Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
...aj jaaaaaa.....ale my chceme o dva roky babiky...ale ja sama keby som mala rozhodnut tak uz vcera chcem.... ale z hladiska racionalneho trosku pockame.... tesis sa na svadbu?
Odpovedať
No kočky, vy ste sa rozklebetili za tie 3 týždne, čo som tu nebola :-) :-) :-) Nejak nestíham sem chodiť, som zaneprázdnená manželka :-D ... V práci máme toho veľa a naposledy,čo som písala o tom strope s bodovými svetielkami, tak sa to tak skomplikovalo, že sme sa s tým "bavili" týždeň a potom sme mali v byte taký bordel, že sme niekoľko dní upratovali. Danuscha závidím, že máš svadbičku ešte len pred sebou. Ja mám na ten deň také nááááádherné spomienky, rada by som si to zopakovala. A nie len na ten deň, aj celé prípravy som si užívala - mňa to fakt veľmi bavilo. Mysti som rada, že už to u vás v práci vyzerá byť na dobrej ceste. A ty si už mala 1. výročie, wow - no neuveriteľne rýchlo to uteká. O chvíľu bude mať prvé výročie aj Yvett. ;-) My budeme mať v apríli 8 mesiacov od svadby, no ozaj neuveriteľné. Ako trávite nedeľu holky? My momentálne neuveriteľne romanticky :-D :-D Miláčik tu odfukuje vedľa mňa - on je ako bábätko - po nedeľnom obede si stále chce trocha pospinkať. No a ja sa nudím, tak som si ľahla k nemu a vzala notebook. Šla by som sa niekde prejsť, vonku je celkom teplo, len by mohlo aj slniečko vykuknúť. Uvidíme, či ho prehovorím, keď sa zobudí. :-)
Odpovedať
no ahoj Zuzi u nas tiez pohoda teraz sme po obede a po kavicke a ja tiez zapla notebook... :-D idem este asi pocitat nejaku knizku a zajtra zasa pracicka sa mi moc nechce....uz sa tesim na Velku noc budem mat volno juchuchu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, Zuz, som rada, ze si sa ozvala...ja som stale v praci, od vcera mame zmenenú pracovnu dobu od 7,00-15,30, tak som nastvata, pretoze si uz nic nevybavim, je to nanic!!! Ja som mala nedelu cestovnu-boli sme na vikend prec a v nedelu sme sa vracali, cestovali sme 5 hodin, tak ma v aute skoro porazilo. A teno vikend co pride ideme v sobotu zase do volebnej komisie a v nedelu by som mala ist do roboty, ale nikto ma tu neuvidi-to je jasne, akoze nastastie to nemam povinne!Uz mi z tej roboty pomaly ale isto hrabe, a som straaaase rada, ze o tyzden je velka noc, akoze nie preto, ze tuzim byt mokra ale preto, ze si oddychneme, velmi sa tesim. ja uz potrebujem vypnut. Inak som sa vcera chytila so svagrom a dost, takze zase na dlhy cas u mna skoncil, ale to je dobre, aj tak ho nemusim. aj ked je vsetko OK, my dvaja sa bavime minimalne, takze ma to netrapi! Uz sa strasne tesim domov, teda idem dnes na nechty (dat si doplnit), aspon poklebetim s kamoskou, sa odreagujem. Treba mi varit, prat a zehlit takze ani nebudem vedeit co skor, ked pridem domov.... :-p
Odpovedať
mysti kde pracujes?
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha, IP, tu Ti napisem len tolko, ze je to automobilovy priemysel...bieda, ale teraz sa celkom dari vdaka srotovnemu...je vela objednavok nastastie.
