Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
ahoj andilek ako sa mas? no zatial to nie je oficialne, ale ani neviem ci to chcem, lebo ked zmenim pracu a ma povysia budem mat aj viac problemov myslim, ktore budem musiet riesit v praci :-o takze ako sa hovori nechavam tomu volny priebeh ono to v nasej firme trva kym sa k niecomu dokopu takze este zatial som na rovnakom mieste a uvidime ;-) v podstate som v takom stave, ze je mi to jedno, ale povysenie by ma potesilo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, no ivet a koho by to nepotesilo?mne tiez ponukli vo forme nieco take ako riaditel vyroby, ale nezobrala som to a to len z jedneho dovodu - pretoze ten, co to robi teraz je strasny nesika, spravil vela chyba problemov a nerozprava sa s nim polovica ludi, ktori by mi vedeli pomoct pre jeho hlupost. tak mi to nestalo za to, aby som po nom vsetko napravala a udobrovala si polovicu ludi. A paltovo by som isla hore len o + 2000, tak by sa mi to neoplatilo-nestalo by mi to za tie nervy! Ale tebe drzim palceky!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, tak ja sa Vám musím pochváliť....
Odpovedať
Profilova fotka
Som tehu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovedať
jeeej....supeeeeer.....tak sa tesime s tebou.....aj ja chceeem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andilek, blahozelam, joj sa tesim aj ja s Tebou!!!! Ale dufam, ze nas neopustis a nezdrhnes nam nastalo na konika... :-D Joj, tak super, iste sa tesite s muzickom!!! :-D
Odpovedať
andilek aj ja blahozelam a potom napis viac ;-) v ktorom si mesiaci?
Odpovedať
Profilova fotka
Mužíček je šťastný. On už chcel bábo dlhšie, tak teraz sa mu to splnilo :-) . Ja som šťastná samozrejme tiež, ale ešte si na to len poriadne zvykám. Som v 10. týždni. Mysti - neboj, nezdrhnem, je mi tu dobre s vami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A kočky, ďakujem za gratulácie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ako sa baby mate? andilek, tak to musi byt muzicek naozaj stastny, ked uz dlhsie po tom tuzil. Judt, a Ty ako? Ako sa s malym mate? :-D ja som taka stastna, ze je dnes piatok a zajtra nerobim. Mame oslavu-svagrina mala meniny, tak sa vari gulas, nejake chlebiky a tak... Inak, poculi ste baby, ze buduci tyzden ma byt az 34°C? Parada, len keby sme sa nemuseli parit v robote. Dnes by sme mali ist na veceru s nasim generalnym riaditelom, tak som zvedava, asi sa firma citi vela pri peniazoch... :-D , tak som zvedava, ako to dopadne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Koooočky, tu to nejako prestalo žiť? Kde ste všetky? :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte kočky. Andilek blahoželám, verím že je všetko Ok a tehotenstvo si užiješ bez problémov :-) Aký je to pocit? Ja občas tak rozmýšľam, že si ani neviem predstaviť aké to musí byť - mať v sebe malého človiečika ktorý bude rásť. Môj drahý by sa tejto správičke tiež veľmi potešil. Ja som vysadila niekedy začiatkom júna tabletky. Zatiaľ "dávame pozor" :-D a potom niekedy o mesiac dva tomu necháme voľný priebeh..... Zatiaľ sa cítim po vysadení v pohodičke (myslím, že Ivetka sa na to pýtala). Teraz budúci týždeň by mala prísť MS, tak uvidíme na koľký deň príde. Ivetke blahoželám k prvému výročiu svadby. Oslávili ste to nejako? Dala si manželovi nejaký darček? My budeme mať tiež čoskoro výročie tak rozmýšľam či drahému niečo kúpiť. Preňho by asi najlepším darčekom bolo asi fakt to bábo. :-D Mysti ako dopadla oslava u švagrinky a večera s generálnym? ;-)
Odpovedať
