Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
to je super Mirka tak my mame nastastie len 50 ludi viac som necela, ale uz mam nervy, lebo niektori ludia si to nevazia a nevedia nam povedat ani teraz ci pridu, alebo nepridu tak to rozdychavam totiz nam stale odkladaju odpoved a ja uz nemam nervy |-|
Odpovedať
Profilova fotka
joj, moja, vies co sa mne stalo pred svadbou? S vyzdobou saly sme sa "hrali" od utorka pred svadbou. Vsetko sme super usporiadali-stoly, vyzdobu...a samozrejme menovky. Perfektne nam vsetko vyslo, sadlo do poslednej stolicky, parada! V piatok doobedu sme s mamkou isli pre kolace a mne zvonil mobil-volala mi svokra, ze ich sused, co povedal, ze nejde na svadbu predsalen prisiel z BA a teda na svadbu ide...to si teda vies predstavit akak zlost do mna vosla???? a to este nebolo nic...este vecer prisla sestra mojej starkej (ona bola pozvana), a hovori, ze si priniesla so sebou aj "druzbu a druzicku", takze v piatok pred svadbou mi vyskocilo este + 3 ludia! A to uz len boli nervy. Spat som isla asi o pol tretej rano (kym vsetci odisli a vsetko sme pripravili na sobotu) a vstavala som uz o pol siedmej a kmitala s ockom do saly a prerabali sme stoly! Nastastie sme mali este 1 rezervny, takze sa to celkom dalo, len tito traja nemali uz menovky, takze smola... A to som este do piatku vecer nevedela, ci pride draheho sesternica na svadbu, lebo nevolala, nedvihala telefon...tak som s nou ani nepocitala a "nastastie" ani neprisla...Takze moja, tych nervov este bude... :-D ]-( :-) ;-)
Odpovedať
no to je podla mna od veci - si myslim, ze ti ludia si to nevazia, lebo keby im aspon trosku na nas zalezalo tak to daju vediet dopredu a nie takto zdrziavat ;-( |-| ja uz tyzden pred svadbou nechcem nikoho riesit bud sa vyjadria, alebo koniec nebudem ich nahanat este do piatku pred svadbou ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ved len vies, az Ti v piatok vecer zavoalju, ze idu, co spravis? aj u nas to bolo tak...nastastie m sme mali svadbu v sale v kulturaku a porcie sme napocitali na ludi, kupilo sa vsetkeho viac, tak este ze v tomto nebol problem...Ale si predstav, restauracia-mas nahlasit pocet ludi a Tebe v piatok vecer vyskocia este traja...co spravis? Je to tazke, fakt si to ti ludia nevazia, nevedia sa vzit do situacie, ze proste taketo natahovanie je netaktne. Myslim si, ze take 2 tyzdne pred svadbou kazdy dobre vie, ci pojde alebo nie...vzdy je lepsie ked sa stane, ze pride o jedneho menej a nie o troch viacej... ]-(
Odpovedať
tak ja som rovno povedala rodine, ze v piatok pred svadbou maju smolu proste nepojdu, lebo mame v restike a tam musis nahlasit presny pocet ludi a nebudem objednavat zbytocne o xxx porcii viac |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no to je jasne, tak by to malo byt. Ja nechapem takych ludi, co to natahuju na poslednu chvilu-bud chcu ist alebo nie, ked nie-nech povedia, nikto sa neurazi! Ale dufam, ze vam to dobre dopadne a vsetko bude tak, ako si predstavujes! ;-)
Odpovedať
ahojte baby..tak mne uz teraz hrabe z tej svadby..a to mam este stale dost casu..dnes to bol dalsi divoky sen.. yvet..inac,vse naj k vcerajsim meninam ;-) .. my sme to vyriesili tak,ze do polky juna chcem vediet a potom ma uz nezaujimaju..okrem jednej tety..ta mi moze dat vediet najneskor tyzden pred svadbou..
