Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
dani aha tak to je blbe my sme platili za jedlo dopredu skoro polovicu a potom doplatok hned po hostine.... aj ja som niekedy mala dojem, ze som na vsetko sama, lebo ja verim len seba a mojej mamke, ze vie ako co chcem a tak si radsej veci robim sama, ale na svadbe mojej som sa celkom uvolnila takze bolo v pohodicke.... :-N nepomala ti sestra, alebo tak nejak....ja som sa bavila a aj jedlo mi celkom chutilo... :-D
Odpovedať
ale jasne, segra mi velmi pomohla ale tak ako tebe mamka pomoze, mna mama stresuje...aj vcera mi vyvolavala a prosila ma nech to ideme vyplatit a pritom som rano hovorila s tou veducou tam, ze ano, prideme to vyplatit, nemusia sa bat...jezis sak nie sme neplatici predsa...ale ked sme si nedohodli splatnost ani nic podobne tak neviem co robia sceny...a tiez sme to chceli vyplatit este pocas svadby ale sme prisli do kuchyne a tam nikoho...chapes...si odisli bez vsetkeho... :-.
Odpovedať
Ahojte kočky. Zase sa hlásim po dlhšej dobe....Nemám nič nové, čo by stálo za reč :-D Je za nami taký "rýchly víkend" - mali sme veľa aktivít. Takže dnes troška oddychujeme. :-D Ivetka - ako po vysadení HAK? Tiež má zaujíma to čo písala Mysti - ako to je teraz s cyklom. Lebo som na tom bola rovnako ako ty Mysti - predtým všeeeeelijako, ale teraz presne ako hodinky. Tak toho sa obávam, že sa to zas vráti. A tiež bolesti... Vtedy som prvé dni dosť trpela a teraz ani neviem kedy "to" príde. Danuscha - vitaj v klube vydatých žienok ;-) Škoda, že si si svadbičku neužila, tak ako si si predstavovala. Ale ono to je všetko aj o tých ľuďoch "naokolo" a hlavne blízkych, ktorí dokážu pomôcť. My sme napr. také veci ako vy píšete - menu a vyplatenie vôbec neriešili - toto mali na starosti naše mamky a keď mám pravdu povedať vôbec neviem kedy to robili :-D :-D :-D Ale teším sa na fotočky, isto si bola nádherná nevesta
Odpovedať
no ahoj Zuzi tak co ti budem pisat zatial som este nedostala po vysadeni a to mam 26 den, ale mozno to dojde dufam aspon tak do 35 dna :-| - neviem totiz ani kolko dnovy cyklus si mam pocitat, kedze som vlastne s HAK nemala tu ozajstnu MS.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, zuzi, som rada, ze si sa ozvala, ako sa mas? ja som bola v sobotu v robote, takze som mala kratky vikend. :-| Vcera bola u nas poriadna burka...joj som sa bala :-S Inak zuzi, presne ako si pisala, aj ja som mala vzdy bolesti ked som mala MS, teraz je to uplne super. Tak aj ja sa toho bojim, ze co bude ked vysadim, ale aj tak to este teraz neriesim. :-D
Odpovedať
zuzu...fotky uz su tam nejake...ale len take co kamoska fotila...tie profi sa este len vyrabaju...som na ne zvedava velmi
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, kukala som fotky, super su, bola si krasna nevesta a pridala som konecne aj gratulaciu... :-D zachvilku idem konecne domov z prace. joj, uz sa tesim!!! :-D
Odpovedať
dakujem za gratulaciu a gratulujem k odchodu z prace ;-) tie fotky su len take co fotila moja najkamoska popri tom ako nas fotila profi fotografka...cize take amaterske...ale pacia sami niektore :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani, fotocky su super, su pekne. Sa mi uz nic nechce, uz chcem ist domov, ale este hodinku tu musim vydrzat...a to ma prist este dnes generlny riaditel, tak dufam, ze ho nestihnem. :-D
Odpovedať
holky ja mam dnes volno, lebo v Norsku maju sviatok, ale len tak pratam doma a nic nerobim ;-)
Odpovedať
