Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
boze mirka, to sa Ti ako preboha podarilo? davaj si pozor. Neprehanaj to az tak :-) hej hej, sme tu spolu takmer od zaciatku :-) tak sa polepsim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
saši, robili sme take tanecne "otocky" a ja som si neuvedomila, ze som velmi blizko steny, tak ako som sa otocila-kopla som do tej steny celou silou...palec mam napuchnuty ako papucu, som sa naormalne vnoci na to budila, ako mi v nom sklbe. Ale bola som statocna, docvicila som celu hodinu bez naznaku bolesti, odkracala som domov a ked som zavrela dvere, tak som si z plnych pluc zakricala... :-D :-o :-) Som teda riadne motovidlo, este ze nebol drahy este doma, tak som aspon nemusela vysvetlovat svoj krik... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
boze:-) prepac moja ale musim sa smiat:-) taky kopanec do steny:-) mne sa kolkokrat stane, ze kopnem ale doprade do zrkadiel a tak sa zatrasu :-) vies ked som nalepena pred vsetkymi vpredu, ked nas je tak vela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a si si na to nieco dala?
Odpovedať
Profilova fotka
no, aj toto boli zrkadla, len som sa hned obzrela, ci vydrzia, ci sa nerozpadnu. :-D Presne ako pises, aj nas bolo vcera strasne vela, tak som bola vpredu hned vedla nasej cvicitelky, ale ja cvicim uplne v rohu a tak sa to astalo...auuu, este teraz boli...nedala som si na to nic, lebo na noc som ani velmi nechcela a teraz mam v robote na nohach slapky, takze to az tak necitim pokial nezacnem chodit...ale ked pridem dnes domov, musim si na to nieco vymysliet. :-| esteze dnes sa nikam nechystam, asi ani zajtra, cvicit idem zase az vo stvrtok, tak dufam, ze dovtedy ma to nejako prejde. O dva tyzdne inak ideme na dovolenku, som zvedava, ako dopadne..snad bude dobre. Ty sa niekde s manzelom chystas?
Odpovedať
ahojte holky tak ja som vcera stratila obciansky no hruuza, ale nejako to prezijem do svadby len s nahradnym papierom :-) aspon dufam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivetkaaaa! joj, ten tyzden a pol to nejako vydrzis aj s papierom...a potom budes mat novy!co si robila? kde si ho stratila? inak Ta obdivujem, ze stihas chodit na MS, ja takyto cas ako teraz som bola uz v sale v kulturaku a zacinali sme s vyzdobou...ale Ty si ju asi nerobis sama, ci ano? mali sme za ten tyzden tolko prace, ze som nemala cas s aniekedy ani najest. Ako sa inak citis? zachvilu bude z teba vydata pani...
Odpovedať
ahoj Mirka ja mam nato agenturu uz plno veci mame zajednane, ale este vela veci treba dohodnut...tak sa pomaly rozbiehame a potom este dohodnut detailiky :-) no OP som stratila po ceste vonku, ked mi zvonili 2 mobily a OP som mala v ruke a niekde mi vypadol obe telefonaty som mala ohladom svadby tak som aj na OP zabudla :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ivetka, tak to mate fajn, ze mate agenturu, aspon vam pomozu. A s tym OP si tazku hlavu nerob, stratil sa v spravny cas, ved aj tak bude o tyzden uz neplatny :-D
Odpovedať
jasne vlastne neplatny uz v sobotu a v pondelok si ho ideme menit, lebo v stredu uz letime do Prahy tak zatial vsetko stihame dokonca to tak vyzera,. ze v piatok uz nebudeme mat co robit :-D
Odpovedať
yvettuška moja, tak pfuj pfuj pfuj nech ti to vyjde presne ako ty chceš. hlavne počasie. budem na teba myslieť. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte fesandy! Ivetka, moja, takze zajtra bude z teba vydata pani. Ktovie o kolkej mate sobas, ze by sme na Teba mysleli...aj tak budeme :-D cely den. Dufam, ze potom ked budes mat po svadbicke cas sa nam ozves, poslels zopar fotociek, aby sme Ta mohli vidiet ako nevestu. Tak este raz, nech vam vsetko vyjde podla vasich predstav a nech je zajtrajsi den tym najkrajsim vo Vasom zivote! :-D ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj mirka tak sobas o 15tej ale uz idem spinkat, lebo zajtra na tu 7dmu nevstanem :-D
Odpovedať
yvet..tak nech vam to zajtra vsetko dobre dopadne ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak nasa ivetka je uz pani :-) ivetka, gratulujem z celeho mojho velikeho srdiecka
Odpovedať
Ahojte holky takze svadba bola perfektna - mam nejake vyhrady na restiku a kadernicku, ale inak atmosfera nemala chybu som bola unesena velmi sme sa bavili :-N Bol to naozaj neopisatelny zazitok ;-)
Odpovedať
yvet..blahozelam x-) x-) x-) je super,ze to dopadlo dobre..aj pocasie vyslo?
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka ahoj moja:-) jeeeej panicka
Odpovedať
Profilova fotka
Ivetka, tak ja len dnes, ale z celeho srdca Ti blahozelam a prajem vsetko len to naj, naj naj do manzelskeho zivota...ked uz budes mat cas, urcite nam napis aj podrobnosti! :-D
Odpovedať
ivetke aj ja prajem veľa dobrého, radosti zo života a z manžela a hlavne veľa veľa lásky. :-) teším sa z tebou a som hrozne, ale hrozne zvedavá na podrobnosti. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivetka, skoro sa nam ozvi, daj nejake fotocky, napis vsetko, sme zvedave!!! ;-) :-D
Odpovedať
ahoj Mirka no mozno nejake fotky dam tuna do albumu ale este neviem ktore, lebo rodina moc nechce byt zverejnena :-) a este nemame foto od profika, ale ked budu tak dam na web nase fotky tu urcite dam, len rodinu asi skor nie :-D inak pocasie nam vyslo perfektne dokonca bolo teplo
Odpovedať
ivett, taká fešanda a nepodelila by si sa aspoň jednou foto? :-) to nerob, my sme moooooooooc zvedavé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ivetka, tak super, ze Vam to vyslo, tesim sa spolu s Vami...daj nam aspon nejake fotocky do albumika, ked ich uz budete mat, rodinku davat nemusis...tesim sa na ne, urcite si bola krasna nevesticka! ;-) :-)
Odpovedať
mozno dam niekoho z rodinky kto da suhlas, ale seba urcite dam aj manzelika :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ivetka, velmi sa na tie fotocky tesiiim...uz si inak naspat v Prahe? Ci si este v KE? ani neviem do kedy ste mali naplanovane ostat na Slovensku...Uz len zajtra a od pondelkka dovolenka a v utorok odlietame do Tureckaaaa. Huraaa, aspon si oddychnem od mojich kolegov z prace...uz to potrebujem! :-D
Odpovedať
ahoj Mirka tak ja som prisla nanovo zasa do prace prave dnes vcera okolo 10tej v noci sme prileteli do Prahy inak dost prace po tej dovci ma tu cakalo :-S :-S Ja dam fotecky asi cez vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj moja, takze uz naplno zarezavas...no ja zajtra posledny den, sa aj tesim...v pondelok mam dovolenku, treba sa nam pobalit a poobede odchadzame do Skalice (ku svagrininym rodicom), lebo v stredu rano musime uz byt max. o pol deviatej na letisku v BA. To by sme z tadeto z domu museli ist niekedy o tretej rano a takto sa v Skalici mozeme vyspat a staci nam ist z tade o siedmej. Az este zapnem v pondelok PC, ta ta snad uvidim, az sa Ti podari dat fotocky a az nie, tak si Ta pozriem uz len o dva tyzdne. Takze si uz vydata pani...uz si si zvykla na nove priezvisko? Ja mam este stale niekedy chaos :-D moj manzel sa len smeje :-D
Odpovedať
Ahojte kočky. Dlho som tu nebola, tak to musím napraviť. Nejako nič nestíham v poslednej dobe :-D Ivetka je už vydatá pani, tak jej srdečne blahoželám ;-) , mysti krásnu dovolenku prajem - verím, že aj keď tam nebudete sami, tak si to vychutnáte, ako sa na medové týždne patrí :-) Ostatným kočkám prajem príjemné predsvadobné prípravy. Mne sa to už tiež pomaly kráti - už len necelé dva mesiace :-o a ešte toho treba dosť zariadiť, vybaviť a kúpiť
Odpovedať
ahojte baby.. zuzu..tiez akosi nie je cas na tuto temu..mozno preto,ze nie je na prvej strane :-N sa ti to pekne krati..len skoda,ze mne este rychlejsie..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?