Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No kočky tak sa majte krásne, užívajte leto a dovolenky a za 2 týždne ahooooj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Yvett, neboj, to rýchlo ubehne a máš aj ty dovču :-)
Odpovedať
andilek tak si uzi tu dovcu aj my si ju dufam uzijeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak ja len tisko zavidim...ja som este dnes v praci a do prace idem este aj v stredu, stvrtok a piatok buduci tyzden a potom ten augustovy prvy mam dovolenku aj ja...tak sa tesim. Ale budeme doma, tento rok nejdeme na dovolenku nikde, budeme len doma, ale mame nejake oslavy, tak sa celkom tesim. Tak sa majte krasne, uzivajte si dovolenku.... :-D ;-)
Odpovedať
Mirka ja som este posledny den dnes v praci, ale nic sa mi nechce uz aby som sla domov :-N
Odpovedať
Ja som vás kočky zmeškala,keďže som tu zas nebola dva týždne :-( Tak vám prajem dodatočne, aby ste si pooooriadne oddýchli od práce. Mňa do mojej dovolenky čakajú ešte dva týždne v práci. Čítam, že to máte pekne rozplánované s tou prácou verzus materskou. Ja som momentálne v takej situácii, že mám práce tak plné zuby, že by som šla na materskú aj hneď :-) :-) a ostala celé tri roky. Ale všetko ukáže čas ako to bude naozaj. Zatiaľ bábo nejako intenzívne neplánujeme. Od dovolenky prestávame s akoukoľvek ochranou a uvidíme či sa podarí :-) :-) :-) Aj keď mám taký pocit, že to také ľahké nebude. Bola som minulý týždeň na "vyvolávačke" lebo som mala cca 50-ty deň a MS nikde. Hneď sa doktorka rozhodla, že mi urobí hormonálny profil, takže tento týždeň idem na krv a uvidíme aké budú výsledky....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, zuzu, tak aj ja som zase v praci, bola som doma do vcera a dnes hajde na siestu do roboty. Ale som tu len do piatku a potom mam ten cely tyzden dovolenku. Uz som ju potrebovala ako sol a este dufam, ze tieto tri dni v robote prejdu naozaj rychlo. Nic sa mi nechce. Od piatku sme boli u nasich, moj manza s ocom robia altanok, teda ho vynovuju-kladu dlazbu, idu robit novu strechu a tak, tak sme boli od piatku az do vcera u nich. Je naozaj pekne sa aj ked na taky kratky cas vratit do rodicovskeho domu. Domov som chodila akurat tak poliat kvety. Ale este to nedorobili, tak buduci tyzden pokracujeme. Ale bolo nam fajn, aj ked chlapi boli zrobeni a my s mamkou porpi nich tiez, ale bola som rada, ze sme boli tam. ;-) Naozaj dufam, ze tieto tri dni ubehnu rychlo a nech je uz piatok a potom na tyzden vypinam mobil!!! :-D
Odpovedať
Holky lúčim sa na chvíľu s vami, zajtra odchádzame na dovolenku do Chorvátska. Som z toho trocha na nervy, lebo budeme cestovať celú noc a ideme vlastným autom, ale verím, že to dobre dopadne a potom si užijem krááááááááásnu dovolenku "mimo reality" s mojím drahým :-) :-) :-) V práci to je už na nervy, takže mi to padne veľmi dobre. Mysti, verím, že aj ty si užívaš... ;-) a holky asi tiež, lebo nikto sem nechodí :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte no ja som zasa v praci a som stastna, lebo koncne na 3 cyklus od vysadenia som dostala asi klasicku MS aj s bolestami tak konecne juchuchu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak aj ja už mám po dovolenke.... bolo supeeeer, ale ubehlo to.