Odpovedať
aha...no inak je pravda, ze kolektiv si nenavyberas...nam vcera odisiel jeden kolega a prvykrat od kedy som tu mi bude za niekym luto, ani som sa s nim radsej nelucila som sa hrala, ze som urazena lebo dva dni predtym mi klamal ze chodi po lekaroch lebo mu nie je dobre a on chodil sice po lekaroch ale to si vybavoval papiere 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
dani, tak mne by asi nebolo luto za nikym tu a urcite ani im by nebolo smutno za mnou.takze toto vobec neriesim. Ale je to dobre, aspon sa mi nebude tazko lucit ked budem odchadzat. ;-)
Odpovedať
ahoj holky tak ako sa mavate ja mam 3 dni este pracu a od stvrtka mam volno, aj ked tu v CR je sviatok len v pondelok, lebo ja pracujem pre Norsko a ti maju volno stvrtok piatok aj pondelok tak ideme stvrtok vecer do KE autobusom tak som zvedava ako tu cestu prezijem - ideme v noci tak dufam, ze to prespim a bude dobre... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ivetka ahoj, tak drzim palce na ceste autobusom. ja som este dnes v praci, nasi kolegovci su niwektori doma na 60%, ale len tento tyzden, lebo zase spolocnost, pre ktoru vyrabame my, mala tento tyzden odstavku, tak sme sa museli rozdelit. Vcera sme boli na nakup a nechali sme v Hypernove cca 65 €, som len kukala. Ale jasne, ved sme si nakupili suncicky na sviatky salatiky a tak...mnam :-D tak dufam baby, ze prezijete pekne sviatky, aj ja dufam, ze ja ich tiez budem mat pekne, tesim sa, ze si aspon trochu oddychnem... :-D
Odpovedať
no aj Mirka tak ja mam dnes volno, ale manzel je v praci a vecer ideme do KE ... :-N ja sa tesim, ze zmenim prostredie.... :-D tak aj ja Vam prajem pekne sviatky ;-)
Odpovedať
yvett uz si v Ke??aka bola cesta?...ako dlho to vlastne trvalo?...ja mam obcas taku chut sadnut do auta s milackom a ist na dlhu cestu niekam.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj Dani cesta autobusom bola otrasna, hlavne to, ze nas oklamali, ale to radsej nebudem komentovat :-S :-o inak som rada,ze som doma a tesim sa s rodinou ;-)
Odpovedať
jak oklamali? kto oklamali? komentuj...chceme vediet nech si davame pozor keby nieco
Odpovedať
Dani problem je ten ze ked ides cez sviatky tak kazdy prepravca chce zarobit....tak prave do Kosic dali taky autobus co bol len nejaky zo zalohy, cize ten ktory propaguju na svojich web strankach nam nedali, ale dali ho do Michaloviec....inak ostatne dni chodi len ten luxusny bus, ale kvoli sviatkom dali aj taky srot a ten dali prave Kosicanom a Michalovcania sa vyvazali v luxusnom bleee :-S :-o
Odpovedať
joooj...no to su teda sposoby
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ivet, tak bieda, jezis, a ta dlha cesta, na ale hlavne, ze ste pricestovali... ja som sviatky prezila super-slnila som sa na dvore, boli sme u nasich aj u svokrovcov, bolo super, krasne pocasie...ale dnes uz kruta realita roboty... :-(
Odpovedať
no holky ja som skoro celu Velku noc preplakala, lebo nas dost sokla jedna cast rodiny, ktorej sme najviac verili :-x :-(
Odpovedať
yvatt...nerooob... :-( :-( ... tak to je zle...ja som sa nervovala kvoli mame cele sviatky...ale este jej davam 25 dni a potm odplavam prec.... btw...aj my mame taku rodinu, ktora ako keby ani nasa nebola |-|
Odpovedať
Dani ja som uz z tej rodiny na prasky este stastie, ze zijeme v Prahe, ale jemi to luto, lebo je to nasa rodina a ja na take veci nie som zvyknuta moja cast rodiny bola vzdy OK....je to totiz manzelova cast a neviem si nato zvyknut, ze niekto taky existuje v rodine :-(