Odpovedať
no diki leatea a je to pravda treba byt tvrdy, lebo potom si ludia robia co chcu :-|
Odpovedať
ja som rovno povedala,ze chcem vediet do nejakej doby a potom maju smolu..ono sa to nezda..ale ci mas 30 alebo 120 ludi..tak stale rovnake starosti..aj ked to mnozstvo je ine..ale aj tak..nemozes za kazdym doliezat alebo vecne byt na telefone,ci im sa raci prist na svadbu..ved ked im za to stojite,tak nemaju dovod vahat..
Odpovedať
no to povedz niektorym nasim hostom :-D
Odpovedať
zrejme ty si ta dobra :-D :-D :-D a ja asi nie..lebo ja som drza dost.. :-N =-)
Odpovedať
aj ja som drza, ale vies nechcem vyvolavat hadku v rodine a este k tomu je to priatelova rodina a nechcem sa do nich zapliest ja svoju mam uz davno spocitanu a hned mi kazdy povedal ci ide, alebo nie, ale priatel je dobry a nevie byt razny a ja sa do toho pliest necem :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja sa do jeho tiez nepletiem..a nastastie tam su taki,co chapu..a ked sa mily nastve,tak im povie svoje..ale zatial problem s hostami nebol..len dva pary nevedeli este..a jeden povedal asi vcera,ze nie..na druhy este cakame..a este musime rozoslat zopar pozvanok..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte krásky! Veru Ivetka, dodatocne vsetko naj k meninam... :-D Joj, s tymi ludmi je to veru vzdy problem. Pochopila by som, keby mali nejake vazne problemy zdravotne, to sa fakt da pochopit, lebo choroba si nevybera, ale ked niekto len tak trucuje, to fakt nechapem... 8-( ]-(
Odpovedať
no to veru dostat z nich infarkt :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak po dlhej dobe som vas prisla pozdravit. ivetka, svadbicka je tu o dva tyzdne:-) urcite na teba budem mysliet. a este aj moj brat ma vtedy narodky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ahoj saška! Si sa uz davno neozvala, joj, som rada, ze si k nam zavitala. Ako sa fesanda mavas? Ivetka, uz sa to naozaj blizi...
Odpovedať
Ahojte kočky. Už som tu nebola týždeň, nejako nestíham :-D . Mali sme piatok a sobotu taký predsvadobný nakupovaco-vybavovací deň. Aj tak sme ale nekúpili všetko, čo sme chceli. :-( . Mysti to s tými ľuďmi sa stalo aj sesternici môjho drahého. Niekoľko hostí sa im ozvalo dokonca v sobotu ráno, že predsa len si to rozmysleli a prídu. Mňa by porazilo ]-( ]-( ]-( Ja sa bojím, že nás pri takom počte ľudí čaká to isté. Ale ja budem drzá a hnusná. A môj drahý so mnou súhlasí. :-D Každému povieme dokedy treba dať vedieť definitívnu odpeveĎ, či ide alebo nie a potom sa to už meniť nebude dať. Takže keď si to dakto rozmyslí na poslednú chvíľu - má smolu, nepôjde už. Lebo ozaj sa nebude dať. Budeme mať návleky na stoličky - objednáme presný počet, nič navyše, veď každý návlek niečo stojí. Takisto potrebujeme nahlásiť porcie dopredu, urobiť zasadací poriadok a menovky. A v sobotu sa už do sály nedostaneme, lebo už o 10-tej vyrážeme na fotenie. Ivi tebe sa to už poriadne blíži - aké pocity??? nervy, či nič ? :-) Moja spolužiačka z gympla mala svadbu v apríli a vravela, že bola totálne kľudná ešte v ten deň. Ráno vstala o pol 6 a nevedela čo má robiť, tak piekla hrianky na raňajky :-) Mysti - kedy idete na svadobku?
