Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka, joj, sa Ti to aj tak blizi, mas uz vsetko dolezite zajednane?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte 83ky! nic nepisete, ako sa mavate? ivetka, lea, saška, kde vsetky ste? ja dnes pracujem posledny den, poobede odchadzame do Skalice a prideme len v nedelu, takze vylet... ;-)
Odpovedať
a kde idete a co budete porabkat??? ja pracujem vo stvrtok, lebo nori maju vtedy pracovny den a volno mam az v pondelok :-N vtedy maju nori volno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.-) ahoj mirka,no ja v piatok do prace idem, zajtra sa tesim na volny den, ale vecer cvicim, ale mne to nevadi :-)
Odpovedať
ahojte baby..sorry,ze vas tu zanedbavam..ale normalne prestavam vladat..v praci mami toho vela..v pondelok su prakticke skusky..zdravie nepocuva,som chora ako fras..konecne mi dosla stuzka na oznamka,tak to musim cim skor spravit a poslat domov..a oddychovat neni kedy.. baby..my sme mali volno v pondelok..a to som uz bola uboha,lebo po dvoch dnoch v posteli som musela vypadnut..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte fešandy! Tak ze ste sa aj ozvali. my sme boli uz od tredy v Skalici, a som uz normalne rada, ze sme doma. Nie ze by mi tam bolo zle, ale doma je len doma. Saši, ja uz chodievam cvicit 3x do tyzdna (pondelok a stvrtok klasika aerobik a v utorok stepery). Je to fajn, aj ked v utorok mam vzdy jazyk po koleny, ale je to fajn, clovek sa uvolni a aspon na chvilku zabudne na starosti. Moj kolega teraz v sobotu odchadza na dovolenku do Turecka - tam ideme aj my, ale za mesiac. Tak som zvedava, ako bude. ;-)
Odpovedať
ahojte, už fičíte? ja akosi nevládzem, som grogy a chytá ma nejaký žalúdočný problém. vidím to na behací deň 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
lianka, no to snad nie, neznasam take dni a o to viac, ked musim byt v praci, to je naozaj des...co si nieco pojedla? Ozaj, este stale nemas v pase napisany datum svadby, kedy to mate? :-)
Odpovedať
cafte ja mam dnes volno za stvrtok, ked som bola v praci tak pratam a poobede idem shopping :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj, ivetka tak tebe je hej, ale nam zase na druhej strane bolo min. tyzden... a ides nakupovat nieco konkretne, ci len tak, co ta zaujme? aj ja som vcera nakupovala, teda moj manzel mi ponakupoval (je zlaty)... :-D
Odpovedať
nie idem si asi kupit nejake veci na oblecenie - poobede maju totiz akcie asi nejake 3/4 rifle a tiez mozno tricko a uvidim co este bude :-D
Odpovedať
ahojte kočky ;-) mysti ja mám svadbu v nedohladne, ešte treba kopec vecí vyriešiť :-) ale dospela som k záveru, že sa spolu dá žiť aj bez svadby, takže kludne môžem uprednostniť iné finančne náročné veci pred svadbou :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lianka, ano to je fakt, ale nepovedz mi, ze o svadbe nesnivas...ja som si ju vysnivalo a musim povedat, ze sa mi na 100% splnilo to, co som si vysnivala...bola to fantazia a aj s manzelom by sme si to este zopakovali. No a teraz nosime hrdo obrucky a kazdy vie, ze uz navzdy patrime k sebe... :-D my uz mame byt aj zariadenie, chybaju detaily, ale to sa da a este buduci rok chceme kupit auto. A ked by sa nam buduci rok pritrafilo aj babo, narodi sa do stasneho manzelstva...nikdy som sa totiz nechcela vydavat preto, ze musim (za by som cakala babo) ale preto, ze chcem a tak to aj bolo... Ivetka, kupila si nieco? :-)
