Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
ahojte, ja som tiež špekulovala nad solarkom, ale lekárka mi ho zakázala, tak mám iba Dove pre hnedú pokožku. Na rozdiel od Johnsons mi nesmrdí a robí mi hnedú pokožku. Vy takto o bytíkoch :-) aj ja chceeeem x-) len škoda že sa ešte dlho nič nebude rysovať. Ale zato časopisy o bývaní kupujem poctivo :-) Som sa dnes v robote dozvedela, že máme nárok na vyššie zľavy v jednom relax centre, a aj u kozmetičky. 6eby som využila?
Odpovedať
ahojte baby..tak som zas v londyne..dost unavena,ale stihli sme toho dost,aj ked nie vsetko =-)
Odpovedať
tak leatea mna to caka o tyzden pobehat vsetko, ked prideme na SR tak to bude narocne....tak dufam, ze stihneme vsetko co sme si naplanovali :-N
Odpovedať
ahoj yvet..my sme nestihli vsetko :-( takze to musi mily vybavit sam..ale matriku sme stihli :-)
Odpovedať
tak a kolko si nato mala casu, lebo my ideme az na tyzden tak si myslim, ze by sme to mali stihnut v pohodicke :-N
Odpovedať
necel dva tyzdne..z toho dva dni robil mily..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... tak sa nejako dostavame do hanby, co poviete, musime to napravit. Ivetka, dufam, ze sa Vam podari zariadit vsetko, ako ste si naplanovali. baby, tak vam zavidim, ze to mate este pred sebou. My sme oslavili vcera prvy mesiac, co sme manzelia...urobili sme fajnu veceru, dali trosku vinka, bolo super... :-D
Odpovedať
tak to je super Mirka ja som posledne dni aj pracovala tak som nemala moc casu, ale teraz mam trosku volna a zasa budem pracovat az do piatku a v piatok vecer letime do KE tak sa tesim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
joj, verim Ti, ze sa tesis. Kde budete mat v KE svadbu? Kamoska mala v Herlanoch, a velmi si pochavlovala, ze tam bolo super. Uz sa Vam to krati, joj, ja by som brala mat este dva mesiace pred svadbóu a keby som vedela, ze bude tak fantasticky, tesila by som sa o to viac. Ozaj Ivetka a co svagrina? kedysi davno si mi o nej pisala...ako preziva fakt, ze sa blizi Vasa svadba?
Odpovedať
Ja mam svadbu v Tiptope :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, no bola som v KE 5 rokov, ale o tomto som nepocula...je to nejaka restauracia?Hotel? Netusim...uz to mas zajednane?
Odpovedať
hej je to restauracia a nie je v centre, ale predtym to bola dost taka stara teraz to prerobili inak ta restika je v KE uz roky dokonca ju poznaju aj moji rodicia aj babka :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
o, takze tradicna...my sme mali svadbu u nas odkial ja pochadzam, mame tam velky kulturny doma a perfektnu salu so vsetkym (socialky, satna, bar, vlasna kuchyna), takze parada. A som rada, ze to bolo tam, lebo aj napr. moji stari rodicia nemuseli dochadzat daleko, oni vsetci tiez byvaju tam, takze to mali blizko domov (a pocit domova, u starsich ludi je to uz tak).
Odpovedať
no tak tato sala je dost blizko centra tak je to tiez super - dokonca aj z kostola asi pojdeme peso, lebo to nie je nejako daleko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka, poslem Ti nieco do IP, rychlo kukni...
Odpovedať
ahojte 83-ky. akosi to tu utícha. ;-) vidím že príprava svadbičky v plnom prúde. ja sa normálne teším za vás. :-) inak mysti nijaké fotky mi neprišli, ale to neva, určite si bola prenádherná nevestička :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Halo fesandy, kdeze ste? ako sa dnes mate? konecne je piatok uz sa strasne vytesujem, idem na obed a potom uz len dve hodinky a dnes koncim, huraaaa..... :-D
Odpovedať
Ahoj Mysti. Dostala som tvoje fotočky, bola si krásna :-) Veľmi sa mi páčil tvoj make-up a na tej prvej fotke (z tých štyroch čo si mi poslala) si mala také pekné dlhé mihalnice. Bola si na predlženie alebo to boli tvoje vlastné?
Odpovedať
ahojte baby..ja akosi nestiham ani zit,nieto este poriadne surfovat..mame toho vela v praci..ale dnes vecer budem len oddychovat a cumiet filmy :-)
Odpovedať
baby..ste tu niektora?
Odpovedať
ja som tu, ale mam toho vela, lebo chodim po navstevach + este vybavovat plno veci na svadbu som strasne unavena - zachvilu mi zacne chybat praca :-D a este toho mam kopec pred sebou v pondelok od rana do vecera nejake stretnutia ohladom svadby 8-( + navsteva rodin =-)
Odpovedať
no to poznam..ja som tyzden v londyne a stale som rozbita zo svk..za par dni mi boli nohavice volne.. a aj tak sme nestihli vsetko :-( tak teraz obehava priatel
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! Zuzu, mihalnice boli moje, ale mala som len na koncekoch jeden trs umelych, neboli cele umele. A inak dakujem... Ivetka, dufam, ze vsetko postihas povybavovat...tak sa nam zacal novy tyzden, ja si asi beriem v piatok dovolenku, takze pracujem le tri dni, co ma ohromne tesi :-D
Odpovedať
Tak aj rocník 1983 tu máme. :))))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dadka, aj Ty si ´83? Ako vidím, pomaly sa Ti blizi svadba. Pripravena? :-)
Odpovedať
Ahojte 83-ky. Mysti aj ja mám v piatok voľno, takže som mala len taký 3 dňový pracovný týždeň. To poteší :-D . Kde si si robila tie trsy mihalníc? Ja som tiež rozmýšľala, že by som si dala, ale len tak zopár trsov k vonkajšiemu kútiku, ale bojím sa, či mi to nezničí moje mihlnice (potom ako teraz bojujem s mojimi nepeknými štiepajucími sa nechtami - keď som sa zbavila gélových). Ako dlho si mala tie trsy na mihlniciach a čo tvoje vlastné potom? ;-) Kočky želám krásny predlžený víkend.
Odpovedať
ahojte baby..no ja som makala cely den..a este aj zajtra budem..ale zas mame apson v pondelok volno..takze apson cosi..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky! Zuzu, mne to nalepovala kozmetička (ona mi robí aj nechty) a mala som to len na svadbe, aj spala som tak, lebo som nemala síl sa odličovať a tak som sa odličovala len na druhý deň a v pohode to zišlo odličovacím mliekom, ale Elenka (kozmetička) mi povedala, že keby mi to náhodou nešlo, ža sa mám trošku"napariť" ako pri upchatých dutinách a krásne to povolí. Mne to našťastie zišlo tým odličovačom. A mihálnice som mala v phode tak ako predtým, ani som nevedela, že som mala umelé... ;-)
Odpovedať
ahojte, ako sa máte? ja pracovne a ani dovolenku si nemôžem vziať až v lete. ale to nič potom si to vynahradím. nejaká svadbička je tu na obzore? nejaká májová? tak držím palce, nech všetko dobre vyjde :-)
Odpovedať
ahojte tak ja mam az v juni a uz stress :-| inak sa mame v pohode dokonca aj v praci budem mat volno mozno no uvidime ako to dopadne ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?