Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
ja tiez zacinam uvazovat o mensej svadbe..ale viem,ze by som nebola spokojna..a tak radsej vrazim tolko penazi do nej..ved hadam sa niekto zlutuje a da nieco lacnejsie :-N ale zatial niektore polozky su celkom nizke..biza s korunkou ma vysli na tisicku.. no ked sa vezme,ze kolko malickosti treba a kazda stoji nejaku tisicku,tak sa to hned nazbiera.. =-)
Odpovedať
bizuteria a saty byvaju este tie najmensie polozky,by som povedala...horsie je to uz s ostatnym,tam sa teda nazbiera,a este ak natrafis na super hotel ako my,kde nam slubovali hory doly,tak sme si povedali,za ak stravna jednotka bude aj o 200 drahsia ako pocitame tak to za tie peniaze bude stat...a nakoniec ta strava co nam tam dali nestala za nic! v bufetoch na stanici veria lepsie a aj porcie su vacsie!
Odpovedať
ani nehovor..my platime aj ubytko pre nejakych 30ludi.. no aj tie male polozky vytvaraju docela velke sumy..by si sa divila..nas oznamka vyjdu asi na 2tisicky,mozno o cosi viac..a to si ich robime sami.. =-) my sme si otestovali ako varia..a chystame sa tam aj najblizsie,ked to bude mozne..
Odpovedať
aj my sme tam boli na veceri! bola super...perfektna...ale asi medzitym zmenili kuchara :-D aj my sme si chceli robit oznamka sami lebo sme si mysleli ze tym usetrime...nakoniec sme ich dali ntlacit a fakt len potrebny pocet... ja som sa snazila setrit kde sadalo,nepotrebovala som saty za 20 tis na jeden vecer,naco?ale aj tak to nebola lacna zalezitost... neviem,aky rozpocet planujes,my sme mali fakt malu skromnu svadbu...kolace sme mali lacnejsie,kameramana z rodiny,ani profesionalneho fotografa sme nemali,popolnocne saty som nekupovala,dala som si svoje zo stuzkovej...oznamka sme vybrali z tych co boli v tej nizsej cene...ono taka vysnivana svadba je pekna vec,ale niektore polozky su niekedy dost prehnane,ja som sa rozhodla radsej ubrzdit...ale ak chces taku poriadnu so vsetkym co k tomu patri tak rataj z polozkou urcite nad 100 000 tisic!podla poctu hosti
Odpovedať
no zatial sa nam dari..musim zratam tie sumy,co som dala za veci na oznamka..mam zatial material na 80ks..co by malo stacit nateraz..no minule som zistila,ze este nejaku stovku vyhodim..ale zas sme kupovali vsetko a vsetko som zaratala..aj noznice,ktore som na to pouzila..ozdobne..a aj obalky mame kupene..lebo som nechcela samolepiace.. budeme mat 80ludi..
Odpovedať
tak my sme mali nieco okolo 50 uz si ani napamatam...stravna jednotka nas vysla na 500,ale ked sme to potom preratali aj s pitim,kolacmi,a vsetkym jedlom tak to bolo skoro 1000 na osobu ja som usetrila hlavne na satach...ale tak som aj chcela,zdalo sa mi zbytocne vyhadzovat 20 tis.za saty ktore budem mat par krat na sebe,dala som si usit lahke jednoduche saty,stali ma asi 4000 plus minus nieco,uz si presne nepamatam...a aj tie teraz len visia v skrini :-|
Odpovedať
liana: tajné svadby v rodine budúceho manžela? Tak to môže byť naozaj zábava, keď sa zrazu rodinka dozvie, že veď už sú svoji. :-D Skromná svadba sa dá urobiť ale aj tak keď si to všetko zrátaš vyjde naozaj dosť "slušná" cena. Ja som tiež nemala šaty za 20tis, ja som našla dokonca za 6tis aké sa mi páčili a to som k nim dostala aj popolnočné. Ani manžel nemal nejaký drahý oblek, tiež sme sa snažili šetriť kde sa dalo ale ono sa to tak nazbieralo akosi, mali sme okolo 50 hostí a tam sa už tá suma nazbiera aj na jedle, pití, výzdoba, sála, obsluha, ... Veru tiež sme mali vybavený nocľah, lebo sme mali rodinu z mnohých kútov Slovenska, z manželovej strany dokonca až z Čiech.
