Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
ale som ta nastrasila coooo???? uz fujazdim domov, tak pa pa zajtra, mas volno nie? :-)
Odpovedať
hej, zajtra mam volno, snad tu budem. rano určite... ;-) papa
Odpovedať
lydus, ta ty tak makas v robote, hej? na nete???? kraaaaaaaaaasa ;-)
Odpovedať
Tú sú vraj ročníky 85... ako som aj ja.. :-D Čafte baby.. ;-)
Odpovedať
ahoj zuzicka, oficialne ta vitam medzi nami :-)
Odpovedať
milovana, krasa ne, vsetko stiham vcielka dobre ranko
Odpovedať
dobre ranečko lyduska, dnes som si pospala dlhšie až o 10 min :-D večer som nevedela zaspať. ahoj zuzickaa, vitaj medzi nami
Odpovedať
vcielka ani ja, zaspala som mozno o jednej najprv nechcel spat nas pes, to som ho presviedcala do takej pol jedenastej, ked som zdriemla, tak ma zobudil manzel, ktory bol na nocnej, ze skor nemohol zavolat, potom zase vyvadzal pes, o dvanastej sa pred bytovkou hadali 3 opiti s nasou domovnickou asi do tristvrte na jednu a potom som konecne zaspala, ale uz o pol siestej som musela vstat, tak bolo velke stastie, ze pri mne nikto zivy nebol, lebo som bola taka nervozna z toho, ze som nevyspata, ze by som vrazdila pohladom :-)
Odpovedať
my sme tu mali našťastie klud, ale dlho som bola na nete, potom som nevdela zaspať. furt som rozmyslala nad všelijakymi sprostosťami.
Odpovedať
to sa aj mne casto stava, ze ked zaspavam tak rozmyslam nad somarinami a potom dlho nemozem zaspat
Odpovedať
mne sa to stava pravidelne každý večer. potom sa už tak unavím, že ani neviem, nad čim som premyslala :-D
Odpovedať
co sa dnes chystas robit :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
už mam skoro porobene :-D perkelt s haluškami je hotovy, perie sa posledna davka, ešte trocha pobeham s vysavačom prizemie. a toť vsjo. navečer idem gratulovať kamaratke, dnes ma narodky.
Odpovedať
takze zurka? sice zajtra robis ja dnes idem na rande s milovanou (sice asi berieme aj muzikov)
Odpovedať
zurka nebude, možno maximalne opekačka. kamoška tiež dnes robi a pride domov z roboty uťahana a ja nemožem byt do noci hore, lebo rano ma do roboty budu so žeriavom ťahať :-D takže rande? aj ja chcem...možno raz, ak zavitame so bzučom na vychod.
Odpovedať
ta ked zavitate na vychod, tak aj so mnou das rande, ne??? my sme s milovanou susedky v bytovke mame byty hned vedla seba, ale spoznali sme sa az tu na nete, ked mala svadbu :-)
Odpovedať
no ved jasne, že aj s tebou ;-) nahoda zasa zauradovala a urobila z teba a milovanej susedky? :-D sranda, že ste sa spoznali zrovna tu
Odpovedať
tak to hej my sme sa obcas videli, ale ked sme si pozdravili, tak len dobry a tak ona skor poznala mojho manzela, lebo k nim chodil do obchodu na signaly a ona tam bola asi prekladat
Odpovedať
čo prekladať? =-) uf uf, strašne teplo je.
Odpovedať
ta sefa ma sikmookeho a ona s nim tak podarene vie rozpravat, takou indianskou slovencinou
Odpovedať
jaaaaaaaaj :-D :-D
Odpovedať
večer na rande ma moc neohovarajte, lebo idem ku kamoške a moc sa mu bude čkať...
Odpovedať
ja nemam dovod,aby som ta ohovarala mam pocit, ze keby sme sa my dve stretli, tak by sme mali o com kecat aj 3 dni v kuse :-)
Odpovedať
to si píš, lebo mna sa usta nezavru :-D :-D
Odpovedať
ani mne, tak to by bola zurka mne keby platili za kazde slovo 1 cent, tak som za tyzden milionarka aj v eurach :-D
Odpovedať
tak v tom pripade by sme ani do roboty nemuseli chodiť :-D
Odpovedať
keby sme nemuseli a to nam nikto nezaplati len tak za rozpravanie, alebo este lepsie za pisanie (zeby sme si trosku privirobili k platu) :-)
Odpovedať
hmm, velka škoda. :-) prišla na mna unava
Odpovedať
ja uz hypnotizujem hodinku od obeda aby isiel cas rychlejsie, lebo by som tak spala, ze to je neskutocne :-)
Odpovedať
do večera sa musiš prebrať, ked pojdeš na rande :-D to iste plati aj o mne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?