Menu Forum

Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

15. aug 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
Registrovala sa 5. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 3430 príspevkov. Má 12 priateľov. Praha-východ, Česká republika.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
Registrovala sa 5. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 3430 príspevkov. Má 12 priateľov. Praha-východ, Česká republika.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahoj andilek ako sa mas? no zatial to nie je oficialne, ale ani neviem ci to chcem, lebo ked zmenim pracu a ma povysia budem mat aj viac problemov myslim, ktore budem musiet riesit v praci emoticon takze ako sa hovori nechavam tomu volny priebeh ono to v nasej firme trva kym sa k niecomu dokopu takze este zatial som na rovnakom mieste a uvidime emoticon v podstate som v takom stave, ze je mi to jedno, ale povysenie by ma potesilo emoticon
9. jún 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mysti (33 r.)
Registrovala sa 9. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 34 priateľov. Okres Rimavská Sobota.
  • Svadba bola 22. marca 2008
    okres Rimavská Sobota
fotoportrét
fotoportrét
mysti (33 r.)
Registrovala sa 9. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 34 priateľov. Okres Rimavská Sobota.
    okres Rimavská Sobota
 ahojte kočky, no ivet a koho by to nepotesilo?mne tiez ponukli vo forme nieco take ako riaditel vyroby, ale nezobrala som to a to len z jedneho dovodu - pretoze ten, co to robi teraz je strasny nesika, spravil vela chyba problemov a nerozprava sa s nim polovica ludi, ktori by mi vedeli pomoct pre jeho hlupost. tak mi to nestalo za to, aby som po nom vsetko napravala a udobrovala si polovicu ludi. A paltovo by som isla hore len o + 2000, tak by sa mi to neoplatilo-nestalo by mi to za tie nervy!
Ale tebe drzim palceky!!! emoticon
9. jún 2009 o 11:50  •  Svadba bola v marci 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
Registrovala sa 8. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 102 príspevkov. Okres Čadca.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
Registrovala sa 8. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 102 príspevkov. Okres Čadca.
  • Nevie kedy bude svadba
 Kočky, tak ja sa Vám musím pochváliť....
9. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
 Som tehu emoticon
9. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
 emoticon emoticon emoticon
9. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danuscha
Registrovala sa 22. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2141 príspevkov a 2 albumy. Má 12 priateľov. Okres Košice.
  • Svadba bola 9. mája 2009
    V Bohdanovciach, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
danuscha
Registrovala sa 22. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2141 príspevkov a 2 albumy. Má 12 priateľov. Okres Košice.
  • Svadba bola 9. mája 2009
    V Bohdanovciach, okres Košice
 jeeej....supeeeeer.....tak sa tesime s tebou.....aj ja chceeem emoticon emoticon emoticon
9. jún 2009 o 14:21  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mysti (33 r.)
    okres Rimavská Sobota
fotoportrét
fotoportrét
mysti (33 r.)
    okres Rimavská Sobota
 andilek, blahozelam, joj sa tesim aj ja s Tebou!!!!
Ale dufam, ze nas neopustis a nezdrhnes nam nastalo na konika... emoticon
Joj, tak super, iste sa tesite s muzickom!!! emoticon
10. jún 2009 o 09:22  •  Svadba bola v marci 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
 andilek aj ja blahozelam a potom napis viac emoticon v ktorom si mesiaci?
10. jún 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
 Mužíček je šťastný. On už chcel bábo dlhšie, tak teraz sa mu to splnilo emoticon . Ja som šťastná samozrejme tiež, ale ešte si na to len poriadne zvykám. Som v 10. týždni.

Mysti - neboj, nezdrhnem, je mi tu dobre s vami emoticon
10. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
 A kočky, ďakujem za gratulácie emoticon
10. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mysti (33 r.)
    okres Rimavská Sobota
fotoportrét
fotoportrét
mysti (33 r.)
    okres Rimavská Sobota
 ahojte, tak ako sa baby mate? andilek, tak to musi byt muzicek naozaj stastny, ked uz dlhsie po tom tuzil.
Judt, a Ty ako? Ako sa s malym mate? emoticon
ja som taka stastna, ze je dnes piatok a zajtra nerobim. Mame oslavu-svagrina mala meniny, tak sa vari gulas, nejake chlebiky a tak...
Inak, poculi ste baby, ze buduci tyzden ma byt az 34°C? Parada, len keby sme sa nemuseli parit v robote.

