Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak si daj aj za mňa ;-)
Odpovedať
ahoj andilek tak som si dala aj mi to pomohlo tak sa vytesujem...neviem ci to bolo tym vinom, alebo som si to len vsugerovala a dostala som :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ivetka, tak blahozelam, tak baby napisem Vam novinky ohladom mojej prace- vcera som prisla do roboty a tam hned na mna persobnalistka, ze volali z nasej firmy, a nas generalny sa vyjadril, ze bud tu pracu zoberiem, alebo mym vypoved...no, riadny natlak, vsak? Bolo na vyber? Dnes po mne zazerali vsetci kolegovia a najviac ten, na ktoreho miesto som nastupila, co je pochopitelne a tak to zase zobrala nasa personalistka do ruk a kazdemu vysvetlila, ako to vlastne bolo...vies, oni si mysleli, ze mi zvysili aj plat...jasneeee... :-D Tak mam dnes oficialne prvy den v novej funkcii za sebou a vobec ma to netesi! Inak, ja cakam, kym materska porastie na minimalnu mzdu a asi sa dame aj my do "vyroby" babatka... ]-(
Odpovedať
no Mirka vidim, ze tomu povyseniu si sa nevyhla :-D ja mam teraz dost zly tyzden od zaciatku je to vsetko o nicom manzel nie je doma, bola som nervozna, lebo mi meskala MS, v praci je to na nervy a dnes sa nam doma upchalo WC a neviem co mam robit, lebo manzel doma nie je .....a este vela inych drobnosti do toho....naozaj si to tento tyzden rovno pojdem niekde hodit 8-( :-x :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby :-) Yvett, tak vidíš... ;-) je jedno čím to bolo, hlavne, že pomohlo. Mysti, tak gratulujem k novej pozícii ;-) Nech sa darí a bodaj by časom dostali rozum a pridali ti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Yvett, hlavu hore, bude huř :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte baby, čo máte nové? Yvi asi idem v tvojich šľapajách, lebo dnes mám 36.deň a MS nikde :-| Tehotná by som nemala byť, lebo používame ochranu :-D Ako si na tom ty, došla či si bola u doktora? Ja som sa rozhodla, že ešte tento týždeň počkám a keď nič tak v pondelok pôjdem k doktorke. Mysti ako na novej pozícii? Andilek...novinky, pocity.... rastiete? niečo napíš ;-)
Odpovedať
ahoj zuzi no ja som mala prvu MS po vysadeni po 32 dnoch a druhu MS po 40 dnoch - tak skus si dat cervene vinko mne to pomohlo, ale mam pocit, ze to tie HAK nam uskodili svine jedne :-( ja, ked budem mat taku nepravidelnu MS a taku slabu este pol roka tak poziadam gyndosa, aby mi urobil hormonalny profil ci nahodou nemam zle vysledky :-) ja som nakoniec dostala MS po tom cervenom vine na 40 den..., ale bolo to dost slabe... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Veru zuzi, skús to červené vínko ;-) Yvett ako? v práci už lepšie? my sa máme fajn, akurát by som taaaaak spala :-( Už aby som mala dovolenku... ešte 16 dní a potom 2 týždne voľno :-D
Odpovedať
:-N andilek v praci uz je to lepsie a ja mam cca 3 tyzdne a mam dovcu tak uz iba to vydrzat a pohoda |-|
Odpovedať
Profilova fotka
yvett, tak si budeme spolu odpočítavať tie dni do dovolenky, čo ty na to? :-D
Odpovedať
hello...je tu niekto? 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahooooj..... ja ešte 8 dní a mám dovolenku huráááááá :-D
Odpovedať
waaaw...aj ja cheeeeeeem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a nemôžeš? ;-)
Odpovedať
holky cafte ja este 8 dni a tiez dovca vlastne buduci piatok som posledny krat v praci pred dovcou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj yvett, ty si sa tu pekne dlho neukázala ;-) Ja už v piatok nejdem do práce a poobede vyrážame smer Tábor. Čo vy? Kde budete cez dovolenku?