Odpovedať
Ahojte kočky. Aj ja sa hlásim po dovolenke. Došli sme domov minulú nedeľu pred polnocou. Ale ešte tento týždeň sme mali voľno. V pondelok idem do práce, bleeee ani trocha sa mi nechce. Ivi blahoželám, že už je MS načas. Len z tých bolesti by som sa netešila :-D Už začínate pracovať na bábätku? Ja som bola dvakrát počas cyklu na krv, na ten hormonálny profil, budúci týždeň budú výsledky, tak som zvedavá. Očakávam tiež druhú MS, tak uvidíme kedy dôjde. A ináč kočky čo máte nové? Napíšte niečo. My sme mali minulú nedeľu prvé výročie. Nejako sme to veľmi neoslavovali. Ale dala som drahému urobiť tortičku. Bol z toho veeeľmi prekvapený, lebo som to vybavovala všetko ešte pred odchodom na dovolenku a keď sme došli domov, hneď som mu ju doniesla (mamka mi ju bola vyzdvihnúť u pekárky)...Tak na mňa pozeral nechápavo, dojatý. On mi kúpil potom cez týždeň retiazku s príveskom.. ;-)
Odpovedať
zuzi ahoj a ako MS uz ju mas pravidelne ;-) lebo mne sa k tomu pridalo aj mastne vlasy a lupiny a mam pocit, ze to bude z vysadenia :-( nie som z toho moc nadsena, ale ani MS nic moc nechodi no a ku koncu roka sa chystam ku gyndosovi a asi si dam tiez urobit hormonalny profil... v praci od septembra zacinam mat skolenia a pripravovat sa na novu pozicii o ktorej som uz vyssie pisala :-N , ale asi ten plat mi zostane rovnaky - no nic moc |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj kočky, zuzi blahoželám k 1. výročiu ;-) Tortička bola dobrá? Hmmmm, hneď by som si dala :-D Yvett, joj, nezávidím ti ani trošku ten stav po vysadení.... hádam sa to časom zrovná ;-)
Odpovedať
Ahojte tak ja som tiez ten krasny rocnik 1983 :-)
Odpovedať
ahoj hellla tak napis viac o sebe pozeram, ze chystate svadbicku ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak tu máme nový pracovný týždeň a koniec mesiaca :-S Hella vitaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa mate kocky, co nove? ja nic, stale len robota a robota, mam pocit, ze uz mi z toho zacina pomaly ale isto sibat. Ale tento vikend by sme mali ist na chatu a buduci vikend ideme na jarmoky do Skalice a na nakup do CR, tak sa uz aj celkom tesim, ze uvidim konecne nove tvare. A co vy, ako sa mate? co nove? ;-)
Odpovedať
my tiez len robota a robota a do toho cez vikend hrozi stahovanie...
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babenky, pripajam sa ku skupinke super rocnika 1983 ;-) ktora z vas je septembrova? :-)
Odpovedať
ahoj holky no konecne pisem...inak ja dnes idem na firemnu party tak sa pomaly chystam :-N cenculinka napis nieco viac o sebe ....inak ja som majova ;-)
Odpovedať
dievcata, pripajam sa k tomuto skvelemu rocniku, je nietkora aj decembrova? :-)
Odpovedať
cenculinka...ja soooom....ty si ktory den? :-)
Odpovedať
danuscha, ja som 26. december, a ty? Inak som verna tomuto obdobiu a mam radsej zimu ako leto....
