Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
dobry napad ;-) ale už to dlho nepotrva, aj priatel je o chvilku doma, a o chvilku už budem v novej predajni...tešim sa x-)
Odpovedať
mozno to bude presne v rovnaky cas ake u vas pocasie, bo tu sa od rana mraci a nic ]-(
Odpovedať
u nas už v noci pršalo a cele doobeda boli daždove prehanky. teraz už v pohode, sem tam slniečko vykukne
Odpovedať
dobre ranko vcielka u nas poobede prsalo a prestalo az niekedy v noci ale teraz rano vykukol "oskar" 8-) , tak dufam, ze sa nezamraci, bol ja sa vybrala do robotky tak letne oblecena ako praca? :-)
Odpovedať
ahoj lyduska, praca super. dnes bolo toho viac, lebo sme dostali tovar, ale aspon som sa nenudila :-D pači sa mi tam, fakt sa nemam na čo sťažovať.
Odpovedať
to je fajn, ze sa ti praca paci ja som dnes trosku nastvana, lebo som dostala vyplatu o 20 eur mensiu ako minuly mesiac, doteraz isla stale hore a teraz neviem co je dufam, ze buduci mesiac to bude viac
Odpovedať
ja dostanem vyplatu až za mesiac :-D
Odpovedať
je tu nejaka 85-ka z Popradu??? ktora ma mozno v blizkej dobe svadbicku??? :-)
Odpovedať
ahoj dominika, tak ja som z Nitry a svadbu neplanujeme a je tu ešte lyduska z trebišova, ktora už je vydata. ostatne holky od nas utiekli
Odpovedať
Ahojky vcielkamaja :-), ved prave, ze som troska citala kto co popridaval, a pozeram, ze vela nas tu nieje...ale ved to nevadi :-)ja mam pripravy na svadbu v plnom prude, 12.09.2009 pride ten najkrajsi den..citam, ze pisete o praci..ja som momentalne tiez v praci..pracujem v Rakusku ako sestra...takze podme makat...hahahah DRZTE SA KOCKY A ESTE SA OZVEM
Odpovedať
aj ja idem do prace o hodinu do 21.00. pekne pripravy ti prajem :-)
Odpovedať
ahoj dominika tesim sa, ze je nas zase o jednu viac, aspon budeme mat sirsi okruh o com budeme kecat :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
vcielka tak hura do roboty, ja sa uz tesim, ze je obed, lebo uz som taka hladna ze vidim rozmazane prajem ti prijemny den v praci :-)
Odpovedať
Ahoj Lyduska, dakujem za pekne privitanie...priznam sa, pozanala som tento portal, ale nejako sa nie a nie dostat k tomu aby som sa zaregistrovala.... :-) inac minuly rok sa mi v Trebisove vydavala jedna znama tiez pracovala v Rakusku, vola sa Ivana, myslim, ze uz ma aj babatko...to len tak....a s hodou okolnosti moja kolegina co ma strieda je tiez z Trebisova, Maja Garanicova...takze uz vies vsetko...hahahahahahahaha :-)
Odpovedať
Lyduska inac ake si mala prve pocity den po svadbe???je to skutocne zmena, alebo ...???JOJ VIES AKO VELMI SA UZ TESIM...SKUTOCNE UZ SA NEVIEM DOCKAT...mala si svadbu aj v kostole?
Odpovedať
co robis teraz, myslim kde pracujes???nepripravujete sa na babatko???lebo ja sa priznam, ze moj materinsky pud sa ozyva co raz castejsie... x-)
Odpovedať
inac s vcielkoumajou sa stretneme az zajtra ked pisala , ze ide do prace???