Odpovedať
ahojte ja som strasne kludna a sa bojim, ze to nedopadne dobre :-| moja mama aj svokra strasne stresuju =-)
Odpovedať
ahojte kočky,yvett len žiaden stres, svadba je o perfektných pocitoch a nie o strese ;-) mysti a ty ako? cestovná horúčka sa už blíži či nie? :-) ja už mám letnú náladu, je síce pravda že v práci mi ju sem tam pokatzia, ale dám si letnú náladu pokaziť rečami? :-) yvetka a nezabudni potom poposielať fotečky, tie od mysti mi neprišli :-( , tak snáď tvoje aspoň jedna dorazia
Odpovedať
Profilova fotka
Ahjote kočky! Tak tá nasa svadobna cesta...hm, ideme 24.juna na 10 dni do Turecka(ale to om tu uz asi pisala) a pocity? No ja neviem...kedze idu aj svagrovci s malou dcerou, tak pocity nie su najlepsie (my to totiz mame uz aj ako letnu dovolenku). Oni sa nas ani neopytali, ci mozu ist s nami, ci nechceme ist nahodou sami, jednoducho len sa prihlasili a este aj malu. Takze moja svadobna cesta bude vyzerat asi tak, ze sa budem 10 dni starat o dieta. Tak sa ani velmi netesim a o nejakej cestovnej horucke sa neda ani hovorit... ]-( :-( Inak, ja som tiez nemala nervy v moj den "D", ale fakt vobec, ked ma kamoska rano cesala, pozerala som telku. Najest som sa nestihla, lebo potom som hned isla na make-up a potom sa fotit. Najedla som sa az ked som prisla z fotenia. A to bola asi jedna hodina. Ale inak stres ziadny, ani nervozita...uzivala som si to. Lianka, skusim Ti tie fotky poslat este raz...ty si mi posielala mail adresu do IP?
Odpovedať
joj mojka tak to je nič moc. ale rovno im povedz že vy idete na svadobku tak si to tam chcete užiť a nie robiť opatrovatelskú službu. ja by som im to povedala. pošlem ti ten mail ešte raz, ale až večer, lebo teraz už musím makať ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lianka, vies keby to bolo take jednoduche, moj manzel ,alu zerie, on je vlastne taky dobrak od kosti a nerad sa hada, tak on to isto riesit nebude...Takze uz to vidim, ze sporoste poznamky budem mat zase asi iba ja, ako sa poznam a iste sa budem hadat s manzelom este aj tam...a to nehovorim, ze na nu minieme kopec penazi, lebo teoria jeho brata je: "ste krstni rodicia, tak kupujte". Vies kolko prachov sme uz na nu za tie skoro 4 roky minuli???? A oni? My este deti nemame a on (svagor) daroval raz na narodky manzelovi taku kozenu tasku a vykrikuje mu to dodnes, ale ze kolko prachov my davame na ich dceru, to si neuvedomuju...je mi z toho na grc. No povedz mi, tesila by si sa na mojom mieste???? Inak, posielala som Ti mali na atlas a vratil sa mi s tym, ze mas plnu schranku, posli nejaky iny!
Odpovedať
ahojte holky tak mysti ja by som bola na tvojom mieste tvrda - povedala by som rovno, ze je to svadobna cesta...aj moj priatel ma maleho synovca a ma ho strasne rad, ale rovno som mu povedala priatelovi, ze kde su hranice :-) Ja takych ludi nechapem :-|
Odpovedať
ahojte baby, uz som sa tu dlllllllllllllllllho neukazala... nestresujte, pohodicka :-) ja mam do svadby 4 dni! Ziadne stresy nie su a to mam este tyzden po svadbe nehorazne tazku skusku z ktorej nic neviem a pochybujem ze po svadbe budem mat cas do toho velmi mrknut ;-) Takze ziadne stresy. Vsetko dopadne dobre :-) Drzim vam palce.
Odpovedať
aj ja ti drzim palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
blackrose, waw, tak to Ti drzim palce. A neopovedz mi, ze si este v praci...ja som 4 dni pred svadbou nestihala sediet za PC...a drzim palce na skusku, z coho ju mas?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som z 1983, tak sa hlasim do klubu, svadbu som mala 24.05. a bola uzasna, cakam fotecky, ze ich dam do albumu...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Janka, tak svadbicku mas este cerstvo v pamäti...napis, ako bolo, kde si mala svadbu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuj svadba bola ako z rozpravky, bola v stredisku Poiana Brasov, v Rumunsku, kde zijem... Mali sme asi 150 hosti (taka mala rumunska svadba), a zabavali sme sa az do rana bieleho...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?