Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky:-)
Odpovedať
ahoj pretty no ako sa mame u nas nic nove sa mi nic nechce a tento tyzden mame skolenie :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, ako sa mate? ja som v praci, ale dala som si pauzu na chvilku aspon sa trosku najest. Ako sa mate? no u nas pretrvava kriza este stale, ale apson ze sme uz v robote, to je celkom fajn. Aj ked robota je nic moc, ako som pisala predtym, ale aspon robime. Moj manzel ma za sebou chatu s kamosmi, povedal, ze si ani velmi nevypili, len tak trochu a v sobotu o pol dvanastej doobedu bol uz doma, takze som sa aj cekom potesila. Potom sem isli k nasim a boli sme u nich. mala byt oslava, ale kedze bolo vela clenov oslavy chorych,. tak oslava je az tento vikend. Uz nech je piatok, potom bude super. :-)
Odpovedať
tak super Mirka drzim palce v praci u nas zatial ziadna kriza prave prijimame novych ludi tak dufam,ze nas to nezasiahne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahjote kocky, tak ako sa mate? Ja nic moc, ale to nie je nic nove pod slnkom...stale hladam novu pracu a stale s a nikto neozyva a uz ma to prestava bavit. POmaly ale ist ma to prestava bavit... Vcera som dostala uz pridelenie prace a bola som dost sklamana...mam robit na smeny a k tomu minimalne jednu sobotu do tyzdna. Tak to ma naozaj dostalo...nie je to vobec dobre, takze zijem v tom, ze stale dufam, ze s anietko ozve a vypadnem konecne z tadeto. ]-(
Odpovedať
Ahojte kočky. Mysti držím prsty, aby si si čím skôr našla novú prácu a bola spokojnejšia....aj keď v súčasnej dobe to fakt nie je ľahké :-( Yvi vieš čo som minule objavila u našich - dvd z mojich (teda aj tvojich :-) ) promócií. Ale ty si si ho neobjednala, však? A dobre si urobila. Tak otrasne urobené dvd som fakt ešte nevidela, ani som ho nikomu neukazovala a zastrčila ho doma do police. Minule som si bola pre nejaké veci a tam som ho objavila... My to máme s prácou tiež všelijako, neviem či to je pravda, ale začínajú chodiť chýri, že aj v bankách - teda našej - sa bude prepúšťať. A ja mám dobu určitú...hm.... :-| Ex-kolegyne a kamošky do mňa zabrdajú, že je najvyšší čas začať riešiť bábo :-D
Odpovedať
zuzi moja a preco mas na dobu urcitu a dokedy hmm???? to je dost blbe ja som hladala pracu len s dobou neurcitou....a zatial prepustanie nehrozi :-) a to skadial mas to DVD ja som to neobjednavala, lebo asi to bolo dost drahe a nezdalo sa mi to OK....ja mam myslim len fotky a to video je naozaj take strasne??? Inak zuzi ked budem v KE mohli by sme dat stretko ked budem mat casu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, Zuzi to babo by nebol zly napad, co povies? Mne to zatial nehrozi, situacia je aka je. Inak ozvala sa mi jedna firma, co som si posielala ziadost, ze sa stretneme, ze mi daju vediet, ale zatial sa este nikto neozval, tak uvidime, co bude dalej... Ja som teraz v praci, mam tento tyzden poobednajsiu a som strasne rada, ze je dnes uz streda, tak dufam, ze mi to rychlo prejde...