Dnes by sme mali ist na veceru s nasim generalnym riaditelom, tak som zvedava, asi sa firma citi vela pri peniazoch... emoticon , tak som zvedava, ako to dopadne. emoticon
12. jún 2009 o 10:52  •  Svadba bola v marci 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
 Koooočky, tu to nejako prestalo žiť? Kde ste všetky? emoticon
25. jún 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzu1111
Registrovala sa 31. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 218 príspevkov. Má 37 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
zuzu1111
Registrovala sa 31. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 218 príspevkov. Má 37 priateľov. Okres Košice.
 Ahojte kočky.
Andilek blahoželám, verím že je všetko Ok a tehotenstvo si užiješ bez problémov emoticon Aký je to pocit? Ja občas tak rozmýšľam, že si ani neviem predstaviť aké to musí byť - mať v sebe malého človiečika ktorý bude rásť.
Môj drahý by sa tejto správičke tiež veľmi potešil. Ja som vysadila niekedy začiatkom júna tabletky. Zatiaľ "dávame pozor" emoticon a potom niekedy o mesiac dva tomu necháme voľný priebeh.....
Zatiaľ sa cítim po vysadení v pohodičke (myslím, že Ivetka sa na to pýtala). Teraz budúci týždeň by mala prísť MS, tak uvidíme na koľký deň príde.
Ivetke blahoželám k prvému výročiu svadby. Oslávili ste to nejako? Dala si manželovi nejaký darček? My budeme mať tiež čoskoro výročie tak rozmýšľam či drahému niečo kúpiť. Preňho by asi najlepším darčekom bolo asi fakt to bábo. emoticon
Mysti ako dopadla oslava u švagrinky a večera s generálnym? emoticon
28. jún 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
 ahoj holky....
tak ja uz som 2 mesiace po vysadeni a cakam na dalsiu MS a nic..... emoticon mam uz 36 den a nejako nic na obzore tak dufam,ze to skoro dojde emoticon my davame pozor takze si nemyslim, ze by som bola tehotna a tiez mam dojem, ze som nemala prvy cyklus ani ovulku takze tak emoticon no Zuzi ja sa necitim dobre chrbat mam skoro cely vyhodeny od vyrazok a to este stastie, ze na tvari len sem tam, ale cez leto tricko na ramienkach nehrozi emoticon
no prve vyrocie bolo super boli sme na obede a drahy dostal video projektor v podstate on si skoro vzdy nejake darceky kupuje, alebo mu ja kupim emoticon
andilek ako tehotenstvo nie je ti este zle - neviem odkedy by to malo prist emoticon
28. jún 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mysti (33 r.)
    okres Rimavská Sobota
fotoportrét
fotoportrét
mysti (33 r.)
    okres Rimavská Sobota
 Ahojte kočky, tak sa pridavam, prepacte, ale mam v praci fofry, takze nestiham ani zapnut v robote net, ja neviem ani ako mi prejde den.
Ivetka, chcem sa Ta spytat hned na uvod, ako pracicka, povysili ta nakoniec? Pytam sa Ta preto, lebo aj mne bola ponuknuta lepsia pozicia, ale je tu jeden hacik...za rovnaky plat a este jedna funkcia k mojej emoticon , ked mi toto akoze oznamili, tak som sa podakovala pekne...akoze chapes to? Veduca pozicia, kopec zodpovednosti a rovnaky plat? To teda nie!
Andilek, ako pokracujes, ako sa citis? Napiste baby, som zvedava! emoticon
30. jún 2009 o 18:17  •  Svadba bola v marci 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
 joj Mirka zatial nic neviem o pozicii, lebo u nas vo firme to trva dokym sa k tomu vedenie dokope aj oficialne a musi sa este niekto zaskolit aj na moje miesto cize to bude dlhy proces kolegyna podobne prestupovala asi pol roka no blbe....
ale ked budem nieco viac vediet napisem emoticon
30. jún 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
 Zuzi, ďakujem emoticon Som v 14. týždni, vyzerá to tak, že patrím k tým, čo im zle nebýva emoticon Zatiaľ je všetko v pohode (ťuk - ťuk - ťuk), bruško už trošičku začína rásť, ale inak je všetko ako predtým, ani neviem, že som tehotná emoticon Dúfam, že to takto pôjde aj ďalej.
1. júl 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
 Ivetka, aj ja gratulujem k 1. výročiu emoticon My sme ho oslávili teraz v nedeľu, boli sme na obedíku a drahý mi namiesto ružičky kúpil Nugetu emoticon Vraj mu to prišlo vhodnejšie emoticon
1. júl 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
 Mysti, takéto povýšenia bývajú "normálne". Pridajú prácu, zodpovednosť, ale plat nie... ale však čo chceš, bola si povýšená ha-ha-ha. Tiež by som povedala ďakujem neprosím emoticon
1. júl 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
 A ešte jednu pikošku Vám poviem, kolegyňa vysadila tabletky na konci mája, dostala MS, a pred pár dňami zistila, že je tehotná emoticon Ale oni si pozor nedávali, chceli ho a vyšlo to hneď .... emoticon
1. júl 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
 no holky ja akurat cakam MS po vysadeni uz 40 den a nic je to 2 cyklus od vysadenia prvy som mala v pohode, ale tento neide no blbe emoticon dufam,ze nebudem musiet ist na vyvolavacku lebo ja take veci neznasam emoticon
1. júl 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
 Ivi a skúšala si horúcu vaňu a červené vínko?
1. júl 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
 vanu nemame ale vino mozno skusim emoticon
1. júl 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
 Moja tchyne sa pokúšala takto privolať MS keď jej meškala - dávala si horúce vane a pila červené víno... a narodil sa jej môj manžel emoticon
1. júl 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
 emoticon ja ti neviem andilek ale manzela doma nemam tak sa mi nechce samej pit vino budem ako alkoholicka emoticon a mame len sprchac
1. júl 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
 emoticon lepšie alkoholička ako ísť na vyvolávačku.... emoticon
1. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
 tak počkaj na manžela a dajte si potom spolu, a dovtedy možno dostaneš... emoticon
1. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
 no andilek mozno si to vinko otvorim aj dnes lebo mam strasne nervy z prace emoticon a na manzela cakat nechcem, lebo najrealnejsi termin je pondelok a to uz je dost dlho... emoticon
1. júl 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
andilek18
  • Nevie kedy bude svadba
 hm, to poznám emoticon ale je to len práca.... emoticon všade sa niečo nájde... a nestojí to za to, aby si si ničila nervy emoticon
1. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
 ja viem, ze je to len praca, ale to vinko by sa zislo vsak pol flase dneska a druhu polku zajtra emoticon
1. júl 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš