Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) jasne no este nie, ak sa podari, tak v septebri grecko, sa moc tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte krasky! tak ako vravela zuzu, 25-ka na krku, ale necitim sa este moc stara...mam kamosky aj starsie, ktore este nie su vydate, ale zase na druhej strane ked ste s niekym, koho lubite a viete, ze ostanete spolu-tak naco to odkladat. Ivetka, tak dufam, ze Vam svadobka vyjde. saši, zavidim, aj ja by som este ten nejaky september niekde isla. my este ideme teraz posledny augustovy tyzden do Nemecka do Bonnu ku manzelovej sesternici na tyzden, tak sa tesim-pobehame po obchodoch, po nejakych restikach. Minule ked sme boli u nej sme boli na lodi-to sa mi pacilo, bolo to super, tak snad nieco vymyslime aj teraz. :-D
Odpovedať
tak to je super Mirka - inak ja som prave spominala, ze by som chcela baby, ale nie do nasho malickeho podnajmu =-) tak to planujeme, ze sa zacneme snazit az o rok a vy ste ako natom ???
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka, tak my tiez s tym asi zacneme len buduci rok...potrebujeme este dokupit nejake veci do bytu, teraz to este nejde, ale rozpravali sme sa uz o tom. my byt mame velky, takze o to sa neobavam, ale chceli by sme este kupit nrjake auticko, lebo ziadne nemame a bez auta to jenoducho nejde... =-)
Odpovedať
no tak my auto vobec nemame a neviem ci ho kupime - je to aj kvoli tomu, ze tu v Prahe su strasne zapchy a vobec sa nam to nevyplati, kebyze ho denne vyuzivame tak kupime, ale tak len sem tam neviem no uvidime :-N , pretoze do prace sa nam autom nevyplati ist je to tu o zivot a tie zapchy tiez to trva dlhsie ako metrom sa niekde dostat |-|
Odpovedať
Profilova fotka
No tak u nas nejake zapchy nie su a vzhladom na to, ze idu u nas zavriet nemocnicu, budem musiet dochadzat do okresneho mesta, tak auto potrebivat budem. Aj manzelovi som povedala, ze najprv musi byt auto, kym bude mimi, hlavne aj koli tomu. Ja vodicak mam, nie je problem sadnut do auta a nikdy nevies, co sa stane a tiez by som sa nikomu nechcela vyprosovat a hlavne pocuvat sproste reci od svagra (ved vies, ako to je...). Tak asi preto.
Odpovedať
Kočky kuk do témy Tip na 1. mladomanželský tanec - hľadám pesničky z Pomády
Odpovedať
už netreba kočky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja patrim medzi rocnik 83, a tiez o necely mesiac mam svadbu. :-)
Odpovedať
ahoj zuzka a skadial si z Kosic???aj ja som z Kosic a presne 6.septembra ideme na svadbu, ale nevesta sa nevola Zuzka a kde mate svadbu v kostole a aka miestnost??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky! ahoj zuzu.zuzu, joj Vas zuzu tu uz mame, az ste obe Zuzky, v prvom rade Vam prajem vsetko len to naj k meninkam (dufam, ze ste obe zuzky) :-) . Ja uz mam baby po dovolenke, boli sme s manzelom dva tyzdne doma, tak nam bolo super. tazko sa dnes rano vstavalo do prace! Ale len dva tyzdne a potom ideme este na tyzden do Nemecka, tak dufam, ze nam to vyjde vsetko tak, ako sme si naplanovali. Chceli by sme sa ist pozriet aj do Holandska, az by vyslo, uvidime...celkom sa uz aj tesim, snad bude super. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo fesandy! nejako to tu flakate!!! kde ste vsetky? ivetka, zuzu jedna aj druha, lea? ako sa krasky mate? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj Mirka ja sa mam super uz vyberame nejaky zajazd na dovolenku planujeme ist od 25augusta tak sa vytesujem asi umrem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
joj ivet, tak ako Vam fajne...len si dobre vyberte, aby ste boli spokojni a aby ste si to poriadne uzili...to je najhlavnejsie! U nas v praci to teraz nevyzera dobre, trosku sa trasu stolicky pod nami...tak tu zijeme tak trochu v strese... ]-( :-|
Odpovedať
Mirka tak my nie sme narocni totiz caka nas platenie hypoteky chceme splatit dost vysoku ciastku z ceny bytu + setrenie na kompletne zariadenie bytu novostavby takze sa nemozme na dovolenku nejako velmi rozhadzovat a este chceme ist asi buduci rok v aprili do Egypta tak neviem ci na to bude 8-( radsej preferujeme v tejto chvili nieco lacnejsie, aj tak planujeme chodit dost na vylety cize v hoteli sa moc neohrejeme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka, hlavne aby Vam to vyslo podla predstav! Ale budete tam spolu vy dvaja a to bude hlavne. Vtedy treba mat len dobru postel... :-D A na tie vylety aby ste sa aj dostali... :-D
Odpovedať
ahoj Mirka tak som si nemyslela, ze vyber dovci je taka namahava praca :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka a vybrali ste si uz nieco? alebo co zvazujete? mate aspon nejaky ten tip? :-)
Odpovedať
bud Kreta alebo Korfu, ale je to tazka volba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hm, nebola som ani na jednom z nich...takze Ti asi neporadim. Len dufam, ze Vam bude fajn, nech uz pojdete kamkolvek... :-D
Odpovedať
Kočky nebola som tu celý týždeň. Ten posledný týždeň pred svadbou je fakt veľký stres :-D , celé dni som nevedela kde mi hlava stojí. Dúfam, že už je všetko vybavené. Zajtra mi držte pršteky - pa ;-) A Mysti vďaka za blahoželanie k meninkám.
Odpovedať
ZUZKA aj ja ti blahozelam k meninkam a hlavne to dnes zvladni na jednicku drzim palceky :-N a tesime sa na fotecky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj novomanzelka zuzka! Tak ako moja, ako ste to zvladli? dufam, ze vsetko dopadlo podla vasich predstav, ze ste sa super zabavili! posli nam potom nejake fotocky! BLAHOZELAM
Odpovedať
Ahoj Mirka super fotecka apozeram, ze robis aj albumik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ivetka, dakujem, ale ten albumik ostane len takto, lebo nechcem viac ukazovat (aby ma niekto nespoznal) a moj muz tu nechce byt zviditelnovany, celkom ho aj chapem... ;-)
Odpovedať
Tak to je super aj ked tu nechce byt, ze aspon si tu dala seba :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no aspon kocky, ktore ma poznaju maju predstavu, ako vyzeram...a aka bola moja kyticka a tak... kde su nase ostatne ´83? nejako to tu flakaju, co povies? zuzu a zuzu.zuzu, kde ste? :-(
Odpovedať
ahojte, mysti, síce moc dobre na tú foto nevidím, ale aj tak si kočka ;-) a veru, radšej žiadne foto, lebo net nie je anonymný a sú na ňom všetci :-N ako inak dievčatá? mňa chytá depkové obdobie ;-( neviem prečo.
Odpovedať
Profilova fotka
lianka, kukni do albumu tam je ma lepsie vidiet na poslednej foto... preco ta chyta depka? Ja sa uz baby tesim do Nemecka, normalne ma to drzi nad vodou, ze tam presne o tyzden ideme. Este trosku oddychu pred zimou. mam teraz take nabite dni, ze nestiham ani zit! :-|
Odpovedať
cafte liana preco depka>>>> Mirka ja tiez o tyzden s manzelikom na honeymoon lepsie povedane uz v sobotu tak sa tesim :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?