Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
len si to poriadne užite aj plnymi hltami, prajem vam to zatial to tak nevyzera, aby som sa isla pretrhnut od roboty, ale o chvilu ma caka precenovanie obkladov a dlazieb, tak sa tak strasne tesim :-(
Odpovedať
dobre ranko lyduska, tak ja už som nachystana do prace. sadnem na bus do blazninca a končim o 21.00. dnes ani tovar nie je, mal by byt volnejši den.
Odpovedať
tak ja uvidim, co to bude, lebo kolegyna dnes odchadza o 13,00, tak uvidim co bude potom, zatial je mrtvy klud :-)
Odpovedať
u nas ked je mrtvo, tak luštim osemsmerovky :-D
Odpovedať
ta ja nemozem, lebo za chrbtom mam kameru
Odpovedať
jaaaaaj tak ty si ostro sledovana
Odpovedať
hej, ale uz som si zvykla zo zaciatku som s tym mala problem, lebo este aj doma ked som sedela pri telke som sa strhla, ze nic nerobim a sleduje ma kamera :-D
Odpovedať
bre ranko lyduska :-) ako sa mas? dnes a zajtra mam volno, koooonečne. pokazil sa mi notebook, nervy mam aj z toho.dnes by mal bzučo priletieť na slovensko.
Odpovedať
bzučko je doma...tralala :-D
Odpovedať
tesim sa s tebou a prajem vsetko len to naj k dnesnym meninam (asi vasim spolocnym ze???) a nezabudnite to vsetko poriadne oslavit :-D
Odpovedať
ahoj lyduska, dnes už idem do prace. moc sa mi nechce, ale čo už :-| dnes toho bude vela, osemsmerovky musia ist bokom :-D diky za gratulaciu, meniny a všetko ostatne oslavime tak, ako sa patrí a so všetkým, čo k tomu patrí :-D :-D
Odpovedať
ani mne sa dnes nechcelo vstavat, hlavne ked v noci prsalo, ale dajako dufam do 16.00 vydrzim, ved uz dnes streda, tak dajako "dokopem" aj do konca tyzdna :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
lyduska, už je koniec ryzdna...už len dnes a je vikend...konečne...po 2 mesiacoch budem mať 1.volny vikend :-) ako sa dari?
Odpovedať
jak ti fajne, ja zajtra robim a drahy ako?, uz ste boli spolu?
Odpovedať
lyduska, s drahym sa stretnem po prvy krat dnes večer :-N totižto idem do prace a on len dnes odchadza z tatier
Odpovedať
ahojky vcielka, tak ako??? rozpravaj, pochval sa, prehanaj :-D tak aky bol vikend?
Odpovedať
ahojte aj ja sa radim do klubu ´85
Odpovedať
ahojky katarinka, pridaj sa k nam :-) budeme len rady
Odpovedať
ahoj lyduska, vikend bol skvely :-D v sobotu bol náš den D, kedy sme sa so bzučom stretli. juj, ani som neverila, že taka chvila nastane. vikend bol super, bola som u neho. svokra robila uvitaciu party, až na par osob to bolo šecko super. ;-) idem s kamoškou na kofolu trochu pokecať
Odpovedať
a co take by ste chceli o mne vediet ;-)
Odpovedať
vcielka az ti teraz trochu zavidim, urcite bola aj strasna romantika katarinka, chceme vediet vsetko co nam prezradis
Odpovedať
katarinka, vitaj medzi nami :-) povedz o sebe čo len chceš, nie sme ŠTB :-D
Odpovedať
no tak dakujem za privitanie co by som vam povedala ze pracujem ze chystam svadbu na jul 2011 a ze sa jej straaaaaaaaaaaaasne neviem dockat tak ako mojho priatela ktory za mesiac pride domkov jipi x-)
Odpovedať
katarinka, a kde mas odcestovaneho priatela? ja som mala toho mojho 7 mesiacov v afganistane, ale už je chvalabohu doma.
Odpovedať
mam ho v anglicku uz 2 a pol roka tam pracuje
Odpovedať
ja by som bez svojho chlapa nevedela vydrzat asi ani tyzden, normalne vas obdivujem
Odpovedať
neni to az take hrozne ved chodi domov kazde tri mesiace takze da a o rok ho uz budem mat doma nastalo :-)
Odpovedať
mozno by som to brala inac, keby som byvala u rodicov, tak by cloveku rychlejsie zbehol ten cas, ale teraz, co byvame sami, tak si to neviem predstavit, ze by som ostala sama
Odpovedať
ale aj tak to ide pomaly aj ked som u rodicov ale mame skype tak sa aspon vidime kazdy den
Odpovedať
to trosku pomoze, ze?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?