jooj...generalny....to je vazna vec....moj manzel (a sef zaroven) obcas prileti do prace ako odtrhnuty vozen...aj vcera tak bolo...zla nalada, niekto ho urguje pre nieco ...potom on mna suri.... :-( ...jooj...to taky cas ani ja by som ho radsej nestretla....to nemam rada...dnes napriklad bol v pophode ale vcera juuj =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, ty mas manzela sefa? Joj, to Ta teda obdivujem, neveim, ci by som to zvladla. My sme boli tiez s manzelom kolegovia, ale len cca 5 mesiacov (ale nase profesie nemali nic spolocne), delilo na 4 dveri, a niekedy boli dni, ked sme sa stretli, ked sme isli domov...ale nebolo to najlepsie. Takto robime uplne v inych firmach a je to takto lepsie. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Mirka to mas pravdu ja som mala manzela ako kolegu asi pol roka a nebolo to dobre - my sme boli taka mala firma a vkuse sa do nas vsetci starali uz som toho mala dost :-o inak som pracovala vo firme, kde boli manzel sef a manzelka pre neho pracovala, ale bola to pohroma chudak ten manzel :-o, ale to asi zavisi od povahy ;-)
Odpovedať
mysti...ano...podstupili sme onoho casu to riziko...pracovala som ako predavacka a ked sme sa zoznamili, vysvetlovala som mu aka som nespokojna v praci, ze potrebujem nieco viac, ze som ochotna sa vela ucit, ze musim mat pracu kde som scasti sama sebe sefom, ze chcem vediet, ze mi ta praca aj nieco da...ze niekam postupim...ze sa nieco naucim...a on ma pocuval s otvorenymi ustami, ze presne take nieco hlada...ale bolo to odvazne...nechal rozhodnutie na mna lebo vravel, ze keby to nevyslo tak on nechce za to niest zodpovednost...ze mozme vela ziskat ale aj vela stratit....a ziskali sme... ja som sem nastupila anahradzam pracu 3 ludi...nie je to lahke a obcas som sa zvykla odut ked nieco nebolo odbre, ked mi nieco vycital...ale potopm ked pride doma chvilka uprimnosti tak mi povie ze zasne nad mojimi schopnostami a tak viem ked ma za nieco skrsti, ze je to len jedna pokazena vec ale za ten den som ich urobila milion nepokazenych...a nie som dokonala.... v praci sa snazim krotit svoj temperament lebo inak by sme sa ako dvojica rozpadli... ale tato praca ma bavi, naplna a navyse mam tu svjoho manzela... obas to bolo huste fakt pokials om sa naucila oddelit pracu od sukromia...sak ked ta manzel zdrbe za nieco tak ako to budes brat...no jasne ze osobne....ale to nie je ta spravna cesta....praca je praca.... ;-) ;-) a ja som tu tak trosku tiez sefka...aspon Miso to chce docielit aby sa o moju cast firmy nemusel starat pokial to nebude nutne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, aho Ivett, chcela by som Ti popriat k dnesnym meninkam vsetko naj naj naj, nech sa Ti splnia Tvoje najtajnejsie sny a tuzby... :-D Ako sa mate? Ja dnes v robote frmol, ale to ie je vobec nic nove, uz sa tesim domov!!! Nech je uz piatok. Stve ma pocasie, ze sa tak zmenilo, zacalo uz aj u nas prsat, tak len dufam, ze sa zase vyjasni a bude pekne teplucko :-D
Odpovedať
joj dakujem Mirka ....ja som dnes bola cely den na skoleni tak ani PC som nemala pri sebe, ale bolo to super skolenie take formou hier ;-) no to pocasie je o nicom, ale inak sa mam fajn a zajtra ideme s firmou na oslavu tak sa tesim, ze trosku vypadnem oslavovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...joj Ivet, zavidim, aj ja by som sa isla odreagovat. My mame cez vikend Dni mesta a v sobotu mame koncert Alphaville, tak sa tesim. Ale prsi nam ako kazdy rok na dni mesta, to nie je nic nove. teraz chodim len po koncertoch - pred 2 tyzdnami bol Desmod u nas, bola to parada! Tak uvidime, co bude toto... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja sa hlásim po dlhšom čase. Gratulujem Danke ku svadbičke. Podľa mňa sa vždy nájde niečo, čo by sme druhýkrát urobili inak, ale to neznamená, že to bolo 1.krát zlé. Aj keď na druhú stranu verím, že ťa mrzí, že si si to neužila tak ako si chcela. A vieš koľko bolo krásnych svadieb a manželstvo nevydržalo ani rok... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andilek, rada Ta tu vidim opat. Ako sa mas? ja sa uz dnes velmi tesim domov z prace, pretoze je tu dnes strasny chaos a tie podrazy, joj ide mi to tu poriadne na nervy...poriadne. Joj, asi by som uz isla pomaly ale isto na matersku, keby to bolo take jednoduche, ale nie je. :-( Este sa tento rok iste neda, uvidime, ako to bude buduci rok. nebavi ma to tu vobec!!! ]-(
