Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
lea tak ti gratulujem ;-) mne už poooomaly tiahne na 26 a už sa aj cítim staro, hoci genetika pleti a výrazu tomu teda nenasvedčuje :-D
Odpovedať
liana..dakujem..no mne sestra pisala,ze si mam urobit dobru zasobu uhoriek :-N :-D
Odpovedať
aaaaaaaaleto nebude take zle s tymi vraskami...niektore baby maju aj viac a vyzeraju stale mlado...vsak pomoze drogeria ked uz...
Odpovedať
no v rodine mame dobre geny..takze ratam s tym,ze aj u mna ich je dostatok :-D :-D :-D
Odpovedať
u mňa je tých mladých génov požehnane :-D mysti myslím na teba, už to máš len za pár ;-)
Odpovedať
ahoj leatea tak gratulujem a o kolacoch z UK viem svoje a milujem ich oooo :-D ja som si tam davala skoro kazdy vecer ich kolaciky a preto som aj pribrala :-S :-N
Odpovedať
babule, nejako to tu flákate :-D som si včera skúšala nohavice v Takko faschion, samozrejme že som sa ani do jednych nevtrepala, ale v tých kabínkach majú nejaké divné svetlo, lebo pri pohľade na seba v zrkadle som sa až zľakla svojej rozrastajúcej sa hromadnej celulitídy :-o popri tom, ako som premýšľala kedy sačnem cvičiť na našom prachom zapadajúcom stacionári som si kúpila big cheese :-D a poriadnu čokoládu a až keď som to spráskala tak mi došlo, že je to nesprávna životospráva a takto sa toho veru nezbavím :-D som si našla na nete že salon relax2000 robí nejaké masáže strojmi na celulitidu i na chudnutie, ale neviem či sa to oplatí. inak dnes mám blbý deň a neskutočne sa teším keď prídem večer domov :-)
Odpovedať
ahojte tak ja nepisem, lebo uz nepracujem a som domka nastastie ;-)
Odpovedať
ahojte.. yvet..dakujem.. liana..no takze si raz hore a raz dole..sranda,ze cloveku niektore nazory a predsavzatia vydrzia len chvilku :-D
Odpovedať
tak prajem veselu Velku noc tu v Cechach to az tak neoslavuju ;-)
Odpovedať
Ahoj Yvettka. Píšem až teraz, lebo som tu dlhšie nebola - máme teraz v práci toho veľa.. Ja som tiež promovala v prvej skupine, takže sme boli spolu ;-) Ešte sa ťa chcem spýtať na to vaše oznamko - máte ho za super cenu. Dávali ste si ho robiť v Čechách alebo v KE? Holky prajem vám veselú veľkú noc a málo :-D vody (tak to asi väčšina chce, nie?)
Odpovedať
baby..tak pekne sviatky..tu v uk sa neoblieva :-p len sa rozdavaju coko vajicka 8-) takze si zajtra pojdem nejake kupit..aby som mala co vyjedat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj zuzi a mam aj spolocnu fotku z promocii ak chces vidiet mozem poslat mailom ....foto svoju z promocii ...mozno ma spoznas ak mozes posli aj ty inak ja som mala oznamko od jedej spoluziacky z dialkoveho ona vlastni Copystudio v KE... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirkaaaa, zajtra si princeznou:-)cmuk
Odpovedať
no niekto sa nam tu zajtra vydava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirkaaaa, stale na Teba myslim a tak by som Ta chcela vidiet, drz sa mojko :-)
Odpovedať
veru mirka, myslím na teba aj ja. pfuj pfuj pfuj, nech ti to všetko krásne vyjde a potom sa s nami podelíš o zážitok :-)
Odpovedať
ja sa uz tesim na fotecky dufam, ze Mirka daco posle ;-)
Odpovedať
Tak nech Mirke všetko pekne vyjde a budeme sa tešiť na fotočky. Yvettka - mám tu spoločnú fotku, len ju teraz momentálen nemám doma (nechala som tie fotky u drahého :-) , už si ich musím pýtať späť). Napíš, že v ktorom rade a na ktorom mieste stojíš :-D , ja ti potom napíšem tiež. Oznamko svadobné máš od svojej spolužiačky? Kde má v KE to Copystudio? Išli by sme snáď pozrieť. Chystáme sa niekedy do KE. Oznamka sme chceli pozrieť aj do tej "búdky" čo je v Mestskom parku pri Želez. stanici. Je to firma Sagitta. Nevieš aké ceny majú oni?