Odpovedať
mňa by bavilo robiť doma oznamko, ale nemám na to program. takže si vyberieme vo firme, a dáme si aj vytlačiť. nebudem asi :-D veľa potrebovať, do každej rodiny jedno, plus 3 kamoši a ostatným dáme vedieť cez net. pierka sa mi zdajú ako zbytočnosť, tie vypustíme. koláče len 5 druhov na svadbe, plus hlavná torta, plus dve vedľajšie torty. do výslužiek bude robiť dedinská cukrárka koláče, plus fľaša šampusu, fernetu, alebo vína - pezinok a jeho domáca výroba to istí - len tam dáme tie populárne etikety svadobné, s tým sa môžem pohrať. za šaty, make up a bižu nedám viac ako v prepočte 20 000. Kupovať šaty určite nebudem. Určite mi záleží na fotkách a videu, ale to budeme platiť napoly s drahým. Jedine čomu sa vyhnem sú obrúčky a kytica, lebo to má podľa mňa platiť chlap. ešte výzdobu - to budeme asi napoly tiež platiť. a chcela by som aj svadobnú cestu, ale to ružovo nevidím :-D
Odpovedať
no my mozeme usporit na ubytovani,kedze casto rodiny mam od ziliny...a ti co pridu by mohli teda u niekoho spat..ale som zasadne proti tomu..viem,ze je to len jedna noc..ale neviem si predstavit ako napr. sofer spi na nafukovacke a na dalsi den ma odsoferovat 400km.. =-) takze sme volili alternativu pekneho penziona..a dali nam celkom dobru cenu za noc..vyjde nas zrejme ubytko menej ako strava :-N liana..no pokial bude vsetko tak,ako chces..je jedno kolko za to das..ved aj z mala sa da spravit vela :-) o satach radsej nejdem pisat..lebo to je hruza s nimi |-|
Odpovedať
leatea tak k nam pride tiez rodina mimo KE, ale len z priatelovej strany a to jednu rodinu moc nemusime tak tu dame na nafukovacku hadam nebudeme niekomu takemu platit ubytko :-D priatel ich chce na svadbe len kvoli detom, lebo je ich krstny, ale inak by ich nepozval...., ale aj tak nebudu spat na nafukovacke kedze mame nastastie skoro prazdny byt v KE tak to nato vyuzijeme a ich tam ubytujeme ;-) no a problem je s druhou rodinou tu ma priatel rad, ale este nevieme kde pojdu, lebo sa nam to nechce riesit myslim to ubytko oooo, lebo aj tak to nie je vela ludi su asi 7 kuskov a to si myslim najdem vzdy pre nich ubytku - aspon dufam :-D
Odpovedať
yvet..no tak dufam,ze mi nejakych neprajnikov nemame..aj ked jednu osobu nedokazem vystat..a skoda,ze som nebola taka tvrdohlava a neodmietla ucast na ich svadbe..mohla som to spravit a bolo by lepsie.. ale viem,ze babka bude chciet spat u sestry..takze uz jedna osoba dole..nakoniec mozno skoncime pri 10ks :-N
Odpovedať
