Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka, ja som povedala presne to iste, ze nebude babo, kym nebude auto, takze sme sa rozhodli to riesit. Cez vikend sme boli v Skalici na jarmoku a prisli sme domov dnes o pol jednej rano, kym som sa ulozila spat, bolo pol druhej a o piatej som vstavala do prace!!! :-| 8-( , som zrela na postel, tak ked dnes pridem domov, asi zaspim este vo dverach! sosojj, ahoj, tiez patris do klubu 25 rocnych? :-)
Odpovedať
ahoj vitaj medzi nami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sosojj, takze Ty este pred svadbou...hm, zavidim, iste sa neskutosne tesis! ;-)
Odpovedať
Mirka tak my este babo nechystame tak na auto mame tiez cas az tak o rok aj daco :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivet, tak akoze ani my este babo ani nie, mozno az o rok, ale auto uz potrebujeme, ci na vacsie nakupy, jednoduche svoje je len svoje a to je to, ze my dost casto cestujeme autom, takze nam sa to oplati. Vodicak mame tiez obaja, takze nie sme odkazani na niekoho druheho! ;-)
Odpovedať
ahoj vytaj ročník 1983..................konečne niečo normálne................................ :-)
Odpovedať
ahojte babenky ano 25 a mesiac pred svadbou jasnacka ze sa teším....................Jupíííííííííííííííííí :-D
Odpovedať
a ako vybavovacky uz vsetko zajednane :-)
Odpovedať
haloo aj ja mam 25 uz 5 dni....aj ked svadba v nedohladne...ale ked sa budem uz teraz tesit velmi velmi tak sa budem tesit dlho dlho :-D
Odpovedať
jasne už máme všetko.....už len čakať.. :-N a tvoja svadba bola aká,,,
Odpovedať
anuscha vitaj a preco mas v pase, ze svadba 2 maja aj ja som inak z KE :-D sosojj ja som mala super svadbe, ale raz stacilo na cely zivot je to narocne, ale v konecnom dosledku pekne :-N a super zabava :-D teraz sa uz tesim, ked nam postavaju bytik :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj nam stavaju bytik v maji sa mame stahovat
Odpovedať
tak to mate skor ako my nam to maju dokoncit az ku koncu roku 2009 no blbe este sa nacakame 8-(
Odpovedať
my máme slubene v maji..........a do akych bytou sa budete stahovat
Odpovedať
my kupujeme bytik pri Prahe cca 15-20 minut od okraja Prahy sme sa rozhodli, ze je to dobra investicia, lebo podnajom strasne berie peniaze :-. :-x a vy kupujete v Sali ????
Odpovedať
nie nekupujeme v Šali ale 25 km od nej.............v prahe mame rodinu oni byvaju 40km od prahy su tam drahe byty
Odpovedať
no su dost drahe aj preto sme kupili pri Prahe a aj preto,ze sa nam tam viac pacilo :-) a kde byvaju oni ? :-) a kde presne kupujete vy - budem to poznat? :-)
Odpovedať
určite nebudeš ked nie si odtialto..........................
Odpovedať
ahojte babenky.............................. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak kukam, ze mame zase dve nove clenky, tak vitajte! ;-)
Odpovedať
ďakujeme.......... :-)
Odpovedať
a co nikto nepíše????
Odpovedať
Profilova fotka
ale piseme, ale dnes nejako neviem, kde mi hlava stoji, asi mam nejako vela prace. sosojj, mate svadbu v Sali? Ale si teda fakt sikulka, ked uz vsetko mate a uz len cakate, takze ziadne stresy... :-D ;-)
Odpovedať
nie nemame svadbu v sali? ja uz mam pokoj este fotky kameramanovi zaniest ale inac mam pokoj...... ale uz sa velmi tesim.....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to mate naozaj fajn, akoze ani ja som nemala nejake stresy, vsetko som stihla uplne super, ale zase asi by som nemohla povedat, ze mesiac pred svadbou som mala vsetko hotove...mate svadbu v nejakom hoteli alebo restike?
Odpovedať
svadbu mame v restike bude nas 130 , ja som si vsetko nastastie vybavila a teraz mam klud
Odpovedať
Profilova fotka
tak v restike sa to da...my sme mali svadbu u nas v kulturaku, takze som mala robotu do posledneho dna...este den pred svadbou sa nam nahlasil jeden svadobcan, tak ja som este rano v moj svadobny den s mojim ockom preukladavala stoly v kulturaku... naozaj je ine mat to v restike... :-)
Odpovedať
my nemusime nic chystat na to tam buve ludia ktory sa o vsetko budu starat takze dufam bude pokoj
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate naozaj super...zase mne sa to pacilo aj tak, ako sme to mali my, mne take veci ako robenie vyzdoby bavia a aspon som mala vsetko podla mojich predstav, takze som bola spokojna. A bavila ma aj ta hektika, dni isli, ani som nevedela ako, bolo to fajn, naozaj by som si to este rada zopakovala! ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?