ahoj holky.... tak ja uz som 2 mesiace po vysadeni a cakam na dalsiu MS a nic..... :-S mam uz 36 den a nejako nic na obzore tak dufam,ze to skoro dojde ;-) my davame pozor takze si nemyslim, ze by som bola tehotna a tiez mam dojem, ze som nemala prvy cyklus ani ovulku takze tak :-o no Zuzi ja sa necitim dobre chrbat mam skoro cely vyhodeny od vyrazok a to este stastie, ze na tvari len sem tam, ale cez leto tricko na ramienkach nehrozi :-S no prve vyrocie bolo super boli sme na obede a drahy dostal video projektor v podstate on si skoro vzdy nejake darceky kupuje, alebo mu ja kupim :-D andilek ako tehotenstvo nie je ti este zle - neviem odkedy by to malo prist ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak sa pridavam, prepacte, ale mam v praci fofry, takze nestiham ani zapnut v robote net, ja neviem ani ako mi prejde den. Ivetka, chcem sa Ta spytat hned na uvod, ako pracicka, povysili ta nakoniec? Pytam sa Ta preto, lebo aj mne bola ponuknuta lepsia pozicia, ale je tu jeden hacik...za rovnaky plat a este jedna funkcia k mojej :-| , ked mi toto akoze oznamili, tak som sa podakovala pekne...akoze chapes to? Veduca pozicia, kopec zodpovednosti a rovnaky plat? To teda nie! Andilek, ako pokracujes, ako sa citis? Napiste baby, som zvedava! :-D
Odpovedať
joj Mirka zatial nic neviem o pozicii, lebo u nas vo firme to trva dokym sa k tomu vedenie dokope aj oficialne a musi sa este niekto zaskolit aj na moje miesto cize to bude dlhy proces kolegyna podobne prestupovala asi pol roka no blbe.... ale ked budem nieco viac vediet napisem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, ďakujem ;-) Som v 14. týždni, vyzerá to tak, že patrím k tým, čo im zle nebýva ;-) Zatiaľ je všetko v pohode (ťuk - ťuk - ťuk), bruško už trošičku začína rásť, ale inak je všetko ako predtým, ani neviem, že som tehotná :-D Dúfam, že to takto pôjde aj ďalej.
Odpovedať
Profilova fotka
Ivetka, aj ja gratulujem k 1. výročiu ;-) My sme ho oslávili teraz v nedeľu, boli sme na obedíku a drahý mi namiesto ružičky kúpil Nugetu :-D Vraj mu to prišlo vhodnejšie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mysti, takéto povýšenia bývajú "normálne". Pridajú prácu, zodpovednosť, ale plat nie... ale však čo chceš, bola si povýšená ha-ha-ha. Tiež by som povedala ďakujem neprosím :-N
Odpovedať
Profilova fotka
A ešte jednu pikošku Vám poviem, kolegyňa vysadila tabletky na konci mája, dostala MS, a pred pár dňami zistila, že je tehotná :-D Ale oni si pozor nedávali, chceli ho a vyšlo to hneď .... :-D
Odpovedať
no holky ja akurat cakam MS po vysadeni uz 40 den a nic je to 2 cyklus od vysadenia prvy som mala v pohode, ale tento neide no blbe :-| dufam,ze nebudem musiet ist na vyvolavacku lebo ja take veci neznasam :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ivi a skúšala si horúcu vaňu a červené vínko?
Odpovedať
vanu nemame ale vino mozno skusim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moja tchyne sa pokúšala takto privolať MS keď jej meškala - dávala si horúce vane a pila červené víno... a narodil sa jej môj manžel :-D
Odpovedať
:-D ja ti neviem andilek ale manzela doma nemam tak sa mi nechce samej pit vino budem ako alkoholicka :-D a mame len sprchac
Odpovedať
Profilova fotka
:-D lepšie alkoholička ako ísť na vyvolávačku.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak počkaj na manžela a dajte si potom spolu, a dovtedy možno dostaneš... ;-)
Odpovedať
no andilek mozno si to vinko otvorim aj dnes lebo mam strasne nervy z prace ;-) a na manzela cakat nechcem, lebo najrealnejsi termin je pondelok a to uz je dost dlho... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
hm, to poznám :-| ale je to len práca.... ;-) všade sa niečo nájde... a nestojí to za to, aby si si ničila nervy :-)
Odpovedať
ja viem, ze je to len praca, ale to vinko by sa zislo vsak pol flase dneska a druhu polku zajtra :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?