Odpovedať
Yvi ja som na tom s MS totálne naprd (prepáčte za výraz). Prvýkrát po vysadení som bola na vyvolávačku na cca 50ty deň a teraz už mám asi aj viac a nič. Doktorka mi robila hormonálny profil. Z prvého odberu som mala zvýšený prolaktín (čo je dosť odveci keď chceme bábo), druhý odber dopadol ešte horšie - tam som mala zvýšený aj testosterón a nejaké pomery medzi niečím - tomu ani sama nechápem. Doktorka bola z toho tiež trocha prekvapená, lebo vravela, že kočky čo majú zvýšený testosterón vyzerajú trocha inak :-D - mastné vlasy, kopec vyrážok, dosť vysoký výskyt ochlpenia skoro všade a ja na to nevyzerám. Tak mi robila pre istotu ešte jeden odber, výsledok budem mať teraz v stredu. Odporúča mi aj nejakého endokrinológa, aby zistil príčinu tých hormonálnych výkyvov, lebo ona vraj už viac urobiť nemôže, poisťovňa by jej to nepreplatila....že lepšie testovanie hormónov môže urobiť endokrinológ. .....Takže bábo nám asi tak skoro "nehrozí". Verím Yvi, že vy ste na tom teraz už lepšie. Andilek - tortička bola výborná a ty-vy dvaja :-D :-D sa ako máte? Mysti - ja mám tiež podobné pocity ako ty, len robota a robota - ešte nám zmenili pracovnú dobu, totálne odveci, celé dni zabité, no des.....už by som ozaj šla na materskú oddýchnuť ;-) Nové kočky 83-ky vitajte....Napíšte niečo o sebe.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kočky, ja som augustová :-) Ale bábätko bude buď decembrové alebo januárové :-D U nás je všetko v poriadku (ťuk - ťuk - ťuk), začíname 25. týždeň. A predsa nejaká novinka, doktor ma už vypísal na PN... vraj si mám už vychutnávať voľno a oddychovať. Takže práca pápá :-)
Odpovedať
Ahojte kocky, ja som januarova 83, som rada ze je tu aj tema pre nas... Zuzu1111, ja mam tiez zvyseny testosteron a takisto nemam take priznaky ako opisuje tvoja doktorka, mozes kuk fotos mam i bez retuse. Robila ti aj sono? ono to moze byt aj PCOS, mne ho diagnostikovali pred tyzdnom ide o to ze mi meskava ms, mam zuzenu sliznicu maternice a nedozrievaju mi folikuly...ale da sa to liecit len to chce cas... onoje to tak ze lekary sa nechcu tym moc zapodievat ked sa nesnazis o dieta rok. moja doktorka mi v maji robila vysetrenia, krv a nic nehovorila a povedala ze po roku a tak som sla k jednemu odbornikovi a ten to hned zbadal... nechapal preco mi nic nepovedala a pritom k nej chodim 10 rokov... Dufam ze budes v poriadku, nechcela som ta odradit len sama na sebe som zistila ze nieje kazdy lekar taky za akeho ho pokladate...
Odpovedať
ahoj holky zuzi no ja konecne som dostala dalsiu MS sama tak som rada...dufam,ze to bude uz len dobre... inak vitaj irsina a ako ti to zistili to PCOS - ultrazvukom? ja si chcem tiez vyziadat vysetrenia, aj ked sa este nesnazime rok :-) napis aka bola svadbicka? inak gratulujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, inak ja som novembrova, takze narodky za dverami. A mam tiez radsej zimu ako leto, lebo mam nizky tlak a cez vysoke taploty sa mi strasne toci hlava a je mi stale na zvracanie, takze to nemusim. A este sa potim ako kon a to mi tiez na nalade nepridava. Inak, dnes je sviatok a ja zase v robote-nenormalni ludia stale pracuju... Zavidim andilek tu PN ku, ja by som uz asi tiez isla na matersku. Uz sa pomaly chystam a mozno uz takto o rok budem v tom, no neviem. Chceli by sme ist s manzelom este na jednu dovolenku v lete a potom asi nieco poriesime... :-D
Odpovedať
ahoj Mirka no ja by som chcela pracovat az do porodu ak sa bude dat.... ;-) a mozno aj po materskej na polovicny uvazok z domu, kedze mame tuto moznost :-)
Odpovedať
yvettka ahoj, Zistili mi ho na sone, my sa snazime od maja, vlastne od svadby ale moja doktorka nechcela nic riesit ze az po roku ale ja som mala tusaka ze je volaco zle. Tiez si daco spozorovala? ci len pre istotu? Svadba bola fantasticka, aj som normalne spala, ziadna nervoyita, akurat od rana zhony,my s mm zijeme vo vlastnom byte tak vlastne u nas islo o oficialiku. cela rodina a tesila a aj sa vsetci super zabavali. a co tvoja svadbicka?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?