Odpovedať
Mirka a dokedy mas pracovnu zmluvu este stale to nemas na dobu urcitu, lebo uz si nepamatam .... :-) najlepsie by bolo keby si mala na neurcitu dobu to by si mohla aj otehotniet ;-) ja asi skor odidem z prace a pojdem potom vecer na tu firemnu party ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mysti, dnes asi nenájdeš prácu, v ktorej by bolo všetko o.k. Ako sa hovorí, všude je něco. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A prečo sa nedá na materskú? Ak sa teda môžem opýtať? Lebo by to bolo riešenie, a hlavne riadna zmena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Yvett, uži si párty ;-)
Odpovedať
andilek neviem ci Mirka ma zmluvu na dobu neurcitu preto asi nemoze ist na matersku :-N joj este nie som, ale uz sa idem chystat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak zmluvu uz mam na dobu neurcitu-nastastie, takze v tomto by problem nebol. Je tu ale jeden vacsi-moj manzel je doma na 60% a robi len 5 dni do mesiaca. mame na krku uver za byt, za auto a keby stratil zamestnanie-boli by sme hotovi a to nie este mat dieta. Nevychadzalo by nam to teraz, ked este nevieme poriadne co a ako bude s robotou...do roku sa to snad vykrystalizuje a potom uvidime! :-)
Odpovedať
Ahojte kočky. Troška ste sa rozpísali, odkedy som tu nebola :-) . Ivi to ja čakám na dobu neurčitú ;-) Táto mi platí už len dva týždne. Stále neviem nič nové, čo bude ďalej. V robote to ide, čím ďalej k horšiemu. Všetky kolegyne ma posielajú na materskú, že oni by to takto riešili, keby mali o pár rokov menej. No aj drahý by súhlasil :-D Takže vo štvrtok som dobrala posledné balenie HAK. Už len počkať na to predlženie zmluvy :-) :-) Ivi - aj keď troška oneskorene - všetko naj k meninkám. Mysti isto sa tak do roka situácia zlepší a vy si budete môcť všetko "zariadiť" tak ako chcete.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, vcera sme mali smopjim muzickom velmi pekne popoudnie aj vecer, sme lenosili, oddychovali, joj bolo super. A manzel mi zahlasil, ze co keby sme mali len jedno dieta, ze aby malo vsetko...normalne som sa tej predstavy zlakla, lebo ja by som nerada mala jedinacika a dufam, ze casom zmeni nazor :-D ale isto ano, povedal to len na margo toho, ze teraz je takpovediac bez roboty...Zajtra robim posledny den a odchadzame zajtra poobede na chatu - ocino ma narodky, tak vybavil chatu. tak sa tesim, len dufam, ze nam vyjde pocasie!!! :-D
Odpovedať
ahoj Mirko tak ti prajem, aby si si to uzila na tej chate....ja este musim byt v praci aj v piatok, ale moc sa mi nechce :-| my ideme cez vikend asi ku kamosovi co byva pri Prahe takze vypadneme z Prahy a uz sa tesim.... :-N
Odpovedať
zuzi ja to nechcem zahovorit, ale pssst mozno ma povysia, ale to nie je este iste - este to musi schvalit vedenie v USA tak to nechavam v tajnosti :-D a ked ma povysia tak mozno mi aj zvysia plat, ale nechcem si nic nahovarat...dopredu tak zatial som ticho :-D takze v praci to mame zatial dobre akurat u manzela to nevyzera velmi dobre kedze ich praca je zavisla na stavebnictve a to je tu v Prahe nejake zabrzdene :-| Zuzi a ako po vysadeni ako sa citis? Ja zatial v pohode, kedze aj MS mi prisla nastastie nacas tak dufam,ze to tak bude pokracovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Yvett, tak dúfam, že to povýšenie vyjde (alebo už vyšlo ;-) ) a gratulujem... šikovná holka ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?