Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak moj si da na krk este maximalne retiazku a na ruku hodinky (to mol moj darcek pre neho na zasnuby...), aspon to nosi. Ale minule povedal nieco v tom zmysle, ze si musime vybrat take obrucky, aby neboli velke (hrube) a ze uvidi, ci si nanu zvykne...zeby mi svitala nadej?... Vseobecne, malo chlapov nosi obrucky. Ale radsej nech je doma, ako by ju mal stratit. On sice robi v kancli (ako ja), takze by ju ani nemal kde stratit...tak sa necham prekvapit.
Odpovedať
no tak moj manzel podla mna ani nevie kde ma obrucku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ten moj dostal od svokrovcov pred dvoma rokmi na 25-ku hodinky a aj tie mu lezia v skrini. Sa na nom vzdy smejem, ked ho prichytim ako je v skrini a s hodinkami v ruke.Pytam sa ho,ze co robi. A on , ze ich len pretaca (to vtedy, ked sa meni cas). Tak sa na nom smejem,aky je zlaty. Ze aby isli presne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vidis, ked nejdu presne na ruke, pojdu presne aspon v skrini :-D dobre babenky, ja sa s Vami dnes lucim, odchadzam z prace, som tu od siestej rana...pocitaca mam uz na dnes dost, takze doma ho isto ani nezapnem! pa zajtra a este pekny zvysok dna... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
papa :-) pekny zvysok dna aj Tebe - ja tiez budem online asi az zajtra :-)
Odpovedať
ahojte, tak ja som studovala na VS ekonomiku v Kosiciach....inak ani moj milacik nebude nosit obrucku, lebo on nenosi nic ani retiazky a nema ani hodinky - jemu staci mobil....tak s jeho obruckou sa mozem rozlucit.... :-D sice ju kupime, ale neviem ci to vobec na ruku zoberie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivett, minimalne na obrade mu ju na prst das :-)
Odpovedať
ale tak moj si ju da,ked ideme niekde na navstevu :-D a minule si ju aj do skolu zalozil :-o
Odpovedať
Profilova fotka
joj simonko,tak to Ti trosku zavidim :-) ja som este neskusala mu povedat, ak sme niekde isli, nech si ju da a neni to zly napad,skusit to, aj ked odpoved uz asi poznam :-|
Odpovedať
vsak ale z toho si nic nerob...poznam strasne malo chlapov co nosia obrucky...moj oco ju ma novu,mama uz uplne zodratu :-)
Odpovedať
a som si spomenula,ze svokrovci nenosia vobec!ani svokra,ze jej to zavadzia,tak ich maju odlozene,nove :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moj svokor tiez nenosi,ani svokra.moja maminka nosi a ocko,zial uz nie je medzi nami ;-( ,tak ten nenosil
Odpovedať
Článok sa načítava...
to mi je luto... myslim ze vacsina chlapov nenosi,a ja si ju tiez davam len ked niekde idem,mne prstene dost zavadzaju na ruke ked nieco robim...
Odpovedať
Profilova fotka
ja obrucku nosim stale, ale myslim, ze je to individualne :-) no, idm uz asi spat, lebo moj drahy tu vedla mna odfukuje a musime sa premiestnit do postele:-) dobru nocku, zajtra
Odpovedať
ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj prettybaby!dobre ranko
Odpovedať
Profilova fotka
dnes je naozaj super den, vonku nam tu snezi a ja mam dnes narodeniny...a mam uz vianocnu naladu :-D
Odpovedať
tak vsetko najlepsie k narodeninam....veeeela darcekov a splnenych priani ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simonko dakujem velmi pekne...oslavovat budem az cez vikend, lebo takto v strede tyzdna to nie je ono...
Odpovedať
ale taku mensiu oslavu s drahym si spravite,nie?inak aj ja to tak robim,ked to padne na stred tyzdna...
Odpovedať
Profilova fotka
Happy birthday to youuu, happy birthday to youuu, happy birthday dear Mysti:-), happy birthday to youuuuuuu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, mysti, takze Ty si uz 24-ka? :-) tak vitaj - mne sa uz pomaly chyli k 25:-(
Odpovedať
Profilova fotka
prettybaby, dakujeeeeem velmi pekne... tak to je jasne, ze nejaku oslavu s drahym spravime (sukromnu v utavretom kruhu :-D ), uz sa naozaj tesim.A vonku je este tak krasne, proste cista romantika. Dnes este ideme na anglictinu a potom mame rodinne stretnutie ohladom svadby, ale vecer bude nas...dame si teply kupel, nejaku dobru veceru...juj
Odpovedať
Profilova fotka
...... a ..... :-) no proste romantikus :-) chodis na AJ? ja som sa dala na NJ v praci, dnes mame prvykrat- po rokoch po strednej to trosku oprasit treba. ale niiiic si nepamatam :-)
Odpovedať
baby nezda sa vam,ze po 20 to nejak leti?ja som sa nemohla doskat 18,vtedz sa mi to strasne tahalo....a teraz?vsak aj ja uz budem tahat na 25 :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej, vsak len teraz som mala este 21 (skoro 22) a zacala som s mojim uz manzelom :-) on mal vtedy par dni po 24-ke (co mam ja teraz). Teraz ma uz 27 a ja zachvilu stvrtstorocnicu..
Odpovedať
ja som s mojim manzelo od 17,a on mal 16 :-D ale si to nejak vobec neuvedomujem,len zrazu,ups,vsak ja mam 24 rokov!
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, tak dlho, to je pekne :-) neviem, ale ja som uz od zaciatku mala take tusenie, ze sa raz za nho vydam. Od zaciatku to bolo ine, ten pocit, ako ked som mala predosle 2 vztahy :-) a je to tu, uz sme manzelia :-) bol mi poslany tam zhora a zachranil ma, lebo neviem, ako by som dopadla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, odpajam sa teraz, poobede sa posnazim spojit :-) papa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?