Odpovedať
hej Mirka kupila som si kratke riflove nohavice :-D inak ja beriem manzelstvo duchovne, kedze som veriaca tak len tak na divoko zit pre mna nema vyznam a ziaden zmysel preto povazujem uzavretie manzelstav za dolezite hlavne po duchovnej stranke pre mna bude dolezity ten obrad v kostole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka, tak to je super, take nohavice by som aj ja potrebovala, len mi este nijake nepadli do oka... no ja veriaca nie som, mali sme obrad na matrike, ale aj tak som plakala, bolo to krasne. Ani mne sa nepaci "zit na divoko" a ked sa lubime, preco by sme sa nevzali? len vtedy je rodina kompletna a ked mi povie nejaka zena, ze jej papier netreba, ze ona sa nechce vydavat, tak jej neverim...neviem, ale myslim, ze o tom sniva kazda z nas.A nestotoznujem sa ani s myslienkou, ze je to moderne zit bez papiera...ked niekto papioer nepotrebuje, potom mu ani vadit nemoze, takze je to za jedno. A je s tym potom len kopec peroblemov... ]-(
Odpovedať
Ahojte kočky, dlho som tu nebola, tak to musím napraviť. Mysti tá kozmetička, čo ti robila je z Rimavskej Soboty? Ja by som potrebovala nejakú dobrú v KE alebo ešte lepšie v Spišskej Novej Vsi. Keby ste o nejakej vedeli, napíšte mi. My teraz nejako stagnujeme s prípravami, ale keď si predstavím, že svadbu máme o tri mesiace a ešte toho toooooooooľko nemáme vybaveného....chytajú ma stresy. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzu, moja kozmeticka je z RS...ale baby v teme licenie ti urcite budu vediet poradit aj s kozmetickou zo SNV. Vcera bola akurat vo firme jedna moja "kolegyna" z firma, z ktorou spolupracujeme a aj ona mi povedala, ze 30. augusta sa vydava...joj, mate to este pred sebou, tak si to uzivajte! Ti pripravy, ti mjozno uz stresy, je to fajn. Zuzu, co Vam este treba dovybavovat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ´83ky...tak sa neozyvate? Nasa tema klesla nejako daleko, tak to podme rychlo napravit. Ako sa mate, piste piste krasky, nech som v obraze... ;-)
Odpovedať
ahoj Mirka tak ja som mala nejake problemy v praci a tak uz je to skoro OK :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj, to mi je luto, u nas v praci su vzdy nejake problemy, ale snazim sa ich nejako neriesit...lebo by som sa tu niekedy zblaznila. Ale mam roboty vyse hlavy a od radosti ani neviem, do coho sa ako prveho pustit ]-(
Odpovedať
tak ja mam nastastie v roobte super kolegov v teame len niekedy ma nastve klient, ktory je nastastie v Norsku tak sa nastvem len ked mi napisu nejaky blby mail :-D
Odpovedať
Mysti ja mám vizážistku a kaderníčku - v jednom rezervovanú. Je z KE. Len žiaľ ona tie trsy mihalníc nerobí :-( . Povedala, že kľudne si to mám nechať urobiť niekde ak chcem. V júni idem na skúšku, tak uvidím, čo vykúzlime :-D No a mihalničky musím zohnať, kde si dám (ak si dám, lebo stále nie som rozhodnutá :-D ). A čo nám treba vybaviť- joj, ešte je toho veľa :-) . Tie základné veci máme, ale napr. drahý nemá ešte vôbec nič na seba, ja takisto (okrem svadobných šiat a doplnkov, čo mám v cene), riešime kde si dať robiť tortu, akú kyticu si vybrať (kvetinárstvo sme si už vybrali :-) ), kytičky pre družičky, robíme teraz obaly na čokoládky - darčeky na redový, ešte chceme , menovky na stôl, etikety- tu je problém, kde dať tlačiť (chcelo by to farebnú laserovku), budúci piatok