Odpovedať
no ja idem v piatok v noci do KE a potom budeme nejaky cas v KE u nasich a u svokrovcov a potom sa chystame este k manzelovmu strykovi on byva pri polsko ukrajinskych hraniciach na SR a tak blizko lesa takze tak na samote ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuj, samota, opekačky, leňošenie.... ;-) My ideme na týždeň k manželovi domov - tiež to bude taká oddychovka, máme naplánovaný 2-dňový výlet do Prahy za kamarátmi, a zbytok sa uvidí.... :-D Len dúfam, že tú cestu (5 hodín) zvládnem v pohode :-p a maličké v brušku nebude protestovať :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak je nedela a ja krkam v robote...no, co vam budem vraviet...tato nova pozicia sa mi vobec nepaci. Prisiel nam dovolenkovy plan y vyzera to tak, ze nase stredisko bude robit cele dva dovolenkove tyzdne, tak sa teda strasne tesim...ziadna dovolenka, ani nic. Uvidime, ja by som chcela mat prvy augustovy tyzden, ale nasi ludia budu musiet asi chudaci robit cele dva tyzdne. Mame strasne objednavky, ja som zvedava, kto ich bude plnit. Doma inak vsetko po starom Inak ste poculi, ze by mali od januara zvysit rodicovsky prispevok na minimalnu mzdu. Len nech sa to udeje a zaciname aj my pracovat na babatku. Uvidime, ci to prejde... ;-)
Odpovedať
ahoj Mirko tak tuna v CR je rodicovsky na 3 roky a je to 7500 cca KC podla mna na SR to bude tiez na 3 roky taka suma priblizne v EUR...ja by som bola radsej keby na SR schvalili tu variantu co je v CR cize odstupnovany rodicovsky to je podla mna spravodlivejsie ako to, ze aj kazda ciganka dostane minimalnu mzdu to sa im bude rodit.... :-| :-S v CR mas 3 stupne rodicovskeho na 4 roky po cca 4000 na 3 roky 7500 a na 2 roky 11500 - to je podla mna super a v konecnom dosledku dostanes to iste... ;-) no mne sa rysuje ta nova pozicia, ale vyzera to byt zle s platom cize budem mat novu poziciu, ale o zvyseni asi mozem len snivat ]-( jedine co ma bude drzat na tej pozicii je to, ze ma to nesmierne bavi :-N dakedy si hovorim, ze vsak prachy nie su dolezite, ked ta praca tak bavi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mysti, tak bodaj by to vyšlo... ;-) A z novej pozície si ťažkú hlavu nerob, začiatky bývajú väčšinou ťažké, a snáď sa to do budúcna zlepší :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Yvett, tak ja už iba dnes a zajtra do práce a v piatok huráááááá dovolenka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Yvett a je super, že ťa práca baví.... ja by som tiež nevydržala robiť niečo, čo by ma vôbec nebavilo... Len daj pozor na to, čo mi hovorila moja tchýne: sa ti bude ťažko odchádzať na materskú keď ťa práca tak baví :-D
Odpovedať
no ahoj andilek vsak prave toho sa bojim - ja to tu milujem ;-) a ked pride dieta tak neviem nejako to prezijem, ale chcem ist na rodicovsku len na 2 roky ;-) ja tiez idem na dovcu v piatok tak sa strasne tesim, lebo v praci mame same problemy :-S :-o
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som zatiaľ v tom, že chcem ostať doma celé 3 roky.... :-) ale nikdy nevieš, že? :-D Možno mi práca bude tak chýbať, že už po 2 rokoch do nej naklusám späť a možno sa mi materská tak zapáči, že si ju rovno predĺžim o ďalšie 3 roky :-D Kto vie?
Odpovedať
no andilek my mame aj hyposku a s rodicovskou na 3 roky by nam to vychadzalo len tak tak, takze radsej tie 2 roky..., ale planujem mat jedno dieta a za nim druhe cize s prvym by som bola 4 roky a s druhym len tie 2 roky, ale ako sa hovori clovek mieni a Pan Boh meni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak ja dnes posledný deň v práci a hurááááááááá 15 dní voľno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Yvett, presne tak, človek mieni a Pan Boh mení ;-)
Odpovedať
andilek tak ja mam este zajtra v praci a potom volno ;-) uz odpocitavam hodiny :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?