Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
no jasne lyduska, že to vydržime :-)
Odpovedať
ale poviem ti, že za posledne dni mam toho dosť. teraz už bude kludnejšie, teda nebudu priliš namahave dni
Odpovedať
ja mam toho dost uz za jeden den (vcerajsok) a ked si predstavim, ze takto to bude do piatka, tak mam chut strielat
Odpovedať
dnes mam volno, tak som si trochen oddychla. trochu som doma porobila, večer pride kamaratka. lebo ked mi onedlho dojde chlap domov, tak nebudem mat na nu moc času.
Odpovedať
uz sa ti to poriadne krati, co? a v robote uz toho menej, ci ani nie? ja som teraz taka divna, je vela roboty, treba urobit tolko veci a neviem do coho sa mam skor pustit je to trosku aj zbytocne, lebo v pondelok sa vrati kolegyna a zase tu bude bordel jak v tanku (neznasam neporiadok, a svojim sposobom zijeme aj v praci, tak strasne neznasam, ked sa nad niecim kyvne rukou a robi sa nieco, co nie je prave najlepsi napad (lenze ked si niekto mysli, ze ked je veduci, tak to co robi on je spravne a ostatni maju blbe nazory, tak s tym vela nenarobim, ze?) skoda sa rozculovat
Odpovedať
veru veru lyduska, škoda je za rozčulovať, včera som prišla domov vytočena ako vrtula, tlak sa mi dal v kilopascaloch merať :-D vela je toho, od zajtra do pondelka budem robiť 12-ky, takže predpokladam, že v pondelok večer o sebe ani nebudem vedieť od unavy. preto sa snažim zariadiť a porobiť niektore veci, lebo dnes mam ešte volno. krati sa nam to..prichod im zmenili na 3.oktobra, pokusim sa vybaviť si aspon 2 dni volno. sice som ešte stale v skušobnej lehote a nemožem moc rožky vystrkovať, ale veduca - ak ma teda zdravi rozum a trochu logiky - tak urobi rozpis tak, aby som tieto dni bola doma.
Odpovedať
ked je normalna tak by mohla, zabit ju to nezabije a koniec koncov ked jej to povies v predstihu a bude robit rozpis, tak sa to urcite da naplanovat no ak je na hlavu, tak bude robit naschval, neviem, nepoznam ju, tak nemozem posudzovat, ale kazdopadne drzim palce ja som doteraz bez svojho muzicka bola najviac tyzden a to este vtedy ked sme spolu chodili, ked bol v BA na Summite Bush Putin a tak mi bolo smutno, ze som sa skoro zakazdym rozplakala ked som s nim telefonovala a neviem si predstavit, co by som robila, keby bol prec tak dlho, to by som asi neprezila
Odpovedať
čo bude, to bude. zatial som optimista a pevne verim, že vtedy budem mat volno :-)
Odpovedať
ahojky vcielka, tak ako mame v novom tyzdni :-)
Odpovedať
čaaaau lyduska, teraz som 4 dni ťahala 12-ky, hlava ma boli, rozbita som. zajtra a pozajtra mam volno chvalabohu. čo noveho? ako sa mas? u mna všetko po starom, stale ten isty kolotoč. akurat o necele 3 tyzdne už pride zmena
Odpovedať
dobre ranečko, dnes mam ešte volno, tak si ho aj patrične užijem pri žehličke a sporáku
Odpovedať
dobre ranko vcielka ja som zehlila vcera, uz som to odkladala poriadne dlho s tym, ze snad sa tak kopa v kosi zmensi, ale smola, bol opak, este vyrastla, tak som sa k tomu uz musela prinutit dnes sa citim jak dolamana vcera som bola vo fitku a trosku som to prehnala
Odpovedať
Článok sa načítava...
určite si bola vo fitku s milovanou :-D aj ta je zničena....ja som už v pohode, čerpam sily na nasledujuce dni, lebo ma asi čakaju 12-ky asi 6 dni po sebe, ak ma medzitym samozrejme nikto nezastupi
Odpovedať
hej s milovanou, a tentokrat sme to prehnali a este aj vonku bolo tak horuco uvidis jake tela z nas budu na buduci rok :-D
Odpovedať
potom hodte foto na net, lebo inak vas neuvidim :-D
Odpovedať
ja verim tomu, ze prides pozriet k nam na vychod :-)
Odpovedať
suťaž Telo roka, do ktorej sa zapojili až 2 suťažiace: lyduska a milovana....a víťazom sa stava....oppps, tentokrat mame 2 viťazky, ktorými sa stavaju....chvilka napätia...ešte 1 chvilka napätia... a teraz to už pride...: Lyduska a Milovana :-D
Odpovedať
aj ja chcem veriť tomu, že raz sa dostanem na vychod. ;-)
Odpovedať
nielen tomu ver, ale snaž sa, snaž :-D
Odpovedať
ahojky vcielka, tak ako dnes asi v praci ze3 my dnes mame akosi vymrete, dnes asi nezarobime ani na slanu vodu
Odpovedať
detto lyduska, my sme mali strašne slabu tržbu, hadam najslabšiu, odkedy sme otvorili. mala som 12-ku, ale musela som do prace už na pol osmu kvoli školeniu. inak chodievam na deviatu. a mam toho važne že dosť. a čakaju ma ešte dve 12-ky. no bude to pestre
Odpovedať
vcera bolo sice malo ludi, ale trzba nakoniec bola zachranil to jeden zakaznik, ktory bral material za takmer 1.900,00 eur
Odpovedať
fuuuha, mala si ho poslať aj k nam :-D my sme mali po 2 hodinach otvorenia tržbu 2,60 :-D ale potom sa to trocha rozbehlo
Odpovedať
nam sa to rozbehlo hlavne po pol stvrtej, pred koncom (ako vzdy) to neznasam, ze cely den sa pomaly kusem od nudy a nakoniec neviem co skor
Odpovedať
ahoj lyduska, prajem ti peknu a pohodovu nedelu. neuveritelne, ale mam dnes volno. ale tym padom aj dost rozbehany den. ako sa mas?
Odpovedať
ahoj vcielka, mam sa celkom fajn, odhliadnuc od toho, ze dnes je pondelok vcera mal muzicek dennu a ja som bola s Ronym u nasich, tak som trosku zrelaxovala, kavicka na terase v zahrade a tak, normalne som az vypla je to uplne ine, ako stale pozerat z balkona bytovky do blba za tie dva roky, co tam byvame chodim na balkon akurat vyvesat pradlo a poliat kvety kavu som tam nepila ani raz :-)
Odpovedať
dobre ranečko lyduska, tak mam opäť volno. načerpam sily na dalsie dni...chystam sa dnes prevliecť postelne pradlo a trocha si dam izbu do poriadku, lebo už pavučiny visia zo stropu. bzučo pride domov už buducu sobotu. a vieš, kde sa stretneme? u mna v robote, dojde pre mna, lebo bohužel ak chcem mať 2 dni volne po bzučovom prichode, tak ten 1 den kedy pride, musim robiť.
Odpovedať
dobre ranečko a konecne ti to ubehlo a dockas sa ho tak len cerpaj sily na vase stretnutie, aby ste si tie dva dni uzili
Odpovedať
tak to si užijeme plnymi duškami :-D :-D
Odpovedať
mas dnes toho v praci vela?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?