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, tak ja som vcera zmakla poslednu oslavu, vsetko bolo uzasne, dnes oddychujeme. papa
Odpovedať
Ahojky. Ivi keď som nastupovala všetkým nám dali dobu určitú na 1 rok. A po roku mi to opäť predlžíli na 1 rok na dobu určitú - typickí slovenskí zamestnávatelia ]-( ]-( Teraz už viac nemôžu, takže v júni čakám - neurčito alebo koniec....Keď budeš v KE, kľudne sa ozvi - keď bude čas, môžeme sa stretnúť. Mysti ako? Ozvali sa z tej firmy? Prettybaby - aké oslavy? troška som mimo :-N :-N :-N Ináč kočky chodíte ešte do nejakých tém sem na fóre? Ja už len s nostalgiou spomínam, keď občas niekde vleziem a čítam, čo kočky riešia... čo všetko ešte majú pred sebou...juj, tak by som si to zopakovala všetko...aj tie prípravy.... O nejakú tú dobu sa asi presuniem na modrého koníka :-D :-D
Odpovedať
zuzi ja chodim sem tam do prveho rozvodu a babskeho klebosu..... :-D my sme vcera trosku pili na Valentina, ale pokracujeme este aj dnes pri vinku :-) ja este nemusim na MK nechodim mozno az o rok a este zajdem na modrustrechu.....teraz, ked budeme zariadovat bytik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky! Tak u nas to je zase bieda, neviem co bude s nami dalej...zuzu, ten pan sa mi zatial neozval, ale az sa neozve dnes alebo zajtra, tak mu zajtra poobede budem volat. Neviem, je to take divne, bola som rada, ze niekto zavolal a nakoniec asi nic z toho a tu je to naozaj na mraky! My mame tento vikend velku rodinnu oslavu, tak sa aj celkom tesim! Niektorych clenov nasej rodiny som videla asi raz za zivot, tak dufam, ze to bude prijemne stretnutie! Ja som chodila do temy "nevesty z RS", ale baby tam velmi davno nenapisali, neviem co s as nimi porobilo, ale ani jedna sa neozvala. A momentalne sa mi v praci ani velmi neda, este tak v poobednajsej. V predchadzajucej som mala kancelariu len s jednou kolegynou a teraz nas je tu asi 8, tak sa to vobec neda...uz z toho tu pomaly ale isto saliem! ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj Mirka tak ja ti budem drzat palce, aby ti to dobre dopadlo s tou pracou a nieco lepsie nasla :-) inak prijemnu oslavu ...ja asi cez vikend pojdem s kamoskou skusat svadobne saty a kupovat jej zavoj aj topanky ma totiz v aprili svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ivetka, joj, tak to je super, my mame buduci mesiac prve vyrocie svadby, tak sa tesim, rok je uz za nami a tak by som si to rada zopakovala...stale na to spominam... Ja som buduci tyzden od stredy doma-hosp. kriza a mozno pojdem na nejake stretnutie s jednym panom ohladom inej prace, uvidim...tak mi drz palceky. Co mas inak nove? Tebe sa v praci dari? A v akom stadiu je Vas byt? :-)
Odpovedať
Mirka moja ja v praci uplne v pohode zatial ziadna vacsia kriza nehrozi este aj prijimame novych ludi takze pohoda a aj tak sa mozno o nejaky ten rok chystam na baby tak potom budem v ochrannej tak ma to uz trapit nebude :-D bytik mame urobene rozvody uz aj ho zvonku zateplovali, ale sme sa nanho uz dlho neboli pozriet, lebo je to mimo Prahy a my nemame moc casu cez tyzden to vobec nestihame a cez vikend nemame vela casu... :-o , ale po kazdej etape - teraz to su rozvody mame taky prehliadkovy den cize ked dokoncia rozvody a este nejake veci tak nas zavolaju, aby sme si to skontrolovali - tak uvidime kedy to bude ;-) momentalne setrime na kuchynsku linku a este aspon postel a tak dalej, aby sme aspon zakladne veci v bytiku mali :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, to je dolezite-aby ste mai co do bytiku...my si ten nas stale este zariadujeme-este stale by boli nejake malickosti treba, ale vsetko dolezite mame, takze to je hlavne... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby mozem sa pridat ku vam?
Odpovedať
Profilova fotka
jasan :-D
Odpovedať
a ako sa inak mate dlho nikto nic nenapisal Mirka, pretty....zuzka... tascha napis nieco o sebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
diky ;-) no uz som mama tak hadam to nebude moc provokacne 8-) mam doma skoro 8mes.Kubka a som z BA ale prestahovali sme ku TT a tak....som sice viac na MK ale nejako som sa sem dostala a pozeral tie krasne fotky zo svadby, my sme take pekne nemali :-( a co vy, ako mate?