Odpovedať
tu som holky, pred chvilkou som prišla z prace. zajtra tu budem až navečer okolo šiestej ;-)
Odpovedať
dominika, ja to do dnes nejako nevnimam, ze som vydata, akurat za byvame sami a spolu my sme aj predtym boli spolu takmer kazdy den, takze velky rozdiel v tom nevidim ja som sa tiez velmi tesila len skoda, ze tie dlhodobe pripravy sa rozplynu za 1 den a noc a zbehne to strasne rychlo a potom realny zivot
Odpovedať
dominika, pozri aj IP (internu postu) :-)
Odpovedať
Dobre ranko kocky, no teda ja som uz hore od 5:30, som taky ranny cloviecik... :-) Lyduska, ako pises ja mam tiez nazor, ze vela sa nezmeni..my uz mame prerobeny dom, takze tiez sme vlastne stale spolu..akurat si budem musiet zvyknut, ze ked ma napr. u lekara zavolaju musim reagovat na ine priezvisko, hahahahaha x-) Tak zatial sa mi majte ...Prajem pekny den, aj ked u nas troska uprsany....co uz nejak vydrzime.
Odpovedať
aj tu je pomracene, len dufam, ze bude este krajsie pocasie na buduci tyzden mame obidvaja s muzikom dovolenku, tak by sme radi niekam vyrazili (pravdepodobne do LM) tak dufam, ze sa pocasie nepokazi vtedy, lebo ma trafi uz sme mali dovolenku aj minuly tyzden, ale pocasie dajako nevyslo, tak bola nuda jak tram
Odpovedať
dobry večer žienky, tak na dnes padla a konečne fajront. mate plany na vikend? u mna klasika, zajtra upratovanie a v nedelu idem do prace
Odpovedať
ahoj vcielka, ja dnes v praci a od pondelka mi zacina dovolenka, tak sa tesim
Odpovedať
lyduska, tak držim päste, aby dovolenka vyšla podla planov ;-) potom napiše, ako bolo. ja sem budem priebežne pisať, aby si potom nemusela našu temu dlho hladať medzi ostatnými :-D včera večer mi volala svokra, pozvala ma na jej zajtrajšiu oslavu menin. teda meniny ma až v utorok, ale oslavuje už zajtra. a chcela, aby sme sa všetci spoločne stretli. potrpi si na spoločne oslavy a stretnutia. no žial, zajtra robim tak som jej slubila navštevu na buducu nedelu
Odpovedať
lyduska citam, ze mas dovolenku . . . tak ako pise vcielkamaja aby sa VAM dovolenka vydarila..predovsetkym prajem vela, vela slniecka :-) PEKNE SI TO UZI A ODDYCHNI SI KRASNE . . . :-)
Odpovedať
no čo je, čo je, čo jeeee. nikde nikoho? =-) lyduska určite ešte dovolenkuje a včela tu ostala sama. dominika, dufam, že ešte nechceš od nas utiecť?
Odpovedať
ahojte kocky, dobre ranko (aj ked zamracene) tak sa mi dnes nechcelo ist do prace na dovolenke bolo super, aj ked som hned prvy den vecer prisla k mensiemu urazu sranda je, ze nie v aquaparku, ale vecer som chcela ist pozriet do decodomu v LM na kuchynske linky a pri jednej mi tak zasvietili oci az som asi oslepla a narazila som nohou o kovovy schodik a mierne som ju "oholila" (myslim tym, ze som si zodrela az kozu) chvilu som bola odstavena, ale potom sa to zatiahlo a mohli som pokracovat
Odpovedať
ahoj lyduska, takže bolo super ;-) určite si načerpala aj nove sily a energiu do prace :-D mne sa nehody stavaju pravidelne, na nohach mam same modriny ako dobitý vojak. idem do prace, pači sa mi tam :-)
Odpovedať
to sa tesim, ked sa ti v praci paci aj po dlhsej dobe aj ja som so svojou spokojna ono v kazdej robote pridu dni, kedy by s tym clovek najradsej skoncil, ale to je tak v kazdej praci, niekde nie je "s medom" :-) prajem krasny dnik
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?