ideme robiť oznamká, priebežne chodíme za tetuškou do agentúry a riešime veci ohľadom výzdoby - sály, kostola, autá, a mohla by som písať ďalej..... :-p (toto ma momentálne napadlo) Určite sa ešte ozvem, keď budem niečo potrebovať Ivi - závidím super kolegov, ja mám v práci kolektív o ničom :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzu, s tým kolektívom v práci je to aj u nás o ničom...v tom sa s Tebou zhodnem. Joj a na svadbu všetko stíhaš, ve´d máte pre sebou ešte dva mesiace, to sa dá pekne zvládnuť. Viete co sa nam baby stalo? Vcera nam prisla obalka z cestovky, cez ktoru ideme na dovolenku, ze bohuzial z nejakych organizacnych dovosdov nemozeme ist do toho hotela, ktory sme si vybrali, tak nam tam ponukli ina hotel, ze sa mame do dneska rozhodnut a prist do cestovky. cely vtip je v tom, ze BB je od nas 200 km, nie je to tak za rohom...chapete to, vcera pride postou obalka a dnes im uz treba dat vediet. Uz som povedala, cez tu cestovku nepojdem nikde! Min rok nam zmenili datum odletu, len tak nam posunuli dovolenku o tyzden neskor...to som mala len v robote chaos...a teraz toto, ach jaj :-| :-S 8-(
Odpovedať
ahoj zuzi a kde robis som zasa zabudla napis do IP inak a napis aj aku mate agenturu na vyzdobu ;-) Mysti a preto idete zasa cez tu cestovku, ked Vam minuly rok posunuli zajazd ja si myslim, ze s cestovkami je to tipos bingo, pretoze my sme sli cez cestovku na ktoru dost sa nadavalo a sme mali stastie - bola to jedna z najkrajsich dovoleniek proste super na nic sme si nemohli stazovat a pritom tu cestovku ludia dost ohovaraju :-N
Odpovedať
Mysti - jasnačka máme ešte nejaké tie dva mesiace k dobru :-D , ale to zbehne rýchlo. Ivi- máš IP. Kočky prajem pekný sobotný večer. Ja už frčím za mojím drahým - ideme niekam vonku,aj s kamošmii
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky! Tak ako sa mávate? Vela práce? u nas je nejaky frmol vo firme...nic nestiham. V piatok ideme na oslavu a v sobotu ideme na koncert Teamu, tak sa tesim... :-D
Odpovedať
ahojte baby..som tu riadne dlho nebola..asi preto,ze sa tema moc neukazuje na vyslni :-D ten koncert moze byt super..nam sa hadam podari desmod v londyne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lea, waw na desmod az do Loíndyna, no to uz hej, tam bude iste ina atmosfera. U nas bol min. rok na dni mesta Olympic, bolo okolo 2500 ludi, tak dost som zvedava, ako to bude teraz. Ivetka, si tu? ako moja, pripravy uz v plnom prude? joj, blizi sa Ti to... :-)
Odpovedať
jj jasne Mirka ja som tu, ale ked ta tema tiez tak zapada tak aj zabudnem inak uz mame skoro vsetko podstatne aspon dufam, takze momentalne nic nerobim mozno tak viac zacnem az tyzden pred svadbou ked pridem do KE tak mi treba este spustu veci doladit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka, az bude aj v juni takto krasne, tak budete mat aj super pocasie...kolko ludi planujete? U nas sa to tento rok tiez roztrhlo so svadbami, ved uz prichadzame aj do nejakeho veku a aj kamarati sa asi vsetci rozhodli tento rok ozenit...dokonca jeden mal svadbu presne ten den, co my,ale v Prahe :-D Tak sme sa smiali, ze ako nam to dobre vyslo. Ja uz zacinam mat tak trosku dovolenkovu naladu. V pondelok sa vratil aj kolega z dovolenky, tak mi rozpraval, ako bolo super, on bol tiez v Turecku, ako ideme aj my...tak sa tesim :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?