Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
lydus, mne je jedno, či je sviatok alebo vikend a treba ist do prace. nastupovala som do zamestnania s tym, že mi vopred bolo jasne, čo ma čaka. zatial mi to vyhovuje
Odpovedať
ved to kazda praca ma svoje vyhody aj nevyhody niekto robi kazdy den pocas tyzdna od 8.00 do 16.00, niekto na smeny a medzitym ma aj cez tyzden volno, ale musi robit vikendy alebo nocne ale kazdy si casom zvykne na svoj rezim a potom to uz ide
Odpovedať
tak dnes som ťahala nie 12-ku, ale 14-ku. museli sme prist skor, lebo rano prišiel tovar. malo ludi, až teraz navečer začali chodiť. neuveritelne sa tešim do postele :-N
Odpovedať
ale aspon ti rychlejsie zbehol den, ze :-) aspon mne sa tak zda, ked mame vela ludi
Odpovedať
no jasne lydus, vtedy to ide rychlejšie a ani sa nenazdam, a už je večer.
Odpovedať
co dnes porabas?
Odpovedať
pojdem neskor do mesta darček kupiť švagrininej dcere. oddychujem ;-)
Odpovedať
jak ti fajne, aj ja chcem oddychovat :-(
Odpovedať
uz som pridala na pokec fotky z dovolenky su trosku poprehadzovane, ale pri kazdej je popis kde to je tak dufam, ze sa aspon trochu budu pacit
Odpovedať
juuuj, idem ich pozrieť. pred chvilkou som sa vratila z mesta, bola som kupiť darček pre švagrininu dceru, bude mať 1 rok. kupila som jej šaty, skor letne, ale využije ich aj na jesen. take hnede bodkovane. chutne su. take krasne šatičky mali pre male slečny, zamilovala som sa do detskych veci. :-N
Odpovedať
fiiiiiiiiha, zavidim...nenormalne ticho zavidim, že ste pobehali aquaparky. v poprade sme boli aj my minuly rok...stare dobre časy, tak som si pospomínala. tatralandia ma tiež očarila, buduci rok som tam aj so bzučom. a kde je Western city? aj tam by som sa išla pozrieť. buduci rok sa totižto chystame na oravu. teda bzučo ešte o tom nevie, ale postupne ho na to pripravujem :-D
Odpovedať
do western city je vstup cez tatralandiu mne sa najviac pacilo prave v tatralandii, den ubehol velmi rychlo, lebo sme behali po toboganoch rano som sa zaprisahavala, ze mna nikto na ziadny tobogan nedostane a potom som sa smikala uz len na "extremoch" :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
v tatralandii bolo najlepsie asi preto, ze si tam najde nieco kazda povaha aj kazda vekova kategoria a maju najkrajsi areal (ani besenova nebola skareda) a aj najvacsi (som sa smiala, ze bojuju proti nadvahe, lebo z toho behania po schodoch k toboganom som mala normalne svalovku)
Odpovedať
inšpirovala si ma ;-) buduci rok to tatralandia istí. varim polievku, predvadzam svoje kulinarske umenie ...dala som variť až sačkovu francuzsku polievku :-D zajtra by som chcela kuraci perkelt s haluškami
Odpovedať
ten perkelt znie dobre a co sa tyka sackovej polievky, tak ja ked niekedy taku varim, tak sa smejem, ze som uvarila specialitu a vari sa tak, ze iba "zarezes sacok" a jedlo je na svete
Odpovedať
to je velka špecialita, nie každý ju dokaže uvariť. :-D na to treba prax a cit :-D
Odpovedať
hej my dve mame stastie, ze patrime k tym malo ludom co takuto specialitu vedia vobec uvarit :-D
Odpovedať
ten, kto to nevie, nech radšej sačkove polievky ani nekupuje :-D ostane nam viac :-p :-D
Odpovedať
ano ano, plne suhlasim :-p ja dnes na veceru "zarazem krabicu" (idem robit kuracie nugetky s hranolkami - polotovar jak ma byt) :-p
Odpovedať
tiež dobry napad...len u nas doma by sme potrebovali 2 kila nugetiek :-D
Odpovedať
tak ked som byvala u nasich, tak sme toto nikdy nevarili, pretoze u nas by aj 2 kila bolo malo :-D :-p
Odpovedať
najlepšie by bolo byvat priamo v potravinách...len by si sa prešla, vybrala z regalov čo chceš a kolko chceš, a išla by si variť :-D
Odpovedať
hej, ale ja som s napadmi na varenie momentalne na bode mrazu este zajtra na veceru planujem sunkovo-syrove toasty a potom nemam ani paru
Odpovedať
ja mam kucharsku knihu, bolam ju "mudra kniha" a ked neviem, čo variť, kuknem do nej.
Odpovedať
ja mam tiez 1 kucharsku knihu a sedem zositov formatu A4 (tie s tvrdym obalom) zaplnenych s receptami, len akosi stale neviem co varit :-)
Odpovedať
tak potom vitaj v klube :-D kupujem si pravidelne časopis Dobre jedlo, mam ich doma celu zbierku. len škoda, že ich iba raz prelistujem aj to vtedy, ked ich kupim, a odložim ich na kopu k ostatnym časopisom s receptmi.
Odpovedať
tak "serus" my dve si mozme podat ruky, asi sme rovnake
Odpovedať
virtualne ti podavam labku :-D
Odpovedať
prave nieco vykuklo z monitora, aj z tvojho??? :-D
Odpovedať
musela som sa uhnuť, zlakla som sa, čo to je...a to tvoja labka :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?