u nas je to ten problem,ze vsetci z priatelovej rodiny chcu spat so znamymi nechcu spat v hoteli tak to este bude zaujimave.... :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som sa rozhodla,ze zabezpecim ubytko..a kto chce inak nech si robi ako chce..ale nech potom nenadava.. nebudem sa predsa rozculovat nad tym,co si oni zmyslia..myslim,ze aj bez toho je to dost starosti..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, Tak my to máme s ubytkom myslím ze vybavene, z mojej strany budeme mať asi len jedného cloveka, ktoreho bude treby ubatovat a to je starkej sestra, takze ona bude u starkej spat (starkovci maju velky dom) a inak nemáme rodinu z daleka a kazdy pojde po svadbe domov. A ked aj nie, aj nasi maju velky dom a kludne sa tak vyspí pár osôb. Z draheho rodinou to bude uz horsie, lebo tam sú zase skoro vsetci z inokade. Ale my tiez budeme mat k dispozicii nas byt kedze ja budem u rodicov a drahy tiez a u nas sa vyspia kludne 4 ludia na posteliach (manzelska+1 rozkladacia), niektorí u nich v dome (am vie prespat az 6 ludi) a svagrinej rodina zase u svagrinej na cinzaku. Takze si myslim, ze ubytko netreba v nejakom hoteli. Inak, my sme si robili oznamka sami doma a musim povedat, ze nas to vyslo naopzaj lacno, pretoze za jednine za co sme platili bol fotograficky papier, lebo pretože všetko ine sme doma mali a ja som ešte nieco doniesla z prace (pauzak), takze sa da povedat, ze nas oznamka vysli asi na 400,-Sk a to sme ich robili 60 ks.Saty budem mat z kolekcie La Sposa, a kedze som si ich zajednavala na narodeniny, dostala som narodeninovu zlavu, takze ma vyjde pozicanie na 8000,-Sk. myslim, ze tiez vela usetrime, aj ked nakrmit 100 ludi bude fuska...ale zachvilu uz bude po tom, ostavaju mi uz len 2 tyzdne... ;-)
Odpovedať
Ahojte. mala som fakt zlý víkend, mala som sto chutí nasadnúť do busu a ísť do práce. :-o Zato ráno keď som tam prišla ma išlo vystrieť, aký bordel mi tam nechali a ani ich to netankuje. ]-( Niekedy mám pocit že som tu fakt navyše a treba ma prehliadať. ]-(
Odpovedať
ahojte holky tak nas vyslo oznamko na 9,50 a je krasne, lebo ja som nemala cas to robit ani chut.... inak dnes sa mi nic nechce, ale zacina nam uzavierka a tiez ideme vecer podpisat rezervacku na bytik ooo ;-)
Odpovedať
baby, kde ste všetky saška, mysti, lea a spol. :-) nejako nám to tu viazne ( to sa ozýva tá pravá čo je 82ka :-D ) mrkám sem očkom a nikto sem ničím neprispeje :-) dnes som z obeda skočila do Dmky a hneď som o 600 Sk lahšia a to v igelitke nič nemám :-N
Odpovedať
ahojte.. liana..som tu..len som bola v praci a dohadovala dalsie veci okolo svadby..kedze som si tolko vymyslela.. navyse baby..teraz zas vymyslam so satami..bizu a topanky uz su..cakam na topanky teraz.. oznamka sa robia..zatial je spravenych 34..a este mi treba stuzky kupit..zatial ju nemali,co bude asi problem..ale idem zratat tu cenu..ze kolko je to zatial..na 80ks..len este musim kupit tie stuzky a modry papier.. a budem robit aj mailove..aby sa mi to ulahcilo..