Odpovedať
tasha vobec to nie je provokacna napr. ja si nemyslim, ze kazdy musi mat dieta automaticky ;-) pre mna to bude dar a ked sa nam nezadari tak svet sa nezruti :-D inak fotky nie su vsetko my sme mali profi fotografa, ktory nam nedal fotky, lebo som mu povedala co si o nom myslim a tak sa urazil....poznam stadial dost holiek co mali pekne fotky a teraz su uz rozvedene :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
isteze nie, ja som napr. najprv nechcela vobec, potom nie tak skoro a napokon takto :-D urcite nie, len je blbe ze sa potom treba riadne obrnit ked sa naokolo vsetci pytaju "kedy bude", ked uz je tak "kedy dalsie" a tak... a veru, ale ked uz je to taky pekny den tak preco nemat aj pekne fotky....no a stymi rozvodmi....co na to povedat... :-S je to takze....
Odpovedať
je to skor o tom, ze ti ludia sa nepoznaju chcu mat hlavne zeny silou mocou svadbu a potom tvrdia, ze sa ich manzel zmenil = podla mna to az tak nie je pravda skor to nechceli vidiet pred svadbou aky je ten ich nastavajuci skutocne clovek :-| jasne,ze su aj vynimky napr. nejaky tyrani atd.... inak mna sa to tiez vsetci pytaju kedy bude baby, ale ja to neriesim ...... :-D zatial nemam nejaky pocit, ze by som chcela baby :-D citim sa mlada :-D
Odpovedať
Ahojky kočky. Hlásim sa opäť po dlhšej dobe. ;-) Tasha vitaj v našej téme. Aspoň jedna mamička.... budeš nám potom rozdávať svoje skúsenosti, keď sa aj my rozhodneme pre bábo. Yvetka - ten bytík závidím - bude isto nádherný, keď je to novostavba. To bol vždy môj sen - malý domček alebo bytík - moderná novostavba. Kedy sa chystáte navštíviť KE? My máme zajtra naplánovanú "brigádu" - ideme robiť bodové svetielka na strop do obývačky, príde svokor pomáhať miláčikovi. Ostatné kočky kde ste?
Odpovedať
zuzi vy to mate tiez super, ze mate aspon nejaky bytik..... :-) inak ideme do KE asi na Velku noc na 4 dni a potom na vikend ideme kamoske na svadbu :-) potom sa chystame koniec aprila do Londyna na tyzden trosku si oddychnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzu, vdaka a to sa vie, i ked potom asi prejdete do konika, tam sa da vselico mozne (aj nemozne) dozvediet :-) aj ja by som sla do Londyna 8-) uz som tam dlho nebola, tak pozriet aspon na par dni nakolko je tam pomerne draho, ale esteze tam mam kamosky tak sa apon da na ubytku usetrit :-) a ako travite vikend? tu u nas stale fuci tak ani von sa neda moc ist :-| nech uz je pekna, slnecna jar ]-(
Odpovedať
tashi ja moc konika nemusim hlavne tie temy so snazilkami tie holky to dost prehanaju :-o :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ani sa Ti nedivim yvett :-) ja tam pisem mozno okolo mesiaca, aj to len tak ze co robim cez den a tak, ked je velka nuda a hlavne ked sa mi nedalo ist s malym von a napr.mi zaspal...ale tiez som rada ze som tam nechodila pocas teho lebo to by som sa asi zmagorila :-N tiez si myslim ze to netreba prehanat, aj ked prve je prve a vsetko je nove, ale predsa, obcas treba aj troska triezvo x-) no ale na druhej strane, viem pochopit baby co sa snazia a dlho sa nedari, to je urcite smutne :-S
Odpovedať
je to smutne tashi, ale je to aj o psychike je jasne, ze holka neotehotnie, ked sa bude vkuse sledovat a pisat do na MK a to podla mna strasne vplyva na psychiku ....poznam plno kamosiek co to prv prehanali a potom to nechali tak a naraz buuummmm a otehotneli :-N tak si myslim, ze daco v tom bude, ze nato ma vplyv psychika :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru...to ako so vsetkym, ked sa clovek moc snazi tak prave vtedy veci nevychadzaju a kolko veci vyjde nahodne, akoby mimovolne :-) napokon to ze mame maleho sme tiez neplanovali, nuz a stalo sa :-D trocha o inom, ale to ako ked sme s kamoskou vzdy planovali akcie s kamosmi, dopredu a mnohokrat nebola az taka super zabava lebo sa kadeco pokazilo, nepodarilo, bla bla...a zase, ked sme isli dakam neplanovane, necakane tak akcoska ako nikdy predtym :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?