Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
ja sa urcite hned preberiem ked prejdem branou z roboty smer domov :-D
Odpovedať
:-D :-D bola som s bratom na zmrzline vedla v dedine, chysta sa tam velka svadba. na kulturnom dome boli otvorene okna, pekne vyzdobene všetko :-N
Odpovedať
ja teraz len ticho zavidim tym, co este len chystaju svadbu, ze ich este len caka ten prekrasny den, ale ked si spomeniem na to, ze po tom dni budu na tom mozno tak isto ako ja
Odpovedať
neviem si taky prekrasny den ani predstaviť :-N
Odpovedať
ako dlho ste planovali svadbu lyduska?
Odpovedať
Ahoj Lyduškaaa.. :) Ďakujem.. :) Odkiaľ ste baby?
Odpovedať
nitra a lyduska je z trebišova
Odpovedať
ahoj vcielka, tak my sme prve veci okolo svadby zacali vybavovat uz v juni 2006 a svadbu sme mali v septermbri 2007
Odpovedať
ahoj zuzicka, tak dufam, ze zostanes a pridas sa k nam pokecat
Odpovedať
dobre ranečko, dnes mam volno, tak budem tu. ale mam doma mamu, takže človek nikdy nevie, čo si zmysli... novinka: bzučo pride domov 2.oktobra. :-N
Odpovedať
to je skor nie??? :-)
Odpovedať
Dobré ráno.. 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
lyduska, asi tak, ale zatial je pokoj :-D aj tebe dobre ranko zuzickaa
Odpovedať
vcielkamaja - dakujem :-D Ako sa máme?
Odpovedať
ujde to, a ty?
Odpovedať
tiež to ujde.. :) Akosi sme tu len 2?? =-)
Odpovedať
zuzi, kebyže tu je lyduska, tak sme až 3 :-D nikde nikoho, zdaleka nas obchadzaju :-D
Odpovedať
vcielka uz som tu, len je koniec mesiaca a v robote mame "saleny dom" ]-(
Odpovedať
mas toho vela lydus, však?
Odpovedať
sak neviem, kde mi hlava stoji
Odpovedať
tak toto mas potom ako rozptýlenie
Odpovedať
hej, ked pri tom zhone stiham
Odpovedať
ozaj vcielka, v sobotu som zase bola v tatralandii, tentokrat sme boli my dvaja s manzelom, mojimi rodicmi a mojim malym bratom, aby mal aspon nejaky vylet bolo sice chladno, ale bolo prijemne kupat sa v termalnom bazene v 38stupnovej vode ked vonku bol sotva 17 stupnov a prsalo
Odpovedať
do tatralandie pojdem buduci rok...rozhodnute...alebo možno ešte aj tento, uvidime ;-) inak dobre ranečo vam všetkym prajem. dnes som doma, chystam sa prať a niečo porobiť v domacnosti, lebo mama marodi, vytkla si predvčerom členok, tak všetko ostalo na mne
Odpovedať
ahoj vcielka, tak to ti nezavidim, a ani jej :-( ale zelam skore uzdravenie ja dnes zase strasny zhon v praci, jak naschval ked je vela roboty, ako keby chodili ti najotravnejsi ludia z TV
Odpovedať
zakon schvalnosti lyduska, poznam to. u mna sa to stava pravidelne. je vela roboty alebo kvantum tovaru, ktorý treba vyložiť a vtedy sa dohrnie najviac ludi
Odpovedať
a najviac ma vie vytocit, ze ti ludia si myslia, ze od samej nudy nevieme co so sebou, a pytaju sa take hovadiny, ze to az boli
Odpovedať
dobre ranko vcielka, dnes doma, ci v robote?
Odpovedať
čauko lyduska, aj včera, aj dnes a aj zajtra a pozajtra v robote. je toho vyše hlavy, čo už...ale bolo už aj horšie
Odpovedať
a ja tiez teraz cely tyzden sama, tak je co robit ved to nejako vydrzime vcielka, drzim palce Tebe aj sebe
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?