Odpovedať
Ahojte kočky. Dlhšie som sa tu neukázala -máme teraz v práci frmol :-) Yvettka - aj ja som končila s ročníkom 84, pretože ma naši dali rok neskoršie do 1. triedy na ZŠ a tak sa to so mnou ťahalo až do skončenia VŠ :-D , len ja som chodila na denné.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky:) som tu, cez den v praci nestiham moc net:-( lianka dakujem za opytanie, kde som :-)
Odpovedať
zuzu..a bola si aj v deviatke? ja som sa jej uspesne vyhla.. pretty..no ja mam pohodu..ale dnes akosi nebol cas sediet za netom..lustila som krizovky :-D :-p
Odpovedať
Leatea - nebola :-D , tiež ma to "o chlp" minulo
Odpovedať
no super :-) ja som dostala tri dni pred prijimackami papier,ze som prijata :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, ja ke´d prídem domov už počítač moc nezapínam, lebo ho okupuje priateľ. A pravdu poviem, ani mi veľmi nechýba. Ale po svadbe si idem kúpiť notebook, tak to bude lepšie, lebo mať doma jeden PC je na zblaznenie. Vcera som robila pestunku mojej krstnej dcere, svagrina bola dlho v praci, prisla az o siestej vecer a potom sme isli este cvicit, takze ani nebol cas ist za PC. Mam to uz teraz dost nabite, tak uz doma taketo veci nestíham. Snad casom sa to vsetko ukludni a bude uz dobre - uz ma taketo pripravy prestavaju bavit...je uz toho na mna vela. :-S
Odpovedať
Dobré slnečné ránko prajem babizne, dnes to zase vyzerá že sa v práci od roboty nepretrhnem. Fakt nemám rada také dni že kde nič tu nič, lebo sa straaašne nudím a neviem sa dočkať konca, ani nie som patrične unavená a potom doma nie a nie zaspať, ale ani nič sa mi robiť nechce. A navyše také dni signalizujú len to, že o pár dní bude zase tej roboty také kvantum. Ten notebook si chcem kúpiť aj ja, ale predbieha ho nový vysávač a čistička vzduchu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lianka, my dostaneme vysávač ako svadobný dar a vzduch mame zatial nastastie cisty, takze ten notebook dobre padne. A bude len moj, priatelovi som povedala, ze nech zabudne, ze bude mat nan pristup. Ja sa neviem dostat na jeho PC, on bude mat tiez smolu. Aj ja mam teraz v robote akesi obdobie "stagnacie", mali sme audit, tak bol frmol, teraz je trochu klud. Roboty sice jesto, ale nie je to take narazove ako predtym... Dnes mam toho tolko na praci ked pridem domov, ze ani neviem, do coho sa skor pustit. Nejako sa mi nic nechce. A ty pises, ze dobre slnecne rano, ja mozem napisat: "dobre dazdive rano", u nas je skaredo.
Odpovedať
u vás je škaredé počasie? ja by som už nezniesla zamračené, bolo doteraz a mala som takú depku že až. mne sa už o 19tej nič doma nechce, niekedy ani spať nie :-D , ale dnes idem skôr, lebo musím pre výsledky k lekárke, dúfam že mi zase zdrhne ako minule ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dnes sme tu asi len my dve, ine poctivo pracuju, tak poctivky, zdravim vas vsetky. ja som si uz vypisala od buduceho utorku dovolenku, aspon si aj trochu pred svadbou oddychnem. a dobre mi padne, ze aj v pondelok je sviatok, lebo budem musiet cerpat o to menej dovolenky. :-D
Odpovedať
ahojte holky inak zuzi a skym si promovala v prvej skupine, alebo v druhej ooooo, lebo ja som promovala v pravej dala som sa prelozit, lebo v rovnaky den mal promocky aj moj brasko oooo ;-)
Odpovedať
dovolenka pred svadbou ale i po nej sa zíde ;-) včera som si kúpila časopis Dobré jedlo a tam aké dobré recepty :-p len škoda že sa mi ich nechce robiť. :-D veľkú noc som ako malá nemala rada, a teraz to beriem ako príjemnejšie sviatky než vianoce. asi to bude tým teplom a kvietkami. a vajíčkovými roládkami mňam. a na leto sa neskutočne teším. ja môžem zmrzlinku, opekačky a i letné dovolenky :-D škoda že sa každý rok nepošťastí. mysti vy niekam idete na svadobnú cestu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?