Odpovedať
juuj...no to je zle ...ale ked vravis, ze vy ste v Prahe a oni asi tu tak sa s nimi velmi nevidite nie?...kazdy je nejaky...a bohuzial existuju aj jedinci, ktory nam mozno nevyhovuju ale co uz s nimi =-)
Odpovedať
no najhorsie je na tom to, ze s tymi ludmi som bola 6 rokov velmi dobra kamoska a teraz sa tak zmenili a ja neviem preco - vobec s nami nechcu komunikovat a bez komunikacie sa ani nedozvieme co je vo veci no blbe :-S :-o z mojej strany som si to s rodinou vzdy vyrozpravala a nikdy neboli problemy ;-)
Odpovedať
a coze??? ste im nieco urobili ci co???...alebo si oni nieco zle vysvetlili, doslo k nejakemu nedorozumeniu a teraz sa ani nedozvedia kde je pravda lebo sa nechcu s vami bavit
Odpovedať
Dani asi tak nejak nejakosa nechcu s nami rozpravat a ani udobrit :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! Ivet, a to len tak prestali s Vami komunikovat? To je fakt blbe, este hlavne ked nevies, ci ste im nieco urobili alebo co...hm, blbe. Ja som mala sviatky celkom dobre, boli sme u nasich, u svokrovcov a len tak som lenosila, bolo fajn ;-)
Odpovedať
Ahojte holky. Čo máte nového? Ja nič také, čo by stálo za reč. Z každej strany len počúvam, ktorá spolužiačka sa ide vydávať :-D . A jedna spolužiačka, ktorá mala svadbu 4 mesiace pred nami my dnes oznámila, že čakajú bábätko. Na nás sa samozrejme tiež všetci obracajú s otázkou, že kedy bábätko. Vy ste na tom ako? Ivi ako s rodinou? Ešte sa to nevyjasnilo prečo s vami prestali komunikovať. Mysti v práci ako? Danuscha svadbička sa ti blíži - tešíš sa? Už máte všetko vybavené? :-)
Odpovedať
Zuzi ahoj, no ja sa na babatko necitim, lebo skoro nikto v praci nema babo a dokonca ani z mojich znamych.... :-S tak zatial nejako sa necitim, ale manzel by uz chcel takze asi urobim kompromis a o mesiac vysadzujem, ale asi sa este nebudeme snazit, len si chcem vycistit telo ...a potom asi ku koncu roka zacneme :-D No rodina uz sa rozpravame ale je to o nicom.... :-o
Odpovedať
yvetta :"najhorsie je na tom to, ze s tymi ludmi som bola 6 rokov velmi dobra kamoska a teraz sa tak zmenili a ja neviem preco - vobec s nami nechcu komunikovat a bez komunikacie sa ani nedozvieme co je vo veci no blbe" ako pozeram mame nieco spolocne... az nato ze to bola moja kamoska asi tak 10-11 rokov, a zrazu utrum, uz 2,5 roka. odvtedy jednoducho ani jedno jedine slovo. a pritom by stacilo tak malo, jedina veta: pocuj ty koza, tak si to konecne vykecajme. 2,5 roka cakam od nej tuto vetu. a nic... :-(
Odpovedať
zuzu1111 nas uz tiez vsetci vypytuju - kedy?, este nic? a pod. uz ma to dost hneva... my najlepsie vieme, ci sme nato pripraveni, alebo nie. a kedy by sme asi chceli, ci nechceli. ako nikto nevie pochopit ze svadba sa automaticky nerovna mimi... ocividne si to ale vsetci mylsia. nech sa na mna nikto nehneva ale brali sme sa preto ze sa lubime, a nie preto aby sme mohli zacat makat na mimi. keby nam islo o mimi tak by sme si ho hold spravili, i uz so svadbou alebo bez... nuz ale niekomu to jednoducho nevysvetlis...
Odpovedať
ahoj elanor no u nas to je rodina a to ma najviac stve.... :-S ja mam z domu to, ze rodina by mala drzat spolu no neviem asi sa s tym budem musiet zmierit, ze je po 6rokoch koniec, ale chudak manzel je to jeho brat a to s nim bol od narodenia :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?