Odpovedať
ahoj ak mi das do IP mailovu adresu tak ti poslem foto ake som mala vlasy, lebo ja tu spolocnu foto mam v KE tak neviem v ktorom rade som tam stala ooo...oznamko mam od spoluziacky ma Copystudio na Masiarskej ul. v KE....maju celkom dobre ceny oproti ostatnym - ja som dokonca v jednom obchode videla za oznamko cez 20sk a bol to riadny gic.... :-| :-S
Odpovedať
babulky, tak čo, vyšibané? ja len trošku. ;-) inak som si sviatky vôbec neužila. ale už som sa rozhodla, že ak to čas dovolí, tak budúci rok hajde cez takúto zimu do tepla. také vylihovanie na slniečku by fakt bodlo. tak sa nechám prekvapiť či to tentokrát vyjde, alebo zase z toho nič ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ahojte moje krásky! Hlasim sa uz ako vydata pani s obruckou na ruke.... Este tomu stale nemozem uverit, ze uz je to vsetko za mnou. Bolo naozaj fantasticky, moj manzel pri pohlade na mna vo svadobnych satach stratil rec...bol taky uzasny, krasny a ja som bola v tej chvili presvedcena, ze on je pre mna naozaj ten pravy muz. Cely den nemohol odo mna odtrhnut oci, stale bol pre mne, bolo to fantasticke. Aj ked tancoval s niekym inym, stale na mne visel ocami a pozeral, kde som ja. Rano som sa sice zobudila do dazda, este aj fotit sme sa boli v dazdi, no poobede nam vyslo slniecko a bolo super. Bolo to nieco krasne a nezabudnutelne, ale tak strasne rychlo to preslo....este by som si to zopakovala... ;-)
Odpovedať
mysti - tak ako čerstvej pani gratulujem. všetko dobré a veľa veľa lásky, šťastíčka a zdravíčka.
Odpovedať
Profilova fotka
lianka, velmi pekne dakujem!!! ;-)
Odpovedať
ahoj mysti tak super, ze si sa tak skoro ozvala a gratulujem potom posli aspon nejaku tu fotecku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mirka mojaaaaa:-) pisem IP
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, boze ja nemam slov:-) normalne som dojata :) no a verim, pre mna bol najkrajsi okamih dna, ked ma moj Radko u maminy uvidel a nevedel co ma povedat - zmohol sa len na to, aka som krasna .... :-) a ja ho vidim ako vystupil z vytahu, a s otvorenymi ustami na mna pozeral. GRATULUJEEEEEM moja :-)
Odpovedať
mysti, a nejaké fotečky nám nezabudni ukázať. ;-)
Odpovedať
mysti..gratulujem..a uz sa tesim na foto x-) napis nejake suprove zazitky a tvoje naj momenty zo svadby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem babenky velmi pekne... Najkrajsi moment so svadby bol, ked sme sa boli fotit a pohlad mojho manzela na mna...bolo v nom tolko lasky ako iste nikdy, tulil sa ku mne ako maciatko, stale ma drzal za ruku, pocas odobierky, aj pocas celeho obradu na matrike a bolo to naozaj krasne. Ked si prisiel pre mna k nasim rodicom, po dvoch "odmietnutych nevestach" som prisla ja a on povedal" toto je kvet mojej lasky, ktory najviac lubim"...a baby, dokonca sme mali aj svadobnu noc, alebo radsej svadobne rano, kedze sme si isli lahnut o pol desiatej doobedu! :-D A este Vam napisem jednu kurioznu gratulaciu-skoro trojrocna dcerka mojej kamaratky mi gratulovala: "vsetko najlepsie k narodeninam a nech Ta ocko pocuva..." bolo to naozaj strasne mile...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?