Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
no pomoze je to skoro ako byt pri sebe len dakedy je tazko ked potrebujeme poradit pohladit ale my si to vsetko vynahradime vzdy ked pride a ved pusinky sa daju posielat aj cez kameru a potom ked dojde sme si vzacnejsi a to je hlavne
Odpovedať
mas pravdu, plne s tebou suhlasim, tak sa len drz :-)
Odpovedať
ahoj vcielka, tak ako mame? pracujes :-( , ci sa venujes drahemu? :-) teraz si riadne zaneprazdnena, co??? aky bude vikend?
Odpovedať
čau lyduska, včera som robila, dnes mam volno. poobede sa chystame s drahym na navštevu k mojej babke, ktora ho už netrpezlivo očakava celych 7 mesiacov :-D bud som v robote, alebo s nim. alebo ked som doma, tak lietam a robim čo sa len da. zajtra som tiež v praci. a ty ako? čo sa chystaš porabať?
Odpovedať
čo je lyduska, nejaka si smutna...teda aspon sa mi to zda z tvojich viet
Odpovedať
ale nie, to bude asi tym pocasim vcera som bola u nasich, pomoct mame opravit hroby a potom vecer sme boli u milovanej na oslave ale tiez ma nic zaujimave cez vikend necaka uz zacina to deprimujuce obdobie - dazd a sychravo a u vas ako? zajtra sa trosku odmlcim, lebo idem do KE k lekarovi,tak sa ozvem az v utorok
Odpovedať
u nas prší od rana jak sproste. bola som u očnej, dnes mam volno. hlasia ochladenie, zajtra si musim ist čižmy alebo teplejšie topanky kupiť, lebo mi nožka odmrzne...vlastne nožky, nemysli si, že mam len 1 nohu :-D :-D
Odpovedať
no neviem, neviem vcielka, na fotke vidim iba hlavu, tak mas co vysvetlovat :-D
Odpovedať
dobre ranečko lyduska, dnes mam volno...jupiiii x-) idem dať prať, variť by som mala.
Odpovedať
a ja "kysnem" v robote, je otrasne pocasie, tolko, ze nesnezi
Odpovedať
u nas sa tiež mrači a očakavam dažd. zima jak v ruskom filme.
Odpovedať
včera som v robote bola cely den vo vetrovke. predajnu mame pri hlavnom vchode a hlavny vchod bol cely den dokoran otvoreny. ževraj bolo niečo pokazene, tak to otvorili dokoran. ]-( ]-( skoro ich tam predavačky ubili, každý sa len sťažoval. primitívi...ale oni nebudu sedieť v tej zime
Odpovedať
Článok sa načítava...
a musela som odisť z roboty skor, lebo ma strašne bolela krčna chrbtica.
Odpovedať
ja som sa dnes uz tiez naobliekala, lebo je strasna zima a teraz som mala zapal krcka maternice, tak mi nechyba dalsi, takze preventivne beriem vitaminky a pijem aj zensky cajik, lebo s tym nie su srandy
Odpovedať
bre ranečko lyduska, už len piatok a konečne vikend x-) dnes toho bude v praci kvantum, zas sa zastavim až večer. ale teši ma, že vikend mam volny. idem k bzučkovi. prajem ti pekny a oddychovy vikend ;-)
Odpovedať
aj ja tebe prajem, aj ked ja zajtra pracujem, ale iba do 12.00, tak si myslim, ze dajako prezijem :-D
Odpovedať
dobre ranečko lyduska, no čo, prežila si sobotu? :-D
Odpovedať
ja som mala celkom dobry vikend, a dnes sa mi brutalne nechce ist do prace. hrdlo ma boli, nachladnuta som. :-S
Odpovedať
sobotu som prezila a uz je tu zase pondelok, tak sa mi nechcelo vstavat :-( uz je tu typicka jesen a o chvilu bude zima :-( , chcem uz leto 8-)
Odpovedať
a ja ked je leto, tak chcem jesen a zimu :-D čižmy už mam, tak može prist aj zima. ani mne sa nechcelo vstavať
Odpovedať
už pilne pracuješ lyduska? :-) dobre ranko ti prajem, dnes mam volno. myslim, že na moju nadchu mi dosť pomože, ked dnes budem trčať doma :-)
Odpovedať
tak sa rychlo uzdrav take pocasie, ako je u nas, by ti na nadchu naozaj nepomohlo :-(
Odpovedať
ani to naše mi nepomaha, ale hlasia oteplenie
Odpovedať
lyduska, dobre ranko...kde si? asi ešte len ideš do prace... :-)
Odpovedať
dobre ranko ale nie, ja zacinam na siedmu, takze vzdy som v praci skor, ale este len sedim za PC a popijam kafco :-p
Odpovedať
ahoj lyduska, ako v praci? dari sa? dnes mam volno, boli sme v BA na klinike. idem 3.novembra na operaciu oči
Odpovedať
da sa, len je strasne malo ludi, takze sa ani velmi nedari tak ti drzim palce, aby to vsetko dobre dopadlo a, aby bolo vsetko ok aj po operacii :-)
Odpovedať
zato ja ich budem mať zajtra v predajni požehnane, len tak sa budu hrnuť cely den
Odpovedať
ahojky vcielka, tak ako? ako bolo v praci, vyplnili sa tvoje predpovede, ze bude ludi pozehnane? my mame teraz v praci strasne dietne, asi na tych ludi dolahlo nielen zle pocasie :-( , ale aj kriza ;-(
Odpovedať
ahoj lyduska, moje predpovede sa vyplnili a ludi bolo strašne vela. včera a dnes som bola u bzučka, zajtra do prace...tak sa mi nechce :-| :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?