som vas rocnik a buduci rok budem mat svadbu....takze ak mozem tak sa pridavam do vasej skupiny a diskusie :-)
Odpovedať
vitaj evicenka, ako sa mas? :-)
Odpovedať
dnes mam volno, vlastne 3 dni mam volno, potom 2 dni robim a potom dovolenka kvoli operacii. dnes sa chystam trochen upratať, už sa aj pračka toči ;-)
Odpovedať
ahoj vcielkamaja .mam sa celkom fajn,len keby do prace netrebalo chodit :-D .ty si bola na operacii?nieco vazne?
Odpovedať
ešte len idem na operaciu oči, laserom sa mi pokusia znižiť dioptrie na 0. tak dufam, že sa to podari a neostane zo mna esmeralda.
Odpovedať
neboj dnes uz vedia co robia ;-) ...a inak ty kde pracujes? :-)
Odpovedať
pracujem v Nitre v 1 obchode ako predavačka :-) a ty?
Odpovedať
v jedned stavebnej firme v KE.Kedy chystas svadbu? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
...ked motyka vystrelí :-D :-D neviem evicenka, svadbu ešte nechystame ;-)
Odpovedať
no ono sa netreba ponahlat :-) ...ale niekedy treba chlapa pritlacit k muru ak sa sam do toho nema :-D :-D :-D :-D :-D :-D .ale nie srandujem.ono to chce vsetko cas a peniaze ;-)
Odpovedať
my sa neponahlame ;-) nemame sa kam ponahlať...
Odpovedať
ved jasne ;-)
Odpovedať
joj, akurat som po dobro, obede...nechcem sa chvaliť, lebo samochvala smrdí, ale tentokrat sa mi obedik podaril :-D
Odpovedať
dobre ranko :-) bolia ma zuby, musim ist k zubarke. ako na potvoru, začali ma bolieť 2 zuby naraz ;-( ;-( :-(
Odpovedať
vcielka neplac, bude dobre, ked pojdes k zubarke, urcite ti pomoze, drzim prsteky 8-) ja som sa teraz na 2 dni odmlcala, lebo uz 2. den neviem, kde mi hlava stoji kolegyna ma dovcu a ja makam za dve :-( ahojky evicenka, vitaj medzi nami v klube a dufam, ze vydrzis medzi nami dlhsie, ako ostatne baby doteraz zatial sme tu skalne len my dve s vcielkou, ale urobme radsej aspon skalnu trojku na pokec ozaj evicenka, a v akej stavebnej firme v KE pracujem, napis hoci IP, ak nechces verejne ja robim v TV v stavebninach, takze skoro rovnaky obor :-)
Odpovedať
ahoj lyduska,tak ja nemienim tak skoro odist z tejto stranky :-) ,tak verim,ze si budeme rozumiet.a vcielka dufam,ze dnesok si prezila bez ujmi na zdravi 8-)
Odpovedať
xexe, od zubarky som vychadzala s usmevom na tvari :-D len teraz mi nie je zrovna do smiechu
Odpovedať
preco ti nie je do smiechu vcielka??? :-( este bolia zubky??? :-( evicenka, som rada, ze nas tu bude viac
Odpovedať
baby, ja dnes zarezavam v praci, tak sa mi nechce vonku skoro mrzne a ludia chodia jak na beziacom pase ]-(
Odpovedať
lyduska, ludia sa k vam do predajne chodia ohrievať, ked vonku skoro mrzne :-D k nam sa chodia schovať pred dazdom a zatelefonovať si :-D :-D hajzlici... zuby ma už nebolia, teta zubarka mi včera velmi pomohla. včera večer som len nemala naladu na nič :-(
Odpovedať
dievcata je vikend a treba si oddychnut...ci od prace,alebo od lekarov.tak hor sa na oddych.pekny vikend vam prajem :-)
Odpovedať
:-D evicenka, keby sa to dalo, tak by som nebola proti :-D
Odpovedať
ahojte baby, mozem sa k vam pridat? Som 85-ka a v septembri by som sa mala vydavat :-)
Odpovedať
Ahoj nastasia....aj ja mam svadbu v septembri ;-)
Odpovedať
evicenka, a uz mate aj presny termin? my este nie... :-N
Odpovedať
ahoj nastia, pridaj sa k nasej skalnej 3-ke. ozaj aj ja som sa vydavala v septembri 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?